Kecárna

VLOŽIT VZKAZ


zmesky - 24.09. 2012 v 16:26
Jsem rád že jsou tolik článku na webu,aspon je co čist a o čem se bavit !
Dane SUPER


Fulda - 24.09. 2012 v 16:16
Ty starší věci jsou super. Např. song "Sem klidnej" to jsem si fakt užil náramně. Kolem mě lidi teda moc nevěděli, ale nabilo mě to super energií


honza301 - 24.09. 2012 v 15:16
woitek: ne, nic nového se nehrálo, ale za pochvalu a za zmínku určitě stojí oprášené písničky "Cesta do Kadaně" a "Sem klidnej" jinak samosřejmě všechny písničky byly super, nemělo to chybu


tomo-TS - 24.09. 2012 v 15:17
evita : ale rád by som chodil na tie stretnutia :)


Deuce - 24.09. 2012 v 13:21
Na festivalu jsem nebyl, ale když vidím ty videa z toho a pozoruju jakou energii, srdce a chuť kluci do toho pořád dávaj mě naplňuje klidem, že na ně budu chodit i se svýma dětma dalších 20 let


woitek - 24.09. 2012 v 13:11
chci se zeptat, je pravda že Kabáti zahráli v Litoměřicích novou písničku??? Díky moc


evita - 24.09. 2012 v 11:19
Anča:no fakt je, že pocit sounáležitosti postupně vymizel z celé společnosti...a co mají Kabáti tak početné a různorodé publikum, tak se i v rockerských řadách hodně naředil.
Ale co se týče odzpívání celýho playlistu, tak mám tři týpky, který taky jedou celej koncert, stačí se jen se najít a obnovit pocit sounáležitosti.
tomo-TS: na všechny stretnutia se dopravovat nemusíš, to není povinný!záleží jak si to kdo namíchá


Vočko - 24.09. 2012 v 01:49
Ostrovní festival byl super a bylo by výborný kdyby kabáti udělali znovu koncert živě nebo něco z toho staršího repertoaru, za to hodili pár novějších vypalovaček a na konec jako překvapení nějakou novou skladbu :) to by bylo úžasný


tomo-TS - 23.09. 2012 v 21:59
Anča : tak nabudúce pôjdem stebou na koncert / festival a spolu si zaspívamé


Anča - 23.09. 2012 v 21:17
tomo-TS : To ti věřím. Pořád jsou Kabátí koncerty super! To neříkám!!


Anča - 23.09. 2012 v 20:58
evita: Dík za názor. Holčičce, která vyhrála zájezd jak zpívala Láďu, jsem výhru samozřejmě přála, Já měla na mysli jiné děti. Nevadí. Jinak k druhé část, že Kabáti neznají text se dá možná celkem i pochopit, to bych sem netahala. Myslela jsem to spíše z pozice fanoušků. Přijde mi škoda, že už nějakej ten rok nepotkávám v kotli alespoň jednu "spřízněnou duši", se kterou si spolu zazpíváme společně všechno, chybí mi tam zkrátka ten pocit sounáležitosti.


tomo-TS - 23.09. 2012 v 19:58
Anča : keby si bola v Terchovej , a ked som sa obzeral za seba tak koniec , tolko ludí pokope som ani ešte nevidel :) mi až zimomriavky prebehli po tele , proste krása

A ja stále uvažujem či vstúpim do toho fanklubu , a ako sa budem dopravovať na všetky tie stretnutia
neviem poradte


lukáš - 23.09. 2012 v 19:42
ahoj všem koukám na toho 1 října a koukám že to bude na Markétě jaktooo


evita - 23.09. 2012 v 19:04
ještě stručně ke včerejšku: popravdě řečeno, zjišťuji rok od roku, že "plac" na koncertě Kabátu je čím dál tím větší "diskotéka"jako trochu mě to udivuje, protože zepředu dozadu jsem to nepozorovala, ale teď,co pořadatel zajišťuje velký prostor tak, aby stačil pro co nejvíc návštěvníků (což je asi pochopitelné přání všech pořadatelů), tak nebývá tak husto, jak bývalo a lidi všech kategorií většinou na Kabáty tančí!!! No pro mě je to veliká sranda, protože to není žádný skákání, hrození nebo rockový tance, ale prostě diskotéka. A ač nezvyklé, líbí se mi to...co taky mohu dělat, že? Bejt nasr...že se tam nehrozí jak před dvaceti lety a že se lidi baví tak trochu po svým...?
Anča: já myslím, že to že někdo nezná slova všech pecek a kór tech starších, není nic zvláštního... vždyť je neznají ani sami Kabáti, když je nemají v zrovna v playlistusamozřejmě, trochu přeháním, ale daleko od pravdy nejsem...a na druhou stranu - tebe nepotěšila ta malá holka Kristýna, že dala suverénně Láďu? Mě to teda přesvědčilo, že kdo chce, tak zná.
Minochodem včera jsem byla tak v desáté a protože tam byl dostatečnej prostor, trsal tam děda v kulichu a s batohem na zádech. Možná, že před dvaceti lety hrozil v první lajně.


Anča - 23.09. 2012 v 15:44
Ahoj,
ráda bych přidala také můj názor a hlavně doufám, že ho všichni přijmete v pohodě. V životě jsem zatím neměla potřebu si tady takto "vylejvat srdce", ale po včerejšku ji trochu mám.
Samozřejmě, že včerejší koncert byl suprovej, to je bez debat! Ale jako skalní fanynka Kabátu se nemůžu zbavit dojmu, že atmosféra na koncertech je bohužel rok od roku horší a horší. Znova podotýkám, že je to pouze můj názor a nic to nemění na tom, že včerejší atmosféra koncertu nebyla vůůbec špatná .
Ok, přiznávám, včera jsem byla na koncertě letos prvně, takže nemám moc objektivní srovnání, co se týče koncertů v letošním roce. A možná si i teď spousta z Vás řiká "pff co to je za "skalní" fanynku, na koncertě letos prvně a "žvatlá ", ale mně to prostě letos termínově nevyšlo.
Nikdy dříve se mi nestalo, aby na pecky ze "starších alb" (např. Sem klidnej, Pohromy) a někdy nejen na ty, reagovala jen malá hrstka (někdy opravdu velmi malá) lidí v předních řadách v kotli. A to, že těch koncertů za ty léta mám "na seznamu" nespočet.
Další věc, která mě dostala je, že když se za mnou z ničeho nic v druhé řadě objeví tipuju 7-8leté děti a já si dovolim je nepustit na moje místo, jsem hned ta špatná já? Přiznávám, chvíli jsem měla výčitky svědomí ale proč, proč mít nějaké výčitky když jsem si to celý poctivě odstála??! Pardon, ale když jsem ráda, že se vůbec na mojí "srdeční" kapelu vůbec někdy dostanu a poctivě si odstojím první lajnu promrzlá na kost a chci si to užít se vším všudy tak bohužel i přesto, že si myslím, že jsem dobrá duše, nikoho před sebe v ten okamžik nepustím. A to je právě taky jedna ze situací, která se dřiv prostě nestávala. V prvních lajnách jsme byli "my", skalní fanoušci, užívali jsme si písničku po písničce, minutu po minutě, odzpívali jsme slovo od slova s kapelou a nestávalo se, aby lidi z prvních řad reagovali pouze na placku Corrida a novější. A už vůbec se nestávalo, aby dokonce někteří jedinci koukali na člověka div né jako na nějakýho blázna, jen pro to, že se baví, zpívá a prostě si užívá koncert naplno s kapelou.
Samozřejmě, že je mi jasný, že časy se mění a tedy i samotnej Kabát se mění, jejich popularita a show roste, tím se mění i složení fanoušků, koncerty navštěvuje stále vice lidí různých věkových kategorií, apod. to všechno samozřejmě beru, ale prostě mého pocitu, že dřív to bylo o něčem jinym se zkrátka nezbavim........

No nic, tak to je asi tak všechno, co bych k tomu ráda " řekla " .
Mějte se všichni krásně, užívejme si společně radost, kterou nám tato kapela nabízí a hlavně dává! Byla, je a už navždy pro mě bude tahle "partička" srdeční záležitostí, ať se show, či kapela sama, mění. To je prostě fuk!!! Kabát a jeho "okolí" beru takový jaký je a hlavně miluju takový jaký je!!
Jen si tak ve skrytu duše tajně doufám, že jednou znova zažiju koncert jako z dřívějších let, že si všichni společně odzpíváme celej koncert a společně užijeme tu úžasnou atmosféru. A když ne, nevadí!! I tak se na další živáky moc těšim.
Jinak ještě jednou kapele mockrát děkuju za včerejší opět parádní show!!!!
A my všichni se doufám uvidíme na nějaké další akci, třeba na Beatfestu!!


evita - 23.09. 2012 v 13:19
Fulda: přesně tak, ze všech čtyř výkonů, které jsem měla možnost letos vidět, byl litoměřický bezpečně ten nejlepšíByl z toho cítit obrovskej "drajf" a Pepovy "kontaktní" hlášky mezi peckama byly přesně nasměrovaný na aktuální situaci, byly vtipný a úderný. A to měl ještě mezi dopolední zvukovkou a večerním koncertem vystoupení v divadle, jako klobouk dolu...A ostatní měli energii sned větší než ten jejich pověstnej aparát! Prostě řacha.
Možná to bylo mimo jiné tím, že paní Krulichová přivezla jeden a půl autobusu spešl fanoušků, protože na severu to je prostě povinný...Zima teda byla vostrá jak kudla, ale nebylo to na nikom znát.


Fulda - 23.09. 2012 v 12:57
Tak přátelé včera Kabáti masakr. Ostatně jako vždycky, když jdu na jejich koncert. Ve srovnání s Benátskou nocí se mi to líbilo víc, ale tak to bude asi i tím počasím. Podle mě i na klukách to bylo znát, a předvedli fakt super výkon. Kabát forever :)


Jirka P. - 23.09. 2012 v 10:13
Tak noční návrat vlakem z Litoměřic, byl vyčerpávající ,ale vyplatilo se, Klucííííí předvedli parádní show a Pepa je prostě ďábel, hlas od pánaboha !!!!


mrkuba - 22.09. 2012 v 18:48
Ten dnešní článek z deniku.cz se mi líbil...


ferluci - 22.09. 2012 v 11:25
Ahoj mám 2 lístky na dnešek do Litoměřic za 500/ks pro někoho z okolí Most,Chomutov,Kadaň atd. Máte zájem ?