Kecárna

VLOŽIT VZKAZ


lukáš - 03.08. 2012 v 10:26
ahoj Kabáty poslouhám od svých 10 let a mám je rád a máte skvělý koncerty a at eště 50 let vydržíte


Janinka - 03.08. 2012 v 10:21
evita: no Tomášův vajgl z popelníku má jistě svou cenu, ale odhozený nedopalek Milana přímo z pódia při BN, který získal Jirka Kabát Adámek, má dle mého soudu cenu mnohem větší


JuraČerv - 03.08. 2012 v 10:21
no, palicku z Siklova mlyna sem chytl nahodou, Hurvajzovi se nalomila, tak ju odhodil k sekuritakum, a ti ju hodili do publika kde sem stal ja...Ta druha palicka z Breclavi z BDP tour, tu mi hodil Hurvajs primo do ruky, kdyz po koncerte rozhazoval. Uvidime jak se postesti pri dalsich koncertech.


Karel - 03.08. 2012 v 10:19
Janinka: už sedmkrát no nekecej? tolikrát jo to seš asi fákt velká fanynka


Janinka - 03.08. 2012 v 10:11
JuraČerv: Tak to se máš, já byla v první lajně na Kabátech už 7x a nemám ještě ani jednu paličku od Hurvajse. I když po ní nesmírně toužím do své domácí Kabátí galerie. Mám na zdi fůru fotek s Kabátama a některé i s podpisy. Ve vitríně mám podepsané tričko, na kterém mám fotky s klukama z různých setkání, synátor tam má podepsanou kšiltovku a máme tam podepsané podipskarty a CD a DVD Kabátu. Takže další suvenýry bych uvítala.


evita - 03.08. 2012 v 10:07
Míša, Janinka: souhlas
JuraČerv: suvenýry to je téma nade všeNapříklad dokouřenej vajgl po TomášoviA vzorky DNA Kabátu (pozor, žádné jiné tělní tekutiny to nebyly než sliny) z nedopalků v popelníku ze společného posezení v hospodě - to asi kuriozností těžko něco překoná Jinak seš dobrej, žes nachytal ty trsátka


JuraČerv - 03.08. 2012 v 09:49
Kdyz clovek kabaty zna, tak mu o neco malo horsi zvuk nevadi. Ja stal na Po certech velkym koncerte u koridoru pro vstup pod podium od 9hodin od rana, takze 7 hodin nez otevreli a dalsi 4 hodiny nez zacali hrat...vyplatilo se mi to, pokecal sem se sekuritakama - vyjimecne byli v pohode. Dokonce su videt i na DVD. Ted se chystam na rockovou Ostravu, to bude muj 13.koncert Kabatu...vzpominam si na svuj prvni v 14 letech na tour 2003 v Brne v Rondu, kdy sem sedel na tribune, poprve a naposled. Jinak to byla 9krat prvni lajna, dvakrat druha a jednou asi pata...a to uz bylo moc vzadu. Navic su sberatelem trsatek a palicek, podpisu a fotek, tak prvni lajna pro prvni dva pripady nese nejakou nadeji. Jinak v Bystrici, kousek od baraku Hurvajze mam znamy, za kteryma dvakrat do roka jezdim, nikdy sem tam ale Radka nepotkal, skoda. No jo, jezdit z Brna takovou streku neni zadna prdel:P Tak se budu tesit na Rockove Ostrave, bude to narez - snad nezmeni setlist a zahrajou song Sem klidnej, ten bude bezva:) Jeste me napada, abych nahodil nejaky tema - je tu nekdo kdo sbira trsatka a palicky nebo jiny suvenyry? Jakej je vas nejvetsi nebo nejoblibenejsi ulovek? CO bylo nejkurioznejsi setkani s vasi oblibenou kapelou? Ja dostal na autogramiade Twisted Sister na MOR2011 trsatko od basaka, jakoze mi potrasl rukou, to bylo super. Nebo letos na Judas Priest v Pardubkach sem behem THin Lizzy a Judas Priest chytl 3 trsatka Thin Lizzy, 4 trsatka Judas Priest a 1 palicku bubenika Juad Priset. Od Kabatu mam zatim jedno trsatko cerveny a dve palicky (Sikluv mlyn a Breclav BDP tour) Tak se mejte a dokud je teplo tak kabaty jen poslouchejte, v zime je budete i nosit:)


Janinka - 03.08. 2012 v 09:28
Honza:jestli jsi četl zprávu na ofiko, tak tam je napsáno:"Tuto nabídku jsme teprve až po konzultaci s festivalem Rock pod Kameňom přijali, a tak nás můžete v pátek večer potkat na „echte“ východě".
Takže asi tak...
A pokud jde o návštěvnost, tak si myslím, že na obou festivalech bude víc než dobrá.


Honza - 03.08. 2012 v 08:53
Iker: si snad děláš srandu ne? Nevěděli kdo tam bude hrát , nedostali informace..... Někdo to tu dole už napsal , prachy , prachy. Samozřejmě že ví s kým tam budou hrát, ale asi dostali ranec peněz.l Co mě zaráží nejvíc je to že příští týden je fesťák ve Snině což je kousek. V dnešní době asi nebude málo lidí kteří na Kabáty dvakrát za sebou nepůjdou když je to kousek od sebe. No ale když dostanou zaplaceno tak se nekouká na to kolik přijde za týden lidí. Mají "skvělého" manažera


Míša - 03.08. 2012 v 08:05
Metloš: Tak veř tomu, že s tím zvukem to pro nás není vůbec žádná novinka, víme to moc dobře.
Ale sorry pokud budu chtít poslouchat super zvuk, pustím si Kabáty doma nebo v autě.
Ty jsi asi nepochopil, že na festu jde o něco naprosto jinýho a to je zážitek.

A že se nedokážem bavit o něčem jiným?To bude asi tím, že v nás doznívá zážitek a zbytek se těší, tak prosím tě nahoď nějaký téma taky ty at se tu rozjede debata a nekritizuj za to druhý.


Vojta - 03.08. 2012 v 02:39
Metloš: Že ty máš něco upito? :D Sice čím blíž, tím horší zvuk, ale ono i v tý první lajně je to se zvukem v poho. Já když jdu na Kabát, tak si taky poctivě stojim první lajnu dlouho před koncertem, protože Kabát je srdcovka a hodně mi záleží na tom, abych byl kapele co nejblíž. A myslim, že to tady takhle mají všichni.


Metloš - 03.08. 2012 v 01:20
S prominutím : Nečtu tady už 2 (slovy dvě ) stránky , jak si chcete , stojíte nebo kýho výra tu první lajnu . Aby jste se z toho neposrali !!!!!!!!!!!!! . Copak se nedokážete bavit o něčem jiném ??!! . Jaká ubohost . Jinak z té Vaší první lajny je nejhorší zvuk , ale to Vám všem asi koukám vůbec . ale vůbec nevadí . Hlavně , že vidíte . Jinak nejlepší poslech je víte odkud ?? Přeci od mixáku , ale ten je pro Vás daleko , co ? Nevadí , hlavně vidět , co ????? Já nevím ...........


Iker - 03.08. 2012 v 00:10
ale stejně si myslim až skonči ego,rytmáš a spirit a nakluše tam s bleskama KABÁT tak lidi si uvědomi co to je hudba !


Iker - 03.08. 2012 v 00:06
No teda..nemužu uvěřit asi KABÁT nevěděl co tam budou za kapely..jako rytmáč,spirit,ego.. jedina kdo se dá je KRISTÍNA ja je super ale jako jinak ti rapeři co to je.. a jestě na festival to ten pořadatel se asi zblaznil.. neumějíci zpivat a jestě rapery no..ohledně rapu si myslim že neni hudba,a už vubec ne zpěv..Myslim že KABÁT nedostal bližši info..


Jakub - 03.08. 2012 v 00:03
no to je sestava na té Šíravě, to je na blití. Asi hodně peněz......Co na to pořadatel fesťáku ve Snině že týden před tam hrají s rapery?


Míša - 02.08. 2012 v 23:49
Iker: Je to fakt a už je to na ofiku napsaný, Kabát jede opravdu Šíravu, taky mě to docela překvapilo, bylo to sjednaný na poslední chvíli, proto to tu ještě není.


Evča - 02.08. 2012 v 23:52
Majk Spirit, Rytmus a Kabát, zajímavé složení
Iker : podívej se na ofiko stránky


Iker - 02.08. 2012 v 23:21
v 3iravě bude KABÁT a ke všemu ti rapeři, a KABÁT mezi ně ? mezi rytmače,spirita a ega ? to snad asi fakt bude jen revival nebo neni to ani v sekci koncerty a ani nevěřim že tam KABÁT fakt jede,Dane nevíš něco o tom ?


Mára - 02.08. 2012 v 23:04
Petrík: to si snad děláš pr*el. Co je to za festival a co to jsou za kapely ? Není to Slovenský Kabát revival?
A za týden je velký fesťák ve Snině. Nechce se mi tomu uvěřit a napadla mě píseň Pražského výběru SOS.
Prachy jenom prachy nečekají ,jen po nich šáhneš a už tě mají


Míša - 02.08. 2012 v 22:23
Lukáš: Tak ono to čekání není zas tak hrozný a docela to i uteče, my jsme čekali na první lajnu asi 5 hodin předem a byla jsem ráda, že nás tam z fanclubu bylo víc, místa jsme si podrželi a tak nějak se i zabavili, střídali se tam i docela dobrý kapely, tak to fakt šlo a pak teda ten slejvák co začal u konce Waldy, byli jsme schovaný tři pod jednou pláštěnkou, než se nad námi smiloval jeden sekuriťák a pláštěnky nám přinesl.
Prostě první lajna je nej a nejvíc si to užiješ.
Třeba při BDP jsem měla lístek na sedačku, spokojená že dobře uvidim, kousek od podia, jenže lidi nechtěli zvednout zadky, tak jsem raději přelezla to zábradlí a nacpala se do třetí lajny, kupodivu po stranách bylo málo lidí i když byla vyprodaná naše Arena.
No a" nejhorší" pro mě byla Corida, byla jsem těhotná a nemohla se tlačit,ani moc hopsat,abych Kubíka nevyklepla, tak jsem postávala vzadu a nic jsem pořádně neviděla, jen snad Pepu na tý plošině při Kdo ví jestli, jako zážitek je to všude, ale ta první lajna, na tu nic nemá, jinak už nejdu a raději nechám plavat i jiný kapely.

Tak Kabát jede fakt tu Šíravu, doufám že si to tu přečte ta holka co sem psala a my jí dali blbý informace, navíc to vypadalo, že nemá moc peněz, to se jí moc omlouvám.