Kecárna

VLOŽIT VZKAZ


Lukáš - 24.06. 2019 v 08:23
Jaroslave, když ty jsi tak blbej, až to člověku nedá nereagovat 1. dvouhodinový koncert bez powerbanky vydržíš. Nejdeš tam nečekaně a tím pádem to prostě není "běžná potřeba", to leda hovno. 2. že tam měl powerbanku každý druhý je kec, to si zase obhajuješ neobhajitelné. 3. Povýšenost se píše s Y a hlavně 4. Tu "omluvu a kompenzaci za újmu" (což je asi ten nejdebilnější kec, který jsem tu za poslední roky četl) žádáš na fanouškovském webu, který kapela a hlavně ani nikdo z managementu nejspíš ani nenavštěvuje Jak píšu, kdyby blbost nadnášela.....


Jaroslav - 23.06. 2019 v 20:30
Řešit budu jen normální věci a pokud se ti zdá vyhrožování typu roztrháním lístků které nebyly levné, a vymluvit se na povrbanku tak to nemám slov, toto je totiž běžná potřeba tudíž záložní zdroj stát se to komukoli z vás byly byste úplně v loji tak co tolik keců, Chci jen poukázat na netaktnost a povíšenost a jak už sem uvedl i skupina Kabát by si měla uvědomit vážnost situace dva lístky, dva fanoušci jistě jsem nebyl nespokojen sám a ty své keci si nech pro medvědy... Lukáši


Jaroslav - 23.06. 2019 v 20:02
Lukáši ty se vyser na mě!
Aha tak Sekuriťák dělal to co měl, aha tak to je dobře že to vím a přímo od tebe!
Hlavně že PowerBanku měl každý druhý člověk na Stadionu, to je pohoda.
Já se od tebe nebudu nechávat uražet ani od obyčeného Sekuriťáka ne!
Je mi líto Kapely Kabát, že má takové lidi, co dělají udajně bezpečnost!
Koukám, že si moc neváží lidi který si koupí vstupenky za 1 250 kč.
Když takový Sekuriťák má svůj plat jistý, což je chyba!


Lukáš - 23.06. 2019 v 18:41
Jaroslav: Ty woe, omluvu a kompenzaci za újmu? Za to že sekuriťák dělal to, co musel? Proč lezeš na koncert s powerbankou? Jestli ti tohle způsobí újmu, tak se na rockovou muziku jako takovou vy.ser úplně, protože tebe bych nechtěl potkat ani na žádném jiném koncertu. Kdyby blbost nadnášela.....


Jaroslav - 23.06. 2019 v 16:14
Hned u vstupu jsem byl krajně nařčen že mám rozbušku, při tom jsem měl jen powerbanku. Bylo mi vyhrožováno roztrháním Vstupenky. Security #035 Tímto jsem zklamán z celého koncertu. Žádám kompenzaci za újmu a omluvu. Vždy jsem se na skupinu kabát těšil a tímto přestávám jezdit na koncert této skupiny.


Peter - 23.06. 2019 v 13:22
Ahoj, bude z koncertu na slavií aj DVD?


BANE - 23.06. 2019 v 11:52
Jirka N.: nejsem staromilec, nové písničky se mi taky líbí. Ale prostě na výročním koncertu by podle mě mělo zaznít od každého něco a ne jednu etapu kapely úplně vypustit a z jiné zase zahrát i písničky, ze kterých se nikdy hity nestaly. Podle tvých slov bych mohl za marketingovou sebevraždu označit třeba to, že zahráli Pirates nebo Pohromy, což jsou písničky které až na největší fanoušky lidi neznají a při koncertu se to projevilo, protože lidi okolo stály a čuměli


LesPaulik - 21.06. 2019 v 08:59
Zdravím,
prodám jeden lístek ke stání k pódiu do Prahy za původní cenu. Ideálně osobní předání v Praze a blízkém okolí.


Lukáš - 17.06. 2019 v 16:59
Jirka N.: Děkuji Já si Kabáty doma pořád rád poslechnu (přece jenom to byla jedna z kapel, co mě k zájmu o muziku přivedly), ale živě preferuju tvrdší věci - a přiznám, že na domácí kapele jsem nebyl už dost dlouho..... Za letošní top zatím hodnotím na stejné úrovni Sabaton s válečným sborem a Amon Amarth, to byla velká paráda. Zato z Powerwolf jsem už zase odešel Ty jsem prostě do konce ještě nevydržel nikdy. Teď ještě tři týdny a hurá do Vizovic.


Jirka N. - 16.06. 2019 v 15:26
Jana: Řekl bych, že zrovna Horkýže Slíže je kapela, na kterou můžete být na Slovensku hrdí. Chodím na ní zde v Čechách pravidelně a vždy se výborně bavím. Navíc kluci jsou dříči, obrážejí obrovské množství festivalů a všude rozdávají radost a svérázný humor.


Jirka N. - 16.06. 2019 v 15:25
Lukáš. Ano, ano, ano. 100x ano.


Jirka N. - 16.06. 2019 v 15:21
Peter: Souhlasím. I včera v Teplicích se Corrida moc povedla. Jejjí zpětné zařazení do setlistu bylo správné rozhodnutí. Je to svěží a zřejmě neprávem podceňovaná písnička. Možná jí uškodilo, že se na desce ocitla v houfu písniček ještě o něco lepších ...


Jirka N. - 16.06. 2019 v 15:06
BANE, Saďo: Vy jste prostě staromilci, pro které jsou (předpokládám) nejlepší desky Go satane go a MegaHů. Takže minulé století.
Pokud tedy nejste tak ortodoxní, že uznáváte jen metalovou Má ji motorovou.
Přitom přinejmenším Corrida se jim vyrovná, i když můžeme polemizovat o stylu (posun k popu?). A také celá řada písniček (např. Dole v dole nebo Valkýra) z jiných desek tohoto století.
Čas nezastavíš a udělat průřez celou tvorbou (tj. z každé desky tři písničky - když vynechám Živě a Suma sumárum, bylo by jich 33) by byla (dle mého názoru) marketingová sebevražda)


Jirka N. - 16.06. 2019 v 13:59
Tak jsem byl včera v Teplicích. Pecka!

Přes den koupačka na dolu Barbora a večer modrožlutá Stínadla. Vidět Kabáty v jejich domácím prostředí za levné lístky (srovnejte si třeba s Brnem nebo Prahou) ... no to víte, Pražák.
Parkování problém, ale na to jsem z domova zvyklý. Snad mě ještě nepřijde pokuta od města za to, že jsem dva km od stadionu zaparkoval před popelnicemi.
Dostat se na sezení pohoda, na stání peklo. To samé při odchodu. Stánků fůra, ale kvůli zdržovačce se zálohovanými kelímky (inu - ekologie) nekonečné fronty (sto lidí běžně). Totéž dámy na WC.
Seděl jsem proti pódiu a bylo krásně rámované panoramatem kopců (nebo hor ... nerad bych místní urazil). Koncert se rozjížděl pomalu (asi vedro a světlo), Bahno prošumělo, stejně jako v Pekle sudy válej a kupodivu zapadla i jindy vyřvávaná Porcelánová prasata. Z nuly na padesát se stadion rozjel až během Staré Lou a pak to píseň od písně stoupalo ... na plný výkon jsme jeli až desátou Dole v dole. A pak už nářez až do konce! Bruce Wiliis, Steve Wonder a moje milované z Corridy (Kdoví jestli, Malá dáma a Burlaci) a taky Go, satane go! během které jela celou dobu na Stínadlech prý tradiční mexická vlna! I Pepa Vojtek si všiml a pochválil. A vůbec včera dobře mluvil. Nejvíce mě dostal, když nás - publikum - označil na motor, který kapelu pohání a když děkoval rodičům, kteří na koncert vzali děti, že je tím vedou k lásce k českým textům a tím Česku vůbec.
Komu by vadilo. že zvuk nebyl excelentní (asi čtvrtina písniček s u nás vzadu mlátilo, další čtvrtina byla pověstná koule). Atmoška vše převálcovala a hned po návratu jsme zakoupili lupeny do malé O2 arény na září.
KABÁT !!!


Wudy - 15.06. 2019 v 13:17
Ahojte, nevite prosim jestli dnes v Teplicich bude hrat nejaka predkapela?
V kolik tak zacne hrat Kabat.
Dekuji.


Tor - 14.06. 2019 v 17:57
Ahoj lidičky. Prosím vás urgentně o radu:
zítra jedu do Teplic na Kabáty, myslíte že můžu vzít sebou fotoaparát (kompakt)? Měl ho někdo na koncertě taky? Pustí mě?

A jak moc kontrolují?

Děkuji moc!


vlado - 12.06. 2019 v 18:18
Caute rockeri.Nevie mi nahodou niekto povedat ci budu v Prahe na autogramiade predavat aj suveniry,pripadne ci sa da s chalanmi odfotit?Diky


Peter - 12.06. 2019 v 09:35
Saďo: neviem ako sa da na rychlo odspievat koncert. Jedine,ze si ho pustas na " youtube " v zrycjlenom rezime


Mašle - 11.06. 2019 v 19:34
Ahoj prodám lístek na 15. Teplice. 390 kč. Možný předání osobně v Praze nebo Kladně nebo Rakovníku. Volejte 733701398.


Saďo - 11.06. 2019 v 08:43
Veĺké sklamanie.narýchlo zbuchnuté turné.rýchlo odspievané,rýchlo odobraté.som skalný od prvého albumu,ale toto bolo na mňa moc.