Kecárna

VLOŽIT VZKAZ


Ondra - 07.11. 2013 v 10:39
karča:Má ji motorovou,Živě,Děvky ty to znaj,Colorado,Země plná trpaslíků,Čert na koze jel,Mega hu,Go satane go,Suma sumárum,Dole v dole,Corrida a Banditi di Praga.Další cd má vycházet na jaře


Vojta (původní) - 06.11. 2013 v 18:44
Kája: S těmi předkapelami to není tak jednoduchý. Tam nehrajou hlavní roli peníze. Hlavně my hrajeme hardcore, to by nebylo dobrý před Kabát. To je úplně jiná mísa. Taky je důležitý, aby ta předkapela už měla nějaké zkušenosti z větších pódií a dost zkušeností celkově.


HONZA - 06.11. 2013 v 17:42
Karča: najdeš to v sekci (DISKOGRAFIE)


karča - 06.11. 2013 v 17:30
jak dou zasebou desky kabátů?,


Ondra - 06.11. 2013 v 11:21
Jirka Bušek:Mazec.Pepu bych tam vůbec nepoznal


Kája - 05.11. 2013 v 21:08 z
Jirka Bušek: tak to je fakt bomba. Proč jsi z kapely odešel?
Vojta: tvoji kapelu by mohli vzít Kabáti jako předkapelu. To by byla pomoc mladé kapele. ale na to nemáš asi dost peněz a konexí. Škoda.


Jirka Bušek - 05.11. 2013 v 13:36
Kabát Revival Varnsdorf se zakládajícím členem orig. skupiny Kabát Jirkou Buškem nově na facebooku a jsou tam i raritky z období 1988 až 1991 legendární sestavy orig skupiny Kabát ( Josef Vojtek, Milan Špalek, Radek Hurčík a Jirka Bušek )

do vyhledavače na facebooku zadejte :

Kabát Revival Varnsdorf


Vojta (původní) - 04.11. 2013 v 23:38
Ondra: Texty si dělá zpěvák už na hotovou hudbu. A když někoho něco napadne a je to dobrý, tak se to taky bere.


Ondra - 04.11. 2013 v 23:16
Vojta (původní).To je docela umění,vymýšlet texty,kdo vám je vymýšlí?Jsem myslel třeba,že se z nejakýmmuzikantem znáte např.ze školy.To musí být náoda že se tak sejde taková parta.Já mám známého,kteý kdysi hrával na bisí inakytaru akustickou.Ale on nemělnikoho z kámošů,kdo na něco hraje alemusí to být supr,mít kapelu


Vojta (původní) - 04.11. 2013 v 18:59
Crispy: Tady si můžeš poslechnout singly. bandzone.cz/hugerat Videoklip jsme natočili poslední pátek v srpnu, za dva týdny ho zveřejníme. Pak ho sem hodim.


Crispy - 04.11. 2013 v 17:58
Na ty vaše klipy je možno se někde podívat?


Vojta (původní) - 04.11. 2013 v 16:34
*nemáme


Vojta (původní) - 04.11. 2013 v 15:38
Ondra: Manažera nemám, to zatim v naší situaci není potřeba. So se týká toho singlu a klipu, tak to nám zařizoval zástupce z Karlovarské rockové mapy. Byl i u obou natáčení. První singl jsme dělali s jedním výborným muzikantem, baskytaristou ze skupiny Boron. Dříve hrál ve skupině Workshop. Vzikli jsme docela náhodou. Já jsem se už pár let znal s bubeníkem, ale nic jsme spolu dohromady nedávali. Hrál jsem jinde. Pouze jsme si psali, bavili se... Prostory, kde cvičil na bicí, patří k firmě jeho táty. V tom objektu je zároveň posilovna. Do té posilovny chodíval náš současný basák a slyšel tenkrát toho bubeníka cvičit. Tak si zjistil, kdo to je a šel se na něj podívat. Seznámili se a řekli si, že zkusí dát do kupy kapelu. V té době už basák znal i našeho druhého kytaristu. Už spolu dřív hráli. Takže takhle ve třech začínali zkoušet. Pak ještě přibrali prvního zpěváka, se kterým je i první singl. Po pár měsících, co takhle tkoušeli, tak mi bubeník, napsal, ať se na ně přijdu mrknout a zahrát si s nima nějakej "jam". Tak jsem s nima strávil pár hodin, poslechl jsem si je, zahráli jsme si... No a asi po dvou dnech mi basák zavolal, jestli to s nima nechci zkusit na stálo, že se jim líbilo, jak hraju. Tak jsem se k nim přidal. jelikož v době, kdy jsem se k nim přidal, měli asi 4 songy a za sebou ještě žádný koncert, tak pro mě nebylo tak těžký se do toho dostat. První koncert už se hrál i se mnou. To už se v té době hrál i jeden můj song, který jsme nazkoušeli. Odehráli jsme jeden koncert a pak se přihlásili do té soutěže, jejíž průběh jsem psal. Tu jsme vyhráli 24.11.2012. No a v prosinci toho roku jsme se rozhodli pro změnu zpěváka. Vzali jsme zpěváka, který se více hodí k našemu stylu a je i v našem věku. Co se týká nahrávání CD, tak je to nákladné, to ano, ale určitě to v plánu máme. Jeden song v tom studiu stojí přes 300 Kč. Takže dejme tomu 10 kousků. Plus náklady na cestu a třeba i na zapůjčení studiových bicích, což je za 1000 Kč. V budoucnu se do toho určitě pustíme. Nejdřív máme ale v plánu s kytaristou polepšit na lepší aparáty.


Ondra - 04.11. 2013 v 13:12
Vojta (původní).To musíte mit i nějakého manažéra.Před tou soutěží jste se o to asi hodně zajímali a tak zjistili,že nějaká soutěž je?.Jak jste vlastně vznikli.Začínali jste třeba jako kamarádi z města jako školní kapela?Pokud jste hráli už aj před škworama,což musí být zážitek,natočili klip,tak určitě nemáte daleko k natočení cd,což je dost nákladné.Vsadím se že ještě studuješ.Jak to jde všechno zvládat?


Vojta (původní) - 03.11. 2013 v 20:20
Kája: Co to povídáš? :D Já jsem úplně normální člověk z běžné kapely, která akorát vyhrála krajskou soutěž. :D Že hrajem občas na větší akci nebo natáčení videoklipu, to jsou běžný věci. Takže takovýhle vychvalování není nutný. Jen mám už nějaké ty zkušennosti. Ale rozhodně nejsem namyšlenej, jak si druhej Vojta myslí. Viděl jsem, co jsem viděl, slyšel jsem, co jsem slyšel a podle toho hodnotím. A když někdo kritiku neumí přijmout, tak bohužel.


Lukáš - 03.11. 2013 v 20:13
Kája: Nic konkrétního mě nenapadá, viděl jsem to jednou. Ale viděl jsem podobných dokumentů mraky, například Debutrol - všechno mi to vesměs přišlo vtipný. ale tohle už bylo trochu silný kafe


Kája - 03.11. 2013 v 20:10 z
Vojta původní: tak to jsi tedy borec , je čest že takový hráč tady diskutuje s námi normálními. Zajímal by mě tvůj názor na kapelu Traktor. Znáš? Jestli jo jak se ti to jeví?
Lukáš: proč myslíš že jsou Škwoři primitivové, napiš co se stalo , já to DVD neviděl Díky.


Lukáš - 03.11. 2013 v 19:49
Gagarin: Mě se moderní Arakain líbí, třeba Restart byla výborná deska. Homo sapiens je taky fajn, už se našli. Naopak jsem možná rád, že teď mám na výběr jestli áčka nebo AB.

Pokud jde o Škwory, tak po shlédnutí dokumentu na dvd mám pocit, že ať to jsou jakýkoliv hudebníci, tak je to hlavně banda primitivů


Vojta (původní) - 03.11. 2013 v 19:32
Gagarin: O textech jsem nemluvil. Texty mají Škwoři i Kabáti dobrý, podle mě. Já mluvil o hudbě. Kytarový riffy, bicí... Dnešní Arakain patří k modernějšímu trash-metalu. Ale co se týká moderní tvrdý muziky, dneska mladý kapely hrajou už o dost jinak. Tónina se pohybuje od D# do A. V klasickém E ladění, neboli "komorním A" už hraje málokterá moderní kapela. Poslechni na youtube třeba Bring Me The Horizon. Parkway Drive, Asking Alexandria... To je moderní hardcore, metalcore. Zavedly se jiné kytarové trendy, bubeníci hrajou velmi složitými způsoby. A zpěv? Klasický zpěv se tam skoro nevyskytuje, což je škoda. Ale doba jde dál a muzika taky. Ale ne všem se to bude líbit.


Gagarin - 03.11. 2013 v 18:48
Jen pro upřesnění,moc se mě nelíbilo poslední album,ale takový dole v dole je LUXUS.Aby si tady někdo nemyslel,že nějak krtizuju jejich celou tvorbu,to v žádným případě!