Kecárna

VLOŽIT VZKAZ


Janinka - 28.04. 2013 v 12:21
Jo, mně se to líbilo. Bylo to zase něco jiného. Bylo to vtipné a šmrcovní. Třeba Už mě bijou mi přišlo naprosto úžasné. Neříkám, že by takto měli vystupovat až do konce života, ale udělat jednou něco neobvyklého mi přijde báječný nápad.
Myslím, že ani vy ostatní neříkáte pořád jen to, co se má a neděláte jen to, co se "musí"...

Holt velké osobnosti obvykle zůstávají nepochopeny...


evita - 28.04. 2013 v 12:23
Viděla jsem jen dvouhodinovou zvukovku a líbilo. A moc. Zábava, drajv, humor někdy trochu zvrácenejale holt každej na to není, že Vojto


Tomo - 28.04. 2013 v 12:17
Ľudiáááá sa už spamätajte čo si myslíte že chalani budú hrať 15 rockov to iste v kuse ? to by sa vám páčilo ?
Si ani neviete vážiť koľko času museli cvičiť s Bigbandom a všetky veci okolo toho skúšať , no nie vy len kritizujete Vám by sa iba páčilo aby chodili každý víkend po cluboch a hrávali Denně vožralej , denně vožralej .


Vojta (nepůvodní) - 28.04. 2013 v 12:12
Rocker Martin: no po tom co jsem shlédl ve středu ti závidím Tvůj optimismus. Spíš se bojím aby to nebyla další estráda. A na dlouholeté věrné fanoušky víš co můžou?. Vaří z vody a doba Mega Hú, GSG nebo Dole v dole je nenávratně pryč. Ale určitě se tahle estráda někomu líbila že Evito?


Rocker Martin - 28.04. 2013 v 11:46
Myslím si že to mělo být tak jak kluci zamýšleli původně. Udělat třeba 2 menší koncerty někde v Praze, ale na turné ne. Ale tak jak píše Koubes, je to něco jiného, kluci si to vyzkoušeli, je to poprvé a snad naposled :D
Každopádně se můžem těšit na další turné protože si myslím že si kluci budou chtít spravit u nás, dlouholetých věrných fandů reputaci a další turné ten pravý pořádný rockový koncert


evita - 28.04. 2013 v 11:45
Rocker Martin:
A tahle varianta je nejmíň náročná na překopání světel.


Koubes74 - 28.04. 2013 v 11:44
jakourčitě by byl klasický koncert lepší, ale stím Bigbandem to nebylo tak hrozný jak tady pišete,je to neco novyho poprvé a naposled. Pro mě to byl včera lepší koncert než ten před 2 rokama


Rocker Martin - 28.04. 2013 v 11:37
deywidd: tak na to mám zas jiný názor, začátek bych nechal klasicky, Big band uprostřed a konec už ale úplně bez big bandu. To si myslím že by bylo nejlepší, Pokud by byl big band na začátku tak je možné že by už někteří odešli :D


evita - 28.04. 2013 v 11:37
Rocker Martin: ...tak zatím dělají, co řekli, že budou hejbat s playlistem.


evita - 28.04. 2013 v 11:35
Bolb:...myslím,jestli je reálný, že si z toho něco vezmou...rozhodně je nesmysl, vyhodit dechaře, jsou tam dobře.


Ivoš - 28.04. 2013 v 11:32
tak mně se to včera nelíbilo, snad jen začátek a konec. Intro je tak trochu obšlehlý od poslední šňůry AC/DC ale dobrý. No a potom to už šlo jen dolů. O big bandu nemá smysl se vyjadřovat, děs a hrůza. Asi nejhorší koncert Kabátů za 20 let. Jdete chlapci hodně dolů a světelné efekty s pyrotechnikou to moc nenapraví.


Rocker Martin - 28.04. 2013 v 11:24
Bolb: To zas myslím že není dobrý nápad, přece jen to turné se jede kvůli tomu spojení s bigbandem a někteří jsou třeba na to zvědaví ( ale asi převážná menšina). Spíš si myslím že by se mohlo ubrat písní s bigbandem. Nechal bych třeba tak songy s bigbandem, k těm ke kterým se to dobře hodí, jako třeba Lady Lane, Raci v práci, Všechno bude jako dřív, Mravenci taky nebyli špatní...Ale ty další už bych nechal klasicky. Jsem rád že aspon to Dole v dole hráli klasicky. A ještě jedna změna v Olomouci - nehráli Wondera.


evita - 28.04. 2013 v 11:27
bolb: máš recht, ty podněty směřujem ke kapele, ale kdoví, jestli je to reálný.
deywind:jo tohle je dobrej názor, otázka zní - jestli s tím jde něco dělat.
blitzer: díky za názor, tohle je nosný!


deywidd - 28.04. 2013 v 11:24
No minimálně si myslím, že by bylo určitě dobrý s Big Bandem začít, zahrát s nima teda pár písniček a koncert aby dohráli sami. Docílí toho, že atmosféra koncertu bude mít vzestupnou tendenci a ne podle ohlasů těžkej úpadek. Jinak na Brno se těším!


Bolb - 28.04. 2013 v 11:16
Když to tu tak vidim ty názory, není to námět pro fanklubáky? Máte telefonní čísla na kluky, tak jim zavolejte, že jejich fanoušci z toho experimentu nejsou nadšení. Třeba dostanou rozum a zbytek turné odjedou klasicky, je zbytečné srát celou republiku. Těm hudebníkům s štětkám ať zaplatí dohodnutý honorář, ti budou mít volno a dostanou zaplaceno, spokojeni budou všichni. A fanoušci Kabátu nebudou naštvaní.


blitzer - 28.04. 2013 v 10:52
Já to vidím spíš pozitivně - čím víc starších songů (Už mě bijou, Sem klidnej, Já si kopu vlastní hrob, Lady Lane) se do playlistu dostane, tím líp. Samostatnej koncert Kabátů by byl sice lepší, ale když do playlistu nejdou starý fláky propašovat jinak než s bigbandem, tak díky za něj!


milan - 28.04. 2013 v 09:18
První pulka koncertu super,druha pulka trochu slabší,ale jinak jsem si to užil,dobrý jste to měly kluci díky!!!!!!!


Gabu - 28.04. 2013 v 09:00
Potvrzuji jako zbytek první půlka rozhodně lepší, ale jinak jsem si to užila nesmírně.

Spíš mi přišla chyba na straně organizátorů, hala nebyla vyprodaná, ale předprodaná Přišli jsme kolem půl osmé a neměla jsem kde usadit ségru v 8. měsíci (ano, naše chyba měli jsme přijít dřív), ale že ji nepustili ani na jednu malinkou bílou židličku z božní strany pódia, jsem od těch nabouchaných goril nepochopila. Víceméně jsem nic neviděla, protože nás vyhnali pryč úplně a všimla jsem si, že lidí, co totálně nic neviděli, bylo daleko víc. Není nad koncerty venku :(


Pavla - 28.04. 2013 v 00:23
Taky jsem se vrátila z koncertu v Olmiku. Něco už jsem čekala předem, protože to tu lidi už psali z Pardubic, takže jsem měla mlhavou představu, o co půjde. Bohužel reálná zkušenost byla ještě horší, zas až takto špatný jsem to nečekala.
Když už si to kluci chtěli s tím orchestrem mermomocí vyzkoušet, tak si mohli udělat jeden zkušební koncert kdekoli a pak teprve určit, zda v tom budou pokračovat. Takto zbytečně naštvou většinu svých příznivců v celé republice.
Myslela jsem si, že se to nelíbilo jen mně, ale jak vidět nadšenej z toho není asi nikdo, každej říká, že první půlka byla lepší.
Teď už je asi bohužel pozdě něco v organizaci měnit a odjet zbytek turné na prověřenou klasiku, ale snad se kluci poučí pro příště a vykašlou se na taková rádoby vylepšení. Já už bych příště na takový koncert nešla, je to jen ztráta času a zklamání, to už nejsou Kabáti...
Pravověrný Kabátovec prostě z této estrády musí být zklamán.


Anonim - 28.04. 2013 v 00:15
užasnej koncert v Olomócu.. :)) kdyby byl venku je to lepši.. :)) ale aji tak super.. :)