Kecárna

VLOŽIT VZKAZ


iveta - 25.06. 2012 v 19:15
Nedá mi sa nezapojiť dotejto diskusie. To o čom tu točíš Maty. Tí amatéri, ktorí išli robiť Wings by mali dostať celoživotný zákaz robiť aj školskú besiedku. Veď minimálne pred polrokom podpísali zmluvu, kde boli dohodnuté určité podmienky. Porušil zmluvu management Kabatu? Jednoosobová eseročka, ktorá ešte neorganizovala ani dedinskú zábavu si objedná najexkzluzívnejší tovar, za ktorý nevie dať ani zálohu a teraz má byť na vine niekto iný. Oklamali fanúšikov, sťažili situáciu organizátorom iných festivalov. A že im nedošli peniaze od sponzorov? To čo má akože znamenať. Na takýto fest musí byť organizátor pripravený s vlastným kapitálom a musí vedieť akciu vykryť aj zo svojho. Vieš, čo stojí len naloženie kamiónov technikou a jej doprava na miesto určenia? Nehovorím o tom, že im ušiel možno iný kšeft. Pre výstrahu ostatných tzv. organizátorov s veľkými očami a vidinou veľkého zárobku, by ich mal mal management Kabatu žalovať aj o ušlý zisk.


Janinka - 25.06. 2012 v 13:05
Maty: Ty jsi byl součástí organizačního týmu, že máš takové informace?


Maty - 25.06. 2012 v 11:51
Fulda: nemá cenu se v tom rýpat. Bohužel nešlo o zálohu , ale zaplatit vše v plné palbě: stage , aparát , kapely ( Kabát + Wanmastovky) , to pořadatel festivalu dopředu nedal. Kdyby šlo jen o zálohu tak festival byl. Když ti jeden nebo dva sponzoři nepošlou peníze včas , tak to nedáš. No a Havlíček ten se s nikým nesere, kdo ho zná , ví co je to za člověka. Nemá cenu se v tom rýpat, je to pryč. Ale s takovou to za pár let půjde všechno do hajzlu.


Fulda - 24.06. 2012 v 23:17
Řekl bych že je to uplně standardní věc. Management kapely Kabát má zajistit zvuk a stage. Jestliže je festival v tomto rozsahu stage a zvuk určitě nebude nejlevnější záležitost. V tomto případě si myslím že záloha v patříčné výši předem je nezbytně nutná. Jestliže zálohu nedostane management nedivím se že je akce zrušena, protože management určitě nebude platit věci ze své kapsy...!!!


Dan Fiala (webmaster) - 24.06. 2012 v 23:06
to Maty: Za názory lidí tady žádné příspěvky nemažu. Pokud tady někdo sprostě neuráží...

to Bill: Píšu svoje názory za svoji osobu a jestli dělám tyhle stránky nebo nedělám, tak to na to snad nemá vliv.
Píšeš "tu obrovskou částku". O jakou částku šlo přece není vůbec podstatné. Jde o to, že pořadatelé festivalu věděli do čeho jdou a nedodrželi smluvní podmínky. Když budu pořádat festival a nebudu schopen dodržet předem stanovené podmínky, tak je to přece jenom můj problém. Nevím, proč děláš z pořadatelů chudáky, kterým všemocný management Kabátu zrušil festival - mohli si pódium, střechu atd. sehnat jinde, ne? Copak všechny festivaly v ČR jsou závislé na pódiu a střeše od managementu Kabátu?


Vojta - 24.06. 2012 v 23:06
Maty: Děláš, jako by se tu někdy kritický příspěvky mazaly.


Maty - 24.06. 2012 v 21:42
to Metloš: no já se spíše divím že tvůj příspěvek nebyl ještě smazán. Kdo si nechce hubu spálit musí mlčet nebo chválit..... Bohužel máš pravdu.


Míša - 24.06. 2012 v 21:40
Bill: Aleš to právě píše přesně, měli to v předem dohodnutý smlouvě a tu porušil pořadatel, nikoliv management Kabátu.


Jar - 24.06. 2012 v 21:36
Bill: Ales Brichta, pokud vim, napsal neco hodne podobnyho jako tady Dan..jinak nechapu co ti na te situaci pride divny - platila nejaka dohoda, kterou organizator nedodrzel - jeho chyba, tak nevim, co vymyslis za blbosti...


Mirosllav - 24.06. 2012 v 21:03
Pro Metloše: na druhou stranu jestli by se Kabát nestal obehranou kapelou jako třeba dopadl divokej bill,vypsaná fixa...,kdyby stejně jezdily co víkend po všech možnejch čertech i za cenu horší kvality a vydělával by na nich kde jakej obejda s nudlema. Já jsem rád a stáčí my kluky vidět jednou dvakrát do roka a má to pořádnou štávu ...spoustu věcí už zde bylo řečeno,
a s festákama každej má velký oči při explozi festáků ale ono to bude spíš naopak viz Třinec a kterej to zabalí další..?


Bill - 24.06. 2012 v 20:45
Dan Fiala: nepřijde ti to nelogický? Nepředpokládám že by webmaster těchto stránek mluvil jinak. Jednoduše organizátor festivalu neposlal managementu Kabátů tu obrovskou částku předem. Tak to odpískali a defacto festival tím skončil. Management Kabátů má obrovskou moc , za Kabát za Wanastovky , stage , střecha.... Aleš Brichta to napsal přesně.


jakub - 24.06. 2012 v 19:48
jses fakt dobrej Pepo.Líbíš se i mojí mamce.


Míša - 24.06. 2012 v 11:43
Tak mě to přijde taky celkem logický, že to dopadlo jak to dopadlo. Zajistit podium a zvuk určitě nebude levná záležitost a jít do takový nejistoty, že nedostanou možná zaplaceno vůbec, no nevím nevím. Organizátoři zřejmě nebudou žádný profíci, jen těch natěšených fandů mi je líto.


Dan Fiala (webmaster) - 24.06. 2012 v 10:55
to Metloš: Aleš Brichta psal, že měl management Kabátu zajistit pódium a zvuk, ale nedostal žádné peníze předem, tak to odpískal. Nevím jak tobě, ale mně to nepřijde nelogické řešení. A navíc se samotnou kapelou to nemá nic společnýho.


Dragon - 24.06. 2012 v 09:13
Když se kouknete na diskuzi na brichta.cz, tak tam Aleš ten pravý důvod proč se to zrušilo, píše.


Jirka-music-king - 24.06. 2012 v 08:24
Metloš:něco màlo pravdy na toma asi bude. Škoda.


Vojta - 24.06. 2012 v 00:50
Metloš: Něco na tom asi bude. Ale pořád mi to ke Kabátu nesedí. Obyčejní chlapi, co se neobejdou bez hospody a piva...


Metloš - 23.06. 2012 v 23:01
Hello Night Rockers !
Předem se dovolím omluvit za svůj názor , neboť jak jsem si pročítal dřívější ohlasy na několik málo jedinců , kteří si dovolili vyslovit slušně svůj názor , dostali pěkně na frak.
Asi vím , proč bylyl zrušen Wings. Ale nemám to na stopro. Trošku to nastínil příspěvkem Maty. Nechci sahat do svědomí promotéra , ale kdyby Vaši slavní Kabáti nevystupovali za takovou HORENTNÍ SUMU , kterou si vy , co tady za ně bojujete tělem i duší , nedovedete ani představit , bylo by určitě více jejich hlavně SAMOSTATNÝCH koncertů . Ne jenom , jak psal např. Milan , několikráte málo do roka. Vy mladí zde , ortodoxní zastánci a fanoušci Kabátu , víte třeba kolik bankovek má za "porotování" kdysi rocker Vojtek ???? Jemu jde dnes o h.. . o nic , mohl by Vám nadělit spoustu koncertů , ale nenadělí . Vy by jste taky nepořádali koncert , kdyby někdo chtěl přemrštěnou částku a pořadatel chce taky vydělat na nás nemalé peníze , takže to raději všechno jde do kelu .
Já jsem osobně rád , že již léta navštěvuji akce kapel , které hrají pořád a pořád pro fanoušky , to se na mne milí a vážení nezlobte , ale to Kabát už dááávno nesplňuje , kálí z vysoka na fanoušky , proto ta nevole z Vašich řad , že je dlouho nemůžete vidět .
Je mi s odpuštěním na zvracení , co se dnes děje někdy na rockové scéně , to bych Vám mohl povídat , ale nestojí mi to za to . Peníze až na prvním místě !!!!!


jakub - 23.06. 2012 v 21:58
obdivuju hlavně tebe Oto. Jseš dobrej kytarysta


jakub - 23.06. 2012 v 21:56
čau vy borci.