Fanoušci

Již neaktualizováno...


11.6. večer v divadle Hybernia vznikla po představení Tři mušketýři tahle fotka :-) Díky Pepovi.Ahoj, posílám ti fotku s Hurvajsem pořízenou těsně před výkopem Kabátovic jedenáctky v Košťanech. Rocker007.Posílám fotku, kde jsem vyfocenej s PEPEM. Je to ze zápasu v Broumech (18.6.08). Kabátník.


Já s Kabátama na autogramiádě v Českých Budějovicích v Globusu. Tomáš.


Fotky sem pořídil na oslavě 15tých narozenin skupiny Tlustá Berta 27.10.07, kde byla část kapely ( Tom, Milan a Ota ) taky zahráli 3 kabátský písničky ( Pohoda, Malá dáma a Sex,drogy,rock n roll )..měli sme možnost díky našemu VIP s klukama pokecat a musim říct, že sme se pořádně pobavili. Jinak to na konci koncertu kluci pěkně rozjeli v šatně. Flašek padlo HAFO. Tomáš Strnad.


Čauky, Kabáti jsou skvělý, tyhle fota jsou po autogramiádě v OC Varyáda V K.Varech den před koncertem, tedy 17.6.2007. Macík.


Tato fotka je z natáčení Burlaků a děkuji za setkání s Kabátama a za to,že jsem si mohl v klipu zahrát. Jířan Kabát Adámek.


Ahoj. Zdravím všechny členy kapely. Měl jsem možnost se na autogramiádě ve Zlíně vyfotit s Tomášem, ale bohužel ne se všema. Ondra Kaláč.


Ahojky, jmenujeme se Jíťa a Renďa a byli jsme na autogramiádě KABÁTŮ v Hradci Králové (2007) a podařilo se nám s nima vyfotit. Pěkný ne?


Díky za setkání. Luky


Ahoj Kabáti posílám vám fotku z aoutogramiády v Jihlavě. Byli jsme na autogramiádě a potom jste se fotili a já se vyfotila s Váma, moc děkuju za fotečku kterou jsem si s vama mohla udělat. Je to můj největší sen. Už Vás poslouchám od tří let a už mi je deset. Ahoj Míša.


Čus, tady se mi podařilo vyfotit se s Kabátama na autogramiádě den před koncertem v Jihlavě (Corrida Tour 07). Paťas.


Ahojky, s Kabátama jsem se vyfotila na autogramiádě v Jihlavě 22.6.2007. Monča.


Zdary, tak konečně se mi to splnilo a podařilo se mi vyfotit se s Oťasem... splnil se mi sen :-)
Honza Tesák


Ahoj, posielam fotku s mojim idolom Pepom :) Fotka je z autogramiády v Prahe 4.6.2007!!! Zdravím KABÁTY Zuzana zo Žiliny.


Čau, jmenuju se Michal a posílám fotku s Hurvajsem 4.6.2007 na autogramiádě v Praze v Tescu...!!!!


Ahojky posílám Vám jedno foto s Pepou, hráli fotbal na Málé Skále tak sem neváhala a vycvakla se snim. Je to vážně ochotnej a milej chlap!!!! J a a taky tam z nich ze všech hrál nejlíp ;-)
Nikola


Dída!! Na téhle fotce mi bylo asi sedm let. Teď je mi třináct...no. JInak je to pořízený na autogramiádě v Brně v TESCU!!! Kabáti jsou bezva! Mějte se lidi! Dita Ohnoutková.


s Pepou když sme ho zastihly po zápase. Paul Stanly.


Ahojda, posílám svojí starší fotku s Pepou, foceno po fotbálku 8-) skutečně super chlap! Vojta Gráca.


Ahoj, jmenuji se Riči a tady ti posílam jedno foto. Je to z letní akce z Rožďalovic kde Pepa hrál za Spark Praha fotbal.


Ahoj. Posílám fotky s Pepou, ze zákulisí muzikálu Tři mušketýři a Angelika.....Evina Ištoková :-)


Ahoj. Posílám pár fotek z koncertu v Písku(8.6.2005),kde jsem měl možnost setkat se s Kabátama osobně. Byl to super zážitek!!! Moc bych chtěl poděkovat servisákům od občerstvení kteří mě toto setkání umožnily. Zvlášť bych chtěl poděkovat kolegyni Leoně ze záchranné služby Kolín za to že mě do Písku vzala sebou.
Měj se fajn, deláš super stránky!! Zdravim Kabáty a všechny fanoušky. čau Jirka (Kolín)


Posílám Ti jednu fotku do sekce Fanoušci. Tahle fotka vznikla při autogramiádě v Teplicích. Není moc vyskoký kvality, tak uvidíš, jestli se bude hodit. Měj se fajn, Andrea.


Táto akcia prebiehala v Červeníku a čistá náhoda nám poskytla možnosť sa vyfotiť s mojou naj skupinou. Nepoznám všetkých tých chalanov takže ti nemôžem menovať kto je kto ale ja som ten v červenom tričku:o))) (VRABO) A ten s tou šiltovkou a okuliarmi je FEŤO.


Ahoj, jmenuji se Jeník, je mi 10 let a posílám Ti fotku z koncertu, který byl 1.6.2005 v Ostravě-Porubě.