článek

Kabát uprostřed haly -

17.05.02

Kabát uprostřed haly - zcela originálně se rozhodla teplická rocková skupina Kabát řešit pódium na nastávajícím turné k platinovou deskou oceněnému albovému výběru Suma sumárum (2001).
Při všech plánovaných dvanácti koncertech postaví scénu doprostřed sportovních hal a divák bude mít možnost vidět ji ze všech možných stran a úhlů. "Bude to pro nás fyzicky náročné, takže jsem začal cvičit. Jel jsem párkrát na kole," řekl Právu s nadsázkou sobě vlastní baskytarista Milan Špalek.

Pódium, které nebylo českou skupinou dosud použito, ale které čerpá například z konstrukce scény použité během turné Metalliky na sklonku devadesátých let, se vyrábělo na zakázku kapely.
Jeho podlaha je z plexiskla a roštu, takže pod ni bude možné umístit nejenom světla a pyrotechnické efekty, ale i odposlechy. Na konstrukci bude řada reflektorů, zvuk koncertů by se měl přiblížit slušné světové úrovni. "Nevíme ale, co s tím pódiem bude, až turné skončí. To jsme zatím neřešili. Třeba ho u nás v budoucnu ještě někdo využije," prozradil Právu manažer skupiny Panky.

Turné Kabátu začalo 14. května koncertem v Táboře. Pokračovat bude 16. v Karlových Varech, 18. v Jihlavě, 21. v Olomouci, 23. v Brně, 25. ve Zlíně, 27. v Ostravě. V červnu se skupina představí 6. v Hradci Králové, 10. v Liberci, 12. v Teplicích, 14. v Plzni a skončí 18. v hale Eden v Praze. Předkapely budou dělat Riviera Playboyz a slovenské Iné kafe. Vstupenky na všechny koncerty stojí kolem 200 Kč.

Zdroj: flashnews.czKomentáře:

Kabát uprostřed haly

Jméno:  
E-mail:  


Zzfn6M0E - 17.12.2015, 16:42:56
Kauza "Rychlobruslarska hala" mi odtud pripada jako obem - na pojmu kteremu zde rikame "Pork barrel" projekt. To js - ou projekty vymahane senatory pro jejich "domaci" stat v - e forme dalnic, kulturnich a verejnych zarizeni, ktere jsou pak fi - nancovany z celkoveho federalniho rozpoctu, ne z dani jednotlivych - statu. Nekteri senatori voli v Kongresu na zaklade toho, kolik pe - nez z Washingtonu vymohli na sve lokalni pork projekty. Je to nesv - ar, ktery se tezko vyvraci, protoze obcane prijimajicich statu i - statecku federalni financovani vitaji.V CR mate blizko k volbam, t - akze za sportvni halou bych hadala boj o politickou prestiz a prip - adne ovlivovani volicu. Hlavni hraci jsou napojeni na CSSD-nadsena - radoby budovatelka bruslarske haly je poslankyne skolskeho vyboru - , clenka CSSD, Vlasta Bohdalova. Tez poslanec komunista-Milan Baci - k. Myslim, ze i on v tom jede, jestli je taky clenem skolskeho vyb - oru (Nevim, jestli je.)..Dalsi nadsenec pro Sportovni halu je Ivan - Ohlidal--clen CSSD, dale jsem nasla spojitost se slozkou pro zivo - tni prostredi, ktera mi pripada socialne zamerena, rozumej take ra - da utraci z verejne kasy-to spojeni je clen CSSD, Jan Latka.Takze - vsude se vynori CSSD.Je na OSD, aby to resila. Je take mozne, ze s - i ti fiskulove vymenili projekty, OSD dostane zvyseni materske a C - SSD sportovni halu. V tom pripade zrejme jeste nemate tu nalezitou - krizi..:-)Pat -


mvxKNbxfMUOviLJDTXm - 13.09.2012, 13:48:06
Kauza "Rychlobruslarska hala" mi odtud pripada jako obem - na pojmu kteremu zde rikame "Pork barrel" projekt. To js - ou projekty vymahane senatory pro jejich "domaci" stat v - e forme dalnic, kulturnich a verejnych zarizeni, ktere jsou pak fi - nancovany z celkoveho federalniho rozpoctu, ne z dani jednotlivych - statu. Nekteri senatori voli v Kongresu na zaklade toho, kolik pe - nez z Washingtonu vymohli na sve lokalni pork projekty. Je to nesv - ar, ktery se tezko vyvraci, protoze obcane prijimajicich statu i - statecku federalni financovani vitaji.V CR mate blizko k volbam, t - akze za sportvni halou bych hadala boj o politickou prestiz a prip - adne ovlivovani volicu. Hlavni hraci jsou napojeni na CSSD-nadsena - radoby budovatelka bruslarske haly je poslankyne skolskeho vyboru - , clenka CSSD, Vlasta Bohdalova. Tez poslanec komunista-Milan Baci - k. Myslim, ze i on v tom jede, jestli je taky clenem skolskeho vyb - oru (Nevim, jestli je.)..Dalsi nadsenec pro Sportovni halu je Ivan - Ohlidal--clen CSSD, dale jsem nasla spojitost se slozkou pro zivo - tni prostredi, ktera mi pripada socialne zamerena, rozumej take ra - da utraci z verejne kasy-to spojeni je clen CSSD, Jan Latka.Takze - vsude se vynori CSSD.Je na OSD, aby to resila. Je take mozne, ze s - i ti fiskulove vymenili projekty, OSD dostane zvyseni materske a C - SSD sportovni halu. V tom pripade zrejme jeste nemate tu nalezitou - krizi..:-)Pat - ZdravedmHra vf4bec nejde do pekiel, pre1ve napaok. Na hra sa usilo - vne pracuje a novfd tfdm faspešne nabehuje na tie spre1vne koľaj - e. Proble9m je len v tom, že hre1či do developingu teda priamo - do vfdvoja nevidia čo sa čoskoro zmened. Pre1ve sa prirpavujfa v - hodne9 leaky pre fanfašikov nie len na blogu ale aj na novej stre - 1nke, ktore1 už čoskoro bude predstupne1 verejnosti. Tak isto s - a tvoria rf4zne artworky, nove9 modely nove9 textfary. Hra teda s - určitosťou postupuje a nabere1 slušne9 tempo. Tfdmto chem oslov - iť všetkfdch fanfašikov: Trpezlivosť ruže prine1ša, a v tomt - o predpade to nebudfa len ruže ale omnoho viac ;)Ve1š 2D Grafik - Peetmaster. -