Kecárna

VLOŽIT VZKAZ


Evina - 04.11. 2012 v 20:31
Janinka: Jasné, Jani, chalanov z Kabátu sme si tento rok užili i my /podobne ako Ty, sme ich otočili 4x/ a tiež myslím, že tie festy išli vždy naplno - a to nie na 100, ale na 200 percent! A to ešte nehovorím o Pepových vystúpeniach, ktoré síce vraj niekto úplne neuznáva, ale ak by ich navštívil aspoň jediný raz, určite by uznal, že sú fantastické! Kabát je proste super a ja práve naopak nechápem, ako to všetko zvládajú s tak maximálnym vyťažením! A k umiestneniu Slávika im aj my tu, skalní, držíme strašne moc palce !!!! Kabát musí dať zlato!!!!


Janinka - 04.11. 2012 v 17:17
Lukáši, no vidíš, hodně nás zase hlasuje v kategorii zpěvák pro Milana Špalka a pro Pepu Vojtka. Hlavně Milana chceme letos podpořit na Skokana roku.


Lukáš - 04.11. 2012 v 17:04
A taky proto, že nechci, aby byl loni zase na druhém místě ten debil Klusovic


Lukáš - 04.11. 2012 v 17:02
Pokud někdo nehlasoval pro Kabáty z důvodu že letos nic nedokázali..... Tak nechápu, proč už milion let vyhrává Gott, který stejně žije jenom z písniček, co měl před x lety. Já hlasoval ze zpěváků na prvním místě pro Petra Koláře, protože myslím, že u nás hlasově nemá konkurenci.


zmesky - 04.11. 2012 v 14:38
to Janinka: Hou tak to jsem netušil že vydal novou desku a to se v hudebním světě orientuju,ale asi ne dost :) nebo zkrátka Kaju Gotta si Vážim,ale neprahnu po něm takže neposlouchám jeho pisničky ale sem tam ho slyšim


Schinderhanes - 04.11. 2012 v 08:53
Tygy má pravdu.


Janinka - 04.11. 2012 v 08:05
Evina: já jsem nemyslela vás Slovenské fanoušky. Tam je to tom, že vy byste rádi hlasovali, ale bohužel z ciziny to nejde. Ale myslela jsem fanoušky tady v Čechách. Mám takové informace, že prostě někteří tu anketu odsuzují.

A že letos nic Kabáti nedokázali? No i takový názor někdo může mít, ale já s tím nesouhlasím. Že nevydávají každý rok novou desku a nedělají turné? Podle mě se počítají i letní festivaly, kterých letos Kabát obrazil poměrně dost, a mohlo jich být ještě víc, kdyby některé nebyly zrušeny. Já osobně jsem viděla letos kabátí vystoupení 4x.

A v neposlední řadě, fanoušek by měl svou kapelu/zpěváka/zpěvačku, podporovat i v době, kdy zrovna nevydali novou desku nebo nejedou velké turné.


HONZA - 03.11. 2012 v 21:18
Zdravím chci se zeptat na Beatfestu 2012 50 let značky marshall budou kabáti hrát asi jako poslední co??

Dohromady tam bude vystupovat 5 kapel a jedna z nich jsou kabáti. co myslíte??


Tygy - 03.11. 2012 v 20:58
Janinka: a pak tu jsou ty fanoušci (jako já), kteří si myslí, že Kabát letos nic nedokázal tak si to prostě nezaslouži a radši hlasují pro jinou kapelu :-P


Evina - 03.11. 2012 v 19:31
Janinka : No, veľmi veľa kabátích fanúšikov anketu ani neodsudzujú, ani neignorujú, ale, žiaľ, jednoducho hlasovať nemôžu, lebo sa to skrátka nedá...

Veríme, že to dopadne tak, ako si želáme a hlavne PEPOVI držíme hrozne moc palce !!!!!
/Kabát to už snáď isté má!!!/


Janinka - 03.11. 2012 v 18:12
zmesky: tak já jsem to jako srandu pochopila a schválně jsem odpověděla takhle, taky to byla taková srandička.
Ale určitě si nemyslím, že Karel Gott skončil, naopak nedávno mu vyšlo nové CD Dotek lásky a nyní jede velké turné s hosty Monikou Absolonovou, Gábinou Gunčíkovou a s Dashou. A má obrovskou podporu fanoušků. Mimochodem loni skončil Karel Gott ve slavících na 1. místě, na 2. místě byl Tomáš Klus a 3. místo obsadil Michal David.
A k tomu, aby Pepa obsadil zlatou příčku, by opravdu potřeboval, aby hlasovali všichni, kteří chodí na koncerty Kabátů. Jenže podle zkušeností vím, že spousta kabátích fanoušků anketu buď přímo odsuzuje, nebo alespoň ignoruje, protože si myslí, že je zmanipulovaná. Takže to zbývá na nás, kteří tomu věříme.


zmesky - 03.11. 2012 v 17:16
to Janinka: Já si jen dělal srandu ;) a myslím že mi dá většina za pravdu že věřime všichni ;)
A jestě myslim že by se mohl Pepa udržet! ;) Konkurence tam je jen David,Gott Ale kdo ví jak lidi hlasujou ale Pepovi bych to přal ze všech nejvic.. Nebo Gott už dávno skončil sem tam něco zaspívá ale už to je nějaky pátek.. V loni to vyhral Michal David,Ale letos bych spiš viděl Pepu ;)

A kapely typuju krom KABÁTů nebo to je jasne takže 1.KABÁT 2.Chinaski 3.Kryštof (i když nechapu proč je uznavan jako kapela ale budíž)


Míša - 03.11. 2012 v 14:17
Rocker Martin: Tak Janinka byla rychlejší a hodila rovnou komplet seznam, jj našla to Marika.

Nika:Tak já si Karla Gotta nesmírně vážim, i když teda jeho hudba jde mimo mě, na druhou stranu si říkám, že už ho to nemůže těšit tak jak u začátku.Kdyby to dal Pepa, byla by to naprostá pecka, takže pořádnou podporu i pro něj,byla by to fakt bomba.

Kabát to má doufám jasný


Janinka - 03.11. 2012 v 12:56
V anketě Český slavík Mattoni výrazně bodují vedle osvědčených hvězd i mladí
Průběžné výsledky hlasování v anketě Český slavík Mattoni ukazují, že ve všech hlavních kategoriích výrazně bodují vedle stálic domácího popu mladí zpěváci, zpěvačky i skupiny. Někteří z nich se úspěšně probojovávají na medailové pozice, agenturu Mediafax o tom v pátek informoval Jaroslav Těšínský.

Pořadatelé zatím nechtějí uvádět konkrétní umělce, kteří v jednotlivých kategoriích vedou. Na prvních deseti místech se v kategorii Zpěvačka umístily (abecedně) Absolonová Monika, Anna K., Bílá Lucie, Farna Ewa, Gunčíková Gabriela, Jandová Marta, Konvičková Markéta, Langerová Aneta, Vondráčková Lucie a Zagorová Hana.

V kategorii Zpěvák se zatím na prvních místech drží (abecedně) Bárta Daniel, David Michal, Deyl David, Dyk Vojtěch, Gott Karel, Kolář Petr, Klus Tomáš, Landa Daniel, Nohavica Jaromír a Vojtek Josef.

Titul Skupina potom nejspíše získá jedna z kapel v top desítce skupin, do které se probojovaly skupiny (abecedně) Čechomor, Divokej Bill, Charlie Straight, Chinaski, Kabát, Kryštof, Los Rotopedos, Mandrage, Nightwork nebo Olympic.


Janinka - 03.11. 2012 v 12:43
No vypadá to zatím dobře, ale musíme ještě pokračovat do uzávěrky hlasování 18.11.2012. Pomalu všichni (teda myslím hudební subjekty) mají na svých fb stránkách a na stránkách svých fanoušků atd. upoutávky na hlasování. Tak je potřeba hlasovat až do úplného konce. A proto mobilizujte své síly (přátelé a známé... příbuzné... a koho potkáte...) a hlasujte, hlasujte a ještě jednou hlasujte

RockerMartin: Marika dala na svůj fb průběžné výsledky hlasování ve slavíku. Je to vždy prvních deset v každé kategorii a jsou seřazeni podle abecedy a nikoliv podle získaných bodů. No a ve zpěvácích je v té desítce Pepa a ve skupinách Kabát, ale tam je to snad jasné a není o čem pochybovat. Ty výsledky se obyčejně dají po polovině hlasování najít každý rok na internetu. Letos jsem po tom nepátrala, když je našla Marika, ale loni jsem normálně do vyhledavače zadala Český slavík mattoni průběžné výsledky. Ale třeba by sem Marika mohla napsat odkaz, kde přesně to našla.


Nika - 03.11. 2012 v 09:16
musia to tento rok mat! ak zas bude gott 1. tak ma asi slahne, ze ho to este neprestalo bavit po 20 zlatych slavikoch


Rocker Martin - 03.11. 2012 v 08:40
Míša: Jak to víš?


Evina - 03.11. 2012 v 01:27
Míšo: ...ani si nevieš predstaviť, ako to teší!!!!


Míša - 02.11. 2012 v 21:01
Tak podle průběžných výsledků, je v první desítce v kategorii zpěvák Pepa dobrý.....


Janinka - 02.11. 2012 v 11:50
zmesky: to jsem ráda, že věříš, i když nejsi dívka. Ale tohle oslavení jsem konkrétně myslela na Wanesu a Niku. Tobě se omlouvám a pro všechny: chlapci a dívky, muži a ženy, věřme, že se Milan Špalek letos stane Skokanem roku v anketě Český slavík mattoni