Kecárna

VLOŽIT VZKAZ


eva - 04.12. 2016 v 19:33
Míšo, jasný, na to máš svatý právo


Míša - 04.12. 2016 v 19:30
Evito v pohodě, měj si nick jaký chceš, jen mi příspěvek evy připomněl tvůj styl psaní, tak jsem se jen zeptala.


eva - 04.12. 2016 v 18:12
Míšo z vedení fanklubu: ano dříve evita, ale to už je 14 let stará přezdívka a už mě prostě přestala bavitto se snad smí nebo nea jestli je to tak důležité, tak zde je má identita - Eva Kardová, Moldava, okres Teplice, 1961, evakardova@seznam.cz.
To je i pro Mašli, aby mi nepsala příště osobní email, že se zabývám nějakými skrytými útoky, šikanou a mé příspěvky že jsou kravinyto už je dostatčně otevřené, že?
Poseiidon: zkus už taky přehodit výhybku stejně se nikam nedobereš.
Tak to by bylo tak všechno, stručně a jasně. Ať žije demokracie.


blabol - 04.12. 2016 v 14:21
Poseiidon : stačí se podívat do kontaktů fanklubu kabát a jsme doma


Richard - 04.12. 2016 v 12:26
Tak info o turné dorazilo. Lupeny od po v prodeji.


Mašle - 03.12. 2016 v 23:19
Poseiidone, jasná věc, nakonec si to vysvětlíme, ale pořád mi podsouváš, že jsem ti napsala, cos jako složil ty. Ale já ti nepsala takhle, ale spíš jsem se jen podivovala, když na mě tvůj příspěvek působil tak, jakože přesně víš, jak to dělat nekomerčně a pořád ve stejným duchu jako na začátku, proč jsi teda nikdy nezkusil kapelu založit. Já bejt muzikant, rozumět muzice, tak bych si asi kapelu zkusila založit nebo se do nějaký dostat, protože si myslím, že dělat muziku je jedna z nejlepších "prací" co může bejt. Setřít jsem tě chtěla to jo, ale pořád dokola píšu, že za to, žes napsal, že to dělají hodně komerčně a že lžou. Tak jsem to napsala zrovna v tý emoci, kterou jsem v tu chvíli měla tak jak jsem to napsala. A že jsem tě chtěla odpálkovat, jo to jo a právě proto, že tě němůžu odpálkovat na nějaký odborný úrovni, protože nejsem muzikant, tak za to, co na co můžu mít svůj názor, a to právě ty dvě věci, co jsem psala. Nařčení z komerce a lži mě vytočilo. Kdybys tyhle dvě věci v příspěvku neměl, tak bych vůbec nereagovala. Měla jsem pocit, že se musím v tomhle kapely zastat, protože můj názor je, že to tak není. A k těm pocitům kolem písní - líbí - nelíbí. To mě podsouváš pořád něco, co není. Klidně napíšu seznam písní, který se mi líbí víc, který míň a který vůbec. Zrovna s Lili, co tu psala jsme mohli rozvést diskusi, jak kdo chápe některý texty, ale už jsem neměla chuť se tady rozepisovat.


Kkk97 - 03.12. 2016 v 21:34
jakto ze Kabát má koncert v třebíči a nikde žadný ofiko info ?


Poseiidon - 03.12. 2016 v 19:35
Mašle: Uznej, že je to pravda. Někdo něco napíše a dostane od tebe stěr otázkou, co jako složil nebo natočil. To je tak běžný a dokola omílaný stěr (asi všude uplně nejčastější) a hlavně nejhloupější. Není to tady na tomhle fóru poprvé. Nech těm lidem myšlenky. Tobě nepřišlo, že muzice rozumím víc a že to mám zmáknutý, přiznej to Ty jsi mě chtěla odpálkovat, protože víš, že kabáti to sem chodí číst a teď se to snažíš uhrát do autu Ale uznej, že jsi mě chtěla trapně setřít Vždyť jsem tu nikde nic v odborným duchu nepsal, vždyť jsem vyjádřil pocit, nic jinýho v tom nehledej. Byl jsem setřen, vrátil jsem ti stěr a jedeme dál Pokud se ti něco třeba u nějaké písně nelíbí a napíšeš to (v to nevěřím), tak já ti místo stěrné otázky co jsi jako složila že kritizuješ, odpovím otázkou, proč se ti to nelíbí a srovnám to se svým pocitem, od toho je hudební diskuze, na to nepotřebuješ něco skládat a umět, stačí pocit. Čeho se bojíš? Je to normální sí něco myslet a diskutovat o tom. důležitý je jako lidi samozřejmě Člověk si někdy chce rýpnout zdravě, aniž by v tom byla zlá krev. Furt se někdo snaží někoho umlčovat. to ty diskuze nemusí být. Lidi si to dělají sami.


Míša - 03.12. 2016 v 19:35
Poseiidon: myslím, že už to vůči Mašli docela přehániš, zas tolik toho nenapsala, aby jsi to musel až tak rozebírat, vyjádřila pouze svůj názor, stejně jako ty, nikde jsem si nevšimla patolízalství a lezení do zadku a všeho z čeho zas ty obvinuješ jí, tak prosím i ty respektuj názory ostatních.


Mašle - 03.12. 2016 v 17:36
Poseiidone ty mi tady píšeš věci, který jsem údajně napsala, ale nějak to nemůžu najít. Sem tě napadala, cos dokázal a takový kecy? Jen jsem se ptala, proč jsi nezaložil kapelu, když mi přišlo, že to máš zmáknutý, muzice rozumíš víc než běžnej fanoušek, kterej se řídí jen pocity. Ze dvou mých vět jsi udělal celkem slušný závěry o mě, mých myšlenkových pochodech, inteligenci a dokonce, to mě teda dostalo, že tady někoho chci dirigovat. Jediný, co jsem napsala a měla na myslí, že mi přišlo nefér tvoje vyjdáření, že kapela jede hlavně po komerci a že lže. A proto jsem napsala svůj názor. Tys z toho udělal román pro fanouše kapely a nestačím se divit co jsem teda asi všechno myslela, napsala a udělala Když sem někdo jako ty píše různý názory ohledně muziky, techniky hraní a tak, tak to si ráda přečtu, protože nejsem muzikant a do hloubky tomu nerozumím. A když mě v tvým příspěvku přijdou dvě věci přes čáru, napíšu k tomu svůj názor, jak už jsem psala a je z toho mazec. Ale beru to, tvůj názor. Asi jsem v tobě vzbudila nějaký emoce nebo přesvědčení, ale o to my vůbec nešlo. V pohodě.


Evča - 03.12. 2016 v 15:54
Poseiidon : přesně tak, každý názor je důležitý. Osobně jsem ráda, že sem chodí lidi, kteří mají vlastní názor a nebojí se ho prezentovat.


Míša - 03.12. 2016 v 09:40
eva nebo spíš evito? Souhlas


Poseiidon - 02.12. 2016 v 22:28
Mašlo, Kabát není banda rychlokvaškových celebrit, nějakých přihlouplých blondýn v šoubyznysu, kterým nejde napsat názor pro jejich naivní mozkové pochody. Kdybych si myslel že ano, tak bych sem ani nepáchl a ani bych od někoho z nich nečekal slušnou odpověď. Jsou to lidi s nějakou sebereflexí a nepotřebují tu mít policii, která utočí a diriguje diskutéry, kteří si dovolili jim něco napsat. Ani ty nemáš právo být v takové pozici, v jaké jsi napadla mě. Nečekej, že tě někdo bude respektovat a nechat se tu dirigovat. Ti lidi mají svůj mozek a hrdost a jen debilovi nevadí, když jim odpovíš jak mě. Já ti chci vysvětlit, že ty kecy o tom,cos složil a dokázal, jsou prostě nesmyslné úvahy, je to blbost. Díváš se na film a točit neumíš, přesto jsi ta, pro koho se točí a koho to má zaujmout. Když tě to nezaujme, má filmař smůlu a končí. Dělá ty soudy uplně každej. Oni si ten názor přečtou a odnesou si z toho svoje. Napsal jsem to tak, aby vyzněl skutečný pocit toho posluchače, že mě např Otovy slova v tu chvíli praštila přes uši Neměj všechny diskutéry za děti a Kabáty za slávou opilé blondýny v šoubyznysu , které je nutné izolovat před názory lidí, aby se z toho náhodou neposrali. toto je ostřílenej Kabát


Lili - 02.12. 2016 v 20:20
Lukas DÍKY ZA INFO LUKI .pa


Lukáš - 02.12. 2016 v 16:39
Lili: Jsou úplně v pohodě. Všichni (nejčastěji se potkávám s Milanem). Jenom na autogramiádě musíš brát v potaz, že za tebou bude kilometrová fronta dalších lidí, takže na nějaký rozhovor tam moc času nebývá


Evča - 02.12. 2016 v 13:00
Konečně smysluplná diskuze


eva - 02.12. 2016 v 11:28
Lili nech si někdy vyprávět o kapele, ale od lidí, co ji opravdu znají aspoň déle než tři roky a nenech se ovlivnit nějakým krátkým momentem, vždyť každej má právo se nějak občas tvářit a nejednat úplně podle představ těch druhých.
Poseiidone, asi se neznáme, ale tvé názory slýchám anebo čtu čas od času i od jiných fanoušků, určitě nejsi sám, který má pocit, že by věci měly zůstat, tak jak byly před dvaceti lety. Je to tak, že každý to vidíme podle sebe a stejně tak i kapela a její tvorba podléhá vývoji ať už vynucenému nebo přirozenému. Myslím, že si tady o tom můžeme psát klidně celý den a pokud je to bez urážek, tak od toho tady ta kecárna přece je. Diskuze přece není od toho, aby každej tlačil své názory jako jediné správné, že?
A koneckonců jsem ráda, že sem Oťas občas zajde - protože věřím, že se chodí častěji, ale nereaguje - stejně jako třeba Milan, kterej sem spíš chodil "hasit" nějaké názorové extrémy, když už. A za mne - pořád lepší diskuze o něčem (rozuměj o kapele a muzice), než o ničem...Takže na jednu stranu dík za názor, jen nazapomínat, že nejsme "dědové vševědové"
Ota: musím souhlasit s poslední deskou, je to zase jinej level, než jsme byli zvyklí třeba z Banditi, tam jsem musela něco slyšet i desetkrát, než jsem to pochopila - třeba Projdu zdí, ale do pekla do nebe - mě se líbí, ze všech pecek nejsem vytřeštěná, ale kytary ty zvoněj. Navic nerozebírám ty pecky na atomy - hodnotím jak na mě ty věci působí a snažím se uhodnout, jak vznikaly, proč atd. Na tohle téma si myslím, by mohl zase zaznít nějaký rozhovor, jak jsme tady byli zvyklí třeba s Milanem.


Lili - 02.12. 2016 v 09:36
Mašle: Díky za info o nich, kdybych se dostala náhodou na nějakou autogramiádu, tak ať vím, do čeho jdu. Ale já jsem takový smolař, že vždycky všechno prošvihnu. No, ale teď máme do podzimu stejně útrum.
Jediný můj zážitek je, že když jsem byla na loňském openturné v Brně, a jak jsem tak šla spolu s davem kolem plotu, za kterým byl hotel, tak jsem viděla Váňu, jak si jde do dodávky pro kytaru a pak Krulicha, přilepila jsem se na ten plot - já jediná z celýho davu, nikdo si jich jinak nevšimnul. Ale jak Kabáti zmerčili, že jsem je zahlídla, tak Krulich zalezl do dodávky a zavřel se tam .


Mašle - 02.12. 2016 v 08:43
Poseiidone jsi mě po ránu pobavil. Díky . Hele na tvým příspěvku mi nevadí nějaká kritika a názor ale dvě věci, že jsi zkonstatoval, že je v tom komerce a že lžou. Toť vše. Dál se s tebou nehodlám zabývat a rozepisovat a reagovat na každý tvoje slovo. Někdy si sám protiřečíš, takže by to bylo těžký a tady se mají lidi bavit a ne hádat.

Lili na autogramiádě jsem byla i na zvukovkách a můžu ti říct, že nejsou namistrovaní ani trochu, naopak. Ale radši nebudu pět chvály, bo mě tady zase může někdo sejmout, že moje boty koukaj kabátům z pr ...


Lili - 02.12. 2016 v 07:03
Mašle: Nerozumím a tudíž nemusím moc písničky pouze z alba Banditi di Prag: Ebenový hole, Narvi tam ten styl, Don Pedro, Nesahej na můj drink, Kdo neskáče není Švéd, Mouse Decadence (i když u některých vím zhruba o co v nich jde - není to zkrátka můj životní styl).

Jinak - byla jsi někdy na jejich autogramiádě? Jací jsou? Nejsou namistrovaní?