Kecárna

VLOŽIT VZKAZ


MenT97 - 19.05. 2013 v 16:44
jestli mně neznáte tak sem borec z čarovného minecraftu nebo jiných videí na youtube


MenT97 - 19.05. 2013 v 16:40
urval som páku som čarovný


Míša - 18.05. 2013 v 12:10
Honza: Tak když nevíš..tak popřemýšlej nad tématem turné, třeba ti to dojde


Honza - 18.05. 2013 v 09:20
No ty tanečnice..nevím, ještě tam chyběl Dvořák s Bohdalkou jako moderátoři,,:)


Janinka - 16.05. 2013 v 17:58
Míšo, teda Ty jsi taky spisovatelka. Moc hezky jsi to napsala .


Evina - 16.05. 2013 v 10:48
Míša: Parádny príspevok! So všetkým naprostý súhlas!!!
Ale jednu obrovskú chybu to malo! - ...že to prebehlo tak hrozne rýchle...

Ale, určite platí - či už v Prahe alebo Bratislave alebo niekde inde - KABÁT BOL ZAS SUPEEEER!!!!


Míša - 16.05. 2013 v 09:52
Tak já taky přidám svůj názor na koncert v O2 aréně v Praze.
Přiznám se, že jsem tam šla tak trochu s obavou jaký to bude, přeci jen je Kabát moje obrovská srdcovka už skoro 20 let a zvlášť ty názory po Pardubicích se tu nečetli dobře,ale po dalších koncertech se to vše v dobré obrátilo, tak jsem se začla jako vždy strašně moc těšit a říkala si, že si v horším případě užiju hlavně tu první půlku koncertu,ale v koutku duše jsem stejně tušila, že tohle bude dobrý a taky že bylo!!!!

Intro..nástup prostě paráda jako pokaždý se to pekelně rozjelo, Kabát mě nenechal pořádně vydechnout a pak přišel ten Big Band, musím říct že i když jsem ho čekala, trochu mě to zaskočilo.
Nějak mi to ze začátku nesedlo Už mě bijou,zdálo se mi jako by se to mlelo tak nějak všelijak, ale to byl jen mžik....po vypálení dalších to začalo být nehorázně dobrý a tak to pro mě bylo až do konce.Krutý krtek,Raci v práci,Všechno bude jako dřív,Lady lane..znělo parádně a co mě dostalo nejvíc byli Mravenci, za ty klukům opravdu děkuji a ne jen za ně,ale i za další málo hraný písničky jako Klidnej i když byl na festech,ráda jsem to slyšela znova nebo ne zas tak starý,ale nehraný Virtuoz.Takže mě prostě Kabát nezklamal a musím říct, že to byl jeden z nejlepších koncertů co jsem zažila,Big Band prostě vůbec nerušil,naopak mělo to s ním šmrnc.
Pořád se tu nadávalo na tanečnice,nevím proč...byly hezky vzadu a myslím že ničemu nevadily,ale fakt je, že jsem je ani moc nevnímala, nebo jsem neměla potřebu tam čumět po ženskejch.

Zvuk v první lajne nebyl vůbec špatný,občas nějaký výpadek byl...ale co chybička se někdy vloudí.
Jo jak tu někdo psal, že při BB byl zvuk na sedačkách špatnej tak, že lidi pomalu odcházeli, no nevim,asi podle toho i kdo kde seděl,asi to nebude prdel to všude perfektně nazvučit,měla jsem dceru a manžela na sedačkách někde nahoře a říkali že zvuk naprosto parádní, jen by to dali malinko víc nahlas a fakt je že ani já neodcházela z koncertu hluchá jako vždy.

Musím teda pochválit i pořadatele a i sekuriťáky,chovali se k nám hezky,zvlášt u vstupu do haly, přes sklo nám dávali informace kdy nás pustí a čeho všeho se máme zbavit abychom mohli hned bez problémů vyrazit na první lajnu,vyděli že jsme nervozní.
Taky nám během koncertu přinášeli vodu v kelímkách, za to jsme byli fakt vděční.

Takže za mě super a těm co jednou do ještě Teplic,pořádně si to užijte,máte se na co těšit!!!!


Jane - 16.05. 2013 v 06:51
Monika- tak ja som si to teda nevšimla, možno je to tým, že som mala zlý výhľad, keď som chcela vidieť všetkých, musela som si poskočiť :D zato kamarát nemal vôbec problém, keďže má 2 metre...


evita - 15.05. 2013 v 17:21
Jirka N.:
jack:právě kvůli těm decibelům se těším na open air do Teplic!


Monika - 15.05. 2013 v 17:02
Jane: však aj vo Zvolene im stáli vlasy to sme sa tiež smiali


jack - 15.05. 2013 v 16:42
Tak jsem zažil svůj desátý kocert Kabátů , teď v O2 a trochu rozpaky. Zvukař dle mého názoru nebyl úplně OK, tribuna naproti podiu, zalehlé uši ještě teď, při Big bandu jsem měl pocit že nás decibely vyrvou z haly, lidi hodně v tu dobu odcházeli na pití apod. Možná i vinou těch skladeb. No myslím, že to kluci zkusili jednou a pochopili, že bigbít a trubky dohromady prostě ne. Závěr byla paráda, Kabát, co každý má rád.


Jirka N. - 15.05. 2013 v 16:17
Amdy (Andy?): Jo - každej má jiný uši a vkus - mě připadal ten silnej proud hudby nesourodej. Jinak píseň O.K.
Mimo téma: Co by jste říkali finále MS v hokeji Česko - Slovensko ?


Lukáš - 15.05. 2013 v 14:54
Mimochodem spolužačka byla včera v O2 aréně a pochvalovala si i část s Big bandem.


Lukáš - 15.05. 2013 v 14:48
Marika: Jé, trošku nedorozumění Psal jsem kamarádce, co se mnou večer měla jet na Dogu, taky na tyhle stránky chodí. A nedorozumění je na světě. Takže omluva, moje chyba.


Jane - 15.05. 2013 v 14:18
Teraz trochu od témy, no ako pozerám na toho Zemana, tak nová česká hymna by mohla byť piju já, piju rád, alebo moderní děvče


Amdy - 15.05. 2013 v 14:04
Jirka N
Paradni jak co clovek to nazor :-)
Me absolutne nesedl Joy a naopak Ja si kopu ...sem si uzil kurva moc. :-)


Jane - 15.05. 2013 v 13:22
Tie fotky s tými vlasmi nemajú chybu, škoda že im aj vo ZV tak nestáli...vlasy :D


Jirka N. - 15.05. 2013 v 12:34
Protože o Big bandu tady diskutuji už nejmíň od února, bylo by blbý, kdybych teď dělal mrtvýho brouka.
Jo - bylo to dobrý. A protože dobrý je za 3, spíš výborný. Vlak z Teplic začal dunět v 20:03 a v 20:05 už byl na pódiu (nemusíte mít strach, že by pražáci měli nějaký extrabuřty - v 21:43 bylo po všem). Z Pepy při nástupu dýchla nespoutaná energie a krom asi dvou písniček dýchala stále. Kotel se rychle rozjel - od třetí písničky se už tleskalo, hrozilo a chvílemi skákalo. Po nástupu big bandu se tempo zvolnilo, ale neřekl bych, že kvůli jazzmanům (zejm. bubeník byl famózní), spíš kvůli typu písniček. Výběr byl ale opravdu dobrý - starý pecky i pomalejší písničky. Opravdu špatný byl jen závěr písničky „Už mě bijou“ a celá „Já si kopu vlastní hrob“, kde autor hudebního aranžmá do nás pustil Big band i Kabáty současně a naplno. Ostatním skladbám Big band naopak prospěl, jmenuji zejm. Lady Lane, Krutý krtek Joy a Raci v práci. Tanečnice mohly překážet jen magorům a efekty byly oživením a rozhodně nesklouzly do estrády. Zvuk v rámci možností výborný. Závěr koncertu byl jako vždycky – vynikající, kotel se rozjel zase naplno.
Ještě drobné postřehy: 1. Pepovi i Milanovi u dvou písní výborně stály vlasy (vypadali jako ty figurky, co se dávají na klíče), 2. když Pepa představoval Kabát, křičeli lidé víc na Toma než na něj a tak se musel zopakovat a pak už byl spokojený, 3. DVD se točilo, 4. avizované předávání platinové desky neproběhlo, ale to bylo úplně jedno, 5. tribuny se zapojily méně než u Banditi di Praga, ale to bylo daný tím, že podium nebylo uprostřed, 4. skvěle dali Malou dámu, Banditi di Praga, Frau Vogelrauch, Starej bar, Kdoví jestli i Burlaky, nelíbilo se mi jen Dole v dole.
Celý koncert za mě dostává jedničku.


Jura - 15.05. 2013 v 11:18
tocilo se v Praze to DVD?


Andy - 15.05. 2013 v 09:39
to Akina
Kelimky na hlave me stacej na malejch akcich.
DIKY vssem komu dik patri, ze se pivo na plac nosit nesmi!!!!