Kecárna

VLOŽIT VZKAZ


Milan - 15.04. 2012 v 15:55
Ahoj vespolek. Nemíním dál polemizovat o tom , co tady proběhlo na můj účet , resp. na Pavlův. On mě včera a dnes dokonale zastoupil , lépe to snad ani nešlo. Díky moc .Nejvíce mně tady vadila spousta invektiv z druhé strany , ale už toho necháme. Každý to vidíme z jiného úhlu pohledu. Mějte se.


Dragon - 15.04. 2012 v 15:24
Ondra: Velká scéna, světla a hodně lidí nejsou všechno. Kabáti jsou fajn, už jenom proto, že na ně nechodím nějak často. Ale třeba Doga, Traktor nebo Aleš Brichta band mě většinou dostanou do kolen i na menších akcí a koncertně jsou pro mě tyhle domácí bandy asi nepřekonatelné.

Pavel: No jo, ale tu "Optimistickou" zpívali Harlej ještě v době, kdy dělali trošku jinou muziku než dneska. Z poslední desky jsem do konce slyšel jedinou písničku, jinak mě to nebavilo.


Vojta - 15.04. 2012 v 15:02
Pavel: Já nemam potřebu se hádat, ale od posledního turné se tady přesně tyhle názory pořád řešily a já už mám na to alergii. Jinak samozřejmě každá kapela na nějaké úrovni má svou kvalitu. Každej má rád něco jinýho. Já si užívám jak obrovskou profesionální scénu, tak tady u nás regionální, kde se v jednom suprovym klubu skoro každej pátek sleze 50 - 100 lidí a za večer zahrajou 3 kapely tady z KV kraje, případně občas někdo větší nebo prostě někdo od jinud. Já mám rád tohle oboje, někdo třeba jen jedno z toho nebo něco mezi, ale všechno tohle má svý pro a proti. Každej si musí vybrat sám.


zmesky - 15.04. 2012 v 15:00
no konečne stebou Pavle ta lip bavit..
Ohledne festaku tak jsem se ve fankubu dočetl že v OSTRAVĚ že to bude taky větši koncert.. takže se těším ;)
Ja mám KABÁT rád aj ten stary ale aj ten nový KABÁT posloucham od suma sumárum.. posloucham všechny pisničky od KABÁTU nové staré to je fuč, mě se libí oboje.. třeba taka motorovka je super proste ale takovi burlaci nebo DOLE v DOLE prostě nějak tam citim ten děj víc nebo nevim jak to řict..
Prostě KABÁT stary nový prostě porád luxusni KABÁT
a na tu ostravu se mrtě těším ;) jestě že má kamoš řidíčak a na konec pojedou s Rožnova 2 a více plnych aut :D :D to bude kalba :D


Pavel - 15.04. 2012 v 14:42
Vojto , konečně solidní dialog. Tak takhle to od Tebe beru.
Ondrovi odpověděls dobře , jeho slova , že Kabáti mají na koncertech víc lidí atd. mě zase doslova nadzvedla ze židle. Já už nevím , podle čeho posuzuje kvalitu. Harlej je velice povedená partička , její show jsou dobrá , v 90 - tých letech ještě se Šafránkem to bylo maso , s Hrbáčkem to nemá už takový náboj , není to takový frontman. Ale zase je to jen můj názor. A že Harlej nesahá Kabátům ani po kotníky ?Vždyť už na začátku kariéry v jedný skladbě zpívají : "nikdy z nás nebudou , nebudou Kabáti" - sami z toho mají recesi . To jen na okraj.


Vojta - 15.04. 2012 v 14:24
Pavel: Ale tyhle fakta jsou pro vás, co máte názor, že šli do kelu. Pro nás je Kabát pořád na prvním místě a nemáme proti němu nic. My prostě nic unášet nemusíme, protože nás to prostě neužírá, že je ta muzika trochu jiná než dřív. Nám se to líbí. Vezmu to třeba jako kytarista. Hraju na el. kytaru 5 let. Od Kabátu zahraju skoro všechno, na co si vzpomeneš. A teď já si zahraju písničky z Motorovky nebo z Děvek a pak si přejedu třeba celý CD Corrida a BdP. Někde bude rozdíl v rychlosti, někde v náročnosti, ale nikde si neřeknu, že ten nebo ten riff je špatnej. Oni jsou na tom muzikantsky pořád skvěle.


Vojta - 15.04. 2012 v 14:19
Ondra: Takhle to brát nemůžeš. Každej má radši něco jinýho. Ne každýmu vyhovuje obrovská scéna. A zrovna tak, jako my máme rádi Kabát, tak někdo má rád Harlej.


Pavel - 15.04. 2012 v 14:05
Jestli Tě mohu poprosit , buď tak laskavá a nebudeš nám zakazovat , co máme a nemáme !!!Ostatně užili jsme si toho dost a dost dříve . Ani k tomu nepotřebuji používat sprostá slova a ani nic rozmlátit. Jenom prostě neunesete holá fakta a to je vše. U Vojty mně bylo hned jasný , že mu je tak 17-18, to nevadí , že jste mladší , ale měli by jste pochopit , že Kabát posloucháte pár let a už jste mistři světa v názorech na ně. No jo , pište si sem i nadále mezi sebou samý superlativy , jak je Kabát nej a nej. Já Vám to brát nebudu. Jenom buďte trošku distingovanější ve vyjadřování. Vadí mi , když někdo nemá padný argumenty a řeší to , tak jako vy , různejma výhrůžkama apod. Ale co , když je Vám to bližší , než si o tom rozumně podebatovat , brát Vám to nebudu.


Vojta - 15.04. 2012 v 14:15
mrkuba: Sám na akce nechodim. Když bych byl sám na koncertě, tak to se dá, ale potom třeba to cestování už je na prd, když jsi sám. To by mě nebavilo.


Ondra - 15.04. 2012 v 14:15
Jak může mít nekdo radši koncert hárleje než koncert kabátu.Dyt kabáti maji na koncertech daleko víc lidí,nejlepši svetelné a jiné efekty,plameny a všechno na špickové urovni a oni spíš ti lidi upřednostnují klubove koncerty a přitom harlej sahá kabátům sotva po kotniky


Vojta - 15.04. 2012 v 14:11
natalka: To není tak jednoduchý. Koncerty, respektive festivaly pro letošní rok jsou už domluvený. Až někdy bude v Praze koncert, určitě se to v sekci s názvem koncerty dozvíš.


mrkuba - 15.04. 2012 v 14:07
Vojta: Vždyť není problém vyrazit někam vlakem třeba. Mě je teď 17 jak tobě ale mám to štěstí že Kabáti mi dojedou do Ostravy což mam asi 10km od města kde bydlím takže pohoda. Ale byl jsem smířený s tím že budu muset jet tento rock někde do Prahy. Jinak minulý rock jsem se nemohl zůčastnit koncertu v Ostravě jelikož jsem byl nemocný tak jsem jel sám do Olomouce, jelikož taky nemám moc kamarádu co žerou kabáty. Určitě bys to měl ještě zvážit tu cestu do Domažlic


honza - 15.04. 2012 v 14:02
Ahoj ja jsem vaš fanda novej a rat bich chtěl navaš koncert ale nemame kč jemitolíto.


natalka - 15.04. 2012 v 14:03
ahoj kdy se konečně rozhodnete? na ten koncert v tý praze?


léňa - 15.04. 2012 v 13:50
Milan, Pavel: Nechápu, proč sem píšete takový věci jako Kabát není to, co býval... Jestli se vám nelíbí muzika, kterou hrají teď a máte potřebu jí kritizovat, tak co na tomhle webu vůbec děláte k*rva?! ...


Vojta - 15.04. 2012 v 13:11
zmesky: Díky, já se Kabátu budu zastávat za jakýchkoli okolností. No s fesťákama nevim, jsem ze Sokolova, to je 30 km na západ od Karlových Varů. Přemýšlim o Domažlicích. To je asi nejblíž. Ale víš co, mě bude 18 až v listopadu, takže řidičák nemam. Pokud by se mnou nejel táta, tak moc šancí nemám. A mám bohužel jen pár kamarádů, kteří Kabát poslouchají, a ti ani nejsou odsud. A abych jel nějak sám, to se mi nechce. Táta právě na ty akce moc není, ale doufám, že to nějak vyjde no. Když ne, svět se nezboří. Počkám si na turné. Ale mrzelo by mě, kdybych neslyšel ty přislíbený starý pecky, co se maj oprášit.


zmesky - 15.04. 2012 v 12:50
konečne se to tu uklidnilo.. VOJTO se všim stebou souhlasim.. panebože to co ti byli to byl konec.. ale už se o tom tady nebudem bavit.. nebo by sem to musel rozmlatit..
Vojta skama si ? Jden na letošni festak ?


natalka - 15.04. 2012 v 12:10
pepo kdy budete mít koncert v Praze?


Hana - 15.04. 2012 v 11:11
Ja doufam, ze budete mít víc koncertů a blíž u mého města... Chtěla bych tatkovi koupit lístek a jed s ním na vás koncert


Monička - 15.04. 2012 v 11:06
to ja viem ale majú prísť aj sem je to na wingsrockfest.sk