Kecárna

VLOŽIT VZKAZ


Marika - 10.06. 2012 v 15:01
Míša: to máš fakt pravdu, mohli by tu sem tam chalani nakuknúť , a porozprávať niečo nové "z kabátí kuchyne" ,,, inak aj na stránke fanklubu (to je tá žltá hviezdička vpravo) sa akosi nedeje nič, stále tam majú březen, akoby zaspali ... ja konkrétne už chytám cestovnú horúčku na Topfest, potom sa pomaly ochladím, a znovu ma to preberie pred Terchovským Budzogáňom :-))))


WOLIX - 10.06. 2012 v 09:59
No tak takové otazky,to je konec


tomo - 10.06. 2012 v 00:29
Krutej pes , tiež to počujem prvý raz
a k tomu rozhovoru takú blbosť sa ho pýtali :Povieš nám nejaký dobrý vtip?


zlata - 09.06. 2012 v 22:48
Ten rozhovor s Tomášem je dobrej, koukám, že má rád stejný kapely. Ale pomozte mi, marně přemýšlím, co je to Krutej pes. Napadá mě Žlutej pes, Psí vojáci, taky Krutý krtek Joy nebo raketovej pes, ale krutej???


mirka - 09.06. 2012 v 18:20
se ani nedivím,že sem kluci nic nepíši se stačí podívat co tady řešíte za blbosti a to mluví samo za sebe.Hlavně se zase nehádejte že jsem to sem napsala.


Monička - 09.06. 2012 v 16:09
Toto je ten rozhovor s Tomášom wingsrockfest.sk/?p=1787


zmesky - 08.06. 2012 v 20:07
Ota tu před pár tydny byl ne ? nebo se mi to zda ?


Vojta - 08.06. 2012 v 17:11
Zažil jsem tu všechny, kromě Hurvajse. Tomáš tu napsal tak půl roku zpátky celkem dost příspěvků. Pepa sem napsal po cenách Český slavík. Jinak Ota s Milanem už dlouho nenapsali. taky bych bral, aby sem občas napsali, ale zase na druhou stranu, když uvidí, co se tu poslední 2 - 3 měsíce řeší, tak se nedivim, že nemaj co psát.


Schinderhanes - 08.06. 2012 v 16:16
Pro Tomáše a Hurvajse je internet španělská vesnice, takže logicky nejdou ani sem. Ale souhlasím, že by sem někdo mohl něco napsat častěji, ale pokud se nic neděje, tak co by sem měli psát, že ? A kdyby sem psali každej týden, tak by to zevšednělo, takhle je to aspoň trochu svátek.


Míša - 08.06. 2012 v 15:40
Andy: Taky si říkám, že by bylo fajn kdyby se tu občas někdo z nich objevil a něco málo napsal, třeba Milan s Otou, ty jsou tu někdy i vidět, ale zbytek asi o tuhle Kecárnu nejspíš ani nezavadí .
Občas nad tím přemýšlím a je mi to docela i líto, páč sem fakt chodí lidi co je mají rádi.


Andy - 08.06. 2012 v 14:54
Hele ze maj kluci rodinu - jasne ze maj a je to dobre.
Ale ted uprime. Proc sem jednou tejdne nezajde nekdo z kapely a nenapise par slov. Jak se mate? Co delate? My ted delame toto a nebo nedelame tamto.
Hele uprime... kdyby si to rozdelili tak to vychazi na jednoho jednou za 5 tejdnu. Takze na cas to nesvadejme.
Takte me vychazi ... nechce se jim.

Jenze tohle je vec stara cca 4 a moizna i pet let. A smutny je ze s tim nikdo nic delat nechce.


Honza - 08.06. 2012 v 13:58
Milan 1: Koukni se kabáti mají každý svou rodinu a věnujou se jim na nové desce se už pomaličku maká, ale že by na nás kašlali???Sice desku dělají o něco déle,ale pak to stojí za to jak to tady psal Vojta.

Jakmile vyšla deska banditi di praga hned jsme se těšili na turné a že stálo za to!!!Letos nebo přístí rok vyjde zase nová deska a uvidíš že kabáti nezklamou....


WOLIX - 08.06. 2012 v 13:52
No myslim to upřimně... souhlasim a nesouhlasim .. čao


Schinderhanes - 08.06. 2012 v 10:37
Absolutní souhlas s Milanem1. K tomu není co dodat. Pod to bych se klidně podepsal.


Vojta - 08.06. 2012 v 00:04
Milan 1: Je to divný, ale není čím oponovat. Komunikace je zanedbaná, koncertů je málo. Ale zase na druhou stranu, čekáme sice dlouho, ale pak to stojí za to. Mluvim o období od vydání desky po konec turné. Jakmile vyjde deska, všechno ožije. A hlavně víme, že se můžeme těšit na turné. Během turné je kolem Kabátu živo. Výstupy v rádiích, autogramiády a samotný koncerty. V období od vydání desky po turné (včetně) je komunikace dobrá. Takže jsme si bohužel museli zvyknout na dlouhý čekání, ale pak to stojí za to.


Milan 1 - 07.06. 2012 v 21:46
Wolixi beru (snad to myslíš upřímně) . Jsem člověk vzájemného kompromisu . Když s něčím nesouhlasím , nebo mám odlišný názor , snažím se lidsky , důstojně a hlavně SLUŠNĚ polemizovat. Možná , a to zde stalo, narazila kosa na kámen.
Bohudík pamatuji úplné začátky Kabátů , následně jejich sledování , hlavně z rockových časopisů zkraje 90-tých let (Rock a Pop , Rock Report , Spark a pod.). Ono je dnes o mnoho snažší vše si hned vyhledat a shlédnout na netu a tak se ihned a to říkám znova ihned stát fanouškem jakékoliv kapely. My měli to štěstí , že jsme se na všechno těšili a následně si všeho vážili. Postupně jsme si vytvářeli fanouškovskou obec přes Fan - Cluby , kde jsme poštou dostávali žhavé novinky formou bulletinů , to byl takový malinký web . Ale to mluvím za naši generaci , nikomu to nepodsouvám a ani nedělám borce. Konkrétně ohledně KABÁTU jsem se snažil malinko oponovat vzhledem k výše uvedému , ale výsledkem odpovědi bylo to , co jste mi někteří (vlastně skoro všíchni) napsali. Někteří docela hrubě a vulgárně . Mohl jsem to vrátit stejným způsobem , ale o to to není. Mám radost z toho , že jsem si všeho živého užil dostatek a nemusím se dnes bavit virtuálně. Ale nic ve zlém. To nese doba. Dnes je taková , jaká je. Když si jenom vzpomenu , s kolika kapelama člověk mluvil nebo pokecal po koncertě nebo hlavně před , v hospodě , to bylo neskutečný . Měli jsme ohromnou radost a oni taky ! Bohudík za to !!
Velká škoda konkrétně u Kabátu je , že hrají velmi sporadicky a hlavně na monstrózních akcích. Vím samozřejmě , že se dostali už vysoko , ale vzhledem k fanouškům , nevím , no. Mám na mysli tu komunikaci s fans , která je prakticky nulová . Mně OSOBNĚ se to nelíbí , ale je to jen a jen můj subjektivní názor. To zdůrazňuji !!!
Když se dívám , kolik koncertů nadělí Kabát teď , Vám fanouškům , nevím , jestli se mám smát nebo brečet . Vám to nevadí , že někteří je ani neuvidí 1 x za rok , a to by ještě museli navštívit celý festival anebo Slovensko ?! Já osobně bych to asi neskousl , hodně by mě to iritovalo . To nevyrypuju (jak píše příznivec Tom , mimochodem , mám toho na srdci více , snad to protějšek snese , to vidíš a čteš, ale nikdo není dokonalý , víš Tome kabátovče ) , ale říkám plnou pravdu , ale podle Vás budu zase a zase vznášet pochyby . Ale Vy , jako skalní fandové pouze jen a jen trpíte . To říkám ne ze záště , ale je mi to líto , jak se k Vám macešsky chová Vaše kapela , pro kterou by jste zde na webu položili život. Není to vůči Vám od ní vůbec férové . Promiňte , ale je to pravda.


Brano - 07.06. 2012 v 23:29
Ahoj ľudia. Som fanúšikom kabátu už niekoľko rokov a začínajú mi chýbať pecky typu Raketovej pes alebo Dole v Dole. Smerovanie kabátu sa zmenilo, rozumiem tomu že chalani sú už starší - len dúfam že sa niečo zo starých albumov vráti.


Vojta - 07.06. 2012 v 23:00
Bill: Jsi normální?
Co tady furt někteří melete o Michalu Davidovi? Má snad něco společýho s Kabátem? Nemá, tak ho sem furt nepleťte, je to už trapný.


Bill - 07.06. 2012 v 22:52
Deuce: jasně všichni byli nadšení. Škoda že si s nima nezazpíval Michal David. To by bylo něco. Ale třeba jim napíše nějaké pecky na novou desku.


Deuce - 07.06. 2012 v 20:32
patmull: Já si myslim, že to je pro to, že většina z nás byla ráda, že jsme je mohli zas po dlouhý době vidět