Kecárna

VLOŽIT VZKAZ


Ondra - 12.05. 2012 v 15:21
Andy:Nevím proč si všichni myslíte že Dole v dole byl apsolutní vrchol.Myslím že na vrcholu jsou pořád.Myslím že třeba turné BDP bylo famozní.Obrovské kruhové podium i když nevím jestli bylo otočné,jak u suma sumárum jestli teda na suma bylo.Zajímalo by mně kdo jim vymýšlí ty podia.Asi okolo toho bude strašne moc práce.A opet,prosím aby mně někdo dal informace,kdo ví jak to tehdy bylo s kapelou Scandall,popřípadě,nějaké videa,pokud jsou někde v archývu


Štěrbová Markéta - 12.05. 2012 v 07:01
Dobrý den, moje desetiletá dcera,by Vám ráda zaslala text k posouzení.
Letopisy letí
Letopisy letí a já s tužkou sedím,vana pivo,toje ráj.
A pak hraju karty u halapartny, a pak z tužkou sedím dál...

Nevím,co mám dělat,po zahradě běhat,dívám se, co všishni dělají...
Tomáš zase svačí,Bára venku jančía Aneta tančí,čert vleťel oknem sem! Světnice je plná, barevný světlice přelétají a poháry přetékají.

Povídám, jupí čerte pryč z tý hospody, nebo tě ztáhnu z kůže, nehledě na zákon se to může!!

Letopisy letí a já z tužkou sedím,vana pivo,to je ráj§
A pak hraju karty u halapartny a pak s tužkou sedím dál....Mou desetiletou dceru by velmi potěšilo, kdyby od vás dostala dopis,tak pokud to bude jen trochu možné,napište jí prosím na adresu : Kateřina Hauslová, Doubrvice 66, okr.Strakonice, PSČ: 387 35


WOLIX - 11.05. 2012 v 16:56
ach bože... fakt ignorovat toho blba.. s prominutim hovno dokázal hudbu tam možna posloucha a jen kritizuje to co by on sám nikdy nedokázal...


Andy - 11.05. 2012 v 12:08
...a absolutní vrchol podle mě bylo open air "Dole v dole tour ....

Tak chlape ty me mluvis z duse :P. Byl sem v HK a videl sem DVD milionkrat a proste pecka.

Pavle:
Neda me to ale musim se k tobe vyjadrit. Jo v urcitejch vecech mas pravdu a jen malo lidi ti ji bere. Ale krva drat uvedomujes si kde to pises???? Jsi ty pako na strankach, kde se zdruzuji fans Kabatu.
To pako ti nepisu proto, ze bych s tebou razantne nesouhlasil. Nemyslim si o tobe ze ses hloupej protoze mas jinej nazor, ale myslim si ze jsi hloupej , protoze ten nazor Opakovane pises prave zde a opakovane zde delas zubytecny hadky, ktery se opakovane opakujou. Opakujes se ty, opakuje se ondra, opakujou se ostatni a opakuje se opakovani vseho opakovani. Tak uz chlape jdi na web kapely kde ti je dobre a ktera splnuje co si zadas.
Jeste jednou ti rikam , tve nazory beru a je v nich nejedno zrnko pravdy, ale pro boha!!! Uz toho nechej.. prosim


Ondra - 10.05. 2012 v 23:40
WOLIX:To je marné mu něco říkat,to si piš že to zas obrátí proti tobě.Jediné co nepochopim,proč teda takoví lidě sem vůbec chodí a věnujou se kabátům,když se jim nelíbí.Copak jim nekdo nařídil že je musí povině poslouchat?On si myslí že když poslouchám kabáty pár let,to jest zhruba od suma sumárum tak žeo nich vím kulové nebo hodně málo.Myslím žew zas tak mimo nejsu,viděl jsem par videjí z té doby a líbí se mi jací jsou ted.okud se mu líbili Kabáti tak jak je videt třeba na černé vráně tak at je neposlouchá.To byla doba kdy pořád jen chlastali,hulili trávu,dokonce na starých fotkách je Pepa vidět s cigárem a ted už nehulí.Pepa a i ostatní jsou ted úplně jiní,v té době by se Pepa každému vysmál do ksichtu kdyy mu řekli že bude hrát v muzikalech,by si myslel že si zněho delají prdel.Jednoduše řečeno,komu se nelíbí tak at je neposlouchají,komu jo tak at je podporují,kupujou si jejich cd a dvd a chodí na koncerty tečka.Vždycky se tu ale objeví jeden blb,který nasere 10 lidí a více a náramně se tím baví


Vojta - 10.05. 2012 v 23:16
Jo mimochodem, ty mě znáš, když říkáš, že nic nedovedu? Uvidíme, jestli to samý budou zejtra říkat lidi na fesťáku. Věř mi, že tvoje provnkování je mi u prdele.


Vojta - 10.05. 2012 v 23:07
Pavle jsi ubožák. Nám se tahle hudba líbí. Pokud tobě ne, tvoje věc. Tak se do nás kurva neser. Je naše věc co posloucháme. Nevim, možná si myslíš, že když jsi dospělej, že někoho tvý kecy zajímaj, ale máš smůlu. Jsi za debila. Fakt miluju lidi, který urážejí kapely a jejich hudbu a při tom nikdy sami nic v hudbě nedokázali.


zmesky - 10.05. 2012 v 21:39
inteligenti komentaře pana Pavla chytrolina..
jinak Martine.. když tam Pepa v tom hlasu je, maji tam i svuj manazing tak proč by nemohli ? zase po delši době v televizi ;)


WOLIX - 10.05. 2012 v 21:37
ja nic neřikam pavle ale meles nesmysly prsote... navážis a staras se o neco co nemas.. co nemusis.. ja hudbe taky rozumim kapelu mam a daři se :) ale ty určite nemas a meleš na tlamě..


Rocker Martin - 10.05. 2012 v 21:04
Zbyňa: Taky s tebou souhlasím, i pro mne bylo Tour Dole v dole nepřekonatelné, to bylo prostě bomba...je fakt že tím si nastavili laťku dost vysoko. Jak jsem vždycky říkal, učinkování Pepy v hlasu mi moc nevadí, je to jeho věc. Ale když sem slyšel že by tam měl hrát celý Kabát, tak to musím říct že už jsem zásadně proti. Kabát do takové soutěže prostě nepatří! Mají se zviditelnit na vlastních koncertech, ale vystupovat v takovém pořadu, to už je i na mě trochu moc...


Pavel - 10.05. 2012 v 20:57
No , konečně Vojtíšku ses taky ozval siláckými gesty. Nic jiného také nedovedeš s ostatními Tobě podobnými mladíčky , připadáš mi jako , ale škoda slov. Pravda hošánci , někdy bolí , ale to vy si neuvědomujete. Vynášejte si ten svůj dnešní Kabát do nebe , jak je skvělej , ať je vám dobře po těle. Pochopíte to později. Sbohem.


Zbyňa - 10.05. 2012 v 19:39
to Deuce: Já třeba chápu, že Ti to takhle vyhovuje. Byla doba, kdy bych za to byl taky rád. A fakt by mě ani nenapadlo se na Tebe kvůli tomu dívat zkrz prsty.
Je třeba pochopit, že člověka, pro kterého byl Kabát nejlepší na "Děvky ty to znaj", nemůže uchvátit Kabát dnes. Ten člověk si ale zase musí uvědomit, že kapela nemůže hrát 20 let stejně, to by jí samotnou nemohlo bavit. Já je poslouchám někdy od desky "Go satane go" a absolutní vrchol podle mě bylo open air "Dole v dole tour". To je dle mého názoru nepřekonaná šňůra. V tý době byl prostě strašnej boom tý kapely mezi širší spektrum posluchačů. A pro někoho je to zase třeba Corrida tour. Je blbost se dohadovat, kdy to bylo lepší, protože to každej vidí jinak. Pravda je někde uprostřed.


Vojta - 10.05. 2012 v 18:26
Pavle, už jsi fakt na pěst. Aby sis to zase blbě nevyložil a netvrdil, že se chce někdo mlátit, tak jsi už prostě otravnej. Za celou dobu, co sem píšeš, jsi ještě nenapsal nic novýho. Furt do kola píšeš jedno a to samý. Jenom tady děláš rozbroje. Myslim, že když jsi ty svoje nesmysly napsal poprvý a po druhý, tak to stačilo. Ale ne, ty se sem budeš srát furt. Až tě napadne něco, co jsi ještě nepsal, tak ok, ale už sem prosimtě nepiš to, co tu píšeš už dobrej měsíc, možná víc. Např. to že je Kabát komerční, že ti vadí Pepa v Hlasu, že Kabát vyměkl, že s náma se nedá diskutovat a podobně. Všechno už jsi nám to řekl, děkujem za přednášky a už s tim neotravuj.


Deuce - 10.05. 2012 v 18:00
Lidi, proč Vám tak vadí, že je Pepa v Hlasu? Nebo proč je Vám proti srsti, že tam vystoupí celá kapela? Já osobně jsem rád, že tam budou, protože aspoň široký veřejnosti ukážou, že jsou tady prostě nejlepší


MaR.015 - 10.05. 2012 v 17:21
Dneska v rádiu říkali že Kabáti jsou znovu potvrzení jako hlavní hvězdy Havířovských slavností (7. - 9.9.2012, areál Městské sportovní haly (rugbyové hřiště))


Pavel - 10.05. 2012 v 17:12
Tom: Lépe bych to napsat nedovedl , to bylo názorové pohlazení po duši. Škoda , že jsi to napsal o pár minutek dříve než já , také jsem to měl na mysli , ale něco v tom duchu jsem napsal dříve a měl jsi vidět , jak jsem dopadl.


Pavel - 10.05. 2012 v 16:52
Wolix :Další inteligentní a distingovaný fanoušek Kabátů. Je radost S Vámi komunikovat , jen co je pravda. Když nemáte žádné argumenty, hned hrubě napadáte a chtěli by jste už někoho mlátit. Jak ubohé , k tomu se uchylují jenom a pouze ti nejslabší jedinci . Lituji Vás v životě , s takovýmhle jednáním to dnes dotáhnete hodně daleko , už teď Vám přeji hodně úspěchů.
Iker: U popelářů bohužel nedělám , to Tě zklamu , možná bys to mohl zkusit Ty , abys věděl , co je práce. Ale Ty jsi zajisté studoval konzervatoř a tedy hudbě rozumíš , to pak pardón.
Zbyňa: S Tebou se dá komunikovat na rozumný bázi , je vidět ,že ctíš i jiný názor a polemizuješ s ním , díky.
P.S. Turné Země plná trpaslíků je skvělý , však ho mám taky léta uschované ve své diskografii. A tour Čert na koze jel jakbysmet. Když si vzpomenu , jak jsem na těchto koncertech byl , ještě dnes mě naskakuje husí kůže , jakej to byl vodvaz a jaký to mělo setsakramentský koule !!! Hlavně , že je na co vzpomínat .


Tom ( kabátovec) - 10.05. 2012 v 16:58
Zbyňa : 100 bodů... Trefil jsi to.

Poslední odstavec je napsaný hrozně trefně. Jako kytarista se s tím nemůžu jinak než ztotožnit. Jde spíš o to, že Pepa to nedokázal zazpívat. Má ji motorovou byla neskutečně zkurvená...a taky o tom kapela ví. Ještě mám v PC nahrávku z vypichu... Ten paskvil, který vyšel na DVD je tak neupřimný ,jako Pepovo vystupování v hlasu. Ondra mě teď může ukamenovat... ale je to tak.


Zbyňa - 10.05. 2012 v 14:52
Čau rockeři, nejsou ty rozbroje tady trošku zbytečný? Přece je logický, že má každej na kapelu a její současnou podobu jinej názor. Já jsem třeba měl tuto neděli možnost vidět právě těch 5 minut Hlasu, kdy Pepé mluvil o tom jejich chystaným vystoupení tam a přitom tam vejral do těch notebooků s Facebookem Jeho učinkování tam neřeším, chápu že ty peníze za to, jsou asi těžko odmínutelný. Prostě na to nekoukám. Ale pokud tam vyleze celá kapela, tak je to pro mě totéž, jako kdyby řekli: "Ahoj, my jsme Kabát, obchodní projekt s image rockový kapely". Co jim to může dát? Kromě peněz, který určitě nebudou v tomto případě to zásadní, tak asi to proč tam choděj ostatní porotci. Všimli jste si třeba na Martě Jandový, že když se vrátila z Německa, tak jí tu bohužel nikdo neznal. Stačilo vlíst do poroty superstar a najednou se kšefty hrnou a má postaráno o nabídky na mnoho let dopředu? Tak o to tady jde. Nalákat nové fanoušky, ale musíme mít stále na mysli, že kapelu dělají právě jejich fans. Na YouTube jsem nedávno narazil na záznam z turné Země plná trpaslíků a úplně mě posadilo na zadek, jaký to mělo koule.
Jo a ještě jedna věc: Už několikrát jsem zde četl a tom Oťasovým "bolení" ruky po zahrání Má jí motorovou na Vypichu. A že právě kvůli tomu ji nehráli celou. Skutečně si někdo myslí, že profi muzikanti, kteří hrajou 30 let, by s něčím takovým měli problém Prostě to bylo jen gesto pro lidi.


Rocker Martin - 10.05. 2012 v 15:00
Ku.va už je to tu zase...Prosím vás, Ondro a spol, nemůžete takové názory někdy ignorovat?? Někdo tady napíše něco proti Pepovi a hned začnete nadávat a urážet. Samozřejmě jsem s váma v to, že si Pepa může dělat co chce, a nikomu do toho nic není co dělá!!! Ale Některým to prostě nevysvětlíte.... Zkuste někdy ty anti kabátí názory ignorovat! Pak to tady v te kecárně vypadá jak to vypadá....