Kecárna

VLOŽIT VZKAZ


Jack - 13.12. 2013 v 14:32
Ahoj vespolek. Můžete sem někdo hodit skladby, co včera hráli?


Evina - 13.12. 2013 v 12:27
Ja už som to Vojtovi sem písala, že by bolo fajn, keby k nám tiež konečne dorazil...
Tak, Vojto - Výzva! - U nás sa takéto hlúposti neriešia... A je nám tam fajn...Neváhaj...


Andy - 13.12. 2013 v 12:17
Vojo Puvodni
O FK jsi nepremyslel? Jsem tam par dni a super. Keca se tam o normalnich vecech zadnej trouba okolo a sama pekna baba.


Andy - 13.12. 2013 v 11:40
Anti(původní)Vojta
To čo je ty kokos?


Evina - 13.12. 2013 v 10:57
AntiVojta: Buď taký dobrý a píš láskavo iba za seba a nie v mene "mnohých"!
Ty si tu nový admin, či ako mám tomu rozumieť???
Takže - ten Tvoj posledný príspevok ═ čiste TVOJ NÁZOR! "toť vše"!


Anti(původní)Vojta - 13.12. 2013 v 10:38
Vojto, už ne. Tvojí kapely už tady bylo dost. Hoď sem třeba odkaz na nějaký vaše stránky, pár lidí se tam určitě rádo podívá. Ale těch informací ohledně tvojí kapely už je tady strašně moc. Takže nějaký vaše videoklipy a informace o koncertech - ano, ale ne sem. Až zase nahraješ něco od Kabátů, tak klidně. Ale tu svoji kapelu už sem laskavě neser. Bylo tady zmíněno, že původní návštěvníci těchto stránek už sem nechodí... A ani bych se nedivil, pokud by to bylo kvůli tobě. Myslím, že následující větu nebudu psát jen za sebe: Ta tvoje kapela tady nikoho nezajímá. Čím míň sem budeš chodit, tím líp. Aspoň tady ubude příspěvků od tvejch spolužáků čumících ti přes rameno. O tyhle výstupy tady vážně nikdo nestojí - a ty určitě taky ne.


Lukáš A. - 13.12. 2013 v 10:23
Andy: Ani ne, tohle prostě bylo konstatování, že jeden slavík nic neznamená. Na tuhle úroveň se mu v životě nepovede se dostat. Já celkově proti popíku nic nemám, třeba Marek Ztracený včera se docela dal, i když to není můj šálek piva....


Evina - 13.12. 2013 v 08:53
Lukas A: Takže, je vidno, že i chalani si to včera spolu s Vami parádne užívali...Špica...

Andy: ...už to inak nebude... A to je fajn...


Andy - 13.12. 2013 v 08:49
Lukas
Tobe ten Krajco pekne lezi v zaludku :D
Kabat je nas a My jsme Kabat


Lukáš A. - 13.12. 2013 v 08:30
Evina: Nakonec po pěti písničkách přišel Pepa s tím, že pravidla jsou od toho, aby se porušovali. Tak se hrálo dalších pět


Evina - 13.12. 2013 v 08:15
Vojta /pôvodný/: Hlavne sa nenechaj ničím a nikým znechutiť!!! Vaša skupina je super a nechápem, prečo by Ťa tu niekto mal urážať za to, že si v niečom dobrý!!! Tvoje príspevky sú vždy "o niečom" a každopádne je z nich poznať, že hudbe sa určite rozumieš... Len jedno nechápem - "Prečo nie si ešte u nás vo fanklube?" Podla mňa tam dávno patríš... Tak, ako Andy.

Kája: Tvoj príspevok voči Vojtovi bol fakt nespravodlivý. Nikdy a v ničom sa tu nevyťahoval, jednoducho odpovedal. Čomu som rada, lebo ma úprimne zaujíma, ako sa chalanom ďalej darí... Už dávnejšie som sa ho to chcela spýtať a ich nové úspechy ma tešia. Prečo im to jednoducho nepriať???

Andy: Presne, ako píšeš... Načo to tu zbytočne hrotiť??? Sme tu predsa pre niečo úplne iné, nie?

Tak želám všetkým pekný deň a usmejte sa... Možno odíde tá zlá nálada!!!

Lukáš A: Nevieš si predstaviť, aká šťastná by som bola, keby som tam mohkla včera byť s Vami...


Lukáš A. - 13.12. 2013 v 08:04
Čert ať vezme Slavíky. Včerejší O2 Aréna, kde bylo vysloveně vidět, jak všichni čekají na závěrečného intepreta a následně tancující celá hala od prvních tónů. Kabát je prostě národní poklad, takhle se Krajčovi zlidovět nikdy nepovede. Díky, pánové. A stejně tak výborným Wanastovkám.


Andy - 13.12. 2013 v 07:48
Vojta P. Ja je hlavne moc nechapu. clovek se sem ma jit bavit. Proste zabava a ne sem neco hrotit.


Vojta (původní) - 12.12. 2013 v 23:06
Andy: Kde jsou ty časy, kdy tuhle kecárnu nenavštěvovali tihle rejpalové... Plno lidí, kteří sem pravidelně přispívali, už sem nechodí. Je to škoda, ale občas se jim nedivim. Chce to novou desku a turné, aby tady takovéhle zbytečné hádky neměly místo a řešil se tu zase Kabát. Jinak díky za podporu. :-)


Andy - 12.12. 2013 v 21:53
Tomo ani nvm jak se to dělá :-D
Kája - považuju se za řekněme středně starého návštěvníka tohoto webu (myšleno jak dlouho ho navstevuju) A uprimne se me uplne nelíbí žánr jakej Vojtova parta dělá. Takze přeju borcům úspěch , ale tje vše. Vždy si pustím co sem hodí , ale chvály se ode me asi uplne nedočkají. Tzn ze se Vojty neptam na nový veci atd.
Ted na začátek . Od ty doby co sem chodím muzu říct ze Vojta vždy byl a je v pohodě borec. Takze at uz mas s novým Vojtou cokoliv spolecnyho a klidne bych vsadil pul zadku ze se znáte, tak se vám asi nepodaří vyvolat s vami souhlasici reakci.
Takze prosím vás oba prestante ze sebe delat klobasy a v klidu tu kecejme.
Hm?


Vojta (původní) - 12.12. 2013 v 20:21
Kája: Pleteš se, protože špatného napsal až dost. Nejen, že motá hlavu Ondrovi, ale to co napsal, uráží mě. Věř, že co se týká kytar, tak vim docela dost. Hraju skoro 8 let a nebudu tady číst takový blbosti, kterýma se mě tu snaží provokovat. Říct, že celolampovej aparát je k ničemu a že je to pro frajírky, může jen někdo, kdo o tom buď nic neví a nebo ze sebe dělá blbce. A už mě tyhle debaty nebaví. Nedělám ze sebe žádnou hvězdu. Evina se mě zeptala, co je novýho a já jsem jí slušně odpověděl. Ale už jsem si zvykl, že tady v Česku se vždycky najde trouba, kterej se bude takhle snažit shazovat lidi, kterým se daří... Možná závist? Nevim... Tady se úspěch neodpouští.


Kája - 12.12. 2013 v 19:57
Nestačím se divit co tu čtu. Big star, Vojta (puvodni) is born. Vse umi, vsemu rozumi, dokonce je i na you tube.. Cetl jsem co napsal Vojta a i když nejsem profik, nevim proc by ho meli ostatni urazet, nic tak spatneho nenapsal. Vojto puvodni kde se ti da napsat o autogram?. Veritas vincit, vivat Vojta(puvodni).


Tomo - 12.12. 2013 v 19:35
@ndy skús sem hádzať príspevky s hviezdičkou za menom, , lebo inak ti neuveria že si vo FKK , ale
mi ti veríme aj bez hviezdičky


Vojta (původní) - 12.12. 2013 v 16:10
Lidi ten Lukáš, to je jen provokatér ode mě ze třídy. Psal jsem při hodině ICT a on to viděl. Napsal hned potom i pod mým jménem. Jak malej, no...


Andy - 12.12. 2013 v 15:30
Jeste ze mam v zaloze @ndy co mamv FK :D