Kecárna

VLOŽIT VZKAZ


WOLIX - 27.06. 2012 v 14:23
Maty: Jo kdysi jo,koniček je to aji ted pro ně nebo by dávno skončili ;) a oni ochranku maji na koncertech z bezbečnostinch duvodu dle zakonu ;) A zdá se mi,že nikdo znich nemá žádne nabuchane auto,hotely ted jsou samy luxus..proč by chodili do nějakeho paizlu že.Členové kapely bydli v normálnich bytech.. Třeba Pepa takový byt..Jestli tohle je to velké bohatsví,tak já jsem miliardář..Rodiný dům,2 auta (chlysler voyager,BMW-2001) Nemám se špatně,ale žiju jako normální člověk..Chápeš co tím chci řict Když mají tu hodnost nejlepší a legendárni kapela ČESKA.Tak si můžou dopřád luxus,ale ne nemaji ho až tak velky.Žijou jako normálni lide;)


Bill - 27.06. 2012 v 09:59
jana: naprostý souhlas, i když myslím že s tebou většina lidí tady souhlasit nebude
monička: vyjádření ohledně zrušeného festu Očová. Tak to se dalo čekat . Majitel podia ( pan Havlíček - Kabát + Wanastovi Vjeci) dobrou vůli neprojevil a den nepočkal. Ano podle smlouvy a právně má pravdu ale kdo toho člověka zná a ví co je zač, ví své


Maty - 27.06. 2012 v 09:38
wolix: zadarmo ani kuře nehrabe, to máš pravdu. Ale mega ha hodinu hraní není zadarmo. Vždyť to je jejich koníček , kdysi byli šťastní že hrajou. Dnes? Ochranka , luxusní hotely, nadupané luxusní vozy, VIP.
To není závist , jen povzdech. Nejvíc mě štve jak si hrajou na rockery , kamarády, vše musí vypadat aby fanoušek žil v představě že je to jak má. Hlavně by tito "rockeři" neměli hrát Porcelánový prasata, neboť ta skladba je tak trochu o nich samých. Porcelánový prasata 2012


Ladas - 27.06. 2012 v 09:25
Jen tak trošku přihodím k tématu pepe a krádež-autor článku co zmiňoval přirovnání s pečením chleba, mě celkem rozesmálo...sice si odkoukáš recept a doma ho uděláš, ale určitě nebude stejnej jako od pepy, jinak řečeno - pokud sice od kabátů odkoukáš jak hrajou a zahraješ si je doma, tak rozhodně to nebude KABÁT tohle fakt panu autorovi nedalo hlavu ani patu a co se týče stahování z internetu s tim absolutně nesouvisí...
Jana: A říct, že pepe je na špatné straně v době, kdy je svoboda názoru taky není zrovna ono...každý má tu svojí pravdu a jestli je špatná či dobrá??? toď otázka, v každém případě si mylsím, že na tom něco bude...
Ale abych jen nepěl zaslepené zastávací ódy, s tim mixážním rozborem celkem dost překvapen...čekal jsem rozdíl, ale že až takovej.....nooooo
Jinak by Dane stálo za úvahu, či neudělat nějaký nový rozhovor - ohledně vyjádření na otevřený dopis mě až tak nezajímá, ale při hlase čs jsme si všiml, že se pepovi na levé ruce rýsuje zas nějaké další tetování, jak pokračuje práce na desce a tak nějak všeobecně


Jana - 27.06. 2012 v 00:31
Rocker Martin: Musím říct, že s autorem článku vřele souhlasím. Rozhovor s Pepou mě taky dost šokoval. Mrkněte schválně na internet, jaký směšný odpor mezi umělci a vydavateli vyvolávaly před 100 lety gramofonové desky nebo rádio, které prý měly úplně zničit živou hudbu, natož pak magneťáky a videa. Ti, co vydělávali na zábavním průmyslu, se vždycky zuby nehty bránili všemu, co by je mohlo připravit o tradiční zisky. Totéž teď prodělává internet, který svou svobodou dráždí kdekoho. Ale zákazy a trestáním se to zastavit nedá. Schválně třeba Avatar patří mezi komerčně nejúspěšnější, ale taky nejstahovanější filmy. Ruku na srdce, kdo z vás, co sem chodíte, nestahuje a neposlouchá hudbu z internetu? A máte dojem, že se dopouštíte krádeže a že tím někoho poškozujete? Ona ta cesta povede jinudy a kdo to pochopí dřív, bude mít velkou výhodu. Mrzí mě, že se Pepa staví na špatnou stranu a hlavně proti svým fanouškům. A to jsem rockery vždycky považovala za rebely proti establishmentu.


Rocker Martin - 26.06. 2012 v 22:26
/> diit.cz/clanek/kapela-kabat-v-osidlech-osa-aneb-otevreny-dopis


Monička - 26.06. 2012 v 19:38
wingsrockfest.sk/?p=1942
PREČÍTAŤ!!!


WOLIX - 26.06. 2012 v 10:37
Zase to tady nikdo nechápe..Marja lidi oni se tim živí chápete ? jak vy pracujete ve svém zaměstnáni,tak KABÁT se živí hudbou... Vy by ste taky nedělali tyden v práci zadarmo...Nemužete tady obvinovat KABÁT...Uvědomte si to lidi..
Jinak je to prostě ten svět..A je příslovi že Zadarmo,ani kuře nehrabe ! a je to pravda,nic neni zadarmo..Vy byste taky pořád zadarmo nic nedělali..Přiznejte..Je to tak a je to prostě svět..Taky by jste nezaspivali 2 hodinovy koncert (připravy,zkoušky) zadarmo...Zamyslete se nad tím
Jinak zdravim tě Milane..


Dragon - 26.06. 2012 v 09:35
Evča: Je to spíš smutný, že po 7 letech, kdy jsem byl schopný jet kvůli koncertu z Kladna do Karviné, teď většinu víkendů prosedím doma. Prachy jsou prostě pro pořadatele první a nějak už na to nemám náladu.


Evča - 26.06. 2012 v 07:30
iveta : mám stejný názor. Navíc zrušit fest těsně před konáním je podraz. Kdo ví, třeba ještě nějaká pokuta za nedodržení smluvních podmínek padne.
Dragon : také dobrá zkušenost


Milan - 26.06. 2012 v 01:07
Je to hodně smutné , co se dnes děje v tzv. organizování koncertů , potažmo festivalů. Proč , pro Boha , hrají ve všem roli ty zkur...é peníze. To nestačí , že v normálním životě je to , tak jak to je ???!!! . Vždyť muzika je mým celoživotním koníčkem. Píšu sem po delší době , abych se nedotknul fans Kabátů , udělal jsem si si po různých zjištěních , proč byl zrušen Wings. Metloš je hodně blízko , pán webů taktéž , víc nebudu nezlobte se . Ono by se to mohlo obrátit proti mně , i kdy je tady každý vlastně na tomto webu XY.
Kdyby KAŽDÝ na KAŽDÉM nechtěl profitovat , bylo by to tak hezké. Jsem hodně naivní , bohužel , co ?


Dragon - 25.06. 2012 v 19:52
iveta: Souhlas, podobně nezvládnutou akci jsem před pár lety bohužel absolvoval. Šlo o akci "Buštěhrad fest". Nejdřív zahrálo pár no name kapel, Walda gang a pak měl přijít Debustrol a Harlej. Kapely dorazily, jenomže zvučit se nezačalo a všichni vypadali zmateně. Když to trvalo docela dlouho, tak se šel brácha zeptat Kolinsse, co se děje, protože se znají. No samozřejmě pořadatel neměl prachy a doufal, že se vybere ze vstupného - nestalo se. Ještě to chtěl uhrát na technické problémy. Tak se nás asi polovina sebrala a zabalila to. Pak prý hráli ještě Škwoři. Jak to měli oni nevím, ale bylo mi jich docela líto....


iveta - 25.06. 2012 v 19:15
Nedá mi sa nezapojiť dotejto diskusie. To o čom tu točíš Maty. Tí amatéri, ktorí išli robiť Wings by mali dostať celoživotný zákaz robiť aj školskú besiedku. Veď minimálne pred polrokom podpísali zmluvu, kde boli dohodnuté určité podmienky. Porušil zmluvu management Kabatu? Jednoosobová eseročka, ktorá ešte neorganizovala ani dedinskú zábavu si objedná najexkzluzívnejší tovar, za ktorý nevie dať ani zálohu a teraz má byť na vine niekto iný. Oklamali fanúšikov, sťažili situáciu organizátorom iných festivalov. A že im nedošli peniaze od sponzorov? To čo má akože znamenať. Na takýto fest musí byť organizátor pripravený s vlastným kapitálom a musí vedieť akciu vykryť aj zo svojho. Vieš, čo stojí len naloženie kamiónov technikou a jej doprava na miesto určenia? Nehovorím o tom, že im ušiel možno iný kšeft. Pre výstrahu ostatných tzv. organizátorov s veľkými očami a vidinou veľkého zárobku, by ich mal mal management Kabatu žalovať aj o ušlý zisk.


Janinka - 25.06. 2012 v 13:05
Maty: Ty jsi byl součástí organizačního týmu, že máš takové informace?


Maty - 25.06. 2012 v 11:51
Fulda: nemá cenu se v tom rýpat. Bohužel nešlo o zálohu , ale zaplatit vše v plné palbě: stage , aparát , kapely ( Kabát + Wanmastovky) , to pořadatel festivalu dopředu nedal. Kdyby šlo jen o zálohu tak festival byl. Když ti jeden nebo dva sponzoři nepošlou peníze včas , tak to nedáš. No a Havlíček ten se s nikým nesere, kdo ho zná , ví co je to za člověka. Nemá cenu se v tom rýpat, je to pryč. Ale s takovou to za pár let půjde všechno do hajzlu.


Fulda - 24.06. 2012 v 23:17
Řekl bych že je to uplně standardní věc. Management kapely Kabát má zajistit zvuk a stage. Jestliže je festival v tomto rozsahu stage a zvuk určitě nebude nejlevnější záležitost. V tomto případě si myslím že záloha v patříčné výši předem je nezbytně nutná. Jestliže zálohu nedostane management nedivím se že je akce zrušena, protože management určitě nebude platit věci ze své kapsy...!!!


Dan Fiala (webmaster) - 24.06. 2012 v 23:06
to Maty: Za názory lidí tady žádné příspěvky nemažu. Pokud tady někdo sprostě neuráží...

to Bill: Píšu svoje názory za svoji osobu a jestli dělám tyhle stránky nebo nedělám, tak to na to snad nemá vliv.
Píšeš "tu obrovskou částku". O jakou částku šlo přece není vůbec podstatné. Jde o to, že pořadatelé festivalu věděli do čeho jdou a nedodrželi smluvní podmínky. Když budu pořádat festival a nebudu schopen dodržet předem stanovené podmínky, tak je to přece jenom můj problém. Nevím, proč děláš z pořadatelů chudáky, kterým všemocný management Kabátu zrušil festival - mohli si pódium, střechu atd. sehnat jinde, ne? Copak všechny festivaly v ČR jsou závislé na pódiu a střeše od managementu Kabátu?


Vojta - 24.06. 2012 v 23:06
Maty: Děláš, jako by se tu někdy kritický příspěvky mazaly.


Maty - 24.06. 2012 v 21:42
to Metloš: no já se spíše divím že tvůj příspěvek nebyl ještě smazán. Kdo si nechce hubu spálit musí mlčet nebo chválit..... Bohužel máš pravdu.


Míša - 24.06. 2012 v 21:40
Bill: Aleš to právě píše přesně, měli to v předem dohodnutý smlouvě a tu porušil pořadatel, nikoliv management Kabátu.