Kecárna

VLOŽIT VZKAZ


Vojta - 14.04. 2012 v 20:25
Pavel: Opakuju po třetí. Ano vím, že sem každej může psát co chce. A s nějakym totáčem na mě nelez. Smiř se s tim, jak to funguje dneska. A pokud chceš bigbít každej víkend, choď do klubů na nějakou regionální scénu. Nevim odkud jsi a jestli něco takovýho máš poblíž. A pokud sis nevšiml, tak nejen Kabát se hudbou živí, takže bys mohl pochopit, že těžko někde budou hrát za darmo. S těma penězma jsi to lehce nepochopil. Myslel jsem to tak, že peníze jim neovlivňujou hudební styl. Ať berou víc nebo míň, styl hudby by nezměnili.


Pavel - 14.04. 2012 v 19:29
Tak jo , no. Bylo mi hned jasný , že budeš reagovat. Nikdo po Vás nechce a ani to nejde kritiku chválit. Nechte si ten Váš společnej zájem. Musel jsem se hodně moc zasmát , že je to baví BEZ OHLEDU NA PENÍZE . Hošánku , za totáče se hrálo za pivo a párek , potažmo za benoš. A to byly parádní zábavy a koncerty každý víkend, ještě , že jsem to zažil. To se hrálo bez ohledu na peníze !! Ne ty megalomanský koncerty parkrát za rok jako dneska. Ale to asi nepochopíš , co ? Furt píšeš o nějakým právu , co kdo má a co nemá . Já mám právo sem psát co chci , je mi úplně fuk , jak na to bude kdo reagovat , víš ?


zmesky - 14.04. 2012 v 19:23
Milane.. piší tak jak budu chtit.. a opět se navážis do života jinych.. když to neni PEPY tak zase kritizujes moje psani..
Kdo ti co udělal..
Ja myslim že to co PEPA děla tak po tom ti muže byt totalni hovno..
Někdo jako je PEPA a někdo jako několik lidi,máš pravdu,můžes řict tvuj nazor,ale nemužeš to takhle vykřikovat kam se ti zachce,a řikat co má dělat..Je to KABÁT přistí rok 30 let co exstistuje.. 23 let ve stejne sestave.. je jen na nich,co si budou hrát,co chcou hrát..Je jen na ních co budou v životě dělat,proto nemužeš jim mluvit do života..
To jako by mě nekdo nutil dělat to co nechci a místo rockové hudby hrát,nějaky rap nebo potobne kryploviny čemu se neda řikat zpěv..Mimochdem hrajem uplně stejnou hudbu co tady KABÁT,a tak trochy bych chtěl dělat to co Pepa..myslim tím muzikaly,kterym se Pepa věnuje už hoooodne velkou dobu..
Nechapu jak za tohle na něho mužete tohle řikat..


Vojta - 14.04. 2012 v 18:28
Pavel: Ale o tomhle přesně mluvim. Říkám, že každej může psát co chce, ale kritiku tu nikdo chválit nebude. Budeme mu nadávat, protože se naváží do našeho společného zájmu. A o tý změně jsem psal taky. Zopakuju ti to. Každá kapela by měla hrát to, co ji baví a ne to, co chtěj lidi. A věř, že Kabáty tahle muzika prostě baví. Bez ohledu na peníze. Peníze mají za to, co dělaj. Ne díky tomu, že by pro ty peníze stavěli písničky na míru. A k tomu se to líbí lidem. Lidi nemaj právo jim nakazovat, co maj hrát.


Pavel - 14.04. 2012 v 18:14
Čabas. Sleduju Vaši přestřelku a směju se. Nevím , proč Vám Milan hnul tak žlučí. Je někde napsaný , že sem nemůže někdo napsat protichůdný názor ?? Jsem s ním asi vrstevník , proto ho dokážu pochopit. Chtěl jen napsat , že rocker a diskouš je příšerný spojení , za komančů zcela nepřípustný , ale Vy jste určitě mladší a tak Vám to nevadí. Kabát už není tím Kabátem co býval , to musí vidět každej , akorát nejsou tak ortodoxní a choděj na lidi několika generací. Nezlobte se na mě , doba nás tak hezky vychovává , že pro peníze uděláme cokoliv i v muzice. Bohužel. Už vidím , jak mě peskujete , tak budu končit.


léňa - 14.04. 2012 v 17:18
Milan: musím souhlasit s Vojtou! každýmu do toho může bejt fakt hovno! Už to tady prosím neřeš... Pokud se ti to nelíbí, tak to sem nepiš..! .. Jsou tu lidi, který maj jeden společnej zájem, a to je KABÁT - tak proč se tu budem hádat o kravinách, když se můžem bavit o hudbě, která nás tu všechny baví?! .. Ne, radši se budem hádat o soukromým životě Pepy... vždycky se najde někdo, komu se nějaká blbost nelíbí... tohle já prostě nepochopim


Vojta - 14.04. 2012 v 16:48
Milan: Jasně, máš právo na názor, ale nepočítej s tím, že v téhle kecárně s tebou bude hafo lidí souhlasit. Na opak. Většina lidí ti bude za kritiku a posměšky ke komukoli z kapely nadávat. Každýmu je s prominutím hovno do toho, co členové kapely ve svým soukromí dělají. Důležitý je, že hudba se líbí a že zážitek na koncertě je skvělej. Takže tady počítej se sloganem od M. Špalka: "Kdo si nechce hubu spálit, musí mlčet a nebo chválit." A jen taj mimo... Neřekl jsem, že mám rockovou kapelu. Hrajem post-hardcore. A neřekl jsem, že všemu rozumim. Ale rozhodně rozumim něčemu, čemu ty rozumět nemůžeš. Kapela by měla hrát a dělat to, co jí baví. A pak už je na lidech, jestli se to bude líbit nebo ne. Ale styl hraní a chování záleží na kapele.


Milan - 14.04. 2012 v 15:53
Už jsem nechtěl reagovat , ale musím .
Pánové "zmešky" a Vojta jsou asi velcí znalci. Mají (rockovou) kapelu , to je asi patent , že všemu rozumí. Nesnesou však žádnou kritiku a ještě mi radí , abych se omluvil . Zmešky ,to jsi tedy přehnal !! Radil bych Ti zvolni a přejdi na distingovanější tón psaní. Hlavně si to pak po sobě přečti , máš šílený pravopis , fůra chyb , to o něčem svědčí. Vojto , já sice kapelu nemám , ale již přes 30 let se intenzivně zajímám o muziku. Netvrdím osobě , že jsem pravověrnej rocker , to byla taková metafora , ale za ta léta jsem od tohoto stylu neuhnul ani o píď. Někdo však ano. Jeho věc. Pomalu se zprofanovává a zaprodává. Je mi ho líto. To myslím Vojtka , který sám o sobě dnes tvrdí , že se necítí jako rocker , to jste snad z jeho úst slyšeli , ne ? Kdybych tušil , jakou bouři nevole vzbudí můj příspěvek ohledně křtu desky Davida Vojtkem , tak jsem se na to pěkně zvysoka vykálel. Vůbec mi to nestálo za to. Ani jsem nikoho nechtěl urážet jako Vy (viz Vaše příspěvky). Bohužel se mi to hrubě nevyplatilo , ale co , život jde dál. Přeji Vám tedy , ať ještě tato pseudo dvojice spolu natočí duet nebo vzájemné hostování na deskách a budete spokojeni. Dál si sem pište KLADNÁ vyjádření a pějte ódy na Kabát. Nezapomeňte však , že někdo má právo vyjádřit názor a napsat ho. Toť vše.


Martin Jirků - 14.04. 2012 v 16:07
Je to jen můj názor jen abyste věděli.


Martin Jirků - 14.04. 2012 v 15:48
Ty vole ja nevím co tady furt řešíte jen proto že je Kabát komerční a že chodí na ně víc lidí musíte říkat že jsou to sračky atd. a že Arakain je lepší a nekomerční, to je přece jedno jestli jsou kapely komerční nebo nekomerční nebo že na ně chodí víc lidí nebo miň lidí hlavně že furt dobře hrajou ne ? Kabát a Arakain sou nejlepší české kapely (mého názoru) tyhle dvě kapely jsem viděl na živo a super, ja prostě poslouchám komerční aji nekomerční rockovou hudbu dokonce mám v plánu si založit kapelu, vždyť se podívejte na ty světovy kapely (Manowar, Slayer, AC/DC, Black Sabbath atd.) to taky nejsou komerční kapely ale taky na ně přijde třeba 130 000 lidí. Prostě řeknu to tak vy co si říkáte jako rockeři poslouchejte víc kapel ale vy co si řikáte fans Kabát tak poslouchejte jenom Kabát a není co řešit.


léňa - 14.04. 2012 v 14:06
Ahoj lidi Byl jste někdo na tom novým Hamletovi? Docela bych se na to šla podívat, ale ráda bych slyšela názor někoho z vás, jestli tam má vůbec cenu chodit, jestli tam Pepa zpívá často nebo má malou roli atd. budu ráda za jakejkoliv váš názor, takže jestli o tom něco víte...
předem díky


Deuce - 14.04. 2012 v 13:19
MJ: To si tady z nás děláš p.... ne?


Ondra - 14.04. 2012 v 12:57
Tady je nekdo opožděný a hodně


Rocker Martin - 14.04. 2012 v 09:31
MJ: Koncert v Ostravě v rámci turné BDP byl 17. 3. 2011


MJ - 14.04. 2012 v 09:06
Nevíte kdy Kabáti vystupují v Ostravě na Banditi di Praga???


zmesky - 13.04. 2012 v 19:21
tak co mate objednane listky na ROCKOVOU OSTRAVU ? :)


MJ - 13.04. 2012 v 19:06
Kabáti jsou super :D


Ondra - 13.04. 2012 v 18:55
Nighty:To ví snad každý kdo se víc věnuje kamátům což je tady asi každý.Tady totiž chodí jen samí největší příznivci


Nighty - 13.04. 2012 v 16:50
víte že se cd země plná trpaslíků mělo jmenovat Sněhurka je negr ?


Dragon - 13.04. 2012 v 14:12
Milan: Jo, tenkrát šlo spíš o srandu. Ale dal jsem to jako příklad. Mám další - Love vole od Dogy křtila Zeťová. Tu taky nemám rád a přitom Doga je moje asi nejoblíbenější domácí kapela. Ale nedělám z toho aféru. Koncert to byl tenkrát dobrý