Kecárna

VLOŽIT VZKAZ


Lukáš - 03.11. 2013 v 20:13
Kája: Nic konkrétního mě nenapadá, viděl jsem to jednou. Ale viděl jsem podobných dokumentů mraky, například Debutrol - všechno mi to vesměs přišlo vtipný. ale tohle už bylo trochu silný kafe


Kája - 03.11. 2013 v 20:10 z
Vojta původní: tak to jsi tedy borec , je čest že takový hráč tady diskutuje s námi normálními. Zajímal by mě tvůj názor na kapelu Traktor. Znáš? Jestli jo jak se ti to jeví?
Lukáš: proč myslíš že jsou Škwoři primitivové, napiš co se stalo , já to DVD neviděl Díky.


Lukáš - 03.11. 2013 v 19:49
Gagarin: Mě se moderní Arakain líbí, třeba Restart byla výborná deska. Homo sapiens je taky fajn, už se našli. Naopak jsem možná rád, že teď mám na výběr jestli áčka nebo AB.

Pokud jde o Škwory, tak po shlédnutí dokumentu na dvd mám pocit, že ať to jsou jakýkoliv hudebníci, tak je to hlavně banda primitivů


Vojta (původní) - 03.11. 2013 v 19:32
Gagarin: O textech jsem nemluvil. Texty mají Škwoři i Kabáti dobrý, podle mě. Já mluvil o hudbě. Kytarový riffy, bicí... Dnešní Arakain patří k modernějšímu trash-metalu. Ale co se týká moderní tvrdý muziky, dneska mladý kapely hrajou už o dost jinak. Tónina se pohybuje od D# do A. V klasickém E ladění, neboli "komorním A" už hraje málokterá moderní kapela. Poslechni na youtube třeba Bring Me The Horizon. Parkway Drive, Asking Alexandria... To je moderní hardcore, metalcore. Zavedly se jiné kytarové trendy, bubeníci hrajou velmi složitými způsoby. A zpěv? Klasický zpěv se tam skoro nevyskytuje, což je škoda. Ale doba jde dál a muzika taky. Ale ne všem se to bude líbit.


Gagarin - 03.11. 2013 v 18:48
Jen pro upřesnění,moc se mě nelíbilo poslední album,ale takový dole v dole je LUXUS.Aby si tady někdo nemyslel,že nějak krtizuju jejich celou tvorbu,to v žádným případě!


Gagarin - 03.11. 2013 v 18:35
Vojta"původní"
Takový arakain už neposlouchám-po odchodu Brichty.Nejsem jeho fanoušek,ale ten novej arakain je "takovej moc moderní".Jen můj názor.Co se týče jednoduchý muziky-tak jaká rocková kapela u nás jde zásedně do hloubky?I kabáti jsou v podstatě textově jednoduchý-přímočarý.Špalek to nahrazuje svým typickým textem,je pravda,že Kabát má skvělej zvuk,to je známý,ale textově mi dost pokulhává např.poslední album BDP,kde je dán celkem až velkej důraz třeba na refrén,ale to okolo nevím no.V žádném případě nekrtizuju,jsem rád že jsou.


Vojta (původní) - 03.11. 2013 v 18:16
Ondra: No, měli jsme štěstí. My jsme se půl roku po začátku kapely přihlásili do té soutěže, kde nás bylo celkem 24 kapel. Přes hlasovací kola jsme se dostali do živého finále. 4 kapely, každá měla 30 minut na vystoupení. Byla tam čtyřčlená porota, která určila úplného vítěze a pak divácké hlasování, pro vítměze divácké soutěže. My jsme vyhráli jak diváckou soutěž, tak hlavní soutěž. Díky těmto víhrám jsme natočili singl, videoklip a dostali se na několik fesťáků. No a tím jsme se trochu dostali do podvědomí lidí, získali jsme plno důležitých kontaktů, ale hlavně plno zkušenností.


Ondra - 03.11. 2013 v 18:09
Vojta (původní):Tak to smekám.To jsem nevěděl že jste se dostalitak daleko?Něco jsem slyšel.Sice to není můj šálek kávy ale to máte fakt štěstí.Jak jste se k tomu vlastně dostali?Asi je to na dlouho ale aspon stručně.


Vojta (původní) - 03.11. 2013 v 17:37
Vojta: Já nemachruju. Já jen říkám pravdu. Co jsem dokázal? S kapelou jsme zatím jen vyhráli Hitparádu Karlovarské rockové mapy 2012, natočili videoklip, vydali dva singly. Slyšet nás můžeš na rádiu Rock Zone 105,9. Nehrajeme komerční hudbu, takže je malá šance se dostat někam dál. Nám tohle za necelé dva roky hraní docela stačí. Mimochodem, hráli jsme před Škworem na festivalu, pozoroval jsem je v backstage. Věř mi, nejsou to o nic lepší muzikanti, než kdejaká regionální rocková kapela. Pokud znáš nějakého muzikanta, který aktivně hraje, vystupuje, tak se ho zeptej. Mimochodem, nekritizuju každého. Třeba Arakain nemám důvod kritizovat.


Vojta - 03.11. 2013 v 14:28 z
Vojta tzv. původní: umíš skvěle kritizovat lidi s jiným názorem než je tvůj. Škwoři mají jednoduchou muziku atd. Ty musíš být opravdu machr.......co dokázal ,že kritizuješ vše a všechny?
Thomas: souhlasím s tebou.


Gagarin - 03.11. 2013 v 13:37
Já bych to úplně zrušil,vždyť to nemá žádnou prestiž,jen z toho nova dělá propagandu.


sarah - 03.11. 2013 v 13:23
tak urcite kluci neberu toho slavika nejako extra vazne... predsa vidia podporu fanusikov najma na koncertoch a v pocte predanych cd, to su podstatne cisla... ale preco ich nepodporit aj takto, ked sa to da... myslim, ze to je to najmenej, poslat sms... a urcite ich aj takato forma uznania potesi a my ich zas budeme mat moznost vidiet aspon v tej telke, ked uz inak nie bola by skoda slavika uplne odignorovat, ako je to u nas na Slovensku


Rocker Martin - 03.11. 2013 v 10:22
Gagarin: Taky bych toho slavného slavíka nebral tak vážně...Doufám že si to uvědomujou i chlapci, že to co dělají nedělají pro to, aby vyhráli toho komerčního slavíka, ale že to dělají hlavně pro nás!!


Gagarin - 03.11. 2013 v 00:04
Nejlepší kapela na světě je KABÁT.Ale teď na rovinu-thomas má pravdu.Český slavík je anketa pro kretény(a věřte mi-nemyslím to zle!!)zažil jsem hodně,ale aby komerční-bulvární televize určovala trend-vždyť je k smíchu!!!!Kor anketa slavík---fuj!!!
Tul@ -Nehlasuješ pro kapelu,ale pro princip!Poslouchám Kabáty od samého začátku(když hráli v hospodách)a jsem tady asi možná nejstarší,ale upřímně radši bych byl,kdyby se v nominaci vůbec neobjevili.Je to výsměch.Nevím jestli to naše skupina bere fakt vážně(doufám,že ne).Co dělá Kabáty,Landu a třeba toho Nohavicu?NÁZOR a né Trend,který určujou ONII!!


Vojta (původní) - 02.11. 2013 v 23:25
Tul@: Plně sohlasím s tim, co jsi napsala o tom Vypichu. ;-)


Vojta (původní) - 02.11. 2013 v 22:51
Thomas: Myslíš to s tou anketou vážně nebo se neumíš vyjadřovat? Přemýšlej, než něco vyhrkneš, jsi za blbce.


Tul@ - 02.11. 2013 v 17:33
Thomas: nehlasuješ pro anketu!!! ale pro kapelu... to si laskavě uvědom! a už vůbec neurážej ty kteří hlasují..... buď od té dobroty prosímtě


Ondra - 02.11. 2013 v 15:08
Schinderhanes:Souhlasím.Nové cd má vyjít prej na jaře


Thomas - 02.11. 2013 v 15:00
Hlasovat pro kravskou anketu jakou je slavík?
Idiotů,kteří budou hlasovat je tady dost!


Tul@ - 02.11. 2013 v 13:25
Pompo: jsi uplně mimo mísu...

Jinak musím říct velký překvápko, nikde ani zmínka ani náznak nečeho takovýho a najednou vypich 2, jsem mile překvapena, a jinak pro vás pesimisty zamyslete se jestli jste takhle nadávali před tím prvním vypichem, protože to byla naprosto stejná situace od corridy uplynuli 3 roky a PdP vyšlo až další rok,
byl to best of koncert kterej obsahoval pecky krerý už možná nikdy naživo neuslyšíme (ma ji motorovou), radši pojedu na koncert kterej bude repertoarově rozhodně zajímavější neř turné (přiznejme si ale na tour se spíše vsadí na klasiku)...... a co se céda týče, neříkám že uz není nejvyšší čas ale radši at to má hlavu a patu a myšlenku a mile mě to překvapí, než aby to bylo tet a bylo to kničemu.....nikomu no necpu ale popřemýšlejte nad tím

ps.nezapomínejte hlasovat.... :-)