Kecárna

VLOŽIT VZKAZ


Honza - 27.11. 2011 v 18:23
GRATULACE!!!!!!! Kabát jako vždy na prvním místě

Kabát je prostě Kabát


Vojta - 27.11. 2011 v 17:35
Martin Jirků: Reagoval jsem spíš na Vasila. Ten napsal že by si měl Pepa nechat narůst vlasy a oholit se. To je trochu drzost si myslim...


Martin Jirků - 27.11. 2011 v 16:51
Vojta: já mu nenakazuju jak má vypadat jen říkam že předtim vypadal líp než teď já mu nenakazuju to bych si nedovolil


mrkuba - 27.11. 2011 v 16:35
Vždycky se najde nějaký ve stylu rakéťáka nebo Ríši, ale bojim se aby sem kluci nepřestali kvuli takovým jako jsou oni.. . Jinak velká gratulace ke zlatému slavíku. Taky jsem koukal a jak jsem zjístil že NIGHTWORK (které vubec nemusím) jsou druzí tak to bylo uplně 100% jasné.


Tom (kabatovec) - 27.11. 2011 v 16:16
Tak kabátům fandí hodně lidí... nehledně na společenské postavení,sociální atd...proto vyhráli popáte v řadě slavíka. a vyhrávají i další "fanouškovské" ankety. A to i když se moc neobjevují (rok 2010)...takže základna fanoušků je fakt bohatá. Nepočítám, že by se moh na naší scéně objevit někdo srovnatelný s Kabátama (nemyslím teď hudebně ale velikost), protože už jsou šíleně zaběhnutí .

Jinak jsem Nigrtwork vloni bral jako docela dobrý projekt...něco co nemá až tak obdoby... ale myslím že už toho bylo dost. Včera mi fakt nesedli...a celkově je ten humor takový umělý... V takovém žánru u nás nemaj konkurenci Morčata na útěku nikdy se nepobavím na koncertěch jako na Morčatech a Horkýže


Vojta - 27.11. 2011 v 16:08
Tom: Jj všímal jsem si jich hodně často. :-) A říkal jsem si že by Tom s Otou měli dát dolu čepice. :D Ale co, chodí v ních pořád. Jinak víš jak vznikla písnička Ebenový hole ne? Že prej Marek Eben prohlásil, že Kabát má hloupý fanoušky, že si ty CD kupujou a neumí si je vypálit nebo tak něco. Tak za to Ebena moc nemusim a včera jak tam mluvil Pepa o tý ženský, jak mu řekla, že je její nejoblíbenější zpěvák - ale z Kabátu...tak před tím Pepa řekl něco jako: "My máme takový zvláštní a zajímavý fanoušky..." Tak mi mamka hned říkala, jesli prej teď budu Kabát nenávidět. :D

Nightwork...Já proti nim nic nemám, beru to jako srandu. :D Byl jsem jen tak ze zvědavosti na jejich koncertě a docela jsem se bavil. I když výstupy v televizi by občas mohli vynechat. Když hrajou tak ok, ale takový projevy jako včera jsou moc. :D


Tom (kabatovec) - 27.11. 2011 v 15:33
**Jinak všiml jsis , že včera byl snad každý druhý záběr na kluky ?... tak to mělo být


Tom (kabatovec) - 27.11. 2011 v 15:29
Vojto : Kašli na to bratře Kabáte všichni pamatujeme Rakeťáka a jemu podobné... Nech ho být od zas odejde

Jinak všiml jsis , že včera byl snad druhý záběr byl na kluky ? Hned by bylo jasné že ho mají oni... Jinak jaký máš názor na Nightwork ? :D


Vojta - 27.11. 2011 v 15:25
Risa: Myslim že ne, protože k tomu nikdo nemá důvod. Jedinej debil jsi tady ty, protože nechápeš souvislosti a děláš si ke všemu vlastní nepravdivej obraz. Tom se u tý kritiky na Slavíka vůbec nezmínil o Kabátu. Kritizoval Slavíka jako pořad. Jak jdi napsal, že na jeho názor tu nikdo není zvědavej...naopak. Nikdo tu není zvědavej na tebe. Tom sem píše už pěkně dlouho narozdíl od tebe. Takže jedinej nežádoucé jsi tu jen a jen ty!!!


Risa - 27.11. 2011 v 14:51
Tom (kabatovec)-Mě by zajímalo,zda už ti někdo řek,že jsi hroznej debil.


Vojta - 27.11. 2011 v 13:35
Taky gratuluju. Jsem rád, že jsem zase kluky viděl i když jen v TV. Vždycky to potěší, když se někde objeví a když ještě k tomu vyhrajou něco zlatýho. Jinak nechápu, co tady furt řešíte Pepovo vzhled. Jasně, dlouhý vlasy k němu patří, vousy asi nikdy jako teď neměl, ale je to snad jeho věc ne? Pokud chce změnu v podobě vousů a trochu kratších vlasů, tak ať to tak má...Přece mu nemůžete nakazovat, jak má vypadat. Je jasný, že taky doufám, že si to nechá zas dorůst aspoň tak, jak to měl na turné, ale rozhodně bych si nedovolil mu nakazovat jak má vypadat!


Tul@ - 27.11. 2011 v 12:39
Tak snad napřed velká gratulace klukům zasloužíte si to :-)
ale pěkně jsme se letos vykašlali na Milana loni už byl 70. a letos až 105 :( tak příště at je hned za Gottem
Jo a Pepo jseš nejlepší zpěvák nejen z Kabátů.


Tom (kabatovec) - 27.11. 2011 v 12:05
Lidi neblázněte Trošku si přečtěte co jsem napsal. Celá ta estráda na nově byla příšerná v čele s příšerně prkeným a nevtipným moderátorem. O účasti kluků jsem neřekl ani půl slova a cenu jako takovou jsem taky přece nenapadal. I když na ní mám svůj nároz (neobjektivnost, strach z experimentu). A Ríšo, věř nebo né, tak sem svůj názor rád napíšu...a už ho sem píšu hodně let. A už vůbec nepotřebuju nikomu dokazovat jaký jsem fanoušek... Tak nebuďte podráždění z toho, když sem někdo napíše sice kritiku, která má ale hlavu a patu. Tudíž sem lezu rád a kvůli tvojí drsnosti rozhodně nepřestanu . Jsme přece na webu rockerů a kabát je rocková kapela...tak to tady snad kurva nebude vypadal jak podle nějaké zasrané šablony.

On to vlastně krásně napsal Pepa ;) Je to profík... A oceňuju že sem kluci sem tam mrknou.


Martin Jirků - 27.11. 2011 v 12:08
Pepo chápu tě ale viš když si měl ty dlouhý vlněný vlasy než ses takhle ostříhal a kdyžs neměl ty vousy taks vypadal tak na 30 jen abys věděl protože tito slušelo mnohem víc aji na tom novým DVD vypadáš dobře ale jinak gratuluju Slavíkovi přeju vám to jinak pozdravuj kapelu.


Zdenka - 27.11. 2011 v 11:50
Blahozelam kapele Kabat k 1.miestu som velmi rada. Tak chalani drzte sa.Z celeho srdca vam gratulujem.Mily Pepa pred istym casom som ti posielala ziadanku o autogram s venovanim do divadla tak pevne dufam, ze si na mna nezabudol a ze mi fotecku s autogramom aj s venovanim posles. Prajem ti vsetko dobre drz sa, si super spevak.


Martin Jirků - 27.11. 2011 v 11:48
Vasil: určitě to Milan neudělá ten už ají tak zůstane aji Hurvajz určitě tak zůstane možná až jim bude 60 tak jim to vypadne ale určitě teď ne ale věřím že si to Pepa zas nechá kvůli nám narůst aji se mi zdálo že to má o něco delší tak snad to na další desce bude mít zas jak dřív ale aspoň by se moh oholit roste mu aji knírek tak aspoň ať to oholí ale jinak gratuluju Slavíkovi a díky za DVD.


ondra - 27.11. 2011 v 10:53
Tom (kabatovec):proc traparna?co bys cekal?dyt dyt je to spolecenska akce


Lucie - 27.11. 2011 v 10:25
,Pepe: vcera jsem byla na autogramiade a vypadas uzasne jsi poradnej kus krasnyho chlapa.Velka gratulace Lucka z FKK


TEDY - 27.11. 2011 v 10:10
Pepa je furt fesak.


Mirosllav - 27.11. 2011 v 04:56
At žijem,at všicí závidí,at žijou Kabáti forever Ole! smailík