Kecárna

VLOŽIT VZKAZ


Míša - 05.12. 2016 v 21:54
Dane gratuluju a ať se dál daří...díky za vše i od nás


eva - 05.12. 2016 v 21:34
Jack: copak to, ale mě to momentálně ani nepustí do systému a pořád mi hlásí pořadí v rozmezí 500-800 čekajících to je nebývalý zájem o lupeny!

Ale teď z jiného soudku, chci sem napsat něco, co sem webmaster pro svou skromnost určitě nenapíše, ale mě to nedá a zveřejním text (protože odkazy sem myslím nejdou kopírovat) obšlehnutý z fanklubového fcb, a to:
Dan Fiala, webmaster tohoto webu získal v Cene ceskeho internetu (Kristalove lupe 2016.) v kategorii "One man show" hezke 2. misto (prvni byl youtuber J. Kral) a v "Nastroje a sluzby" 6. místo.
Daniel Fiala je bývalý předseda Fanklub Kabát, tvůrce webu fanklubu a báječný člověk s velkým rozhledem.
Za celý fanklub Ti Dane gratuluji k úspěchům s portálem DatabazeKnih.cz a přeji Ti, ať je DatabazeKnih.cz stále oblíbená a úspěšná. Takže i já se připojuji a dodám, že jsem hrdá na roky, kdy jsem spolupracovala s tímto člověkem a pár let jsem mohla jít vedle něj v jednom z jeho projektů, kterým fanklub Kabát bezesporu je, stejně jako tyto neoficiální webovky kabati.cz, na kterých vlastně myšlenka fanklubu vznikla. Na mém profilu to ocenil i Ota Váňa a další. Dane díky a hodně dalších nápadů, inspirace a síly dávat to dál a líp!


Jack - 05.12. 2016 v 19:25
Ahoj. Koukám na plánek arény v Liberci a nevidím k mání lístky na stání na ploše a platinum...nevíte proč?


Evča - 05.12. 2016 v 17:34
Hm, tahat sem politiku tak to je trochu moc, tak se mi zdá, že historie se opakuje.


eva - 05.12. 2016 v 15:38
Mašle, no nevím, zapojila jsem se dnes odpoledne a od dvou lidí jsem dostala odpověď, komu se to nelíbí, ať si ...atdtakže asi taka politický debaty a dirigování zastav ty. Tečka. Myslím, že tady lidi zajímají jiná témata...


Mašle - 05.12. 2016 v 15:17
Evito necháme politický debaty. Nedělej nevědomou a nemel prosím nesmysly i nějakým dirigování příspěvků na fanklubové diskusi. Fanklub je teď v super stavu, a to díky partě dost velkýho počtu lidí, kteří si rozumí, jsou spolu rádi a jak můžou, tak se všude sejdou a dali se do kupy spontánně a na základě společných akcí a setkání třeba i mimo fanklub. Zapojujou se do diskuse, pomáhají s nápady a přípravou akcí. Dokonce i po papírový stránce je teď myslím všechno v pořádku, všichni mají informace, který nemívali. Nesnaž se tady ventilovat nějaký svoje domněnky. Možná se zapoj častěji a vnímej ty lidi z fanklubu, který jsou v něm aktivní a zúčastňujou se nejen diskusí na kecárně ale i akcí ať už s kapelou nebo bez. Není umění zpoza rohu něco pozorovat a pak jen vyskočit s kritikou a třeba i nepodloženou. Jestli chceš a máš pocit, že snad lidi diriguju ve fanklubu, tak klidně můžeme udělat hlasování, volby, cokoliv, aby tě přesvědčili jak se věci mají. Třeba z toho vyjdu jako Pinochet a pak začnu asi hodně číst.
Podívej, začala jsi ty tady vytahovat věci z fanklubu, tak asi tolik - je s tím docela dost práce, papírování a tak, ale nás ve vedení to baví, takže se nesnaž kazit náladu a všechno, co se nám povedlo a snad ještě povede. A tím už fakt končím debatu s tebou o fanklubu tady na tý kecárně. Jestli mi ještě něco chceš říct, tak mi zavolej, klidně se s tebou sejdu i osobně. A jestli mi chceš napsat, že nic nemáš, tak nepiš ani nějaký brebty o dirigování fanklubový diskuse. Nejsme ani v politice, a to dokonce ani v tý komunální, takže to je v tomhle případě mimo mísu. Zdravím
Omlouvám se webmasterovi Danovi za příspěvek, který by tu asi být neměl, ale musela jsem reagovat.


eva - 05.12. 2016 v 09:02
Zdravím všechny
Lili: no máš recht, že je to dlouhá doba a může se cokoli změnit, fakt je, že je ale klidně prodáš, když se ti to nebude hodit. Má to jeden důvod, halový koncerty mají přece jen omezený počet lístků, nepočítám-li O2 arénu, která má dvojnásobnou kapacitu oproti těm dalším. Fanoušků je hodně, zájem bude asi veliký. Na open air se to ztratí, ty se nevyprodají, ale u hal bych měla trochu strach, sama tedy ještě lupeny taky nemám
Mašle, nechtěla jsem původně vůbec reagovat, ale není pravda, že obě víme, o co jde. Víš to jen ty, já to nevím. Vím jen, že ze šikany a skrytých útoků se obviňovat nenechám. Kravinózní příspěvky nechám na posouzení jiných.
Ale hlavně si myslím, že na fanklubové diskuzi, budiž, řiď si příspěvky, jak chceš, pokud to nikomu nevadí, je to v pořádku. Ale tady, s dovolením, nech obsah příspěvků na webmastrovi těchto stránek. Stačí to takhle, bez zbytečného osočování? Je to srozumitelné? Neurazila jsem tím snad někoho? Pokud ano, omlouvám se. Hájím jen svobodu projevu...


Evča - 05.12. 2016 v 08:52
Míša : to byla ironie, ale jinak souhlasím, co eva napíše má hlavu a patu, jsem ráda, že v jejím případě pasují matky na závity. Navíc jí znám dlouho a je to rovný člověk
Lili : určitě lístky seženeš i v příštím roce


Lili - 05.12. 2016 v 08:02
Tak termín koncertu už známe, jenom se mně nechce kupovat lístky skoro rok dopředu. Jednak nevím ještě s kým půjdu, a abych je taky do té doby neztratila, a taky kdo ví co bude za rok. Co myslíte, seženu je ještě někdy v září, říjnu?


Míša - 04.12. 2016 v 21:57
Evčo jenže na tebe se nikdo neptal....zbytečný se představovat. Víš když něco napíše evita, má to hlavu i patu a když se nad tím zamyslíš, má to něco do sebe a je to o nečem.... Máš nad čím přemýšlet a dát jí třeba za pravdu, tak jak jsem vyjádřila svůj souhlas i já, jako člověka si jí v tomhle fakt dost vážím....Proto mě zajímalo, zda ten příspěvek evy je její, zbytečně v tom hledáš a to je asi všechno k tomu...


Evča - 04.12. 2016 v 20:24
eva: narušitel rozpoznán to je dobrý
Já se tedy raději představím hned, Evča, Eva Sochorovská, Žatec, před devíti lety nick Malá dáma


Mašle - 04.12. 2016 v 19:35
Evito obě víme o co jde. Proto mejl. Vytržený věci z kontextu jsou na nic a účelový ... A hlavně se nic z toho netýká kapely takže to nepatří ani na tuhle kecárnu.


eva - 04.12. 2016 v 19:33
Míšo, jasný, na to máš svatý právo


Míša - 04.12. 2016 v 19:30
Evito v pohodě, měj si nick jaký chceš, jen mi příspěvek evy připomněl tvůj styl psaní, tak jsem se jen zeptala.


eva - 04.12. 2016 v 18:12
Míšo z vedení fanklubu: ano dříve evita, ale to už je 14 let stará přezdívka a už mě prostě přestala bavitto se snad smí nebo nea jestli je to tak důležité, tak zde je má identita - Eva Kardová, Moldava, okres Teplice, 1961, evakardova@seznam.cz.
To je i pro Mašli, aby mi nepsala příště osobní email, že se zabývám nějakými skrytými útoky, šikanou a mé příspěvky že jsou kravinyto už je dostatčně otevřené, že?
Poseiidon: zkus už taky přehodit výhybku stejně se nikam nedobereš.
Tak to by bylo tak všechno, stručně a jasně. Ať žije demokracie.


blabol - 04.12. 2016 v 14:21
Poseiidon : stačí se podívat do kontaktů fanklubu kabát a jsme doma


Richard - 04.12. 2016 v 12:26
Tak info o turné dorazilo. Lupeny od po v prodeji.


Mašle - 03.12. 2016 v 23:19
Poseiidone, jasná věc, nakonec si to vysvětlíme, ale pořád mi podsouváš, že jsem ti napsala, cos jako složil ty. Ale já ti nepsala takhle, ale spíš jsem se jen podivovala, když na mě tvůj příspěvek působil tak, jakože přesně víš, jak to dělat nekomerčně a pořád ve stejným duchu jako na začátku, proč jsi teda nikdy nezkusil kapelu založit. Já bejt muzikant, rozumět muzice, tak bych si asi kapelu zkusila založit nebo se do nějaký dostat, protože si myslím, že dělat muziku je jedna z nejlepších "prací" co může bejt. Setřít jsem tě chtěla to jo, ale pořád dokola píšu, že za to, žes napsal, že to dělají hodně komerčně a že lžou. Tak jsem to napsala zrovna v tý emoci, kterou jsem v tu chvíli měla tak jak jsem to napsala. A že jsem tě chtěla odpálkovat, jo to jo a právě proto, že tě němůžu odpálkovat na nějaký odborný úrovni, protože nejsem muzikant, tak za to, co na co můžu mít svůj názor, a to právě ty dvě věci, co jsem psala. Nařčení z komerce a lži mě vytočilo. Kdybys tyhle dvě věci v příspěvku neměl, tak bych vůbec nereagovala. Měla jsem pocit, že se musím v tomhle kapely zastat, protože můj názor je, že to tak není. A k těm pocitům kolem písní - líbí - nelíbí. To mě podsouváš pořád něco, co není. Klidně napíšu seznam písní, který se mi líbí víc, který míň a který vůbec. Zrovna s Lili, co tu psala jsme mohli rozvést diskusi, jak kdo chápe některý texty, ale už jsem neměla chuť se tady rozepisovat.


Kkk97 - 03.12. 2016 v 21:34
jakto ze Kabát má koncert v třebíči a nikde žadný ofiko info ?


Poseiidon - 03.12. 2016 v 19:35
Mašle: Uznej, že je to pravda. Někdo něco napíše a dostane od tebe stěr otázkou, co jako složil nebo natočil. To je tak běžný a dokola omílaný stěr (asi všude uplně nejčastější) a hlavně nejhloupější. Není to tady na tomhle fóru poprvé. Nech těm lidem myšlenky. Tobě nepřišlo, že muzice rozumím víc a že to mám zmáknutý, přiznej to Ty jsi mě chtěla odpálkovat, protože víš, že kabáti to sem chodí číst a teď se to snažíš uhrát do autu Ale uznej, že jsi mě chtěla trapně setřít Vždyť jsem tu nikde nic v odborným duchu nepsal, vždyť jsem vyjádřil pocit, nic jinýho v tom nehledej. Byl jsem setřen, vrátil jsem ti stěr a jedeme dál Pokud se ti něco třeba u nějaké písně nelíbí a napíšeš to (v to nevěřím), tak já ti místo stěrné otázky co jsi jako složila že kritizuješ, odpovím otázkou, proč se ti to nelíbí a srovnám to se svým pocitem, od toho je hudební diskuze, na to nepotřebuješ něco skládat a umět, stačí pocit. Čeho se bojíš? Je to normální sí něco myslet a diskutovat o tom. důležitý je jako lidi samozřejmě Člověk si někdy chce rýpnout zdravě, aniž by v tom byla zlá krev. Furt se někdo snaží někoho umlčovat. to ty diskuze nemusí být. Lidi si to dělají sami.