Kecárna

VLOŽIT VZKAZ


Vojta - 27.08. 2014 v 18:33
Patmull, Petr, Jack: je to už dávno kdy jsem sem napsal že Vypich 2= Vypich 1+ více světel. Tzv. Pravověrní mě téměř ukamenovali. Bylo jasné že deska nebude, když tak na před Vánoci, to se nejlíp prodává. A Vypich není nic jiného než obchod. Společně s tím Disneylandem a slečnou z Hlasu, zklamání. Ale lidi si alespoň společně zazpívají, tak snad bude panovat spokojenost. O vztahu fanoušků a kapely se snad ani nemá cenu vyjadřovat.......A Patmulle neboj manažerovi Havlíčkovi jsou fanoušci tak u prdele jako loňský sníh.. Toho zajímají penízky co má z Kabátů a jestli bude hrát na basu u Wanastovek. Promotéři kterí kdysi dělali koncerty Kabátů by o něm mohli vyprávět a technici taky...........a nic dobrýho by to asi nebylo.


Andy - 27.08. 2014 v 15:57
Tak koukam, ze posledni stripek nejsitoty, ze jsem propasl Vypich je fuc :-) No radeji si pockam na Tour z nove desky.


Lukáš - 27.08. 2014 v 12:28
Že nezazní ani jedna novinka mě trochu zklamalo, ale.... Na prvním Vypichu jsem nebyl, takže se na to těším neskutečně. Pořád to považuji za hudební akci roku (píšu hudební, jelikož jsem byl na Top gear live, což je přece jenom exluzivnější) a kdy se vám jindy podaří si zazpívat notoricky známé písničky s desetitisíci lidmi kolem sebe? U domácí kapely nikdy.


Jack - 26.08. 2014 v 20:56
for Rocker Martin, patmull...
Kluci musím asi i souhlasit s patmullem. Jsem velkej fanda Kabátu, od samýho začátku,... chodil jsem na ně po malej kulturákách..., ale ty jejich sliby, který pak fakt nezvládnou a různý výmluvy...kdyby na začátku nic neslibovali, udělali by líp. Nicméně k Vypichu, 2009 jsem byl s manželkou, na bigbandu s manželkou a dcerou a nyní jedem celá rodina - manželka, dcery a i přítel jedný dcérky. ..a máme to docela i dál...tak snad se to povede a nebude stejný playlist jako v letech nedávných .


Rocker Martin - 26.08. 2014 v 15:07
Patmull: V něčem málo s tebou souhlasím, ale dávat koncert live v přímém přenosu do celé republiky?? Doufám že si děláš prdel!! Díky to fakt ne Navíc by byli sami proti sobě, protože si myslím že návštěvnost by byla tak poloviční


Renata - 26.08. 2014 v 13:42
Kúpim 1 vstupenku na státie k pódiu!!!! renca.zvalo@centrum.sk


petr - 25.08. 2014 v 22:33
Mám tvorbu skupiny rád,ale chování a sliby které se zásadně nedodržují , to není vůbec profesionální přístup . To že nezazní žádný nový písničky není žádný překvápko .Už při chystání minulého velkého koncertu bylo řečeno že tam zazní nový písničky že jinak by ten koncert neměl smysl .. mám to někde nahraný .. a nakonec nic . Teď to bylo avizovaný taky .. a kupodivu nic .
Je super, že prvně se řekne že bude velký koncert na kterém zazní nové skladby a nakonec nové skladby nezazní proto že chystáme velký koncert ... Další jeden z nesplněných slibů.. Zavání mi to klamavou reklamou ... přijďte uslyšíte nové skladby .. a když už je to skoro vyprodaný tak se řekne nic nebude a to pár dní zpět se ještě objevovaly fotky ze studia .... Takže tento koncert bude klasický koncert akorát skupina nemusí objíždět republiku " kůže líná od Kolína " .Jsou skupiny který jezdí každej rok 30 koncertů a přitom stihnou udělat cd .. a hlavně málo kdy se stane že několikrát po sobě skupina něco slíbí a nic .Tady jde o přístup k fanouškům. Takže i když ještě před týdnem nás zásobovali fotkami ze studia , tak z cd do letošních vánoc nepočítejte . Letos si vydělají koncertem a příští rok se teprve udělá cd aby se mohla udělat šnůra ..


Petr - 25.08. 2014 v 19:24
Přidám se k patmullovi. Ani já nejsem ten, který by něco často kritizoval, ale tohle se nepovedlo. Právě jsem přestal litovat, že se tam kvůli práci nedostanu. Čekal jsem nějaký posun, něco novýho, ale to, že nastal posun v technice - kvůli technickým vychytávkám až tak na koncerty nechodím. Úplně to ve mně začíná evokovat myšlenku rozloučit se s novým albem do konce tohoto roku, protože kvůli přípravám na koncert nebyl čas pracovat na nový desce.
I přesto kapelu podporuju a doufám, že aspoň setlist bude složen z méně hranýho, protože kombinací Vypich 1 a Banditi tour by tento koncert u mě klesl úplně
Tak tedy ať se koncert podaří a všechno klapne do detailu!


patmull - 25.08. 2014 v 17:44
Nejsem ten, který by často kritizoval a přesto, že jsem fanoušek všech obřích koncertů jakýhkoliv kapel, jsem poněkud zklamán až naštván z toho, že na Vypichu nezazní nové songy . Už před tím jsem trochu pochyboval o téhle akci. Co vlastně bude jiného oproti koncertu před 5 lety, když nebudou nové písně?
Osobně vidím jediný rozdíl v D.A.D (potažmo Hrůzové).
Ano... bude větší pódium (o něco), lepší technika (nemyslím si, že to bude oproti minule něco extra navíc), ale co dál? Vymění 5 písní?
Podle mě to už nějak celkově postrádá to kouzlo monstrózní akce, která nemá v ČR obdoby, jako tomu bylo v roce 2009. Nevím, kdyby tam vystoupili s Big Bandem nebo pozvali více hostů, neřeknu ani slovo. Kdyby to třeba v přímém přenosu vysílala televize po celé republice či to bylo na úplně jiném místě, měla by ta akce punc výjimečnosti, stejně jako první koncert. Chápu, že Vypich je už osvědčená lokalita, ale hudba je přece o zkoušení nových věcí a Kabátům by neškodila trochu progrese (teď nemluvím jenom o této záležitosti, ale to je už zase jiný příběh).
Já jsem naštěstí nebyl na 1. koncertě, ale viděl jsem ho už stokrát na DVD a tak bych nechtěl jet přes celou republiku a vidět pak pouze reprízu, byť naživo. Kdybych tam byl už tehdy, asi bych teď vážně uvažoval o prodeji lístku.
Tak si říkám, co příjde za dalších 5 let. Po třetí se opakovat už by bylo dost divné.
Je to můj názor, tak nebijte mě za něj velkou silou, byť vím, že kdo si neche hubu spálit, musí mlčet a nebo chválit.
-----------------
Doufám že si to nepřečte manažer, protože by ho asi trefil šlak.


David - 24.08. 2014 v 20:31
ahoj, zajimalo by me jestli po koncertu pojede nejaky vlak smer CB minule jel normalne po pulnoci a co jsem koukal tak uz asi nejezdi.


Frusiantelove - 23.08. 2014 v 21:31
toho Láďu jim neodpustím hlavně že budou hrát určitě zase nudný Raci v práci a nebo Malou dámu


Martina - 23.08. 2014 v 14:06
Ahoj, shanim 1. listek na stani k podiu, kdyby nekomu prebyval ;). Kdyztak se prosim ozvete na martina.sk1@seznam.cz. Diky :)


Michal - 21.08. 2014 v 18:41
Klára :kabat.cz/shop/kategorie/textil


Klára Kosová - 21.08. 2014 v 17:46
dobrý den měla bych dotaz kde můžu sehnat tričko Kabáti nebo kšiltovku je to dárek moc by potěšil díky


Zbyňďa - 21.08. 2014 v 15:42
novinky.cz/kultura/345537-kabat-zkousi-v-modranech-ladi-formu-na-v
ypich.html


Lukáš - 21.08. 2014 v 10:55
Max: Červenou karkulku umíš taky? Já jenom, že sleduju, jak se je tady marně snažíš udat a fakt pochybuju, že si to někdo koupil Tak bez pohádek, jo?


Max - 20.08. 2014 v 22:16
Lukáš: už je vyděláno. Pozdravuj na odpolední směně v práci.


Martin - 20.08. 2014 v 17:27
Kdyby náhodou někdo měl 2 lístky na stání u pódia navíc, tak se prosím ozvěte na email bilbo3@seznam.cz Díky :)


Lukáš - 20.08. 2014 v 16:55
Max: Tak ono napsat, že jsi žiďák by zavánělo rasismem - a zloděj prostě jsi. A navíc blbej, koukni někdy na diskuzi libovolného fesťáku krátce předtím, než začne. Lidí co nakonec nemůžou a lupeny prodají, je vždycky dost. Doufám, že na tom proděláš kalhoty a rád na tebe během následujících týdnů opět rád upozorním. Hezký den


Denisa - 20.08. 2014 v 10:22
Ahoj, stalo se ještě někomu, že po rezervaci a zaplacení vstupenek přes oficiální stránky se vstupenky po více než týdnu nezobrazují? Dík za rady.