Kecárna

VLOŽIT VZKAZ


WOLIX - 30.06. 2012 v 11:14
Jo Martine to jsem řikal.. ale prostě už si to někteři neuvědomi..


Rocker Martin - 30.06. 2012 v 10:00
Andy: přesně tak...někteří jako by žili v jiném světě, jinak by věděli že dneska zadarmo ani kuře nehrabe...


Andy - 30.06. 2012 v 09:24
Clovek by se z nekterejch podelal :D
Nadavate tu, ze kabat nikde nehraje a ze jde jen po velkejch akcich.
Oni daji sanci necemu mensimu, organizatori to poserou , ale kabat je ten zlej.

Dokonce je tak zlej ze to nedotuje z vlastni kapsy, protoze mu jde jen o penize.
Jste smesny vocasove. Kazdej jde dneska po penezich, ale protoze proste musi.
Tak se proberte pitomove a nepiste sem nesmysl za nesmyslem.


WOLIX - 29.06. 2012 v 23:08
Jirka P. prostě ty si to vystihl !! přesné slova !


Jirka P. - 29.06. 2012 v 20:22
Caute lidi, nebyl jsem tu skoro pul roku, nebyl cas . a koukam jake se tu rozjeli debaty o tom jestli je lepsi Arakain nebo Kabat a podobny nesmysli, fanouskovska zakladna "NASICH ZLATYCH" chlapcu je obrovska ,Vypich mluví za vše!!! Pokud se někomu nelíbí hudba a texty jaký kluci dělaj tak ať to proboha neposlouchají ne?? :-) Že mají nesmyslné texty?? tomu se musím vysmát , Kabát poslouchám od 7 let, tenkrát teta žila s maníkem který je poslouchal ,tam jsem se do nich zamiloval a už v tom věku někdy zhruba "94 rok a už jsem mastil Děvky ty to znaj apod..... ikdyž jsem nechápal co to znamená :-) od té doby na ně nedám dopustit , Milanovo texty jsou fantastický kdo z nás věrných se nepoznal minimálně ve dvou písničkách z každého alba??? a proč tomu tak je??? protože kluci jsou "Z LIDU" žili jako mnozí z nás a že teď se mají lépe?? za to může jejich píle a já jim veškeré úspěchy ze srdce přeju !!!! Takže závěrem... komu se Kabát nelíbí ,radím neposlouchat! a druhé straně ,zhruba 90% národa :-) můžu jen vpátek večer říct ŽÍZEŇ :-)

P.S. Nevíte kdy má vyjít nová deska????


eva - 29.06. 2012 v 13:53
mam rada kabati libi se my pepa vojtek


parasitewe - 29.06. 2012 v 10:39
tak teraz som dostal spravnu odpoved na to co sa vlastne stalo velmi pekne dakujem a moc sa ospravedlnujem panovi havlickovi


WOLIX - 29.06. 2012 v 09:08
Ne všechno v pohodě Milane :) Jen je zajimavé že se objevíš vždy,kdy je nějaky problem Já si život uživám tak se snažim ho mit ružovy


MultiUfon - 28.06. 2012 v 22:39
Děkujeme Milane za informaci ,jsme rádi ,že máme přehled a užij si také léto co to dá..toĎ platí i pro ostatní členy


Milan - 28.06. 2012 v 22:36
Pane chytrý Wolixi , můžeš mně říci , co se Ti proboha ZASE nelíbí na mém příspěvku . Ty vole , Ty už se prober , nebo to s tebou není možný . Všechno kolem Tebe je růžový , co ? Já už nevím ... .


Marika - 28.06. 2012 v 21:45
ahojte ... kašlite na to čo nebolo, a tešte sa na to čo bude ... ja už balím do Piešťan :-)))


Vojta - 28.06. 2012 v 16:03
Dan: Však jo. :-) Já jen říkám, že se ten důvod zrušení tady už psal, že jsi ho psal i ty a že Milan nám to akorát napsal podrobněji.


Dan Fiala (webmaster) - 28.06. 2012 v 15:56
to Vojta: Já jsem se jenom zastal Pink Panther Agency, že udělali to, co museli.


WOLIX - 28.06. 2012 v 15:49
Jo sorry.Samozřejmě Vojto...A jestě jednou díky za to že si to tu napsal Milane ;) Ale prostě takový Milan(s kecarny) ten vždy jak se něco podobneho dozvi,tak hned tu musi napsat nějakou špatnost :) a potom tady vznikaji zbytečne nepokoje :)


evita - 28.06. 2012 v 15:19
Ahoj všem a Milanovi díky za příspěvek. Myslím, že podobný problém jak gilotina visí nad každým fesťákem, záleží jen na umění jak to všechno udržet, aby to fakt nespadlo a nezařízlo veškeré byť dobře míněné snahy. Myslím, že Wigsrockfest není zdaleka jedinou akcí, která v dnešní době může být problém. Podívejte se kolem a posuď´te, kolik akcí má potíže s místem, s generálním sponzorem, s headlinerem, s předprodeji, s únikem informací, se zlýma jazykama, s lidským faktorem a to se nebavíme vůbec o počasí a se "zásahem vyšší moci". To a ještě víc musí pořadatel umět uhlídat a vykomunikovat a leckdy upadne i zkušenej profík. Akorát ten má vedle zkušeností taky plán B a zná limity té adrenalinové hry s názvem "pořádání fesťáků" a vůbec. Nechme pořadatele Wings žít a držme palce všem prvním ročníkům, ale i těm dalším, co nás letos čekají


Vasil - 28.06. 2012 v 15:23
Zdravím , jen jsem se chtěl zeptat jestli existuje záznam z tour Suma Sumárum kde bylo kruhové podium ?


Vojta - 28.06. 2012 v 14:41
Milane, je dobře, že jsi to vysvětlil podrobněji. :-) Brichta jen psal, že managment Kabátu měl zajistit pódium a zvuk, ale kvůli neposlaným penězům se to zrušilo.

Wolixi, nepřeháněj zas. Bylo nás tu dost, co jsme něco podobnýho psali. Psal to i Dan. Aleš Brichta to psal na fóru webovek AB Bandu. Milan to vysvětlil podrobněji.


WOLIX - 28.06. 2012 v 13:46
Jo tak Milane moje slova ! Bylo mi to nějake divne,zase ty slavne internetove članky,ktere si každy vul najde a zbytečne mele nesmysly.Takže ták to bylo.Byl jsem si jisty že to nebylo pro nic za nic! A tady máte chytrolini důvod. Zase uplně zbytečne hadky a nesmysly ktere se tu řešily.A pomluvy na KABÁT. Ted at Vás všechny co tady mleli ty pindy si uvědomte co tady ste napsali.
Měj se Milane,uvidime se na ROCKOVÉOSTRAVĚ a užíj si leto take !


Špalek - 28.06. 2012 v 12:32
wingsrockfest?
Tak přátelé ,ještě ve čtvrtek večer bylo před skladem Pink panther zaparkovaných pět návěsú aparatůry včetně řidičú připravených na cestu.(mimochodem aparatůra pronajatá z Německa.....za€ )Kdyby přišly prachy aspoň na dopravu dalo by se něco podniknout ,ale uznejte ještě si platit náklady a nevědět jak to dopadne, kdo z vás by to udělal?.Čtrnáct dní pani slibovala že peníze pošle... nestalo se.Jak sama tvrdí že na účet naběhly až v pátek tak nechápu proč se neozvala .Ochranka která byla na místě od úterý aby zajistila plac,volala že neví jak to chtějí pořadatelé stihnout když jediný co je k vidění jsou agregáty.Radek jí po telefónu přesvědčil ať fest posune nebo nastane prúser a příjde o hromadu peněz(čekal bych poděkování)opak je pravdou.Kabát (ač to má ve smlouvě)nechce po nikom nic ,nebudeme dámě stěžovat život.
Nechte ho žít a zemřít .........
Zdravim fanoušky a pojďte si užít kurva léto čuzzzzzzz


Marika - 28.06. 2012 v 12:14
Míša: sľub dodržím ... v nedeľu by som to tu dala (teda ak sa dostanem k PC)