Kecárna

VLOŽIT VZKAZ


Evina - 14.09. 2012 v 08:35
Evita:
Vojta: Máš pravdu - sem píšem veľmi málo - skôr som na Fan, ale stránky sledujem už dlho...
Myslím si, že každý má právo mať a vyjadriť svoj názor, ale nie cez urážanie iných... To sa mi teda nepáči vôbec a bola by veľká škoda, keby sa to tu začalo uberať takýmto smerom, aký nahodil Milan. Aj preto som to nevydržala a dovolila si vstúpiť medzi Vás... U Teba, Vojta, obdivujem, že máš svoju kapelu - čo určite nie je v dnešnej dobe ľahké... Mohol by si niekedy naoísať, ako sa Vám darí... Držím Vám palce a pekný deň!

Ahoj!


evita - 14.09. 2012 v 08:12
...nechte ho žít a zemřít
von to tak vážně nemyslel
Nechte ho žít a zemřít
Vždyť vlastně nic nevymyslel...


Milane, - 14.09. 2012 v 06:34
ty ten král ale nejseš


Milan - 13.09. 2012 v 23:47
Mějte se moc hezky , VŠICHNI FANS KABÁT v budoucnosti , ale i v současnosti , kterou musím také prožívat .
Bohužel pro Vás , pro mne je jejich Kabátovská dávná minulost neoddiskutovatelná , lidská , prostě moc příjemná . Budu na ni vzpomínat určitě na Věky Věkův.
Bohudík pro Vás , líbí se vám dnešní projev , " proti gustu žádný dyšputát " .
Jenže doba po slavné revoluci změnila nejenom celou naší krásnou zemičku , ale i společnost . Kdo chtěl zůstat svůj ( teď mám na mysli konkrétně sféru pouze hudební ) , samozřejmě zůstal , kdo ne , odpovězte si sami , prosím .
Nemějte mi za zlé , že jsem vstupoval na tyto stránky a neustále s Vámi vedl polemiky ohledně teplické kapely , jenom jsem chtěl vyjádřit pocit z něčeho , co mne provází už hodně dlouho , ten pocit si prostě nedám vzít , i když bych zůstal sám a na pranýři bych měl tu minulost odvolat. I minulost , ať už je jakákoliv , patří přece do historie , nebo nikoliv ??
Nemusíte se mnou samozřejmě souhlasit , s tím ani nepočítám , spíše nebudete , a v tom horším případě zase schytám nemístné vulgarity , ale na to jste přeborníci . Takhle bych se k člověku , který napíše svůj názor a ještě k tomu po celou dobu , co sem přispívám , SLUŠNĚ , tedy nezachoval , to mi věřte . Vlastně se tomu ani nedivím při stavu dnešní společenské morálky .
KRÁL JE MRTEV , AŤ ŽIJE KRÁL !!! Váš Milan .


Vojta - 13.09. 2012 v 23:37
Evina: Chodíš sem dlouho? Já tě tu dneska asi vidím poprvé. :D


Evina - 13.09. 2012 v 22:54
Marika: Moja reč!!!
tomo- TS : Officiálny fanklub je super! Nemáš o čom rozmýšľať! A sú tam oveľa mladší ako Ty! A z veľkej diaľky. Ale tú spája Kabát! Tak poď medzi nás!


tomo-TS - 13.09. 2012 v 21:48
marika : teraz ho tu pár ludí skosilo tak neviem či sa ešte ukáže
ja tiež tuho rozmýšlam že vstúpim do officialneho fanklubu , ale kde že mám len 16 , zachvilu 17 , tak neviem ako sa bude dopravovať na tie rôzne stretnutia


Marika - 13.09. 2012 v 20:33
Lukáš: ... ja tiež nevychádzam z údivu.... to čo je za týpek, ten Mlan? ... veď tu bola vždy kľudná atmosféra, a teraz je to tu akési na prd ... radšej nakuknem do fanklubáckej kecárny, tam sú ľudia, ktorí sú môjmu srdcu blízki, a ktorí milujú Kabát tak ako ja ... a hlavne viem, že sú to správne baby ...


Lukáš - 13.09. 2012 v 19:43
Hm, po dvou týdnech jsem sem zase nakoukl a jenom urážky a hádky. Tak zase mizím.


WOLIX - 13.09. 2012 v 16:26
Ach Milane,přesně to si řikal před pár měsici,jen si zpomen,já myslel že si rozum nabral a ne..potom na koho je škoda slov..Měj se Milane..

DANE: Chci se tě zeptat máš nějake info ohledně Připrav na novou desku ? jak to zhruba vypada nebo už si slyšel nahravku ?


JuraČerv - 13.09. 2012 v 15:14
Z prvnich Milanovych vzkazu sem si myslel, ze se jedna o dlouholeteho fandu Kabatu, ktery je podporuje dal, jen mu je lito toho, ze se proste meni...to se da chapat...ale navazet se tady do lidi z kecarny a do zasadnich clenu fanklubu je na ctyricatnika nepochopitelny. Ja chapu, ze Kabaty znas a to dost dobre, to je samozrejme fajn, ale tvy vzkazy uz spis porvokovaly k hadkam, nez aby otevrely nejakou zazivnou diskuzi, tak se pak nezlob, kdyz se do tvejch nazoru opre a nesouhlasi s nima. Jinak koncerty jako Cerna vrana a podobne ti muze spoustu lidi zavidet, ale ani podle toho se fanouskovstvi nesoudi, to je tady videt, protoze tvy vzkazy te urcite nekatapultujou mezi nejvetsi fandy v CR, spis naopak.


Andy - 13.09. 2012 v 14:50
Milane neni to ode mne davove silenstvi, ale uz ses za hranici unosnosti a za hranici trapnosti a stupidity.


Míša - 13.09. 2012 v 14:45
Milane, Milane tobě došly slova i argumenty? Jinak si nedokážu vysvětlit, že jsi krom urážek Evity nenapsal na to co ti odpovídala vůbec nic.Fakt pozdravuj v minulosti a nezapomeň včas vystoupit, ať se nezasekneš až v pravěku.


Rocker Martin - 13.09. 2012 v 14:36
Evina: Lépe bych to nenapsal


Vojta - 13.09. 2012 v 14:16
Milane, už je toho moc. Nechce se ti už vážně s tim pruděním přestat? Teď jsi tu opravdu s prominutím za vola. Jak říká Janinka, Evita má informace od Milana Špalka a zná se i se zbytkem kapely. Takže tvý argumenty tu asi těžko někoho zajímají. Já jsem s jedním tvým názorem souhlasil. Ale zbytek tvých výplodů nechápu. Jedno a to samý tady píšeš už od února. Nepřipadá Ti to už trochu blbý?


Evina - 13.09. 2012 v 13:19
Milan: No, pôvodne som do tejto diskusie ani vstupovať nechcela, ale Tvoj posledný príspevok ma k tomu vlastne donútil. S TÝMI URÁŽKAMI EVITY SI TO TEDA NAOZAJ PREHNAL! Neviem, či si mal možnosť sa s ňou stretnúť osobne,my sme tú česť mali a Evita je jedna veľmi milá,šikovná a dobrosrdečná baba, ktorá nielen Kabátu fandí, ale ho i, podotýkam, že DOBRE, pozná! Čo tu vlastne robíš na týchto stránkach?! - Veď Tvoje riadky vlastne svedčia o tom, že - "nemáš rád Kabát..., nemáš rád ľudí okolo Kabátu..., je Ťa nás ľúto..., patríme všetci /jasné, že okrem Teba/ k doktorovi..." Si si vôbec istý, že Ty patríš na túto adresu? Nemyslíš, že je načase, aby si si začal dopisovať radšej s nejakými "inteligentami" na Tvojej úrovni, keďže my sme tu, podľa Teba, všetci tak zaostalí???!!! Ale, hlavne, že Ti je lepšie! Je super, keď si niekto svoje problémi ventiluje takýmto spôsobom...


Janinka - 13.09. 2012 v 07:07
Milan: já myslela, že už jsi toho nechal, ale koukám, že opak je pravdou. Pokud vím, tak evita má pádné argumenty, když má informace od samotného Milana Špalka a také od Mácy. Takže ten, kdo tu nemá argumenty jsi nejspíš Ty. Pořád dokola si tu meleš tu svou písničku a není to ani trochu vtipný a zábavný. A o těch urážkách by se taky dalo polemizovat. Vážně škoda slov na Tebe...


Vedder - 12.09. 2012 v 23:26
Vyser si oko Milane. Jsi na webu rockové kapely, tak si s tvými šlušňáckými kecy vyliž řiť ;) Všichni se tu smějeme jen tobě... Měj se krásně, pozdravuj v minulosti.


Milan - 12.09. 2012 v 22:35
Evitko , to jsem se zase jednou od srdce zasmál , díky moc , na svá léta a na něžné pohlaví jsi teda pěkně vulgární ? Ani se mi nechce věřit , že by to psala žena . Nejsi hermafrodit , když Ti brní ve vocase ??!! Ha , ha , ha . Duchcov má být na co pyšný , to ti povím . Ale co , mně jsi šumafuk , urážet Tě nebudu , stačí , že to děláte VY VŠICHNI na mou adresu , je vidět , když nemáte ani zbla argumentů , tak si ulevíte tímto způsobem . Je mi Vás líto a k tomu doktorovi by jste měli jít Vy , nemyslíte ??
Škoda slov ........... .


WOLIX - 12.09. 2012 v 20:02
Tak já mám vlastní zkušenosti Tetováni jako droga když se ti libi udělaš si ho jednou,a nedá tě to a za nějaky čas si udělaš dalši ! ;) Pepe je dobře potetovány a co je hlavní že tetováni ma nějaky vyznam a vypadato ;)