Kecárna

VLOŽIT VZKAZ


Wanesa - 26.10. 2012 v 22:18
Míša : Milan nás nemá rád ten nás musí zbožňovať


Wanesa - 26.10. 2012 v 22:10
Milan : aké argumenty chceš ? ked si ludia čo sem píšu myslia že KABAT je naj ( čo si myslim aj ja ) prečo sa tu stale s nimi hádaš a vnucuješ im svoje názory ? chápem že názor je názor ale tie tvoje tu fakt netreba


Míša - 26.10. 2012 v 22:04
Milan: A o čem tady chceš polemizovat?Že je tady 100lidí? Z toho 99 debilů a 1 normální což jsi samozřejmně ty?

Proč nedokážeš pochopit, že tu každý má svojí hlau a poslouchá to, co se mu líbí a veř tomu že krom Kabátu tu má každý i jiný oblíbený kapely, jen to sem furt necpe....taky proč by?Jsou to stránky Kabátu a o to hlavně jde a že se Kabát líbí, to ty jen tak nezměniš, jen se o to snažíš.

A to že se tě nezbavíme?Tak to už víme, ty nás máš rád viď?


Vojta - 26.10. 2012 v 22:08
Milan: My ale s tebou polemizovat nechceme. Pořád meleš do kola to samý a sereš si do huby. Pokud vim, tak to není tak dlouho, co tě Evita utřela informacema přímo od Milana Špalka a argumenty jsi neměl ty. Jen si to najdi několik stran zpátky. Sám jsi ze sebe udělal idiota a od tý doby jsi všem jen pro srandu králíkům. Furt tady jenom kážeš a myslíš si, že jsi sežral všechnu moudrost světa.


Milan - 26.10. 2012 v 21:44
Waneso , to je výplod všeho na mou adresu ???????
Proč nereaguješ k tématu , pořád a pořád všichni jenom píšete , abych sem nechodil , že píšu nesmysly , že si zadělávám na problémy , ale NIKDO , podotýkám NIKDO , se mnou ani nepolemizoval , ani neměl žádný argument . Hmm , to je od Vás teda hodně málo , pořád jenom píšete , že je Kabát nejlepší , divím se Vám . To nedokážete napsat něco jinýho ?????? To je obehraná písnička .


Wanesa - 26.10. 2012 v 21:36
Milan : ty urobíš najlepšie ak tu už nebudeš vôbec nič písať, pretože si tým narobíš iba problémy
Vieš my ťa tu máme všetci tááák radi ale len vtedy ked tu nevidíme nič od teba ( a myslim si že teraz ,,hovorím,, za všetkých )


Milan - 26.10. 2012 v 21:00
Wolixi , nic jsi nepochopil , ale to nevadí , tvůj problém .
V životě se mi splnila fůra věcí , jsem spokojenej , myslím si , že problém máš jen a jen Ty , měl bys ho řešit , ale to mi je u pr.... . Dělej jak myslíš , jseš přece mistr světa , co ?! A Vy jemu podobní , však každý ví koho mám na mysli , také !!!!
No a k Vám ostatním , co jste nově napsali , nejsem vulgární , měli by jste si přečíst vzkazy vůči mně pár stránek zpět , jak oni byli arogantní , tak Vám to vracím stejnou mincí a budu vracet , to si pište , mě se jen tak nezbavíte !!!
Jinak k dotazu , co se mi líbí za kapely , je jich kvanta , ale vy je znát určitě nebudete , protože jste zaslepeni nejlepším z nejlepších , tedy jen podle Vás , samozřejmě Kabátu.
Jinak namátkou ABIGAIL , NEUTRAL , MATAHARI , ELBERETH , EMPIRE , GREYMON , SPIDER X , IMORTELA , BENEFIT , CODA , MERLIN a mnoho a mnoho dalších .
Stačí být jen a jen trošku tolerantní a zaposlouchat se ......... . Stejně se to nejspíš mine účinkem , ale co se dá dělat .


Nika - 26.10. 2012 v 21:00
Milan: z toho co tu pises by si uz mohol mat pekne problemy, byt tebou tak sa krotim....


peter123 - 26.10. 2012 v 20:49
Milan : My na východe vravíme takým ako si ty imbecil. Ahoj sa


Míša - 26.10. 2012 v 15:30
Vojta: Tak jak říká Evina, příště nás tu pořádně zapoj ale chápu proč jsi to neudělal přes tyhle stránky, na druhou stranu, veř tomu, že se tu najde dost lidiček co ti fandí a co by vám ten hlas rádi dali ...nebo nás kontaktuj přes FB.Teď už vám přeju jen hodně štěstí. a držím palce
Určitě dej během večera vědět jak jak jste dopadli, stejně tu budeme vysedávat u počítače a televize no a fandit jak Kabátům k výhře ve Slavíkovi, tak i vám.Měj se


Andy - 26.10. 2012 v 14:32
Nema cenu takovyho pitomu resit.


Wanesa - 26.10. 2012 v 14:29
Evina : trafa do čierneho

Milan : ked už sem píšeš tak aspom bacha na slová, ktoré použiješ


Evina - 26.10. 2012 v 13:01
HONZA: Presne tak!!! ...a krotiť by sa už naozaj mal! Pretože tie jeho silné slová, by sa dali tak použiť, že by mohol mať ich pisateľ už krásne problémy....


Evina - 26.10. 2012 v 12:48
Vojta: Tak to je "mazec"!!! To 24.11. teda budeme mať ťažký deň!!! Veď vtedy je aj Český Slavík!
Takže, každopádne obom kapelám - Kabátom ako i Vám, budeme aj my tu, v Piešťanoch, moc držať palce a hneď, ako budeš môcť, sa nám potom pochváľ s výsledkami!!! Držte sa ako sa hovorí - "zlomte vaz"!!! A že to je úspech už teraz - to si píš! Maj sa pekne a pozdrav i chalanov zo skupiny! /... a druhý krát nás len pekne "zapoj"...- dobrú hudbu podporíme vždy radi, nie je jej veľa... Však, Míšo?!/


HONZA - 26.10. 2012 v 12:48
Milan: přeskočilo ti v hlavě?? kdo je u tebe peněžní prostitut?? co je ti do toho co Pepa dělá??Já myslim že do toho neni nikomu nic tobě taky nikdo nekecá do života! A bejt tebou tak si to v tý hlavě srovnám kamaráde protože to co tady píšeš jsou totální slušně řečeno kraviny!

Jak jsi psal níže "je mi líto jak to s kabátama dopadlo" to si snad děláš srandu??!
Kabáti byli, jsou a budou legendy.Souhlasim je okolo nás mraky jiné muziky, ale kabáti to je prostě něco jinýho maj super texty,hudbu a hlavně jsou to bezvadní lidé.Ty by jsi měl bejt pyšnej že si čech žiješ v čechách a máme tady takovouhle suprovou kapelu kde nám jí v okolním světě závidí.

Milane Milane....


Vojta - 26.10. 2012 v 12:23
Míša: Díky za ochotu. :-) Už je dohlasováno. Teď už nás čeká živé finále před porotou. Obě hlasovací kola byla na facebooku a tady jsem s tím otravovat nechtěl. Nerad bych tady zaváděl místo na propagování mé kapely.


Míša - 26.10. 2012 v 11:36
Vojta:Máš správný přístup

Tak teda moc držím palce a přeji tvojí kapele hodně štěstí ať to natočení klipu vyhrajete a kdyby jsme mohli v tom hlasování, nevím ted, jak to tam probíhá, no prostě kdyby jsme vám mohli nějak pomoci, tak dej vědet


Vojta - 26.10. 2012 v 11:01
Děkuju vám. :-)

Evina: Kapela šlape dobře. Máme před sebou do konce roku 4 koncerty a dostali jsme se do živého finále hitparády Karlovarské rockové mapy, na kterém vystoupíme 24. listopadu. Budeme soutěžit se čtyřmi kapelami a když vyhrajeme, tak můžeme získat natočení videoklipu, nahrávání singlu a ještě několik menších cen. Prošli jsme dvěmi hlasovacími koly, takže ve finále jsme díky divákům. Už to je pro nás úspěch. :-)

Míša: Taky děkuju. Ale držím se při zemi, na podpisy je ještě čas.


Míša - 26.10. 2012 v 09:29
Vojto...jen tak dál na tvoje videa se podívám vždy a ráda a kdo ví, jestli tě jednou Milan nebude prosit o podpis


Evina - 26.10. 2012 v 08:43
Vojta: Ahoj Vojta! Práve som sa Ťa chcela opýtať, ako Vám šlape kapela.
A vidím, že nezaháľaš! Tá nová pesnička je super! Šikulka!