Kecárna

VLOŽIT VZKAZ


Vojta - 15.04. 2012 v 11:02
Monička: V sekci KONCERTY je napsaný kde letos budou hrát.


Monička - 15.04. 2012 v 10:17
Ja dúfam že Kabáti prídu na Wings lebo ja už mám lístky


Deuce - 15.04. 2012 v 09:35
pro ty co tady kritizujou - pokud jste si nevšimli, tak hudba je jejich prací za což logicky chtěj mít peníze, aby se uživili, to je naprosto normální a nevim, proč vám vadí zrovna tohle, já je budu poslouchat dál bez ohledu na to, co dělaj a kvůli čemu to dělaj


natalka - 15.04. 2012 v 08:48
kabáti kdy budete mít soukromí koncert?já vás mám strašně ráda a hlavně tebe pepo vojtku jsem 8 letá prosím dohodněte se


Vojta - 14.04. 2012 v 23:45
Martin: Nemá cenu už se s nima hádat. Počkám, až tohle nesmyslný téma vyšumí.


Martin Jirků - 14.04. 2012 v 23:30
Hele co tady furt řešíte co furt máte proti těm Kabátum Pavel, Milan, jen proto že vyměkli tak si myslite že sou to sračky ja taky třeba mam rád starý Kabáty ale líbi se mi aji současni, a jestli tu muziku dělaji pro peníze nebo ne to už je jejich věc nám do toho nic není pokud se vam to líbi tak poslouchejte a pokud ne tak jděte do řitě, kdo souhlasí pište.


Pavel - 14.04. 2012 v 22:50
Sám sis na to naběhl svojí poslední otázkou . Texty vypisovat nemusím , znám je z Motorový nazpaměť , protože tenkrát před 20 lety to byl ještě Kabát Kabátem a ty koncerty , klobouk dolů. To jsme si panečku zpívali , to byla nádherná doba , ale vše je nenávratně pryč ! Máme opravdu na co vzpomínat , z toho mám největší radost a myslím , že nejsem sám , viď Milane , Tygy a další pamětníci ? Sbohem ... .


Vojta - 14.04. 2012 v 22:26
Jasně, vypiš tady texty z celý Motorovky. Až tě zas napadnou nějaký moudra, tak napiš. Nebo radši ani ne.


Pavel - 14.04. 2012 v 22:18
MY NECHCEM VŮBEC NIC !!!
Vůbec nic , seberte se jděte pryč , nechte nás tu žít , dejte nám božskej klid.


Vojta - 14.04. 2012 v 21:35
Jděte do háje... Všechno tu rozhádejte, zkritizujte kapelu jako celek, pak se postupně vysmějte soukromým aktivitám jednotlivých členů a buďte spokojení, jací jste borci, že umíte po internetu kritizovat. Hrozně rád bych zažil situaci, kdy by jste se vy tři nebo čtyři sebrali a řekli to klukům osobně třeba na autogramiádě. Nedivim se, že plno stálých přispěvatelů sem přestalo psát. Vy jste se prostě rozhodli, že kapela už není to, co bývala a tak budete už jen kritizovat, že vyměkli a kdesi cosi. Kluci už nejsou nejmladší. Myslíte, že by zvládli turné o 17 koncertech, 28 písniček na jeden koncert kdyby hráli trash metal? Většina jsme tu rádi, že tu muziku dělaj, že koncerty jsou bezvadný a vy si furt budete ztěžovat. A jak jako jdou do háje? Co turné minulej rok? To bylo málo? Co ještě chcete?


Pavel - 14.04. 2012 v 20:56
Tak se nám to pěkně rozjíždí , co ? Myslel jsem si , že s Milanem , co to všechno způsobil , zůstanem sami , ale ne. Přeci jen normální lidi s normálním názorem ještě žijí. Díky moc , Tygy. Taky Ti připadá Vojta jako fanatik , co ? Samo , že za vším jsou peníze , těším se , až Kabáti budou hrát grátis , ha,ha. A zcela na místě je věta , že ignorují fanoušky. Mně to teda vůbec nevadí, nechci na ně koukat z půl kilometru , ale skalním fandům to nevadí vůbec , hlavně , že je jednou za rok uviděj v krajských městech . Ale přejme jim to.


Tygy - 14.04. 2012 v 20:42
Vojta: ku*evsky dlouho jsem do týhle diskuze nepřispěl až ty jsi mě donutil něco napsat...cituji "Ať berou víc nebo míň, styl hudby by nezměnili" chceš mi tu tvrdit, že hrajou pořád trash? Chceš mi tu tvrdit, že přestali hrát tvrdší musicu jen proto, že se jim nechce? Nebuď naivka... ve všem jsou peníze.
Nadále mi připomínáš fanatika. Nechápu proč by měl Kabáty každej pořád jen chválit. Když se chci podělit s negativní kritikou, jednoduše se s ní podělím na patřičným webu. Pokud se nepletu nejsi webmaster, aby tady měl někomu kázat za to, že kritizuje Kabát, Pepeho atd.
Nevím jestli jsi to byl ty, ale nedávno jsem tu četl že jste "skalní fandové". Kabát poslouchám přes 15 let, mám několik podpisů od celé kapely, paličku atd. atd., ale vůbec se nebojím říct, že poslední dobou jdou do háje a to z důvodu absolutní ignorace fanoušků, stylu vydání CD, turné, vydání DVD/CD z turné, festivaly (každý rok něco, aby bylo na chleba a náhodou rovnou před Vánocema).


Vojta - 14.04. 2012 v 20:25
Pavel: Opakuju po třetí. Ano vím, že sem každej může psát co chce. A s nějakym totáčem na mě nelez. Smiř se s tim, jak to funguje dneska. A pokud chceš bigbít každej víkend, choď do klubů na nějakou regionální scénu. Nevim odkud jsi a jestli něco takovýho máš poblíž. A pokud sis nevšiml, tak nejen Kabát se hudbou živí, takže bys mohl pochopit, že těžko někde budou hrát za darmo. S těma penězma jsi to lehce nepochopil. Myslel jsem to tak, že peníze jim neovlivňujou hudební styl. Ať berou víc nebo míň, styl hudby by nezměnili.


Pavel - 14.04. 2012 v 19:29
Tak jo , no. Bylo mi hned jasný , že budeš reagovat. Nikdo po Vás nechce a ani to nejde kritiku chválit. Nechte si ten Váš společnej zájem. Musel jsem se hodně moc zasmát , že je to baví BEZ OHLEDU NA PENÍZE . Hošánku , za totáče se hrálo za pivo a párek , potažmo za benoš. A to byly parádní zábavy a koncerty každý víkend, ještě , že jsem to zažil. To se hrálo bez ohledu na peníze !! Ne ty megalomanský koncerty parkrát za rok jako dneska. Ale to asi nepochopíš , co ? Furt píšeš o nějakým právu , co kdo má a co nemá . Já mám právo sem psát co chci , je mi úplně fuk , jak na to bude kdo reagovat , víš ?


zmesky - 14.04. 2012 v 19:23
Milane.. piší tak jak budu chtit.. a opět se navážis do života jinych.. když to neni PEPY tak zase kritizujes moje psani..
Kdo ti co udělal..
Ja myslim že to co PEPA děla tak po tom ti muže byt totalni hovno..
Někdo jako je PEPA a někdo jako několik lidi,máš pravdu,můžes řict tvuj nazor,ale nemužeš to takhle vykřikovat kam se ti zachce,a řikat co má dělat..Je to KABÁT přistí rok 30 let co exstistuje.. 23 let ve stejne sestave.. je jen na nich,co si budou hrát,co chcou hrát..Je jen na ních co budou v životě dělat,proto nemužeš jim mluvit do života..
To jako by mě nekdo nutil dělat to co nechci a místo rockové hudby hrát,nějaky rap nebo potobne kryploviny čemu se neda řikat zpěv..Mimochdem hrajem uplně stejnou hudbu co tady KABÁT,a tak trochy bych chtěl dělat to co Pepa..myslim tím muzikaly,kterym se Pepa věnuje už hoooodne velkou dobu..
Nechapu jak za tohle na něho mužete tohle řikat..


Vojta - 14.04. 2012 v 18:28
Pavel: Ale o tomhle přesně mluvim. Říkám, že každej může psát co chce, ale kritiku tu nikdo chválit nebude. Budeme mu nadávat, protože se naváží do našeho společného zájmu. A o tý změně jsem psal taky. Zopakuju ti to. Každá kapela by měla hrát to, co ji baví a ne to, co chtěj lidi. A věř, že Kabáty tahle muzika prostě baví. Bez ohledu na peníze. Peníze mají za to, co dělaj. Ne díky tomu, že by pro ty peníze stavěli písničky na míru. A k tomu se to líbí lidem. Lidi nemaj právo jim nakazovat, co maj hrát.


Pavel - 14.04. 2012 v 18:14
Čabas. Sleduju Vaši přestřelku a směju se. Nevím , proč Vám Milan hnul tak žlučí. Je někde napsaný , že sem nemůže někdo napsat protichůdný názor ?? Jsem s ním asi vrstevník , proto ho dokážu pochopit. Chtěl jen napsat , že rocker a diskouš je příšerný spojení , za komančů zcela nepřípustný , ale Vy jste určitě mladší a tak Vám to nevadí. Kabát už není tím Kabátem co býval , to musí vidět každej , akorát nejsou tak ortodoxní a choděj na lidi několika generací. Nezlobte se na mě , doba nás tak hezky vychovává , že pro peníze uděláme cokoliv i v muzice. Bohužel. Už vidím , jak mě peskujete , tak budu končit.


léňa - 14.04. 2012 v 17:18
Milan: musím souhlasit s Vojtou! každýmu do toho může bejt fakt hovno! Už to tady prosím neřeš... Pokud se ti to nelíbí, tak to sem nepiš..! .. Jsou tu lidi, který maj jeden společnej zájem, a to je KABÁT - tak proč se tu budem hádat o kravinách, když se můžem bavit o hudbě, která nás tu všechny baví?! .. Ne, radši se budem hádat o soukromým životě Pepy... vždycky se najde někdo, komu se nějaká blbost nelíbí... tohle já prostě nepochopim


Vojta - 14.04. 2012 v 16:48
Milan: Jasně, máš právo na názor, ale nepočítej s tím, že v téhle kecárně s tebou bude hafo lidí souhlasit. Na opak. Většina lidí ti bude za kritiku a posměšky ke komukoli z kapely nadávat. Každýmu je s prominutím hovno do toho, co členové kapely ve svým soukromí dělají. Důležitý je, že hudba se líbí a že zážitek na koncertě je skvělej. Takže tady počítej se sloganem od M. Špalka: "Kdo si nechce hubu spálit, musí mlčet a nebo chválit." A jen taj mimo... Neřekl jsem, že mám rockovou kapelu. Hrajem post-hardcore. A neřekl jsem, že všemu rozumim. Ale rozhodně rozumim něčemu, čemu ty rozumět nemůžeš. Kapela by měla hrát a dělat to, co jí baví. A pak už je na lidech, jestli se to bude líbit nebo ne. Ale styl hraní a chování záleží na kapele.


Milan - 14.04. 2012 v 15:53
Už jsem nechtěl reagovat , ale musím .
Pánové "zmešky" a Vojta jsou asi velcí znalci. Mají (rockovou) kapelu , to je asi patent , že všemu rozumí. Nesnesou však žádnou kritiku a ještě mi radí , abych se omluvil . Zmešky ,to jsi tedy přehnal !! Radil bych Ti zvolni a přejdi na distingovanější tón psaní. Hlavně si to pak po sobě přečti , máš šílený pravopis , fůra chyb , to o něčem svědčí. Vojto , já sice kapelu nemám , ale již přes 30 let se intenzivně zajímám o muziku. Netvrdím osobě , že jsem pravověrnej rocker , to byla taková metafora , ale za ta léta jsem od tohoto stylu neuhnul ani o píď. Někdo však ano. Jeho věc. Pomalu se zprofanovává a zaprodává. Je mi ho líto. To myslím Vojtka , který sám o sobě dnes tvrdí , že se necítí jako rocker , to jste snad z jeho úst slyšeli , ne ? Kdybych tušil , jakou bouři nevole vzbudí můj příspěvek ohledně křtu desky Davida Vojtkem , tak jsem se na to pěkně zvysoka vykálel. Vůbec mi to nestálo za to. Ani jsem nikoho nechtěl urážet jako Vy (viz Vaše příspěvky). Bohužel se mi to hrubě nevyplatilo , ale co , život jde dál. Přeji Vám tedy , ať ještě tato pseudo dvojice spolu natočí duet nebo vzájemné hostování na deskách a budete spokojeni. Dál si sem pište KLADNÁ vyjádření a pějte ódy na Kabát. Nezapomeňte však , že někdo má právo vyjádřit názor a napsat ho. Toť vše.