Kecárna

VLOŽIT VZKAZ


Vojta - 29.05. 2012 v 18:02
Taky už mě to nebaví. Docela by mě zajímalo, co si pak o nás myslí kluci, pokud si to občas pročítají. Jenže dokud se tu do Kabátu bude někdo jakkoli navážet, tak to prostě bude takhle vypdat.


Ondra - 29.05. 2012 v 17:22
Já to radši ani nekomentuju,protože na to už fakt není co řict.Tyhle vebowky si rozhodně nezaslouži to co tady predvádi ti jedinci


Rocker Martin - 29.05. 2012 v 16:50
Míša: přesně tak...


Míša - 29.05. 2012 v 16:35
Tady už to prostě bez vzájemnýho urážení a osočování nejde co? Tak do toho... ať se máme my ostatní čím bavit než Kabát začne zase koncertovat i když ono je to spíš k pláči Sakra tak ráda jsem sem pár let chodila, ted se tu poslední dva měsíce nedá ani číst


Milan 1 - 29.05. 2012 v 14:22
Wolixi a zmešky jste obyčejní dětský puberťáci. Člověk píše slušnou formou , i když dost kriticky , ale to vy holt nezkousnete. On Vás život naučí , tomu věřte ! Parkrát dostanete přes ty Vaše nevymáchaný ústa , psáno Vašim slangem - držku - a proberete se. To už s tím Vojtou se dá polemizovat , ale vy dva hulváti , vy se určitě držíte maminčiny sukně , já už to mám dávno za sebou.
A lézt sem budu , i když jsem to nechtěl udělat . Ale na ty Vaše pejorativní a stupidní reakce musím. Ať se Vám to líbí nebo ne. A laskavě mě neházejte do jednoho pytle s Milanem 2 , to už jsem napsal , nebo chodíte do zvláštní školy , že neumíte číst ? Vojta to alespoň pochopil. Vy dva , vy jste machři , jen co je pravda , žádná polemika , žádný argument , hned nadávky a osočování . Hmmm , ještě , že o Vás vím hovno , jak píšeš , ani nemám zájem o takových lidech něco vědět. Už běžte na nějaký ten koncert Kabátů , ať se z těch mindráků dostanete ! Ale ono není kam , co ? Takže budete i nadále prudit , co se dá dělat. Budu to muset vydržet. Taky mě to netěší .


WOLIX - 28.05. 2012 v 20:54


vailnt - 28.05. 2012 v 20:45
kabáty miluji. ale nejradši mám pepu vojtka. někteří si myslí, že jen machruje a předvádí se a snaží se být ten nejlepší na podiu. ale to není pravda. on je prostě takový. velký vtipálek a veselý chlap. na všechno se dívá pozitivně. žádný machr, ale slušný a vtipný zpěvák. PEPO, JSI NEJ A JÁ TĚ MILUJU.


Jirka-music-king - 28.05. 2012 v 18:18
souhlasim s posledni větou co napsal WOLIX


Jirka-music-king - 28.05. 2012 v 18:16


WOLIX - 28.05. 2012 v 16:07
Klasika Milan zase děla chytrého..jestě bydlíš u maminky nebo co ? asi mličko ti nedala Učínný lék jsou KABÁTI ;)


zmesky - 28.05. 2012 v 16:00
Jo chytrák Milan,bylo mi to nějake divne že tamhleto že by jsi takhle psal... jo zase si řekl názor a řekl si že už tu nebudeě lozit a pořád otravuješ.. navážis se do lidi do kapely no prostě do všech,si marný člověk.. o nás víš HOVNO tak ti to řeknu.. a dodrž slovo a už sem neloz..
ani mě netěšilo... čao..


Vojta - 28.05. 2012 v 00:39
Milan 1: Když jsem mu odepisoval, měl jsem nervy. Naštvalo mě, když napsal, že vim o muzice hovno a že on hrál na Benátský noci... Nezná mě. Samozřejmě, že toho hodně neznám a mám se co učit, ale pořád si myslim, že vim víc, než běžnej posluchač nebo muzikant začátečník. K mojí hře a zpěvu... Asi sis všiml nahrávek na youtube. To si dělám jen tak pro zábavu. Zpěvák nejsem a nikdy asi nebudu. Vytahovat se nechci, ale na kytaru hraju dlouho a techniky mám zmáklý dost. Na muziku, kterou děláme s kapelou to stačí s přehledem, nehrajem tak složitě. A co se týká složitější hudby, tak třeba Metallica mi nedělá problém, ale ještě nezvládnu tak čistě a přesně Hammetovo sóla. To je na mě ještě dost těžký. Hele, nemám rád aroganci, vytahování se, ale co chceš psát, když jsi nasranej? Pořád tu někdn vytahuje jak je Kabát komerční, jak málo hraje atd. Už to není vyjadřování názoru, ale provokace ze strany Pavla a teď i toho druhýho Milana. Vpodstatě jste o tom někdy začátkem dubna začali ty a Pavel. Ty jsi napsal nějakou tu kritiku a dobrý, ale Pavel ještě nedávno psal furt do kola jedno a to samý. Furt se opakoval. To už je prostě provokace. Psát skoro dva měsíce jak je Kabát komerční, jak stojí za hovno... A píše to do kecárny na stránkách Kabátu, tak co čeká? Už je to moc.


Milan 1 - 27.05. 2012 v 22:58
Někdo píše mým jménem , když tak se příště podepiš Milan 2. Aby mě ti zástanci Kabátu nenadávali , já píšu slušnou formou a jejich výlevy na moji adresu mě hodně vadí. Pletou si mě totiž s Tebou , víš ?? Já už sem psát nebudu , protože ty náctiletý děti hned vyletěj , když máš na něco jinej pohled . To víš , kapela jim nevystupuje , tak jsou poněkud nervózní , tak tady píšou alespoň ty jejich rozumy . Třeba 18-ti letej Vojta , který o sobě prohlašuje , že rozumí muzice. No tak to jsem si na to musel sednout. Tohle by nevypustil z úst ani největší profík , za těch 32 let , co se zajímám o muziku , jsem to od nikoho neslyšel !!!!! A že by to mnozí muzikanti mohli o sobě říct. Vojto , jak hraješ na kytaru a zpíváš (pokud se tomu tak dá říkat) , je hodně tristní , promiň. Tak alespoň se svou pýchou buď trošku při zemi. Neznáš asi prastaré pořekadlo o pýše , co ? Ale to nic , poznáš to až trošku zestárneš.
Milane 2 , v jaký kapele hraješ ty dlouhý léta ? Rád bych si rozšířil svoji sbírku kapel , kterých mám za ty léta požehnaně. Je mraky regionálních nebo tzv, druholigových kapel , který jsou hodně na úrovni , ale bohužel se jim nepoštěstí vyletět nahoru . Ale zase tu muziku hrajou pro lidi a vystupujou několikrát do měsíce. A ne 1-3 x za rok (!!!) jako Kabát. Ale tohle tady bohužel nikdo nepochopí . Je to holt o srdíčku .


Ondra - 27.05. 2012 v 22:31
Vasil -Dyt není baba stačí jen umývat jako krátké.Třeba Otoví nebo Tomášovi to sluší ted víc ale u Pepy je to pravýopak.Dokážesš si představit jak by Pepa vypadal kdyby se ostříhal jak Tom?


Vasil - 27.05. 2012 v 22:01
že je Pepa ostříhaný je pravda , ale nedivím se mu , nosit celý život dlouhé vlasy a starat se o ně mu muselo lézt na nervy


Ondra - 27.05. 2012 v 20:24
Pepa je zas ostřihaný


mirka - 27.05. 2012 v 18:22
Pepa byl v Krnově sám zazpíval pět písniček z muzikálu a zpíval fakt dobře.Podium bylo na korbě kamionu takže Pepa byl přímo u nás a byl to skvělí zážitek.Mezi písničkama ty jeho prupovídky a potom asi hodinu autogramiada a focení.


Petr - 27.05. 2012 v 15:49
mirka: tak to bude určitě obrovský zážitek v Krnově. Stříhne si duet s Michalem Davidem?


zmesky - 26.05. 2012 v 10:32
hned by jsem se šel podívat ale je to daleko


mirka - 26.05. 2012 v 09:52
Dnes dorazí Pepa k nám do Krnova na letiště máme tu dětský den a Pepa bude mít půlhodinové vystoupení sám za sebe.Jsem na to zvědavá protože Pepa bez Kabátu je pro mě jako tělo bez duše.Kdo to nemáte daleko tak se přijedte podívat.