Kecárna

VLOŽIT VZKAZ


Lukáš - 19.09. 2015 v 11:21
Martin S: Stihl jsem si jí poslechnout jednou a pak jsem z ní velkou část slyšel živě - to člověk ovlivní Takže moje hodnocení jak desky, tak Floor je pozitivní. Pohybu na podiu moc nedá, ale zazpívá to stejně jako na desce. Celkem bych na šel i do Prahy (hrají spolu s Arch Enemy a Amorphis), kvůli tomu vynechám i vánoční Kabáty.


Martin S - 19.09. 2015 v 11:00
Lukáš: 100 lidí - 100 chutí. Asi se tady už moc píše o D.L., tak změníme téma. Jak zní nová deska od Nightwish? Já měl od nich poslední desku tuším že Imaginaerum což byla pro mě sra...ka a to album předtím mě taky vůbec nechytlo. Tu novou zpěvačku jsem ještě neslyšel, je asi doufám lepší ne?


Martin S - 19.09. 2015 v 10:55
Ondrej: Ale zase Landa vydal mezi žitem a nigredem soundtrack tacho, kde i hrál a psal scénář. A udělal muzikál klíč králů, takhle to brát nemůžeš. On dělá 10 věcí najednou a navíc sám si skládá texty i hudbu. Ukázky už asi stáhl, bohužel, třeba ta zmiňovaná píseň Minový pole vypadala jako nářez.


Lukáš - 19.09. 2015 v 10:45
Tak jsem si poslechnul tu Válku a nějak mě to nechytlo. Žito se asi zařadí po boku Nigreda mezi desky, co vynechám. A pustím si nové Nightwish


Ondřej - 18.09. 2015 v 23:28
Sara HK:Minový pole a Boiohaemum seasi nedá nikde poslechnout že?Cd se mi zdá nejaké krátké.No asi do alšího cd to bude trvat víc než 5 let.Podívej se jaká mezerabyla bezi Nigredo a Žitem.Jaktože není zpěvák?Všude se o něm mluví jako o zpěvákovy ale není pouze zpěvák,je i herec,scénarista,závodník.má vystudovaný damaticko hudební školu.Milanovi to sice taky trvá ale maximálně jednou za ty4 roky kabáti cd vydávají.


Sara HK - 18.09. 2015 v 13:41
Ondřej: Co se týče písně minové pole, ta bude podle Danových slov na příští desce. Deska vyšla ve stejný den, co byl Velekoncet. Minové pole a píseň Boiohaemum jsou hotový, ale asi to nestihl. Časteji Landa vydávat desky asi nebude, podívej se na Kabáty. Špalkovi to taky dlouho trvá, navíc Landa dělá všechno - hudbu i texty. Složil už přes 300-400 písní a podle jeho slov už se do ničeho nechce nutit. Snad to nebude trvat 5 let. On není zpěvák, ale má jak píšeš zajímavou barvu hlasu, jinak já mám ráda Neklidné nebe.


Ondřej - 18.09. 2015 v 11:33
Sara HK:Já se té desky nemůžu nabažit a to Landu moc neposlouchám.No trochu mi v té válce vadí v textu slovo kurva ale myslím že Kábati v písničce Satan klaus z ČNKJ ho taky použili.Landa by podlemně měl časteji vydávat desky.Takovou zajimavou barvu hlasu nemá nikdy.takový hluboký až sametový.A místo 12 písniček tam mohla být ještě jedna navíc.Nnedozvěděl jsem se proč tam nedal píseň Minový pole.


Sara HK - 14.09. 2015 v 14:44
Deska fakt dobrá, dneska jsem si jí koupila, hlavně píseń tohle je válka je užásna. Podobný masakr jako Valkýra od našich kabátů. Jinak na Velekoncert jsem nebyla, ale Landa tam hrál píseň čech nebo i bílého jezdce. O který řekl, že nikdy neměla z jeho strany rasistickej podtext, ale že je to píseň o duši. a když se na to tak zamyslím, tak tomu docela vlastně veřím. Jestli udělá ještě nějakej mega koncert tak na to půjdu, stejně jako na kabáty!


Ondra - 14.09. 2015 v 12:31
Martin S:A cd se taky povedlo.Dneska jsem si ho stáhl,poslech a jdu si ho koupit.První originální cd od Landy mi nesmí chybet ve zbírce.


Lukáš - 14.09. 2015 v 08:25
Tak to je slušný, to u nás nikdo jiný než on a Kabáti nedokáže.


Andy - 14.09. 2015 v 06:23
Což je prostě úctyhodný ať už si myslíme cokoliv :)


Martin S - 13.09. 2015 v 11:05
Media uvádí, že na Velekoncertu bylo přes 60 tisíc


Lukáš - 13.09. 2015 v 08:50
Míša: Z fotky od jeho kytaristy Miloše Knoppa na fb bych tipnul tak 40+....


Martin S - 13.09. 2015 v 01:36
Míša: Teď jsem přijel z Landova velekoncertu a masakr. Prý přes 60 tisíc


Míša - 12.09. 2015 v 22:20
Texty Milana a jednoduchý? No to snad není myšleno vážně od Sara HK, tak tady naprosto souhlasím s Mašlí, myslím, že to dokonale vystihla. Ba naopak, mě každý jeho text nutí i přemýšlet, o čem že to vlastně je.Někdy je to hned jasný, ale někdy ne a člověk na to přijde až dýl, nebo i vůbec.Každej text má něco do sebe... Kdysi, už je to pěkně dlouho, tu padla otázka...o čem že je Ďábel a syn?Ví někdo?

Mimochodem, docela by mě zajímalo, kolik měl dneska lidí Landa.


Lukáš - 12.09. 2015 v 16:30
Mašle: Jo! Super příspěvek, konečně někdo kdo to vnímá přesně jako já.


Mašle - 12.09. 2015 v 14:57
Koukám, že po prázdninách to tu zase konečně jede. No musím se teda taky ohradit proti vyjádření, že Milanovy texty jsou jednoduchý, jestli to někdo myslel jakože hloupý. Myslím, že znám všechny jejich songy a většinu nazpaměť a úplně ke každýmu klidně udělám svůj rozbor, co tím Milan asi sledoval, co myslel tím nebo tím vyjádřením, protože někdy je text od něj přímočarej a dalo by se teda říct jednoduchej a jiný jsou zase jakoby s podtextem a musí se o nich přemejšlet. Některý texty do něčeho jen tak rejpnou a do něčeho rejou fest, některý jsou vtipný, a to zase buď jednoduše bez obalu a nebo jiný zase tak jako náznakem, aby posluchač musel zapojit mozkový závity. A k tomu hudba, která je fakt osobitá "kabátí" a pro mě nej. No třeba je to tím, že Kabáty žeru a mám na ně asi naladěný uši, mozek i srdce. Ale Kryštofy jsem nepochopila ani v jedný písničce, ale je fakt, že znám více méně jen ty, co omílaj rádia a z těch se mi teda začíná už při prvním tónu otvírat rybička v kapse a rychle přelaďuju, nějak to nedávám, a to rádiu taky moc neposlouchám, spíš se snažím pouštět si svoje cd, když to jde. Stejně tak Klus mě dost irituje. I jeho vyprávění v nějakým rozhovoru, jak peníze kazí lidi a jak jde hlavně o duchovno a v další odpovědi řekne, že si užíval celý léto v Dominikánský republice, což mu teda nezávidím, ale trochu si tím protiřečí. Kdyby v tý první odpovědi nekecal, tak ty prachy místo do dovči dá třeba na dětský domovy.
No a jak tu někdo psal o Lucce Bílý. Tak za mě teda super hlas a její image je prostě její image, s tím nic nenaděláme. Taky mě moc nebere její "lidičky moji moc vás miluju" ... Ale osobnost to určitě je, o tom žádná. A jak tu někdo psal, tak rockerka asi nikdy nebude a na Pavlu Kapitánovou se fakt dá vzpomínat s nostalgií a lítostí, že takových tu nebylo a není víc.


Lukáš - 12.09. 2015 v 14:04
To jsem neslyšel, jenom cover AC/DC a to mi stačilo Nemá, kdo by jí skládal, tak leze k Arakainu.


Martin S - 12.09. 2015 v 11:46
Lukáš: Suhlasím s tebou. Nejvíc mě od ní dostala píseň, kterou jsem viděl na youtube - je to předělávka od Nirvany - samotná Smells Like Teen Spirit. WTF???


Lukáš - 12.09. 2015 v 08:57
Andy: Zpívat umí, to jo. Ale prostě když zpívá metalománii nebo třeba "pro trochu peněz, slávy a úsměvů jednou se ohneš už nenarovnáš", tak to od ní zní, jako kdyby parodovala sama sebe Rockerka to nikdy nebude a člověk jí to nevěří. Bohužel u nás od smrti Pavly Kapitánové pořádná rocková zpěvačka chybí. Tady mají zahraniční kapely hodně navrch..... ujíždím na Delain