Kecárna

VLOŽIT VZKAZ


Milan 1 - 27.05. 2012 v 22:58
Někdo píše mým jménem , když tak se příště podepiš Milan 2. Aby mě ti zástanci Kabátu nenadávali , já píšu slušnou formou a jejich výlevy na moji adresu mě hodně vadí. Pletou si mě totiž s Tebou , víš ?? Já už sem psát nebudu , protože ty náctiletý děti hned vyletěj , když máš na něco jinej pohled . To víš , kapela jim nevystupuje , tak jsou poněkud nervózní , tak tady píšou alespoň ty jejich rozumy . Třeba 18-ti letej Vojta , který o sobě prohlašuje , že rozumí muzice. No tak to jsem si na to musel sednout. Tohle by nevypustil z úst ani největší profík , za těch 32 let , co se zajímám o muziku , jsem to od nikoho neslyšel !!!!! A že by to mnozí muzikanti mohli o sobě říct. Vojto , jak hraješ na kytaru a zpíváš (pokud se tomu tak dá říkat) , je hodně tristní , promiň. Tak alespoň se svou pýchou buď trošku při zemi. Neznáš asi prastaré pořekadlo o pýše , co ? Ale to nic , poznáš to až trošku zestárneš.
Milane 2 , v jaký kapele hraješ ty dlouhý léta ? Rád bych si rozšířil svoji sbírku kapel , kterých mám za ty léta požehnaně. Je mraky regionálních nebo tzv, druholigových kapel , který jsou hodně na úrovni , ale bohužel se jim nepoštěstí vyletět nahoru . Ale zase tu muziku hrajou pro lidi a vystupujou několikrát do měsíce. A ne 1-3 x za rok (!!!) jako Kabát. Ale tohle tady bohužel nikdo nepochopí . Je to holt o srdíčku .


Ondra - 27.05. 2012 v 22:31
Vasil -Dyt není baba stačí jen umývat jako krátké.Třeba Otoví nebo Tomášovi to sluší ted víc ale u Pepy je to pravýopak.Dokážesš si představit jak by Pepa vypadal kdyby se ostříhal jak Tom?


Vasil - 27.05. 2012 v 22:01
že je Pepa ostříhaný je pravda , ale nedivím se mu , nosit celý život dlouhé vlasy a starat se o ně mu muselo lézt na nervy


Ondra - 27.05. 2012 v 20:24
Pepa je zas ostřihaný


mirka - 27.05. 2012 v 18:22
Pepa byl v Krnově sám zazpíval pět písniček z muzikálu a zpíval fakt dobře.Podium bylo na korbě kamionu takže Pepa byl přímo u nás a byl to skvělí zážitek.Mezi písničkama ty jeho prupovídky a potom asi hodinu autogramiada a focení.


Petr - 27.05. 2012 v 15:49
mirka: tak to bude určitě obrovský zážitek v Krnově. Stříhne si duet s Michalem Davidem?


zmesky - 26.05. 2012 v 10:32
hned by jsem se šel podívat ale je to daleko


mirka - 26.05. 2012 v 09:52
Dnes dorazí Pepa k nám do Krnova na letiště máme tu dětský den a Pepa bude mít půlhodinové vystoupení sám za sebe.Jsem na to zvědavá protože Pepa bez Kabátu je pro mě jako tělo bez duše.Kdo to nemáte daleko tak se přijedte podívat.


Vojta - 26.05. 2012 v 00:25
Rocker Martin: Rozbroje tady dělaj dva lidi.


Rocker Martin - 25.05. 2012 v 23:24
Já být Danem tak tady tu kecárnu zruším, nebo vymažu příspěvky za poslední cca 2 měsíce...je to HNUS!!! co se tady poslední dobou píše...


WOLIX - 25.05. 2012 v 21:41
Milane: máš dost..


Iker - 25.05. 2012 v 20:54
Zmesky- myslím že si vše řekl


zmesky - 25.05. 2012 v 20:43
to je konec tohle :D sorry :D ale jako tohle..
Milane nemachruj ty že pry muzikante jo..psat kritiku a nadávat na netu to umi každy imbecil,ale něco dokázat to je jiná.. ty sedit na PC a čumiš do obrazovky a jen kritizuješ.. prosimtě nejsi tady vítan.. dokáž něco,předved se že něco umiš a jestli se někdy o tobě něco dozvim že si dokázal přijdu se ti uklonit...
ale do ty doby Kdo ví jestli....


Vojta - 25.05. 2012 v 20:28
zmesky: Bez vulgarit, přece neslezem na jeho úroveň... :-)


Vojta - 25.05. 2012 v 20:01
Milan: Jenže když ty říkáš svůj názor, tak záměrně vulgárně, protože si myslíš, že nám to nandaváš. Což nějak nefunguje. Když říkáš, že "očividně" nejsem muzikant, nevšiml jsem si, že bys na mě odněkud koukal. Já muzikant jsem, ať se ti to líbí nebo ne. Muzice rozumim. Neposlouchám jen Kabát. Kabát neposlouchám už tolik, protože ho mám naposlouchanej, je to srdeční záležitost. Nevim, co s kapelou hrajete, ale nevytahuj se tady. Já mám svojí kapelu a jsem v ní spokojenej. Docela mě udivuje, že usuzuješ, že muzice nerozumim, při tom nevíš, co jsem zač. My hrajem styl, kterej je úplně mimo Kabát, mimo veškrej metal nebo rock. Hrajem hodně tvrdou muziku a lidi na ní rozhodně jen neskáčou s rukama nahoře. Neznamená, že když mám rád Kabát, tak že mě nezajímá nic jinýho. Na Kabátu jsem vyrostl a to už nezmizí!


zmesky - 25.05. 2012 v 20:05
No Milane si borec .. našel si stránku nejpopulárnější a neposlouchatelnější kapely v ČR.. to je výkon..
že pry dědkové.. ty sráči sem snad dědek... je většina lidi kteři KABÁTy poslouchaji dědkove a babky ? podivej se na zaznamy ty hovne hovno si dokázal panebože.. dalši ubožák... proč.. nazor si řekl.. ulevilo se ti ? bež hrabat kameny do potoka... až lito mi tě je..


Dragon - 25.05. 2012 v 19:57
Milan: No vidíš a pro mě je zase zaprodání se to zviditelnění se přes Lucinu. A to mám Áčka hodně rád (AB víc). Na druhou stranu pokud hledáš technickou muziku, pak nad změnou stylu Kabátu brečíš s křížkem po funuse. Tak zkus Seven nebo jinou mladou domácí kapelu.


Míša - 25.05. 2012 v 19:47
Milan: Tak pokud se ti líbili jen jejich první tři desky, tak už by tě nějakých 18 let ani neměli zajímat,tak proč urážet?
Prosim tě v který kapele hraješ?Pokud to teda není tajný.


Milan - 25.05. 2012 v 19:43
Vojta: Já tu pouze řekl svůj názor..a to že poslouchás muziku pro vidláky je tvoje věc..ocividne muzikant nejsi a hovno tomu rozumíš... a to ze prislo 65000lidi je hezký ale ja bych na takovej popík ani nešel... hlavně ne na namachrovanýho Pepu Vojtka s kterým jsem mluvil na Benátský noci ponevadz jsme tam hráli a měli taky vip stan. Tak si poslouchej tuto úžasnou hudbu :)))))))))))))))))))


Vojta - 25.05. 2012 v 18:20
Milan: "Komerční sračky, dědečkové..." Teď jsi nám to všem fakt nandal, ubožáku. Na koncertech jsem si teda žádných dědečků nevšiml. Převážně jsem viděl mladý lidi. Hudba Kabátu neni dělaná na nějaký veklý zkreslení. Klasickej ovedrive stačí. Zkus si zahrát třeba Projdu zdí s distortion kanálem a zjistíš, že se to nedá. Musíš přemejšlet, víš? Děláš, jako by Arakain někdo za hranicema znal... Za dob Brichty to byla super hudba, dneska už to taky neni takový. Jo no, úspěch se tady v česku neodpouští, to je na tvých projevech vidět. Arakain sotva vyprodá nějakou halu a na samotnej koncert na Vypichu přišlo 65 tisíc lidí. To ty neskousneš. A taky si uvědom, že to, co tady plácáš tu nikoho nezajímá. Nebo si snad myslíš, že nás předěláš? Že si po tvých blábolech začnem předělávat mozek aby se nám Kabát nelíbil? Nám se líbí a nikdo s tim prostě nic neudělá. Každýmu se líbí něco jinýho. Jdi brečet na nějaký jiný fórum. Jsi k smíchu.