Kecárna

VLOŽIT VZKAZ


Vojta - 26.02. 2012 v 15:55
Patrik: A ty si myslíš že kabáti si s lidma nepokecaj? A co je na tom? Víš kolik lidí se okoln nich motá? Najednou se najde nějakej debil kterej bude chtít třeba něco házet a co potom? Budou ho tam třeba na autogramiádě honit sami? A co vim tak v civilu když se nejedná o koncert nebo autogramiádu tak ochranku nemaj. Už vidim jak jede Tomáš s Uruguay na vyjížďku a veze si s sebou ochranku. Nebo Hurvajz do hospody. :D


Ondra - 26.02. 2012 v 15:13
3nity:Jo?A jak se teda jmenuje?


tomo - 26.02. 2012 v 15:01
ja som nemal ešte tú česť sa stretnúť osobne s KABATmi , raz sa mi možno splní ten sen :D


Dragon - 26.02. 2012 v 14:38
Miky: Teď na jaře mají turné, minimálně na jeden koncert zajdu Ta kapela má našlápnuto, třeba právě proti Harleji mají v těch písničkách neskutečnou energii.


Miky - 26.02. 2012 v 14:29
neřešte věci o kterých stejně nic nevíme. Kdo ví jak to je.
Dragon: mně se taky Traktor líbí , výborná muzika.


Patrik - 26.02. 2012 v 14:23
Vojta: aha chápu strávil jsi s nima fotbalovej zápas..... Mé zkušenosti , a to jsem s nima strávil mnohem více než fotbalovej zápas jsou jiné. Celebrity s ochrankou ( zejména ti od pana Vojtka pro ránu nejdou daleko), s obrovským egem. Ale já to nekritizuji, kdysi jsem je měl rád. Nejde je ale srovnávat s normálními rockery jako např. Harlej , Doga.Ti , zaplať Bůh ochranky nepotřebují a normálně s každým pokecají.


Vojta - 26.02. 2012 v 13:55
Patrik: Pěkná hovadina. Rok po vypichu jsem s nima strávil fotbalovej zápas a jsou pořád stejní. Vůbec se jako hvězdy nechovají!


Dragon - 26.02. 2012 v 13:24
Harlej mi poslední dobou nic neříká (navíc nechápu, proč se zbavili Martina Voláka). Doga je moje srdcovka, ale poslední deska mě taky nechytla.... Zato jsem celkem nadšený z posledního cd Traktoru.
Pokud jde o Kabáty, potkal jsem mimo koncert Tomáše a Otu. S Otou jsem se vyfotil a prohodili pár slov a byl v pohodě.


Dan Fiala (webmaster) - 26.02. 2012 v 13:22
to Patrik: To je nesmysl! Strávil jsem dost času jak s členy Kabátu, tak i Harleje, a všichni jsou v pohodě.


Patrik - 26.02. 2012 v 13:16
nejde srovnávat Kabát s Harlejem , ani lidsky. Kabát jsou celebrity a podle toho se i chovají. Od koncertu na Vypichu jsou jinde.... je ale asi dobře že 99% fanoušků o tom nemá ani tušení.


3nity - 26.02. 2012 v 11:42
Ondra: Jo, to jsem se upsal. Místo zkušebny mělo být studio. O těch deskách vím, Harlej si poslechnu rád. A i ta budoucí deska už má název...


jan - 26.02. 2012 v 11:32
nazdar jak jse más my hrajem jen tak pro lidi př:na dni matek,loučení z prázninama


Ondra - 26.02. 2012 v 11:21
3nity:Ale ty fotky Harlej nema ze zkusebny ale ze studia,kde pripravuji dalsi desku.Loni vydali cd mame vlka a letos v breznu uzje i datum.23.3 vyjde zatim jeste bezejmena deska.V tom studiu nataci ted nejake zaklady a dotoci to v Praze.Kabat siceja na vissi urovni a mozna aj profesionalnejsi kapela.Harlej sice neni moje krevni skupinaale rad si je poslechnu,hlavne od cd kdy k nim nastoupil Hbacek.


3nity - 25.02. 2012 v 21:10
K těm fotkám od Kabátu ze zkušebny: Toho se podle mě nedočkáme nikdy. Harlej je jiná úroveň, dokážou si udělat srandu sami ze sebe (a ne malou), Kabát to podle mě bere až moc vážně, až moc profesionálně. Trocha humoru, lehkosti vnést do jejich řad a ne samá vážnost, aby všechno klaplo, jak má... je mi jasný, že u kapely takovýho formátu by vypadaly nějaký "chyby" blbě, ale té vážnosti by určitě neškodilo ubrat.
Pro srovnání právě ten Harlej, nebo Doga... umí si udělat srandu sami ze sebe, a to i na podiu, vystrčí nahou prdel, a podobně... nedělá jim problém setkat se s fanoušky, posedět u piva, Doga pořádá společný dovolený pro fandy...
U Kabátu se tohohle jen těžko dočkáme, je to trochu škoda. Takhle se o nich člověk dozví buď prostřednictvím Dana, nebo dalších jiných webů, popřípadě vidíme Pepu v TV a bulváru. To je všechno. Nebýt tohohle, o kapele se dozvíme, jak vůbec vypadají, jen na koncertech... Neškodilo by trochu víc se otevřít fanouškům.


Míša - 25.02. 2012 v 21:00
Dragon:To jsi mě moc nepotěšil


Míša - 25.02. 2012 v 20:48
Marika, Vojta: Tom je moc fajn, já teda nikdy nic nevyhrála,ani to neplánovala dopředu ale zase jsem měla štěstí, potkali jsme ho u Balatonu v jednom kempu, kde byl s partou motorářů, bydlel kousek od nás a k naší chatě chodili na koupačku, tak pokecat jsem kdykoliv mohla, fotku mám taky(za tu mu moc děkuji).
Přišel mi jako hodnej, milej a skromnej chlap

Moc ráda na dovolenou vzpomínám, mám ráda všechny členy kapely, ale Toma nejvíc, fakt mě překvapil


Marika - 25.02. 2012 v 20:10
Vojta: tak prekecať s Tomom polčas vo futbale, to by som brala aj ja


Ondra - 25.02. 2012 v 17:01
Vojta:Tk ja nevim jestli Harlej maji oficialni FB


Vojta - 25.02. 2012 v 16:33
Marika: Děkuju. :-) Víš jak má Kabát fotbalový tým Kabátovic jedenáctka? Tak hráli v městečku kousek od mojí vesnice zápas se starou gardou odtamtud. Bylo to v Bukovanech, 30 km na západ od Karlových Varů. Bylo to v na podzim 2010. Ještě před novou deskou. Z Kabátu tam byl Pepa, Tomáš a Ota. Fotbal hrál jen Pepa. Tomáš s Otou seděli na lavičce. Neměli ani dresy, byli tam jen tak. No a tak když byl poločas tak jsem se šel s Tomášem vyfotit. Rovnou jsem tam s Tomášem zůstal celý druhý poločas a povídal si s nim. Občas jsem nějaký slovo prohodil i s Otou ale ten hodně sledoval fotbal. Jsem taky kytarista, takže bylo s Tomášem o čem povídat. Taky splněný sen. :-) Já jsem ale plánoval dopředu že si s nim chci pokecat. Na štěstí se to podařilo.


Marika - 25.02. 2012 v 16:03
Vojta: ... začalo to súťažou na FB, ktorú vyhlásil organizátor Terchovského Budzogáňa 2011 (to je fest priamo u nás, kde už boli Kabáti 4x) a výhrou bola zdarma permanentka (čo ma až tak nezaujímalo, lebo som ju mala kúpenú skor ako sa začala oficiálne predávať) a osobné stretko s členmi kapely Kabát (a o to práve išlo, bol to môj dávny sen, veď kto by taký sen nemal). Mali sme sa odfotiť v akomkoľvek outfite, ktorého podstatou bol samozrejme kabát, v akejkoľvek forme a poslať foto e-mailom na ich adresu. Adrenalín bol v tom, že som sa fotila asi 15 minút pred ukončením súťaže, a to v práci, v sklade pred zrkadlom, ale stihla som to. Mali určiť troch, ktorých fotky sa im zapáčili najviac, ale v deň D rozhodli, že budú žrebovať, tak to mi zdvihlo aj môj nízky tlak. Sedela som pri PC asi do jedenástej večer, nakoniec som to vzdala a výsledok som zistila až ráno v práci, kde som ako prvé zapla FB a tam to už bolo, šťastíčko sa na mňa nakoniec usmialo. Potom už len došiel mail, kde a kedy sa to bude konať. Smola bola zase v tom, že to naplánovali tesne pred ich vystúpením, vlastne v prestávke, kým im nachystali nástroje. To bolo rýchle fotenie, ulovenie autogramov na podpiskartu, pár slov z každým a bolo po tom. Aj keď to trvalo krátko, stálo to za to, a ešte som "ulovila" foto so Zdenom Chárom (ak sleduješ hokej, tak Ti nemusím vysvetlovať, kto je to), ktorý tam bol ako tiež ich fanda. Chalani boli super, žiadni frajeri, no proste Kabát, jednička medzi jedničkami. A potom to začalo ... "Banditi" to zozpálili naplno ... paráda ... teraz zase čakám, či si tento náš fest vyberú do plánu na tento rok ... musia
Ondra: asi to bol preklik