Kecárna

VLOŽIT VZKAZ


Rocker Martin - 21.11. 2013 v 22:56
Milane


Špalek - 21.11. 2013 v 22:10
Tak já budu chvíli taky nasranej.Omíláte tady Pepu a jeho aktivity ,je to jeho soukromá věc .Můžete s tím nesouhlasit to je na vás.Ale my jsme proboha skupina Kabát.Nikdy jsme nevystoupili na žádnym pojebanym večírku s rautem pro banky ,firmy atd. a že těch nabídek bylo za nesmysl peněz.Dělá to skoro každej.Odehráli jsme mraky akcí zdarma pro postižený a dětský domovy,jenom tam nestál kameraman z novy.Nikdo to neocení protože to nepropagujem.. píšu to jenom sem.Někdo může nadávat na vše, ale jak by se zachoval v tu chvíli on, je ve hvězdách.Nikdy jsme nedělali a neděláme vše pro prachy,holt jsme moc na očích.A ty co jsme vydělali na našem nekřesťansky drahym vstupnym na koncerty(počítám že do nějakých klubů je to občas drašší)vracet nebudem.Tak jsem se uklidnil a teď vypich .Jestli to klouzne tak věřte že playlist stejnej nebude.A nebuďte na mně nasraný že sem vystřík,měl sem pocit že je správný zastat se kapely a kamaráda.čuuzz


Poseiidon - 21.11. 2013 v 22:11
Mimochodem, takovej Traktor se svou novinkou Alcatranz má velikej potenciál a myslím že to je přesně ta kapela co by mohla zapůsobit přímo cílovou skupinu lidi, kteří milují Kabát. Jenže lidi si toho všimnou až se zpěvák objeví u Babicy na Nově A o tom to je


Poseiidon - 21.11. 2013 v 21:48
Jara83:
Ono to nemůže fungovat tak hezky jak jsi napsal. Kdo je slavnej, kolem toho se točí finance, ten je produkuje a jedno souvisí s druhým. Kabát je slavnej a stará se o něj nějaký manažer kterej má za úkol je prodat a s tím souvisí zviditelnění v médiích. Ale neříkám, že nesouhlasím s tvým cítěním dané věci, naopak. Na druhou stranu mě zaráží, že když jsi vyrostl na starým Kabátu, že ti chybí něco jako Kdo neskáče není Švéd. Copak toto je starej dobrej Kabát a jeho potenciál? Pak si přeješ Schody, ale zde bych zas čekal dle tvých názorů výtku, že Kabát se už cpe i do filmu,což je opět manažerskej tah a reklama. Jednoduše, Kabát populární je a Slavíka vyhrává poctivě, důkaz je návštěvnost jejich koncertů. Ono říkat něco zde a nebo v TV jako hvězda trochu rozdíl.Mnoho lidí by nějakej ostřejší názor byť pravdivej nepochopilo a obrátilo by se to proti hvězdě a myslíš že to je zapotřebí pěstovat si negativitu u posluchačů?


Vojta (původní) - 21.11. 2013 v 22:00
Vojta: Tak ja jsem zase zacal psat pod svym jmenem v domeni, ze uz jsi pryc a ty jsi zase tady. Nechapu tvoji blbost, ze si nedokazes za to jmeno neco pripsat, abysme se tu nepletli. Mohl bys respektovat, ze jsem tu byl driv, nez ty. Ale to bys vlastne musel ustoupit, vid? To je pro tebe moc namahy. Ale ne, ty jsi typicky cech. Sam nic nedokazat, ale kritizovat, vest namyslene kecy... Tak sis SS2 nemel kupovat. Vedel jsi, co to bude, takze tvuj problem. Remastering starych alb je u kapel uplne normalni vec, tak nechapu, co se ti nezda.


Vojta - 21.11. 2013 v 21:26 z
ladas , Jara: už to tady zazněnlo , na rockera si už jen hraje a pro prachy udělá vše. Davida , Babicu , Paroubka, superstar.....hlavně že to sype. Není to závist je to smutné konstatování.
Jinak z SS2 jsem naprosto zklamanej , škoda peněz, nic novýho , jen vydané před Vánoci. Za rok to bude podobný. Štve mě že jsem si to koupil.


Katerina - 21.11. 2013 v 20:24
Z 90% budouna Vypichu hrát stejnou hudbu


Rocker Martin - 21.11. 2013 v 17:14
Jara: Slavíka už nekomentuju, to tady bylo už několikrát dokola... Co se týče Vypichu 2, nemyslím si že zazní stejné pecky jako minule. jasné že pecky jako Žízeň, Moderní děvče, Burlaci atd prostě chybět asi nebudou, ale jinak si myslím že kromě nich se vyberou zase jiné...byla by blbost hrát zase stejný playlist.
S čím s tebou 100% souhlasím je playlist při turné. Taky bych čekal že při turné k nové desce zazní víc než 4 nebo 5 songů z nového alba. Je to prostě málo, a přesně jak říkáš, třeba taková Kdo neskáče není švéd je podle mě taková typická koncertovka a při turné se nehrála. Tak samo myslím že měly zaznít Matky a závity, Narvi tam ten styl nebo Mouse Decadence


Jarda83 - 21.11. 2013 v 16:41
Ladas:to bylo pro tebe,když se naštveš tak to nečti,ale jak tak poslouchám kolem sebe-není to jen můj názor.


Jara83 - 21.11. 2013 v 16:12
Protože se kabát posunul do komerčních sfér!Proč je Vojtek u Babici když tvrdil,že neumí vařit(to ostatně ten trotl Babica taky ne,je s podivem,že se takový tele drží v televizi,ale nezapomínejme,že je to televize nova).Proč jde Kabát na slavíka,když je to soutěž bulvární televize o popularitě-tudíš 30% lidí pošle hlas a zbytek ne,takže jakékoliv umístění je o hovně,protože nám nic neříká.Hlavně princp slavíka je TOTÁLNĚ na poblití!Když už by vyhráli,mohli by říct svůj názor jako třeba Landa,ten vyhrál slavíka tuším 6-7,nikdy tam nešel,tvrdil,že je to kravina a když už tam šel tak mluvil za sebe! Ne jako Kabát!Jednoduše řečeno mám rád Kabáty,Brichtu,Arakain,Dana Landu,Cocotte minute nebo třeba Krucipusk-je toho víc,ale nikdy pro ně nepošlu hlas,tahle anketa uráží tyto interprety!!Ksindly,které se snaží bý-ti viděny na obrazovkách...ne díky, ani na slavíka koukat nebudu.Jinak nechápu princip druhého výročního koncertu-Po čertech velkej koncert II.
Dokola stejné hity slyšet vskutku nepotřebuju,nehrajou starý písničky na kterých jsem vyrostl,myslím tím ty,které furt neomílají a nový podle mě taky nezahrajou.Když už vydaj CD a následně jedou na šňůru,tak zahrají jen 5-6 věcí z desky.To nechápu,z Bandti di Prag zahráli z 15písní jen 6písní,vždyť jich mohli zahrát minimálně deset.Proč se tedy turné jmenovalo Bandit di Prag Tour? A ne další Best of tour....Sice mě tohle album dvakrát neoslovilo,ale písně jako:Narvu tam ten styl,Projdu zdí(podle mě největší pecka z alba BDP-nepochopitelně opomíjená),Schody,Mouse decadence aspoň mohli zaznít.Například písnička Kdo neskáče není švéd se na koncert přímo hodí.
Už nechci psát,je toho víc.Vyloženě mě sere jakým směrem se tato moje ještě(možná brzy už ne)oblíbená kapela z Teplic vydává...


mari - 21.11. 2013 v 15:41
Pocuvam vas uz od detstva ste skveli.. Mohli by ste dojst zahrat do bratislavy :)


ladas - 21.11. 2013 v 12:41
Koukám do kecárny a že pepe byl u babici....Nelením a hledám přes google co je na tom pravdy...........K mému zděšení to pravda je a říkám si "PROBOHA PROOOOOOČ!!!!!!!"


Lukáš - 20.11. 2013 v 19:50
A já už mám lístky na prosinec do O2


Vojta - 20.11. 2013 v 16:54
Dneska odpoledne jsme s kapelou měli živý rozhovor na rádiu Český rozhlas Plzeň. Je to super zážitek a zábava. Aspoň jsem si vyzkoušel, co mají Kabáti během turné na denním pořádku. :-)


Andy - 20.11. 2013 v 15:38
Uz me bijou bylo z odstupem casu asi nej zazitek... Kurna.. chlapaci vyhodte to jako videoklip :-)


Evina - 20.11. 2013 v 15:06
Andy:


Andy - 20.11. 2013 v 14:56
Evina
Presne. Mam teda ted dlouho nic. Naposled Kabat s BB v Brne, ale po nich sem nemohl zbytek vecera mluvit a druhej den skoro chodit :D
A tak to ma bejt.... :D


Evina - 20.11. 2013 v 14:14
Andy: Tak, to chápem...Nie je nad hlúpejší pocit, stáť niekde na koncíku a nevedieť slová...

Marika:


Marika - 20.11. 2013 v 12:13
Evina:
Kája:


Andy - 20.11. 2013 v 11:54
jj taky je urcite dam, ale je naposloucham. At tam pul konzertu nestojim jen. At znam songy.