Kecárna

VLOŽIT VZKAZ


Dan Fiala (webmaster) - 25.11. 2012 v 18:47
Když už se o tom mluví všude, tak se taky přidám. Landu mám hudebně velmi rád, ale slova, která používal ve svém projevu, bych čekal spíše od někoho "jednoduššího" a na jiném místě, ne ve Státní opeře. Tímhle u mě klesnul...


Poseiidon - 25.11. 2012 v 17:33
Evita:
Jakej dixík Kabáti zkouší nebo co, teď nevím co myslíš...


Poseiidon - 25.11. 2012 v 17:00
Evita, Lukáš:
No s tím flusnutím do ksichtu asi narážel na to, že dnes je běžný plivat jed na interprety anonymně po netu, ale v reálu by si to všeci jen tak netroufli říkat do očí nadávky a urážlivý názory, tak jako anonymně na netu. Kohout jako maskot je jasnej,to už Evita vystihla. S komunistama je to taky jasný, co tím myslel. Stát je v takových sračkách, že už lidi neviděli jinou možnost než je čímdál víc volit, protože už mají pocit že je to menší zlo než nynější vlády, což je docela smutný, když tu národ před 20 lety slavil jejich pád. Alle vystihuje to nynější situaci. Každopádně měl jasno o čem mluví, kritizuje ten bordel, nekalost, korupci v hudebním byznysu, ve vládě, ve sportu, prostě všude kam se člověk podívá. Lukáši každej interpret když se ho zeptáš proč složil song poukazující na bordel ve vládě, tak ti řekne, že už mu to leze krkem a má potřebu na to poukázat, aby se o tom mluvilo a něco se dělo. Někteří to dělají proto že je to fakt sere, jiní proto, že to je v módě a chtějí si jen utrhnout kus pozornosti.Landa má pocit že se neděje vůbec nic, lidi mu zatleskají za umělecký dílo a nezmění jeho myšlenka a snaha stejně nic Asi takhle to myslel, že to nemá canu. Na konci mluvil o jeho králích, král spravedlnosti, král protikorupce atd. Ať už řekl cokoliv jakkoliv, tak on sám měl jasno o čem mluví.


Simona - 25.11. 2012 v 17:07
Martin T. : A na co si jako měli Kabáti hrát?? Prostě přišli, zvítězili, poděkovali a šlo se. Co chcete víc?


Martina - 25.11. 2012 v 14:27
Tom: podle toho kam. Podívej se na stránku ticketportal.cz


Petr - 25.11. 2012 v 11:58
gratulace tzv. rockerům. A ať přijde na rockový jarní nářez s Felixem hodně lidí a užijou si Raky v práci s Big bandem. Velký sponzor , třeba O2, to zaplatí ,lidé všech věkových skupin se budou bavit , a votom to je


Tul@ - 25.11. 2012 v 11:46
takže kluci velká gratulace


evita - 25.11. 2012 v 11:39
jo tak jsem si toho Dana poslechla, je to na youtube, 4 minuty 23 sec pravdy, jak tu pravdu řekl, to je fuck, ale je to prostě on. Co zamýšlí jako kouzelník Žito, to přesně nevím, to se uvidí časem a tím bych to asi uzavřela. Je dobře, že rozčeřil a ukázal kohoutovi, jak vypadá šoubyznys. Každopádně kohoutovi ke to stejně šumák, stejně jako na to zapomene za chvíli většina lidí.


evita - 25.11. 2012 v 11:21
Ondra:
myslím, že ten singl bude spíš k tomu turné z Big Bandem.


Gag Rin - 25.11. 2012 v 11:19
Respekt k Danovi!!
To, že českej slavík je soutěž k HOVNU ví každej, je to jen o popularitě nic víc!!
Tak ja posloucham mimo Dana ještě kabáty, ale ty jsou o stupen mín(kvůli textům)


Ondra - 25.11. 2012 v 11:11
evita:To je super,taky se moc těším.To je snad poprvé co nás navnadí singlem na novou desku


Martin T. - 25.11. 2012 v 11:08
Landa je nejlepší, jedinej člověk, který to řekl do telky a nehrál si jako třeba kabáti
Tak ted už nebudu poslouchat nejspíš nikoho...


Tom - 25.11. 2012 v 11:09
Neví někdo kolik stojí lístek na Turné 2013 ?


Evina - 25.11. 2012 v 10:35
A na náš KABÁT sa už hrozne moc tešíme!!!!


Evina - 25.11. 2012 v 10:31
Vojta: NAOZAJ ÚPRIMNÉ BLAHOŽELANIE !!!! Dúfam, že sa Vám bude dariť stále viac a viac a že Vás na nejakom tom festíku uvidíme i naživo!!! Pozdrav i ostatným členom kapely!!!!


evita - 25.11. 2012 v 10:11
Vojta: gratulace!
Poseidon: já Landu teda jen viděla a neslyšela, ale když mi byl sdělen zhruba obsah jeho řeči, nezbývalo než souhlasit. O formě jeho projevu můžu říct jen to, že to je prostě on a jinej nebude. A to že se umístil a šel přebírat cenu, dalo čekat, že to nebude jen tak. Jinak si myslím, by tam ani nešel. To že tam bude děkovat rodině, pánubohu a kdoví komu se přece nedalo očekávat ani ve snu.
Jinak pánové vzkazují, že "dřou jako koně"(pravil Milan), zkoušej intenzivně ten dixík, aby byl hustej a nahlas, začátkem roku udělají singl jako ochutnávku a pozor! klip! Obé něco jako pozvánku na jarní tour. Takže se těším!


Lukáš - 25.11. 2012 v 08:16
Poseiidon: Já to nepochopil, nad čím se pohoršoval, nebo co chce dokázat? Jestli si myslí, že spasí svět písničkou, tak to je na omylu. Že je tu hodně věcí špatně, to ano. Ale když on tam vynadá víceméně svým fanouškům? To ať se na mě nezlobí, ten člověk to nemá v hlavě v pořádku. Ten proslov neměl hlavu a patu, prostě zmatený urážení všeho a všech. Landu jsem uznával, dokonce jsem začal muziku poslouchat kvůli němu. Ale tomu co dělá teď nerozumím. To už je mi skoro milejší ten Klus, a že ho rád nemám.
PS: A se svojí rallye, ať se jde taky bodnout. O těch závodech se hezky vyjádřil Michal Horáček.


Poseiidon - 25.11. 2012 v 05:26
Lukáš: Ber to jako nezaujatej pohled na věc, ne obhajobu. Ono říct něco ve formě dobře složené písničky vyzní trochu jinak než se takto nevkusně projevit v takovým pořadu. Ale je to jeho projev a jeho styl veřejné interpretace, jeho volba, projevil se tak, jak chtěl on sám. Na druhou stranu, až vychladne, tak snad zas dostane chuť na zplození další pořádné desky


Poseiidon - 25.11. 2012 v 05:13
Lukáš:
Taky jsem čuměl, sice silný kafe si tak pustit hubu na špacír v takovým pořadu. Trapně to samozřejmě půsopbilo. Teď je otázka, za co konkrétně u tebe skončil, za přehnaně drsný projev, nebo za myšlenku v jeho projevu? V části jeho proslovu vlastně definoval to, co definuje ve svých písničkách ve verších. Holt je od huby a vychril vztek na korupci ve všem a všude kolem, jen to lidi takhle vnímají pohoršeně, když to řekne takto veřejně, protože to v takovým pořadu tak prostě zapůsobí, byl to svým způsobem jediný negativně působící prvek v zábavným pořadu, ale vystihl to, o čem zpívá už dost dlouho. Tak vlastně nad čím se pohoršovat? Prostě jen a zas nezklamal a nebral si servítky. I jiní interpreti si myslí totéž, ale nemají odvahu takto se projevit, protože si netroufnou se projevit v takhle negativně se jevícím světle, ale od něj to není nic neobvyklýho, jeho to nebude srat, že to bude zítra ve všech bulvárech a pár lidí si řekne, že se jim znesympatizoval, jeho to netankuje, zpívá o tom už 20 let a na přetvářku v televizním pořadu sere. Já jsem z toho měl taky pocit jako ty v té chvíli, ale beru to tak jak jsem tu napsal. Jak to vyzní v takovým pořadu, to už je jiná věc, komerčně populární zpěvák by si takový projev nikdy nedovolil.


Mirosllav - 25.11. 2012 v 04:36
Jakto že nemám hvězdičku...?