Kecárna

VLOŽIT VZKAZ


Ondra - 17.05. 2012 v 10:31
Ty vole,lidi vy jste mně překonali ve psaní .To je jak román na pokračování


Vojta - 17.05. 2012 v 08:11
Milan: Vždyť se podívej, co ten Pavel psal. Už se to s nim nedá vydržet. Jen se snaží nás tady rozhodit a udělat bordel. Je jasný, že všichni vidíme, že Kabát je dneska něco jinýho, než dřív. My jsme přesto spokojení s tvorbou. Teda aspoň já. Pořád zastávám názor, že by kapela měla hrát hlavně to, co jí baví. Tady je ovšem potom ten problém, kterej tu řešíte vy dva s Pavlem. Kabát si na sebe natáhl v minulých letech fanoušky deskama Má jí motorovou, Děvky ty to znaj atd... Nevim, odkud ty vidíš ten přelom. Já tu změnu vidim někde kolem Go Satane Go. Potom je jasný, že lidi, kteří odrostli na těch starých albech, jsou nespokojení s dnešní tvorbou. Dneska je Kabát mírnější, zato ale má podle mě tu hudbu dost promakanou. Když třeba slyšim refrén Burlaků, jde mi mráz po zádech. Dneska má Kabát i rozumnější texty. Takže ano, změnil se určitě, ale mě osobně to vůbec nevadí. Když si poslechneš třeba Corridu, Mouse decadence, Narvi tam ten styl... To jsou pořád dost tvrdý pecky. A zas na druhou stranu jsou i mírnější písničky. Díky tomu se to taky líbí širokýmu spektru lidí. A já když to vezmu z pohledu kytaristy, tak se ty písničky hrajou dobře a je to zábava. Ty koncerty... Myslim, že jiný už to nebude. Prostě půl roku po nový desce turné a pak přes léto vždycky festivaly. Vždyť klukům bude za chvíli 50 let. A zase když si na to turné počkáme, tak to pak stojí za to. Mě prostě Kabát nikdy bavit nepřestane a i když se jim třeba něco nepovede podle našeho gusta, tak pořád to pro mě bude srdcovka. Nikdy bych proti Kabátu neřekl křivý slovo. Dokázali toho u nás tolik, že si nedovolim je kritizovat, jako třeba Pavel. Jsou to fajn lidi. Jak říkáš, je nejlepší si s tou kapelou pokecat. Já jsem to štěstí měl. Byl to zážitek. A poznal jsem je zase trochu víc. A viděl jsem, že si na nic nehrajou a tu hudbu dělaj s radostí a baví je to.


Milan - 16.05. 2012 v 22:59
Tak jsem po nějaký době kouknul , co se děje u Kabátů . Netušil jsem , že po mém dávném příspěvku ohledně křtu desky Davida Vojtkem , kterou jsem hodně kritizoval , vyvolám takovou bouři nevole. Už jsem to vzdal , neboť to nemělo cenu dále diskutovat. Zastoupil mě Pavel . Nechápu , jak jste se k němu chovali. Ani se nedivte , že napsal ostřejší příspěvek. Já , když jsem si to zpětně pročítal , reagoval bych na vyjadřovací způsoby Vojty , Ondry , Zmeškyho , Wolixe asi stejně. Cožpak se hned musí říkat , aby držel hubu , posílat ho do prdele a další vulgarity ??!! Nenašel jsem ve Vašich reakcích jeden jediný pádný argument , aby jste ho přesvědčili . Na tom je dialog založen. Takhle se přeci nedá diskutovat , to se na mě nezlobte. Vím , že jste o dost mladší , tudíž jste nemohli zažít začátky Kabátů. To bylo něco fantastického. Za to nemůžete , to chápu. Ale o tom nechci mluvit . Snažte se na druhou stranu proboha,pochopit , že dnešní Kabát je dnes úplně jinde v jedné věci. Když pominu všechny faktory , které tady byly řečeny , chci se Vás všech zeptat . Vám nevadí , že se na své miláčky skoro nemůžete podívat ? Když vidím , jak rok od roku koncertují sporadicky , není něco v pořádku. Záleží jim ještě vůbec na Vás , na ortodoxních fanoušcích , co tady v kecárně bojujete jak o život , když to někdo napíše ? Mě osobně by to také hodně hodně iritovalo , že kupříkladu letos se nerýsuje nějaký samostatný koncert . Vy pojedete na Slovensko nebo na velké festivaly jenom kvůli Kabátům ? Silně pochybuji. Ale třeba ano , aby jste mě zase někdo nechytal za slovo. Já vím , že byste je rádi viděli živě 2-3 krát do roka. To asi každý. O čem to tedy je ? Můžete mi to rozumně napsat ? Rád bych slyšel Vaše upřímné odpovědi. Jsem jim nakloněn.
Vím , že není lehké toto přijmout. Ale snad na své mládí jste , (doufám) , dost chytří , že určitě víte nebo alespoň tušíte , proč se k Vám Vaše oblíbená skupina chová tak macešsky. No proto , že ... . Ale to snad ani psát nebudu. Vím , že by jste opět na 100% nesouhlasili. Nutno podoknout , že je to můj soukromý názor a mohu se samozřejmě mýlit. To uznávám. Jsem připraven čelit slušným , distingovaným reakcím. To je ta demokracie , za kterou bohužel platíme , nejenom v životě hudebním. Hlavně v lidském a morálním. To se dnes pomalu a zcela bohužel vytrácí .
P.S. Abych to trochu odlehčil. Jsem moc rád , že ty "moje " kapely vidím několikrát do roka. Po vystoupení zajdu do šatny , když se mi to tedy poštěstí , nebo počkám , až budou ochotni se svými fanoušky ztratit pár slov. Je to sice rok od roku také horší , ale pořád to jde. Pak se člověk vidí tváří v tvář se svými oblíbenci. To je na tom to nejhezčí. Není nad to (a to mi věřte !) jim po koncertě sdělit své dojmy , dát si s něma třeba pivko a poplácat je po rameni a říct jim do očí , jak si jich vážíme , že jsou tu právě pro nás. To by jste někdy nevěřili , že si všimnete , jak se trošičku červenají. To je právě to , že hrají stále od srdce a pro nás fanoušky , kteří jim to bezmezně uvěříme. To pohladí po duši určitě obě strany. Mám z toho vždycky po koncertě bezmeznou radost a pohlazení po duši. Jsem tomu rád.


Rocker Martin - 16.05. 2012 v 22:21
Iker: Jenže v Havířově bylo vstupne za pade


Rocker Martin - 16.05. 2012 v 22:20
Iker: Jenže v Havířově bylo vstupné za 50


Vojta - 16.05. 2012 v 20:39
Mamba: Vytisknout si ho můžeš až po tom, co ho elektronicky přes kartu zaplatíš. Za darmo to nejde.


Iker - 16.05. 2012 v 19:59
no dobře ale když si vemu že v loni v havířově 31 000 lidi a to tam bylo plno tak to nwm nwm :D


Mamba - 16.05. 2012 v 19:57
Rocker Martin: Ja ale mám doma 3 listky ale nejsem banka abych platil dalši :D takže když mam doma ten listek tak si ho mohu vytisknout ? :D nato se ptam :D


Rosta - 16.05. 2012 v 19:46
Tak budeme se snažit akci co nejvíce zpropagovat v Ostravě, bude tam ještě Citron, Škwor, Alkehol, Judas Priest Revival, Segment, Whitesnake Revival, Willow Lake, The Pant a hlavní hvězda večera skupina Kabát. Přejeme si hlavně počasí a když to vyjde, atmosféra může být vynikající.


Dragon - 16.05. 2012 v 19:48
Já jenom žasnu


Andy - 16.05. 2012 v 19:01
Telefoni cislo na pepeho a domaci listky na festaky

Jak rika Rocker M :-)


Rocker Martin - 16.05. 2012 v 17:37
Mamba: Jo dají se vytisknout doma ale samozřejmě je musíš nejdřív zaplatit :D:D


Rocker Martin - 16.05. 2012 v 17:36
Iker: Ses zbláznil? Podle mě tam bude max 30 000


Mamba - 16.05. 2012 v 15:34
Zdravím ve spolek,prosím Vás na Ticketportálu je že si vstupenku na Kabát mužeme vytisknout i doma.. je to tak nebo ne ? my mame asi 3 vstuopenky ale potrebujeme jeste 1 a penize už nejsou tak se právě proto ptám že když si to vytisknu doma tak se nic neděje při vstupu na festival ?


Iker - 16.05. 2012 v 15:27
Rotislav: jo ve vitkovicich jo už asi vim kde... jo Díky pokusim se vyhrat :) a počitam že 55 000 tam určitě bude :D


jara funek - 16.05. 2012 v 15:15
pepo vojtku javam fandim jara funek kabat mnejse heski


Andrea - 16.05. 2012 v 10:46
Je sanca na nejaky koncert v londyne? Dik


Rostislav - 15.05. 2012 v 22:09
To Iker : Festival Rocková Ostrava se uskuteční v Dolní oblasti Vítkovic a kapacita je zde 55 000 míst. Rocková muzika zde bude mít premiéru a máte možnost získat vstup zdarma v soutěži na webu pořadatele koncem tohoto týdne.


Ondra - 15.05. 2012 v 21:57
Vojta:Šak to jsem právě měl na mysli.Vědět jak je chytnout,a naučit se písničky,škoda že nejsou na rokové písničky zpěvníky.Já nemám talent odposlechu


Vojta - 15.05. 2012 v 20:44
Ondra: Jsou jednoduchý. Nejdřív se naučit je správně chytit a pak hodně cvičit písničky. A nemusí se hrát ani na třech strunách. Stačí na dvou. Na třetí už je to jen jako doplněk.