Kecárna

VLOŽIT VZKAZ


3nity - 12.05. 2013 v 15:41
Luk: V pohodě. Mnohdy se tu najdou mnohem horší případy


Lukáš - 12.05. 2013 v 14:42
Kurnik, měl bych to po sobě číst. JelY a hrálY samozřejmě (kapely).


Lukáš - 12.05. 2013 v 14:40
Mikeš: Jasně, o tom žádná. Já jmenoval tyhle dvě hlavně proto, že jeli s Kabáty v době, kdy hráli fakt chvilku. Zatímco třeba Doga nebo Krucipusk už jako kapely, kdy o nich lidi nějaké povědomí měli. Ten systém "zaplať a zahraj si" se mi moc nelíbí. Zrovna s Izzim z Dogy se znám už docela dlouho, tak vím, že nemají problém před sebe kapelu, která je o to poprosí, pustit a těch pár minut "slávy" jim věnovat. Spíš jde o to, že těch žádostí je často víc než možností je uskutečnit...


Vojta - 12.05. 2013 v 12:56
Ano, to jste vystihli. Kouzlo je to, co prostě fanoušky na Kabátu drží. Musím uznat, že u jiných kapel to nemám tak, jako u Kabátu. Já vpodstatě Kabát beru úplně jinak, než ostatní kapely. Ostatní kapely poslouchám, zajímám se o ně, ale u Kabátu vim, že si koupim desku, koupim si DVD, každej den chodim na tyhle stránky sledovat novinky a debatovat s ostatními fanoušky... To u jiných kapel nedělám. Co se týká originálních CD a DVD, tak kupuju jen Kabáty, protože jinak si radši koupim něco ke kytarové výbavě nebo si za ty peníza zajdu na koncert. Proto třeba Arakainy a ostatní kapely stahuju. Mě jde o to tu hudbu poslouchat. Nezáleží mi na originálech, kromě Kabátu. A hlavně ke Kabátu mám jakýsi vztah. Nejde to vlastně vysvětlit. Určitě víte, co tim myslím. Takže i když nemá Kabát nejlepší hudbu na světě, tak mají to kouzlo, kterým si fanoušky udrží.


Mikeš - 12.05. 2013 v 12:46
Vojta: napsal jsi to opravdu trefně, je vidět že muzice rozumíš a máš i nadhled což tady některým zarputilým fanouškům chybí.
Lukáš: Doga, Škwor, Krucipüsk, Harlej, Noid, Walda Gang , všem těmhle kapelám strašně pomohlo že jeli před Kabáty. Myslím že jim Kapela chtěla pomoci. Dnes pomáhají sami sobě finančně a proto před nimi hraje špatná kapela která má ale prachy a styky. Nic víc nic míň. Jsou tu dnes slušné kapely ale bohužel se těžko prosazují. Traktor jak píšeš má skvělou muziku a výborné Cd ale asi nemají tolik peněz aby si vše zaplatili.
Fanoušci jako jane to vidí jen ze svého pohledu a na každou kritiku reagují tak že jde o závist ,pomluvy atd.
Muzikanti a rockeři kteří jsou trošku nad věci a znají rockovou scénu v Česku ví své.


Andy - 12.05. 2013 v 12:23
To co pise Vojta je urcite pravda.
Urcite je mnohem vice kapel, ktere maji lepsi to a tamhleto...
Jenomze v Kabatech je proste pro me nejaky kouzlo, ktery me drzi a nepousti.


3nity - 12.05. 2013 v 12:07
Sice nejsem Vojta, ale na Brichtu se zaměřuju taky. Nový album bych hodnotil asi jako klasickou brichťárnu se zaměřením na text. Možná bych čekal víc svižnějších pecek. Rozhodně si ale Brichta udržuje svůj standard.


Lukáš - 12.05. 2013 v 11:36
3nity: Není zač Čím víc lidí bude o podobných kapelách vědět, tím líp.

Vojta: Novýho Brichtu jsi už slyšel?


WOLIX - 12.05. 2013 v 11:33
Ano Vojto máš pravdu,ale mají to kouzlo,které jiné kapely nemají proto majá tim pádem i tolik fanoušku a každy je zvědavý na jejich krok..
A k tomu Arakainu to není špatná kapela taky si občas poslechnu,ale nemají to co mají KABÁTi,jejich tvorba textů je spiše taká dá se řict komerční ale jinym slovem nevím jak to mám říct,u nich necítim to co u KABÁTu..

Ale jistě tvuj názor já ti ho neberu,Chtěl jsem to lépe napsat ale nějak nemám slova pro to..


Miloš - 12.05. 2013 v 10:21
Vojta , Lukáš: souhlas
jane: nepochopila


Adéla - 12.05. 2013 v 00:53
Koncert v Plzni byl neuvěřitelnej!!! Kluci byli suproví, skvělá akustika...Moc se vám to povedlo


Vojta - 11.05. 2013 v 20:55
jane: Tak to moc kapel asi neznáš. Kabát má jednoduchou hudbu, jak říká Miloš. Kvalita textů u Kabátu je velký plus, ale hudba je jednoduchá. Refrény jsou o 2 - 3 akordech... Sloky taky. Kabát má melodické zajímavé riffy v rámci rockové hudby. To je taky plus. Kytarová sóla už se skoro vytratily. Kabát má výhodu, že si v Česku vybudoval takové postavení, jaké má a získal si nejvíc fanoušku ze všech kapel. Takže i kdyby teď dělali samý jednoduchý songy, jako je Banditi di Praga, tak fanoušci už se Kabátu nepustí. Je plno neznámých kapel, které mají hudbu mnohem zajímavější, co se týká třeba kytarových riffů. A nejde jen o kytary. Mě třeba se líbí, když si pohrajou i baskytaristi. Milan na basu nemá skoro žádnou práci, protože hraje trsátkem a hraje basu, kterou bych zahrál taky. Dokonce jsem zaskakoval v jedný kapele na basu a naučil jsem se složitější songy, než jsou songy Kabátu. A to nejsem basák, ale kytarista. Prostě i když je pro nás, fanoušky Kabátu, Kabát číslo jedna, tak bychom si ale i přesto měli přiznat, že Kabát není nadpřirozená kapela. Uznávám, že texty má Kabát vysoce kvalitní. To se jen tak neslyší. Ale hudebně jsou unás mnohem lepší kapely. Stačí si poslechnout Arakain. Toť můj názor, přičemž souhlasím s Milošem.


3nity - 11.05. 2013 v 20:58
Lukáš: Kus pravdy v tom je. A díky za tip na Vetrol. Ze zvědavosti jsem zavítal na jejich web a na první poslech -


Radka - 11.05. 2013 v 20:08
Ahoj ,na koncertě v Brně úplně selhala pořadatelská agentura jak já se těšila a jak jsem byla zklamaná šílený fronty na občerstvení přitom půl pavilonu prázdného tam mohlo být stánků . Ještě se mě nestalo abych měla takovou žízeň a musela jsem pít vodu co jsem si napustila z kohoutku na záchodě. Jinak bych celý koncert stala ve frontě.


Lukáš - 11.05. 2013 v 19:52
S tou předkapelou je to trochu smutný. Stačí se podívat zpátky. Kde by byl dneska Škwor nebo Walda gang bez tour s Kabátem? A jsou tu mraky kapel, co by se jim tahle příležitost hodila. Muziku dělají dobrou, ale prostě se to k tolika lidem nedostane (třeba Vetrol nebo Traktor).


jane - 11.05. 2013 v 18:38
Miloš - Kabát, podľa teba priemerná skupina, má v prvom rade moc moc fanúšikov, o akých sa tebe môže len snívať... Možno je to aj trocha závisť z tvojej strany. Neviem ako si prišiel na to, že práve také kapely, ako máš ty sú tie ,,normálne", ale tak všetko je otázka vkusu. Chcela by som si vypočuť nejakú tvoju skladbu.


honza301 - 11.05. 2013 v 12:07
Na koncert do Plzně vyměním lístek ke stání za lístek k sezení do sektoru s lavicemi (ne 110, 115, atd) . taky je možno ho zájemci prodat. (jeden mi přebývá) 722 007 056 Díky


Tomáš - 11.05. 2013 v 11:49
jaaaaaa byl spokojenyyyyyyyyyyy


Miloš - 11.05. 2013 v 11:00
Bendy: ohledně předkapely máš pravdu ,ale nic s tím neuděláš. Normální kapely nemají tolik peněz aby si mohli zaplatit si svůj čas jako předkapela před Kabátem. To není malá částka , určitě pět nul :-). Normální kapely jsou rádi že přežijou . Věř mi kdysi jsme poprosili jestli můžeme hrát před jednou ostravskou rockovou kapelou na turné. A víš co chtěli 60.000. Takže Kabáty si může zaplatit jen někdo velmi bohatý. Tahle ta branže je opravdu strašná , ani nezáleží jestli je muzika dobrá nebo ne ale jestli míš kontakty a prachy. Kabát je průměrná kapela , o poslední desce ani nemluvím , ale má kontakty , prachy a jiné možnosti než kapela která má lepší muziku ale málokdo o ní ví.


Andy - 11.05. 2013 v 10:18
Rolly me predbehl.
Jak tak koukam tak dost z vas slo v Brne na poradatelku a ne Kabat.
Jo parkovny smesne drahy, nez se clovek dostal ven trvalo to, ale psat kvuli tomu, ze to byl neeeejhorsi konzert na svete... no ty vole....
A taky berte v potaz , ze ty tupy hlavy jak je tu castujete maji nakej prikaz a ten plni.