Kecárna

VLOŽIT VZKAZ


WOLIX - 10.05. 2012 v 21:37
ja nic neřikam pavle ale meles nesmysly prsote... navážis a staras se o neco co nemas.. co nemusis.. ja hudbe taky rozumim kapelu mam a daři se :) ale ty určite nemas a meleš na tlamě..


Rocker Martin - 10.05. 2012 v 21:04
Zbyňa: Taky s tebou souhlasím, i pro mne bylo Tour Dole v dole nepřekonatelné, to bylo prostě bomba...je fakt že tím si nastavili laťku dost vysoko. Jak jsem vždycky říkal, učinkování Pepy v hlasu mi moc nevadí, je to jeho věc. Ale když sem slyšel že by tam měl hrát celý Kabát, tak to musím říct že už jsem zásadně proti. Kabát do takové soutěže prostě nepatří! Mají se zviditelnit na vlastních koncertech, ale vystupovat v takovém pořadu, to už je i na mě trochu moc...


Pavel - 10.05. 2012 v 20:57
No , konečně Vojtíšku ses taky ozval siláckými gesty. Nic jiného také nedovedeš s ostatními Tobě podobnými mladíčky , připadáš mi jako , ale škoda slov. Pravda hošánci , někdy bolí , ale to vy si neuvědomujete. Vynášejte si ten svůj dnešní Kabát do nebe , jak je skvělej , ať je vám dobře po těle. Pochopíte to později. Sbohem.


Zbyňa - 10.05. 2012 v 19:39
to Deuce: Já třeba chápu, že Ti to takhle vyhovuje. Byla doba, kdy bych za to byl taky rád. A fakt by mě ani nenapadlo se na Tebe kvůli tomu dívat zkrz prsty.
Je třeba pochopit, že člověka, pro kterého byl Kabát nejlepší na "Děvky ty to znaj", nemůže uchvátit Kabát dnes. Ten člověk si ale zase musí uvědomit, že kapela nemůže hrát 20 let stejně, to by jí samotnou nemohlo bavit. Já je poslouchám někdy od desky "Go satane go" a absolutní vrchol podle mě bylo open air "Dole v dole tour". To je dle mého názoru nepřekonaná šňůra. V tý době byl prostě strašnej boom tý kapely mezi širší spektrum posluchačů. A pro někoho je to zase třeba Corrida tour. Je blbost se dohadovat, kdy to bylo lepší, protože to každej vidí jinak. Pravda je někde uprostřed.


Vojta - 10.05. 2012 v 18:26
Pavle, už jsi fakt na pěst. Aby sis to zase blbě nevyložil a netvrdil, že se chce někdo mlátit, tak jsi už prostě otravnej. Za celou dobu, co sem píšeš, jsi ještě nenapsal nic novýho. Furt do kola píšeš jedno a to samý. Jenom tady děláš rozbroje. Myslim, že když jsi ty svoje nesmysly napsal poprvý a po druhý, tak to stačilo. Ale ne, ty se sem budeš srát furt. Až tě napadne něco, co jsi ještě nepsal, tak ok, ale už sem prosimtě nepiš to, co tu píšeš už dobrej měsíc, možná víc. Např. to že je Kabát komerční, že ti vadí Pepa v Hlasu, že Kabát vyměkl, že s náma se nedá diskutovat a podobně. Všechno už jsi nám to řekl, děkujem za přednášky a už s tim neotravuj.


Deuce - 10.05. 2012 v 18:00
Lidi, proč Vám tak vadí, že je Pepa v Hlasu? Nebo proč je Vám proti srsti, že tam vystoupí celá kapela? Já osobně jsem rád, že tam budou, protože aspoň široký veřejnosti ukážou, že jsou tady prostě nejlepší


MaR.015 - 10.05. 2012 v 17:21
Dneska v rádiu říkali že Kabáti jsou znovu potvrzení jako hlavní hvězdy Havířovských slavností (7. - 9.9.2012, areál Městské sportovní haly (rugbyové hřiště))


Pavel - 10.05. 2012 v 17:12
Tom: Lépe bych to napsat nedovedl , to bylo názorové pohlazení po duši. Škoda , že jsi to napsal o pár minutek dříve než já , také jsem to měl na mysli , ale něco v tom duchu jsem napsal dříve a měl jsi vidět , jak jsem dopadl.


Pavel - 10.05. 2012 v 16:52
Wolix :Další inteligentní a distingovaný fanoušek Kabátů. Je radost S Vámi komunikovat , jen co je pravda. Když nemáte žádné argumenty, hned hrubě napadáte a chtěli by jste už někoho mlátit. Jak ubohé , k tomu se uchylují jenom a pouze ti nejslabší jedinci . Lituji Vás v životě , s takovýmhle jednáním to dnes dotáhnete hodně daleko , už teď Vám přeji hodně úspěchů.
Iker: U popelářů bohužel nedělám , to Tě zklamu , možná bys to mohl zkusit Ty , abys věděl , co je práce. Ale Ty jsi zajisté studoval konzervatoř a tedy hudbě rozumíš , to pak pardón.
Zbyňa: S Tebou se dá komunikovat na rozumný bázi , je vidět ,že ctíš i jiný názor a polemizuješ s ním , díky.
P.S. Turné Země plná trpaslíků je skvělý , však ho mám taky léta uschované ve své diskografii. A tour Čert na koze jel jakbysmet. Když si vzpomenu , jak jsem na těchto koncertech byl , ještě dnes mě naskakuje husí kůže , jakej to byl vodvaz a jaký to mělo setsakramentský koule !!! Hlavně , že je na co vzpomínat .


Tom ( kabátovec) - 10.05. 2012 v 16:58
Zbyňa : 100 bodů... Trefil jsi to.

Poslední odstavec je napsaný hrozně trefně. Jako kytarista se s tím nemůžu jinak než ztotožnit. Jde spíš o to, že Pepa to nedokázal zazpívat. Má ji motorovou byla neskutečně zkurvená...a taky o tom kapela ví. Ještě mám v PC nahrávku z vypichu... Ten paskvil, který vyšel na DVD je tak neupřimný ,jako Pepovo vystupování v hlasu. Ondra mě teď může ukamenovat... ale je to tak.


Zbyňa - 10.05. 2012 v 14:52
Čau rockeři, nejsou ty rozbroje tady trošku zbytečný? Přece je logický, že má každej na kapelu a její současnou podobu jinej názor. Já jsem třeba měl tuto neděli možnost vidět právě těch 5 minut Hlasu, kdy Pepé mluvil o tom jejich chystaným vystoupení tam a přitom tam vejral do těch notebooků s Facebookem Jeho učinkování tam neřeším, chápu že ty peníze za to, jsou asi těžko odmínutelný. Prostě na to nekoukám. Ale pokud tam vyleze celá kapela, tak je to pro mě totéž, jako kdyby řekli: "Ahoj, my jsme Kabát, obchodní projekt s image rockový kapely". Co jim to může dát? Kromě peněz, který určitě nebudou v tomto případě to zásadní, tak asi to proč tam choděj ostatní porotci. Všimli jste si třeba na Martě Jandový, že když se vrátila z Německa, tak jí tu bohužel nikdo neznal. Stačilo vlíst do poroty superstar a najednou se kšefty hrnou a má postaráno o nabídky na mnoho let dopředu? Tak o to tady jde. Nalákat nové fanoušky, ale musíme mít stále na mysli, že kapelu dělají právě jejich fans. Na YouTube jsem nedávno narazil na záznam z turné Země plná trpaslíků a úplně mě posadilo na zadek, jaký to mělo koule.
Jo a ještě jedna věc: Už několikrát jsem zde četl a tom Oťasovým "bolení" ruky po zahrání Má jí motorovou na Vypichu. A že právě kvůli tomu ji nehráli celou. Skutečně si někdo myslí, že profi muzikanti, kteří hrajou 30 let, by s něčím takovým měli problém Prostě to bylo jen gesto pro lidi.


Rocker Martin - 10.05. 2012 v 15:00
Ku.va už je to tu zase...Prosím vás, Ondro a spol, nemůžete takové názory někdy ignorovat?? Někdo tady napíše něco proti Pepovi a hned začnete nadávat a urážet. Samozřejmě jsem s váma v to, že si Pepa může dělat co chce, a nikomu do toho nic není co dělá!!! Ale Některým to prostě nevysvětlíte.... Zkuste někdy ty anti kabátí názory ignorovat! Pak to tady v te kecárně vypadá jak to vypadá....


Iker - 10.05. 2012 v 14:30
Bože další natvrdlý člověk co se naváži do kapely a Pepy,jeden člověk tu dokáže naštvat všechny fans...proč to děla..
jak už řekl WOLIX taky si myslim že děláš u popelářu a hudbě vůbec nerozumíš..


WOLIX - 10.05. 2012 v 14:28
drž hubu PAVLE.. by mě zajimalo co ty takhle děláš že tady kritizujes a meleš ptákoviny do PEPY do KAPELY a jeste do jejich FANOUŠKŮ !!! co ty takeho dělas.. co to tady pořad pišeš co to pořád meleš za nesmysly !!! fakt ti trošky jebe v hlavě..ty fakt tu tlamu zavři nebo co zni vypouštíš je konec.. prostě ticho !!


Pavel - 10.05. 2012 v 12:10
Ondrášku , zdraví Tě stupidní blb. Ty musíš být velký chytrolín , hmmm. Když si čtu Tvoje předešlé reakce na lidi, kteří se jenom trošku otřou o Tvoji skupinu , kterou vzhledem k Tvému mládí posloucháš TEPRVE pár let , stačí mi to , abych si o Tobě myslel své. Nebudu Tě ani urážet , za to mi vůbec , ale vůbec ani za mák nestojíš, jseš mi volnej. Ty jseš tady velitel tohohle fóra , sám velký diktátor , který hned ohodnotí každého. Je mi z Tebe smutno, jakým stylem k tomuhle přistupuješ. Jen tak dál , přeji mnoho úspěchů !!!
Nobody : Taky se moc těším , až na pódium "vtrhne" Majkl Dejvid a svým krásným hlasem podpoří celý slovutný Kabát. Byl by to takový krásný pohodový DISCOROCK.


nobody - 10.05. 2012 v 11:32
...je celkem jedno jakou pecku v té metalové show zahrajou, jen doufám že v refrénu vypomůže podle TV anket nejlepší zpěvák ČR , znalec muziky a kámoš Míša D.:)


Ondra - 10.05. 2012 v 10:57
Proboha,další stupidní blb co má zapotřebí se navážet do Pepy.Už není jako dřív a nikdy nebude.Přestante se do něho koněčně srát a nechte ho dělat to co on sám uzná za vhodné.Kyž se podívá na tyhle stránky tak si musí připadat jak pod nějakým diktátorem


Dan Fiala (webmaster) - 10.05. 2012 v 09:06
to Pavel: Jestli máš na mysli mě, tak já žádné příspěvky nemazal.


Pavel - 10.05. 2012 v 00:35
Já se divím všemu , jakým směrem se vůbec Kabát ubírá , nemluvě o účasti Vojtka ve stupidní TV " šou" a jeho rádoby moudrá hodnocení svých koní. Dokonce jsem se pousmál , že už zde musel ne jeden příspěvek zasahovat webový pán , jo , když jsem někdo napíše , byť jen trošičku jiný názor , ze zlou se potáže. Je to všechno fraška , pro peníze se člověk hodně poníží , ach jo ... .


Rob - 09.05. 2012 v 22:43
Tak Rockstone Bomemia opět mění místo konání, tentokrát to má být na letišti v Tchořovicích. DIivím se, že Kabáti potvrdili účast na tak pochybné akci.