Kecárna

VLOŽIT VZKAZ


eva - 05.12. 2016 v 09:02
Zdravím všechny
Lili: no máš recht, že je to dlouhá doba a může se cokoli změnit, fakt je, že je ale klidně prodáš, když se ti to nebude hodit. Má to jeden důvod, halový koncerty mají přece jen omezený počet lístků, nepočítám-li O2 arénu, která má dvojnásobnou kapacitu oproti těm dalším. Fanoušků je hodně, zájem bude asi veliký. Na open air se to ztratí, ty se nevyprodají, ale u hal bych měla trochu strach, sama tedy ještě lupeny taky nemám
Mašle, nechtěla jsem původně vůbec reagovat, ale není pravda, že obě víme, o co jde. Víš to jen ty, já to nevím. Vím jen, že ze šikany a skrytých útoků se obviňovat nenechám. Kravinózní příspěvky nechám na posouzení jiných.
Ale hlavně si myslím, že na fanklubové diskuzi, budiž, řiď si příspěvky, jak chceš, pokud to nikomu nevadí, je to v pořádku. Ale tady, s dovolením, nech obsah příspěvků na webmastrovi těchto stránek. Stačí to takhle, bez zbytečného osočování? Je to srozumitelné? Neurazila jsem tím snad někoho? Pokud ano, omlouvám se. Hájím jen svobodu projevu...


Evča - 05.12. 2016 v 08:52
Míša : to byla ironie, ale jinak souhlasím, co eva napíše má hlavu a patu, jsem ráda, že v jejím případě pasují matky na závity. Navíc jí znám dlouho a je to rovný člověk
Lili : určitě lístky seženeš i v příštím roce


Lili - 05.12. 2016 v 08:02
Tak termín koncertu už známe, jenom se mně nechce kupovat lístky skoro rok dopředu. Jednak nevím ještě s kým půjdu, a abych je taky do té doby neztratila, a taky kdo ví co bude za rok. Co myslíte, seženu je ještě někdy v září, říjnu?


Míša - 04.12. 2016 v 21:57
Evčo jenže na tebe se nikdo neptal....zbytečný se představovat. Víš když něco napíše evita, má to hlavu i patu a když se nad tím zamyslíš, má to něco do sebe a je to o nečem.... Máš nad čím přemýšlet a dát jí třeba za pravdu, tak jak jsem vyjádřila svůj souhlas i já, jako člověka si jí v tomhle fakt dost vážím....Proto mě zajímalo, zda ten příspěvek evy je její, zbytečně v tom hledáš a to je asi všechno k tomu...


Evča - 04.12. 2016 v 20:24
eva: narušitel rozpoznán to je dobrý
Já se tedy raději představím hned, Evča, Eva Sochorovská, Žatec, před devíti lety nick Malá dáma


Mašle - 04.12. 2016 v 19:35
Evito obě víme o co jde. Proto mejl. Vytržený věci z kontextu jsou na nic a účelový ... A hlavně se nic z toho netýká kapely takže to nepatří ani na tuhle kecárnu.


eva - 04.12. 2016 v 19:33
Míšo, jasný, na to máš svatý právo


Míša - 04.12. 2016 v 19:30
Evito v pohodě, měj si nick jaký chceš, jen mi příspěvek evy připomněl tvůj styl psaní, tak jsem se jen zeptala.


eva - 04.12. 2016 v 18:12
Míšo z vedení fanklubu: ano dříve evita, ale to už je 14 let stará přezdívka a už mě prostě přestala bavitto se snad smí nebo nea jestli je to tak důležité, tak zde je má identita - Eva Kardová, Moldava, okres Teplice, 1961, evakardova@seznam.cz.
To je i pro Mašli, aby mi nepsala příště osobní email, že se zabývám nějakými skrytými útoky, šikanou a mé příspěvky že jsou kravinyto už je dostatčně otevřené, že?
Poseiidon: zkus už taky přehodit výhybku stejně se nikam nedobereš.
Tak to by bylo tak všechno, stručně a jasně. Ať žije demokracie.


blabol - 04.12. 2016 v 14:21
Poseiidon : stačí se podívat do kontaktů fanklubu kabát a jsme doma


Richard - 04.12. 2016 v 12:26
Tak info o turné dorazilo. Lupeny od po v prodeji.


Mašle - 03.12. 2016 v 23:19
Poseiidone, jasná věc, nakonec si to vysvětlíme, ale pořád mi podsouváš, že jsem ti napsala, cos jako složil ty. Ale já ti nepsala takhle, ale spíš jsem se jen podivovala, když na mě tvůj příspěvek působil tak, jakože přesně víš, jak to dělat nekomerčně a pořád ve stejným duchu jako na začátku, proč jsi teda nikdy nezkusil kapelu založit. Já bejt muzikant, rozumět muzice, tak bych si asi kapelu zkusila založit nebo se do nějaký dostat, protože si myslím, že dělat muziku je jedna z nejlepších "prací" co může bejt. Setřít jsem tě chtěla to jo, ale pořád dokola píšu, že za to, žes napsal, že to dělají hodně komerčně a že lžou. Tak jsem to napsala zrovna v tý emoci, kterou jsem v tu chvíli měla tak jak jsem to napsala. A že jsem tě chtěla odpálkovat, jo to jo a právě proto, že tě němůžu odpálkovat na nějaký odborný úrovni, protože nejsem muzikant, tak za to, co na co můžu mít svůj názor, a to právě ty dvě věci, co jsem psala. Nařčení z komerce a lži mě vytočilo. Kdybys tyhle dvě věci v příspěvku neměl, tak bych vůbec nereagovala. Měla jsem pocit, že se musím v tomhle kapely zastat, protože můj názor je, že to tak není. A k těm pocitům kolem písní - líbí - nelíbí. To mě podsouváš pořád něco, co není. Klidně napíšu seznam písní, který se mi líbí víc, který míň a který vůbec. Zrovna s Lili, co tu psala jsme mohli rozvést diskusi, jak kdo chápe některý texty, ale už jsem neměla chuť se tady rozepisovat.


Kkk97 - 03.12. 2016 v 21:34
jakto ze Kabát má koncert v třebíči a nikde žadný ofiko info ?


Poseiidon - 03.12. 2016 v 19:35
Mašle: Uznej, že je to pravda. Někdo něco napíše a dostane od tebe stěr otázkou, co jako složil nebo natočil. To je tak běžný a dokola omílaný stěr (asi všude uplně nejčastější) a hlavně nejhloupější. Není to tady na tomhle fóru poprvé. Nech těm lidem myšlenky. Tobě nepřišlo, že muzice rozumím víc a že to mám zmáknutý, přiznej to Ty jsi mě chtěla odpálkovat, protože víš, že kabáti to sem chodí číst a teď se to snažíš uhrát do autu Ale uznej, že jsi mě chtěla trapně setřít Vždyť jsem tu nikde nic v odborným duchu nepsal, vždyť jsem vyjádřil pocit, nic jinýho v tom nehledej. Byl jsem setřen, vrátil jsem ti stěr a jedeme dál Pokud se ti něco třeba u nějaké písně nelíbí a napíšeš to (v to nevěřím), tak já ti místo stěrné otázky co jsi jako složila že kritizuješ, odpovím otázkou, proč se ti to nelíbí a srovnám to se svým pocitem, od toho je hudební diskuze, na to nepotřebuješ něco skládat a umět, stačí pocit. Čeho se bojíš? Je to normální sí něco myslet a diskutovat o tom. důležitý je jako lidi samozřejmě Člověk si někdy chce rýpnout zdravě, aniž by v tom byla zlá krev. Furt se někdo snaží někoho umlčovat. to ty diskuze nemusí být. Lidi si to dělají sami.


Míša - 03.12. 2016 v 19:35
Poseiidon: myslím, že už to vůči Mašli docela přehániš, zas tolik toho nenapsala, aby jsi to musel až tak rozebírat, vyjádřila pouze svůj názor, stejně jako ty, nikde jsem si nevšimla patolízalství a lezení do zadku a všeho z čeho zas ty obvinuješ jí, tak prosím i ty respektuj názory ostatních.


Mašle - 03.12. 2016 v 17:36
Poseiidone ty mi tady píšeš věci, který jsem údajně napsala, ale nějak to nemůžu najít. Sem tě napadala, cos dokázal a takový kecy? Jen jsem se ptala, proč jsi nezaložil kapelu, když mi přišlo, že to máš zmáknutý, muzice rozumíš víc než běžnej fanoušek, kterej se řídí jen pocity. Ze dvou mých vět jsi udělal celkem slušný závěry o mě, mých myšlenkových pochodech, inteligenci a dokonce, to mě teda dostalo, že tady někoho chci dirigovat. Jediný, co jsem napsala a měla na myslí, že mi přišlo nefér tvoje vyjdáření, že kapela jede hlavně po komerci a že lže. A proto jsem napsala svůj názor. Tys z toho udělal román pro fanouše kapely a nestačím se divit co jsem teda asi všechno myslela, napsala a udělala Když sem někdo jako ty píše různý názory ohledně muziky, techniky hraní a tak, tak to si ráda přečtu, protože nejsem muzikant a do hloubky tomu nerozumím. A když mě v tvým příspěvku přijdou dvě věci přes čáru, napíšu k tomu svůj názor, jak už jsem psala a je z toho mazec. Ale beru to, tvůj názor. Asi jsem v tobě vzbudila nějaký emoce nebo přesvědčení, ale o to my vůbec nešlo. V pohodě.


Evča - 03.12. 2016 v 15:54
Poseiidon : přesně tak, každý názor je důležitý. Osobně jsem ráda, že sem chodí lidi, kteří mají vlastní názor a nebojí se ho prezentovat.


Míša - 03.12. 2016 v 09:40
eva nebo spíš evito? Souhlas


Poseiidon - 02.12. 2016 v 22:28
Mašlo, Kabát není banda rychlokvaškových celebrit, nějakých přihlouplých blondýn v šoubyznysu, kterým nejde napsat názor pro jejich naivní mozkové pochody. Kdybych si myslel že ano, tak bych sem ani nepáchl a ani bych od někoho z nich nečekal slušnou odpověď. Jsou to lidi s nějakou sebereflexí a nepotřebují tu mít policii, která utočí a diriguje diskutéry, kteří si dovolili jim něco napsat. Ani ty nemáš právo být v takové pozici, v jaké jsi napadla mě. Nečekej, že tě někdo bude respektovat a nechat se tu dirigovat. Ti lidi mají svůj mozek a hrdost a jen debilovi nevadí, když jim odpovíš jak mě. Já ti chci vysvětlit, že ty kecy o tom,cos složil a dokázal, jsou prostě nesmyslné úvahy, je to blbost. Díváš se na film a točit neumíš, přesto jsi ta, pro koho se točí a koho to má zaujmout. Když tě to nezaujme, má filmař smůlu a končí. Dělá ty soudy uplně každej. Oni si ten názor přečtou a odnesou si z toho svoje. Napsal jsem to tak, aby vyzněl skutečný pocit toho posluchače, že mě např Otovy slova v tu chvíli praštila přes uši Neměj všechny diskutéry za děti a Kabáty za slávou opilé blondýny v šoubyznysu , které je nutné izolovat před názory lidí, aby se z toho náhodou neposrali. toto je ostřílenej Kabát


Lili - 02.12. 2016 v 20:20
Lukas DÍKY ZA INFO LUKI .pa