Kecárna

VLOŽIT VZKAZ


Martin Jirků - 25.04. 2013 v 14:07
Nějaký videa budou ?


Janinka - 25.04. 2013 v 12:27
Greg: přesně moje slova


Greg - 25.04. 2013 v 12:10
Já musím ze všech těch názorů nejvíce souhlasit s Danem. Bylo to super ! Byl jsem na spoustě koncertů a tenhle řadím k těm nejlepším. Kabáti tu svoji show posunuli zase někam jinam. Chápu, že někomu to příjde laciné, ale mě přišlo, že všechno do sebe zapadlo. Přechod k BigBandu výborný, sice mi trvalo pár vteřin než jsem se zorientoval, co se vlastně stalo, ale tento moment překvapení měl asi přijít Samozřejmě chybičky byly, ten zvuk i mě někdy obtěžoval, ale nebylo to nic otřesného a stálého a hlavně si myslím, že se to do příštích koncertů vyladí. Já jsem si večer maximálně užil


Andy - 25.04. 2013 v 11:40
Taky me decharna nebere, ale zkusit to musim.
Smycce by kazdopadne byly 100x lepsi volba.
takze budu verit, ze se to vychyta nez prijde Brno :D


Lukáš - 25.04. 2013 v 11:10
Koukám, že reakce na big band nic moc. Kdyby tam byl klasický orchestr, tak bych šel okamžitě. Smyčce by do některých písniček seděly jako prdel na hrnec. Ale zrovna dechárna mě nebere....


Jaňule - 25.04. 2013 v 10:24
Kolik Tom vykouřil cigaret?


Rocker Martin - 25.04. 2013 v 10:06
A taky by mě zajímalo kde jsou ty pecky z motorovky jak se tady psalo...Jak tady někdo psal, že na turné zazní Nechte mě bejt.. Na tu pecku jsem se těšil ze všeho nejvíc a v playlistu ji nakonec nevidím


Deuce - 25.04. 2013 v 08:44
Tak i já trošku přispěju svou troškou do mlýna. Mě osobně se koncert líbil a užil jsem si to. Intro parádní, jsem rád, že zase hráli V pekle sudy válej, dále mě potěšili z Tetou z Ostravy a Frau Vogelrauch, trošku mě teda mrzelo, že nebyl Šaman, ale nejde hrát všechno. Atmosféra byla dobrá jenom v sektorech na stání, lidi na sedačkách jen koukal a seděli jak pecky. Scéna parádní, efekty super, nástup big bandu mě nějak nezaujal. Dole v dole s big bandem jsem fakt nečekal, ale neznělo to špatně. Z místa kde jsem stál mi přišlo, že Milan nebyl dobře slyšet jinak kluci opět hráli s nasazením a s ohromnou chutí, jen myslím, že Pepa u Kalimity Jane trochu popletl text. Když to shrnu, víc se mi líbila ta část bez big bandu.


Marty - 25.04. 2013 v 08:16
Co si budem povídat. Určitě jsme už byli na lepších koncertech Kabátu. Včera to byl první v celé šňůře, takže tam samozřejmně nějaký chyby jsou. Zvuk chvíli bídnej(hlavně po nástupu Big Bandu to hučelo strašně), chvíli ušel. Ano, určitě jsou Kabáti lepší bez big bandů, tanečnic. Závěr to jasně ukázal. Atmosféra nic moc. Ono se vždycky jede lepší turné, když je nová deska, kterou znaj lidi nazpamět. Teď mě to připadlo jako, že hoši vyjeli si hlavně vydělat. Ale celkově to zas tak strašný nebylo.


Honza - 25.04. 2013 v 07:06
K těm Pardubicím...... Tohle byl vážně nejhorší koncert Kabátů, který jsem zažil. A to jsem byl na všech co se u nás kdy konaly. Že byl zvuk strašnej ? No ještě se to dalo (tenkrát na letišti v HK to bylo horší). Ale ten BigBand? Šílenost na entou.....Tohle má být rockový koncert, ale mě to připadlo jako show alá Ein Kessel Buntes Měl jsem sebou i synka, který mi sám řekl: "Tati to jsou ale divný Kabáti". Takže asi tak..... Už nikdy více


Janinka - 25.04. 2013 v 07:08
No já si teda nemohu stěžovat na pořadatele na včerejším pardubickém koncertu. Měli jsme stání u pódia, kam jsme se bez problémů dostali. Dokonce jsem několikrát sektor před koncertem opustila, abych si došla pro tričko a pak naproti manželovi, který přijel déle, tak abych ho zavedla na místo, kde jsme stáli. A ani v jednom případě jsem neměla sebemenší problém.


steve - 25.04. 2013 v 06:55
Pardubický koncert stál uplně za hovno po organizační stránce poředatele bych nakopal do prdele s rozeběhem . Začátek a konec katastrofa. Ale jinak to bylo celkem dobrý je to trochu něco jiného než je člověk zvyklí . Jestli můžu radit tak kdo jdete na koncert Tak radši přiďte o dost dřív , Protože jestli všude budou pořadatelé takový střeva přijdete o začátek.


Šárka - 25.04. 2013 v 00:16
Právě jsem se vrátila z koncertu v Pardubicích,totální zmatek v organizaci měli pořadatelé. Kabáti,první polovina super a ta druhá ,no asi mě to trošku zklamalo.Vím že na koncert s Big bandem už nepůjdu.Zvukař v té druhé polovině asi opravdu něco nezvládnul. A tak hezký večer já mám takový smíšený pocity.


TRTR - 25.04. 2013 v 00:28
Ahoj, prosím sháním 2 lupeny na pražský koncert na stání ;)


ivana - 25.04. 2013 v 00:10
Koncert pohoda,ale nic super.nejvic to prosrali poradatele,nevim na co tam byli,hlavne v sektoru 107 zkazili plno lidem atmosferu z koncertu.ty s tim cislem 134 a165,to byli borci k nicemu,byl to nejdrazsi listek na stani za 550 na stani,hosi super,kolik berete?


Dan Fiala (webmaster) - 24.04. 2013 v 23:54
Z písničky Všechno bude jako dřív, která byla vidět před časem v pořadu Pomozte dětem, jsem byl upřímně řečeno docela rozpačitý, ale uklidňoval jsem se tím, že v televizi to přece jen působí vždy trochu ploše.
Podle mého názoru byl však koncert v Pardubicích parádní.
Byl jsem v sektoru před pódiem.
Milanův hlas byl z mikrofonu slyšet o dost víc, než bývá zvykem, což jsem uvítal - celkově byl zvuk super. Playlist rovněž bez připomínek. Od Oty jsem věděl o písni Už mě bijou, takže když začala první sloka, hned jsem věděl, že je to pecka, ve které se nám poprvé Big Band ukáže a vzhledem k její stavbě jsem si byl jist i místem nástupu Big bandu, ovšem to jakým způsobem nastoupil (mám teď na mysli zejména vizuální stránku), bylo fakt perfektní. Navzdory mé první větě musím říct, že druhá část koncertu (tedy s Big bandem) ve mně zachovala o dost silnější dojem, což bude i tím, že je to zkrátka něco nového, na co u Kabátu nejsem zvyklý, protože klasické podání písní jsem slyšel mockrát. Choreografie všeho, co se dělo na pódiu, světla atd. je opravdu pěkně promyšlená. Aby můj příspěvek působil jako reklama jsem neplánoval, ale opravdu z toho všeho mám zmíněné dojmy... Níže někdo napsal playlist, ale vy, kteří se na koncert teprve chystáte, nečtěte ho, budete hezky překvapeni :-)


Rocker Martin - 25.04. 2013 v 00:12
Tak vidím že reakce big band nic moc...Já taky musím říct že se těším především na tu klasickou půlku. Ještě že není s big bandem celý koncert, to bych si možná rozmyslel jestli jít...
A co stage? Bylo molo?


Petr - 24.04. 2013 v 23:59
Aranžmá s big bandem mě zrovna nevzalo, ale vysloveně špatný ne. Zvukař naprostá katastrofa, od půlky koncert vysloveně posral.


lukas - 24.04. 2013 v 23:59
no tak to uz strasne tesim na kosice


Evina - 24.04. 2013 v 23:51
Tak hej, asi je to určite troška niečo iné ako sme boli doteraz zvyknutí, však?!
Sa už nevieme dočkať...