Kecárna

VLOŽIT VZKAZ


Mike - 23.06. 2013 v 18:29
zmesky: pravděpodobně většina nebude souhlasit , ale nedá mně a musím reagovat na tvůj příspěvek, i když jsem se zařekl že zde už nikdy nic nenapíšu, neb se tu řeší svátky a narozeniny a poté už jen samá chvála. Tohle co jsi napsal zabíjí kapely které hrají a snaží se hrát vlastní muziku. Existuje cca. 20 revivalků kapely Kabát ,kteří parazitují na originálu. No a jak jsi napsal ,hlavně že to bylo zadarmo. Když bude chtít hrát , řekněme slušná česká kapela, někde za 70 korun ,tak lidi raději nepříjdou že je to moc a půjdou na revival , nejen Kabátů, které pořádají města ,a vstup je zadarmo. Ale toto zabíjí plno mladých kapel ,které se snaží ale nemají šanci. Paradox je že systém revivalů v tak masovém měřítku "funguje" pouze v Česku , v západní Evropě naprosto nemožné. Navíc ,jako vše v Česku ojebávají OSU, a tím paradoxně autory muziky a textů. ...
Jinak vše nejlepší Pepovi k jmeninám a narozeninám , Hurvajzovi , Tomovi a Otovi taktéž. Mějte se fajn a někdy trochu nadhledu nezaškodí.....


zmesky - 23.06. 2013 v 17:44
Včera u nás v Rožnově p.R. byl na akci family day Kabát Revival z Uherskeho Hradiště,a musim řict že to parádně zazvučili,zpěvak sice dopletl šamana (vynechal větu) a u Usměvu pana Loyda zapoměl text ..
ale to se stane,byla dobra atmosfera!! všichni skákali,zpívali a uživali, a tak paráda prostě to se ji povedlo asi nejlepší Revival co jsem zatim slyšel i když jsem se toho na začátku bal ale fakt dobrý..
Akce byla zadarmo a tak několik stanku s pivem a jidlem neni si na co stěžovat.. :D :D


Tomo - 21.06. 2013 v 20:37
Pepa prajem všetko len to najlepšie k tvojim narodeninám , nech si stále zdravý , hlavne na koncertoch a nech ti to tak dobre hrá a spieva ako doteraz


Karlos - 21.06. 2013 v 19:24
Zdar Ty náš Pepíku vše nej k Tvému dnešnímu velkému dni zdraví štěstí a vše co k životu patří a pořádně to zapij ať jsi zdravej


WOLIX - 21.06. 2013 v 18:35
Jo ještě bych se rád zminil o tom članku,kde mi připadá že autor neví vubec nic a jak si řekl Dane tak měl by si song Don Pedro von Poltergeist fak poslechnout..

Autor prostě chtěl na sebe upoutat pozornost jinak není možne aby byl někdo taky blbý aby tohle napsal..

Colorádo připadá podle mě dost vtipné a dalši pisničký taktéž a i některé velmi pravdivé a takové co nás zasáhnou do srdce a z kterých máme ještě hodně dlouho po nich husí kuži a požitek..

Ten článek je na vyhoz a autor na odpis..


WOLIX - 21.06. 2013 v 18:22
PEPE,samozřejmě ti taky přeju všechno nejlepší,zdraví,štěstí at te tvuj synátor moc neotravuje.. I když co by to byl za život kdyby neotravoval,by ses nudil... A dál at ti to hlavně pořád tak dobře zpívá jako celou dobu v Kabátech a samozřejmě i v muzikálech No a tak prostě vše nejlepší a zas někdy na koncertě no prostě Kdo ví jestli...


Jirka N. - 21.06. 2013 v 15:55
Už bych toho měl nechat, ale ještě jedna velmi dobrá reakce na článek páně Klusáka ze stránek Radio Wave:
Co k tomuto dodat? Ať již vezmeme hudbu, literaturu, film a hlavně realitu, kde bychom nenašli primitivní násilí? Není horší nechat děti hrát třeba Doom a pak sledovat jak jdou a postřílí polovinu školy? Každý má v sobě zakódováný neukojený chtíč po násilí, ale jen pár z nás mu dá průchod a z nich se poté stanou vězni. Není primitivní způsob násilí bezdůvodné zabití kolemjdoucího mravence? A řekněte, žádného jste nikdy nezabil???
Kabát skládá vtipné texty s obrovskou nadsázkou. Kdyby píseň Colorado chápali všichni vážně, asi by je celé Česko nesnášelo. Kabát se poslouchá, lidé chodí na koncerty a dobře baví. Kabát vystihuje v textech "čecháčkovství" a dělá si z něho legraci. Jak bylo psáno níže - mají manželky a někdo dokonce několikátou, to nenaznačuje, že by neměli rádi ženy. A kdyby jste se podíval do publika na koncertech - najdete v něm ženy prakticky všech věkových kategorií a nepřipadají mi, že by je to uráželo. Z mužů se neustále dělali prasáci, protože na rovinu řekli, že mají chuť na sex. Nakonec, jsme v době, kdy si již konečně i ženy umí přiznat, že mají rády sex a že ho chtějí. A nestydí se za to. Vždyť i Maslow stanovil základní lidkské potřeby a biologické potřeby se uspokojují jako první. Mám dojem, že pisatel toho článku si prostě v textech našel to, co si v nich najít chtěl a dokonale to obrátil vše naruby. Podle mě by takovéto zaujaté články neměly opouštět šuplíky autorů. Jedna věc je názor na kapelu a její hudbu, druhá je zůstat nezaujatý a napsat objektivní článek.
Podepsán: Jan Urbánek


klaar - 21.06. 2013 v 12:59
Pepe všechno nejlepší k narozkám,ať se Ti daří v osobním i profesním životè a pořádně je oslav


Lukáš - 21.06. 2013 v 12:27
Taky přeju všechno nej a hodně vyprodaných koncertů.


Marek - 21.06. 2013 v 11:09
Všetko najlepšie ti prajem Pepa !!!!!


Martin - 21.06. 2013 v 10:50
Všechno nej Pepovi k narozeninám.


HONZA - 21.06. 2013 v 10:25
Pepo všechno nejlepší k tvým 48. narozeninám pořádně to oslav a ať ti to takhle zpívá ještě hodně dlouho


věra - 21.06. 2013 v 10:00
ahojky PEPOtak vše nej nej hodně zdravíčka plnou náruč štěstíčka a ať se tobě i kapele daří co nejlépe


Rocker Martin - 21.06. 2013 v 10:05
Všechno nejlepší k dnešním narozeninám Pepo!! Pořádně to oslav


Moni - 21.06. 2013 v 09:14
Vše nejlepší Pepa :D ať se dál daří aspoň tak jak doteď


Evina - 21.06. 2013 v 08:38
Míša, Andy: Ono, jeho názor mu nikto neberie! Ale, hovoríme o názore, ale prečo ho musí vyjadrovať práve takýmto urážavým spôsobom?!
Ono, je to skôr tak, že niekto si svoje komplexy nejak kompenzovať musí...A my sme mu tu prišli do rany!
Takže, Mike - už je lepšie?!


Míša - 21.06. 2013 v 08:36
Pepo vše nej k narozkám


Míša - 21.06. 2013 v 08:34
Mike: Tak každej jsme nějakej, někdo chytrej to tu zachránit musí...že jo?Hele to že máš svůj názor na tohle je jedna věc, ale mě jen zajímalo, proč takovej s tím názorem jako ty, šel vůbec na koncert Kabátu ?A tím vlastně podpořil finančně ty pány o kterých se tady tak ironicky vyjadřuješ.
Na to jsi mi ale neodpověděl......místo toho se jen dozvím...že jsem totálně blbá.

Ale s tím, že by to chtělo novou desku s tebou naprosto souhlasím.


Andy - 21.06. 2013 v 07:54
MIke - mas svuj nazor vzdyt je to v pohode. Ale proc si myslis, ze s tebou zavladne souhlas na strance jako tahle. Tady se preci schazeji fanousci Kabatu. Jakoze nvm no. To me prijde jak kdybych sel na spartanskej web hulakat, ze Sparta smrdi a divil se, ze se mnou neni souhlaseno. Takze me prijde ze shury dano neni trosku tobe. NE proto, ze by bylo spatny mit svuj nazor, ale proto jak jsem rikal, ze to prezentujes zde a divis se....


Evina - 21.06. 2013 v 07:41
Mike: ..."s některými nemá cenu diskutovat"... - tak nediskutuj!!! A, keď je podľa teba Kabát tak slabá skupina a neuznávaš ju, tak na ňu teda nelez a nájdi si takú, ktorá bude "hodná" Tvojho super IQ!!!
A spoj sa aj s Milanom, keď ho tak uznávaš, alebo...?!