Kecárna

VLOŽIT VZKAZ


Vojta - 28.06. 2012 v 16:03
Dan: Však jo. :-) Já jen říkám, že se ten důvod zrušení tady už psal, že jsi ho psal i ty a že Milan nám to akorát napsal podrobněji.


Dan Fiala (webmaster) - 28.06. 2012 v 15:56
to Vojta: Já jsem se jenom zastal Pink Panther Agency, že udělali to, co museli.


WOLIX - 28.06. 2012 v 15:49
Jo sorry.Samozřejmě Vojto...A jestě jednou díky za to že si to tu napsal Milane ;) Ale prostě takový Milan(s kecarny) ten vždy jak se něco podobneho dozvi,tak hned tu musi napsat nějakou špatnost :) a potom tady vznikaji zbytečne nepokoje :)


evita - 28.06. 2012 v 15:19
Ahoj všem a Milanovi díky za příspěvek. Myslím, že podobný problém jak gilotina visí nad každým fesťákem, záleží jen na umění jak to všechno udržet, aby to fakt nespadlo a nezařízlo veškeré byť dobře míněné snahy. Myslím, že Wigsrockfest není zdaleka jedinou akcí, která v dnešní době může být problém. Podívejte se kolem a posuď´te, kolik akcí má potíže s místem, s generálním sponzorem, s headlinerem, s předprodeji, s únikem informací, se zlýma jazykama, s lidským faktorem a to se nebavíme vůbec o počasí a se "zásahem vyšší moci". To a ještě víc musí pořadatel umět uhlídat a vykomunikovat a leckdy upadne i zkušenej profík. Akorát ten má vedle zkušeností taky plán B a zná limity té adrenalinové hry s názvem "pořádání fesťáků" a vůbec. Nechme pořadatele Wings žít a držme palce všem prvním ročníkům, ale i těm dalším, co nás letos čekají


Vasil - 28.06. 2012 v 15:23
Zdravím , jen jsem se chtěl zeptat jestli existuje záznam z tour Suma Sumárum kde bylo kruhové podium ?


Vojta - 28.06. 2012 v 14:41
Milane, je dobře, že jsi to vysvětlil podrobněji. :-) Brichta jen psal, že managment Kabátu měl zajistit pódium a zvuk, ale kvůli neposlaným penězům se to zrušilo.

Wolixi, nepřeháněj zas. Bylo nás tu dost, co jsme něco podobnýho psali. Psal to i Dan. Aleš Brichta to psal na fóru webovek AB Bandu. Milan to vysvětlil podrobněji.


WOLIX - 28.06. 2012 v 13:46
Jo tak Milane moje slova ! Bylo mi to nějake divne,zase ty slavne internetove članky,ktere si každy vul najde a zbytečne mele nesmysly.Takže ták to bylo.Byl jsem si jisty že to nebylo pro nic za nic! A tady máte chytrolini důvod. Zase uplně zbytečne hadky a nesmysly ktere se tu řešily.A pomluvy na KABÁT. Ted at Vás všechny co tady mleli ty pindy si uvědomte co tady ste napsali.
Měj se Milane,uvidime se na ROCKOVÉOSTRAVĚ a užíj si leto take !


Špalek - 28.06. 2012 v 12:32
wingsrockfest?
Tak přátelé ,ještě ve čtvrtek večer bylo před skladem Pink panther zaparkovaných pět návěsú aparatůry včetně řidičú připravených na cestu.(mimochodem aparatůra pronajatá z Německa.....za€ )Kdyby přišly prachy aspoň na dopravu dalo by se něco podniknout ,ale uznejte ještě si platit náklady a nevědět jak to dopadne, kdo z vás by to udělal?.Čtrnáct dní pani slibovala že peníze pošle... nestalo se.Jak sama tvrdí že na účet naběhly až v pátek tak nechápu proč se neozvala .Ochranka která byla na místě od úterý aby zajistila plac,volala že neví jak to chtějí pořadatelé stihnout když jediný co je k vidění jsou agregáty.Radek jí po telefónu přesvědčil ať fest posune nebo nastane prúser a příjde o hromadu peněz(čekal bych poděkování)opak je pravdou.Kabát (ač to má ve smlouvě)nechce po nikom nic ,nebudeme dámě stěžovat život.
Nechte ho žít a zemřít .........
Zdravim fanoušky a pojďte si užít kurva léto čuzzzzzzz


Marika - 28.06. 2012 v 12:14
Míša: sľub dodržím ... v nedeľu by som to tu dala (teda ak sa dostanem k PC)


Vojta - 28.06. 2012 v 11:55
parasitewe: Kdyby pořadatel dodržel smluvní podmínky, tak by nebyl žádnej problém. Když je pořadatel blbej a smlouvu nedodržel, je to jenom jeho problém! Takže to nesváděj na Havlíčka.


Luboš - 28.06. 2012 v 11:18
Nedodal to proto, že pořadatelé nebyli schopni zaplatit dohodnutou částku v dohodnutým termínu.


parasitewe - 28.06. 2012 v 10:59
chcem sa vyjadrit ku zruseniu festivalu wings rockfest na slovensku tento festival sa zrusil preto ze pan havlicek nedodal stage aparat a ostatne veci na festak tymto mu velmi pekne dakujem za vsetky mlade kapely z ceskoslovenska a dufam ze uz neni viac panov havlickov a balickov kabat aparat a wanastovi dakujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee


WOLIX - 28.06. 2012 v 10:46

Tome,já myslim že na každem festaku zazni vybrane stare pisničky... takže podle mě všechny ktere v ankete zvitezily,ale na každem festivalu pár...Nevim jen si to myslim


Míša - 27.06. 2012 v 15:58
mrkuba: Vydrž, Marika to zařídí, po víkendu to tu bude a taky jsem docela zvědavá


Tom ( kabátovec) - 27.06. 2012 v 15:45
mrkuba : očekával bych hlavně písničky z Corriy a Banditů... + ty ohrané fláky co hrají posledních 10 let :) Vloni překvapil sex, dorgy , rock"N"roll... :) Těžko říct. Ale řekl bych že to bude těžký stereotyp.


mrkuba - 27.06. 2012 v 14:54
Mě osobně by zajímal playlist na festy. Hlavně jaké "staré pecky" nakonec kluci vybrali


Monička - 27.06. 2012 v 14:38
WOLIX: SÚHLASÍM


WOLIX - 27.06. 2012 v 14:23
Maty: Jo kdysi jo,koniček je to aji ted pro ně nebo by dávno skončili ;) a oni ochranku maji na koncertech z bezbečnostinch duvodu dle zakonu ;) A zdá se mi,že nikdo znich nemá žádne nabuchane auto,hotely ted jsou samy luxus..proč by chodili do nějakeho paizlu že.Členové kapely bydli v normálnich bytech.. Třeba Pepa takový byt..Jestli tohle je to velké bohatsví,tak já jsem miliardář..Rodiný dům,2 auta (chlysler voyager,BMW-2001) Nemám se špatně,ale žiju jako normální člověk..Chápeš co tím chci řict Když mají tu hodnost nejlepší a legendárni kapela ČESKA.Tak si můžou dopřád luxus,ale ne nemaji ho až tak velky.Žijou jako normálni lide;)


Bill - 27.06. 2012 v 09:59
jana: naprostý souhlas, i když myslím že s tebou většina lidí tady souhlasit nebude
monička: vyjádření ohledně zrušeného festu Očová. Tak to se dalo čekat . Majitel podia ( pan Havlíček - Kabát + Wanastovi Vjeci) dobrou vůli neprojevil a den nepočkal. Ano podle smlouvy a právně má pravdu ale kdo toho člověka zná a ví co je zač, ví své


Maty - 27.06. 2012 v 09:38
wolix: zadarmo ani kuře nehrabe, to máš pravdu. Ale mega ha hodinu hraní není zadarmo. Vždyť to je jejich koníček , kdysi byli šťastní že hrajou. Dnes? Ochranka , luxusní hotely, nadupané luxusní vozy, VIP.
To není závist , jen povzdech. Nejvíc mě štve jak si hrajou na rockery , kamarády, vše musí vypadat aby fanoušek žil v představě že je to jak má. Hlavně by tito "rockeři" neměli hrát Porcelánový prasata, neboť ta skladba je tak trochu o nich samých. Porcelánový prasata 2012