Kecárna

VLOŽIT VZKAZ


WOLIX - 09.09. 2012 v 17:32
Já i mylsim že by se členove taky rádi vyjádřili ale když tady pořád někdo piše nějake nesmysly tak se ratši podivaji a nic nenapišou...


tomo-TS - 09.09. 2012 v 13:28
evita : budúci rok Terchováá


Rocker Martin - 09.09. 2012 v 13:21
Schinderhanes: máš pravdu sakra...trochu překlep


evita - 09.09. 2012 v 13:05
Schinderhanes: no jo, vždyť to říkám-demagog. Nebo po půlnoci si to není chopnej přeložit a motá to, jak zrovna potřebuje. To je pak skoro lepší raději nic nepsat, pak není co motatAni se nedivím, že kapela málo reaguje.
Raději prozraďte, kdo dorazí do Litoměřic a kdo do Prahy...?


Schinderhanes - 09.09. 2012 v 12:12
Milan: Já tady kabát nevychvaluju, naopak, já ho taky kritizuju, že hraje tak málo. A dokonce, ač tomu možná ani nebudeš věřit jsem si všiml, že existují i jiný kapely, než je kabát. :-)
Rocker Martin: Tak začíná brouk pytlík ;-)


Rocker Martin - 09.09. 2012 v 11:59
Ser.e na Milana! To že tady píše svá "moudra" pořád dokola ukazuje něco o jeho inteligenci...Milane už si nám všechno řekl a stačí ne?? Můžeš jít dělat chytrolína zas na nějaký další web a nerozumovat tady pořád dokola...Víš jak začíná Bruce Willis..."Všechno vim a všechno znám..." to jsi celý ty


evita - 09.09. 2012 v 11:21
Milan: tak ty jsi demagog až to brní ve vocase! Slušňáci jistě prominou, omlouvám se!
Já jsem vůbec nenapsala, že prvním zpěvákem byl René Horňák! Napsala jsem toto:
...nezbylo než požádat o spolupráci "kapelníka" s tím, že nedáme dohromady víc jak Buška, Horňáka a bubeníka zvaného "Poser".

"Já taky ne" napsal, "Zpíval jsem já, než mě povolali bránit vlast. Pak Tom potkal v Hranicích na Moravě vojáka Pepu a od té doby zpívá Pepé".

Toto je jediný správný komentář od "kapelníka" rozuměj Kabátu - od Milana Špalka. Milan vůbec Reného jako zpěváka nezmínil, asi proto měl svůj důvod, nejspíš ten nejhlavnější, protože to prostě ví.
A "encyklopedista" Martin "Máca", jeden ze zakládajících členů se také shodl na tom, že před Pepou zpíval jen Milan. Takže ty to tady akorát pěkně motáš a já bych se nerada dočkala toho, že mi Milan řekne, co to tam těm lidem píše za bláboly...jo a když se tak oháníš těmi roky, mě je 51 a když Kabát hrál zábavy v duchcovským kulturáku, tlačila jsem kočár a dvě děti a mlsně poslouchala pod okny, protože mi neměl kdo hlídat. A taky to tady nikomu netlačím a spíš plánuju, jak za kapelou pojedem příští rok třeba na Slovensko půjčeným Hymerem. Nechceš jet s náma...?
Tom(kabátovec): jo souhlas...


Míša - 09.09. 2012 v 11:40
Tom(kabátovec): Souhlas

Milan:Nebo proč raději rovnou nenapíšeš jak to kdysi bylo?Spousta lidí by si to pro zajímavost třeba ráda přečetla, jak to bylo, když nebyli ani na světě nebo ještě tahali kačery,ale ty z toho tady děláš pomalu vědomostní soutěž a cpeš to sem pořád dokola.Minulost a minulost, jako je fajn o ní něco vědet,ale takhle?


Tom ( kabátovec) - 09.09. 2012 v 11:09
Milane na tvém místě bych vyhledal lékařskou pomoc... Protože to, co tady předvádíš je děs. Pod všemi těmi tvými inteligentními pozlátky je ubožáček, který se tu prezentuje jako "někdo" přitom jsi vážně hlupák. Člověk na úrovni a s nějakou myšlenkou by to sem napsal jednou...po čase možná dvakrát.. ale nee ! Ty tady budeš pořád mlet tu svou ohranou písničku, jaký jsi odborník a jaký jsme všichni hlupáci. Laskavě si běž ukájet nad tvými znalostmi z minulosti...my se budeme ukájet zase těmi, které dnes mají ještě význam.

To co tady děláš má stejný význam, jakoby na Spartě prorokoval baníkovec


WOLIX - 09.09. 2012 v 11:07
Milane: Jak už řekl Dan,prostě KABÁT zustane KABÁTEM chápeš to ? Já si myslim že kdyby jediny člen se vyměnil nebo odešel nebyl by to KABÁT,nedávej nám tu kusy utržku s historie kdy KABÁT nebyl rozjetý,jak řekl Dan což řekl fakt dobře..Nevnucuj nám něco co je už dávno pryč a co nebylo to pravé.. Prostě KABÁT je od vydání prvního alba ten nejlepší!

Když volá minulost, neodpovídej... nemá nic nového, co by ti řekla.". Proto nechápu, proč se tady oháníš pořád tím, co bylo. Ber to, co je dnes a nebo neber. Minulost nevrátíš.


Janinka - 09.09. 2012 v 11:06
Milan: dík, že jsi odpověděl přímo, to jsem chtěla slyšet, přímou odpověď.

Jinak asi takhle: ExArgema - diskuze

Slivovice
Kdo je původní zpěvák Kabátů?

1977
Nevím zda byl prvním zpěvákem,nebo zda tam zpíval i někdo jiný,ale před Vojtkem byl v Kabátech RENDA HORŇÁK ! Který později,od roku 1994? Vydal i pár CD se skupinou ASAKRA. Takže pokud Kabát letos slaví 20let,tak možná jen v této sestavě.Jestli se nepletu,tak vznikl v roce 1983 ???
Milan - 09.09. 2012 v 10:09
Tak milá Janinko , k něžnému pohlaví se máme chovat slušně , tak slušně .
Velmi hezký ironický pozdrav od Tebe , děkuji mnohokráte.
Všechnu moudrost světa jsem samozřejmě nesnědl (ale rád bych !) , jenom mám letité , jak bych to formuloval , znalosti . A to nebyl ještě interfernet , všechno jsem čerpal ze všech možných hudebních časopisů , víš ??.
Narodil jsem se prominutím o mnoho let dříve než Vy , tak musím zákonitě pamatovat Kabát od začátků a nikomu to nepodsouvám , to snad z toho logicky vyplývá , nebo ne ?
Janinko , jméno původního zpěváka Vám Evita přeci napsala , umíte snad číst , ne ? Tak tedy PŘÍMÁ odpověď zní : Bušek byl přece kytarista , "Poser" přece bubeník , no a zbývá kdo ????? Vždyť to tam , Janinko vidíš , nebo ne ???
Ještě jednou pro všechny : První zpěvák Kabátu byl RENÉ " Renda " HORŇÁK .
Zazvonil zvonec a poenty je konec . Nazdar Bazar .


Janinka - 09.09. 2012 v 09:09
Milan:tak vtipné poenty jsme se nedočkali, ale ty jsi takový vtipálek, nebo spíš politik? Taky jsi odpověděl jako oni, přímou odpověď jsi nám tu nenapsal. Jen oklikou jsi nám sdělil, že evita se výsledku dopátrala. Ale já od Tebe očekávala přímou odpověď, tedy konkrétní jméno.
To, že ze začátku zpíval Milan, to asi ví většina a pokud budeš pátrat na internetu, tak se to tam určitě dozvíš. Já, když jsem se začala zajímat o začátky Kabátů, tak jsem na to někde narazila, už si přesně nevzpomínám, ve kterém článku, protože jsem jich přečetla fakt hodně. Mimochodem to tu zmínil i Dan. Ale když jsi tu vystupoval, jako že jsi snědl všechnu moudrost světa, tak jsem myslela, že jde o někoho, kdo už je dávno mimo Kabát a kom se nikde nemluvilo. Zkrátka, že nás překvapíš


Milan - 09.09. 2012 v 00:02
Nazdar milí přátelé vespolek !
Moje hodina udeřila právě teď, jak jedna Evita z Vás "vtipně" napsala .
A vtipná poenta zní : Vidíš to , když oslovíš i encyklopedistu , že se výsledku dopátráš. Ani to nebolelo a jméno původního zpěváka máte na světě , děkujte Evitě .
Simono , máš vcelku dobrej názor , díky.
Andy ,ty by sis HO měl změřit sám , Tvůj pokus o vtípek , no nevím .... .
Schinderhanes , to sis nevšiml , že se tady měříte spíše Vy , jak neustále vychvalujete do nebe ten váš Kabát ?! To jsou jen a jen samý superlativy na jejich adresu , až to zavání ... . Přitom hodně zapomínáte na hodně dobrý další naše kapely , protože vidíte a jste zaslepeni jen a jen Kabátem . Zkuste taky navštěvovat jiný koncerty , než jednou za rok Kabát. Budete mile překvapeni , jak to na tý naší rockový scéně pěkně šlape !
Webový pane , minulost vracet nechci , ale byla moc a moc krásná , to mi věřte .
Jinak si tady všichni žijte krásnou přítomností a mějte se moc a moc hezky !!!

Vojta - 08.09. 2012 v 23:32
Eddye: Máš sice pravdu, ale já jsem ho koupil s tim, že mi vydrží co nejdýl a nebudu zase za půl roku vybírat jinej (mimochodem je to Spectraflex - FF). Já doufám, že se jednou dostanu s kytarou co nejvýš to půjde. Pak se to bude hodit. :D To je samozřejmě ne snadno dosažitelnej sen.


Zbyňďa - 08.09. 2012 v 22:51
Ondra: V případě, že jsi profesionál a hraješ na akcích s profi zvukařem a do profi aparátu, tak by samozřejmě bylo diletanství to celý zazdít slabším kabelem. Ale pokud hraješ po zábavách nebo dokonce doma, tak nemá moc smysl mít kabel za litr a hrát do aparátu za desítku. Ještě navíc, když celej tvůj výslednej zvuk stejně závisí na zvukařovi, kterej taky nemá k dispozici špičkový vybavení a už vůbec nemluvím o tom, že to je zpravidla člověk, kterej se tomu věnuje amatérsky. Takže asi tak...


Eddye - 08.09. 2012 v 15:51
Vojta : no, 1500 :D to na nich fakt nešetříš . . . Myslím, že je zbytečné mít pro "rekreační" hraní jabel za patnáct stovek :D Myslím, že do 800 - 1000 koupíš hodně kvalitní kabel... a věř mi, že by jsi mezi nimi nepoznal rozdíl :)


Vojta - 08.09. 2012 v 13:45
Ondra: Já mám kabel za 1.500 kč. :-D Dobrej kabel je pro zvuk hodně důležitej.


Ondra - 08.09. 2012 v 11:55
Jak jsem tak slyšel,tak při hře na el.kytaru,jsou důležité i kabely jak říká Ota,na kterých není třeba šetřit.Tam záleží snad na všem u té kytary


Andy - 08.09. 2012 v 09:59
Evi to semr ad :-)))
Simca - jak rikas