Kecárna

VLOŽIT VZKAZ


ondra - 19.11. 2011 v 12:34
Na youtube jsem videl ze to dvd dobre zacina,takze je to vnecem jine,jak jdou kabati ze satny


Tom (kabatovec) - 19.11. 2011 v 12:09
Lukáš : A já furt přemýšlím z kama tě znám ;) Zdravím.


lukáš - 19.11. 2011 v 01:51
to David 1:
POkud třeba ještě studuješ, tak to "Svým způsobem chápu". Ale pokud ti je více jak 18 let, tak okrádáš kapelu. NIc více, či méně. Já nemám rád všechny desky od Kabátů a spíše jsem na starší tvorbu,jen z nových miluju -Corrida song,BUrlaci song.


lukáš - 19.11. 2011 v 01:45
to . Vojta:
dík.Ty pecky to jsem psal mám vlastně na kabát černá vrána 92 , je to bootleg- na dvd. Super .Už jednou jsem to tu psal. Na videokazetě mám koncert čert na koze jel, otázka je co by to udělalo se zvukem , kdyby se to dalo na dvd. Tam jsou právě ty ostatní pecky - třeba právě TArantule a jiné. Ale pokud by tyto písně měl Kabát na dalším turné, tak si nemyslím že to nikdo nezná.Spíše naopak. Děvky to jsou třeba ten největší kult- tedy kultovní deska od kabátu a to samé Má jí motorovou.


Zlinmann - 18.11. 2011 v 23:24
David 1: Na youtube už sou videa napiš normálně DVD Banditi Di Praga a najde ti to


Kovi - 18.11. 2011 v 23:01
DVD je už ke stažení. No musíš hledat. :)


Míša - 18.11. 2011 v 21:54
David 1:Poradím ,páč náhodou vim.V Bontonlandu to uplně normálně stáhneš z regálu za 4 kila.


David 1 - 18.11. 2011 v 20:18
Nevíte kde DVD BdP stáhnout?


1maladama - 18.11. 2011 v 16:32
...a na Svk furt nic...:-(...ked si ho chcem objednat v Cz,nedá sa mi na dobierku ...


ondra - 18.11. 2011 v 15:15
Vojta:tak pokud je lide maji radi ta simaji koupit cd a uz byje znali,nebo si je poslechnout aspon nekde,ja vetsinu pisnicek z devky ty to znaj neznal,krome,devky,oda na konopi,porcelanovy prasate,opilci v dejinach,moderni devce a zizen,mozna jsem jeste na par zapomelja bych taky uvital,kdyby na koncertech hrali,vic pisnicek z devky,ČNKJ trpasliku a par i z motorovky,samozrejmne i nove kdyzby vydali novou desku ale na tom dvd by to vyniklo,mrzi mne ze na vypichu motorovku nezahrali celou,


David 1 - 18.11. 2011 v 14:19
Díval jsem se na you tube a tam žádný videa, mohl byste to tam někdo přidat?


Vojta - 18.11. 2011 v 14:05
Lukáš: Koncert s takový playlistem jako jsi napsal by byl suprovej, jenže je tu právě ten problém, kterej jsem tu už psal. Myslim si že Kabát takovej koncert neudělá z toho důvodu, že plno lidí tyhle písničky vůbec nezná a prodělal by na tom. Taky bych si přál starší písničky. Strašně rád bych na živo slyšel třeba písničky z Čerta na koze jel - Tarantule v trenkách, Jabadabadů, Stvořenej pro Acapulco...Z desky Má jí motorovou bych chtěl na živo slyšet všechny. Z Děvky ty to znaj taky všechny. Prostě by to bylo něco úplně jinýho. Ale asi je to nereálný.

K tomu DVD zase opakuju. Playlist byl dopředu jasnej, takže teď když už jste si DVD koupili, tak je pozdě na playlist nadávat. Věděli jste, co na něm bude. Ale chápu to. Pustim si DVD 2004, 2007, Vypich 2009 a teď BdP a pozoruju pořád stejný písničky. Ale s tímhle nic nenaděláme. Já to DVD vnímám spíš než jenom playlist, tak prostředí, nový pódium, dobrej zvuk a obraz.


mrkuba - 18.11. 2011 v 13:04
lukáš: ten playlist co si napsal je boží, to by byl playlist na koncert .


Vasil - 18.11. 2011 v 11:05
máte pravdu , že by kabát měl už trošku obměnit setlist , snad si to kluci z kabátu přečtou a něco s tím udělají :) , i když nevím jak by zvládali rychlejší písničky ze starších alb , když nezvládli na Vypichu Má jí motorovou , i když tam to podle mně bylo kvůli sólu , které už se asi nestačilo nacvičit nebo nešlo zahrát


lukáš - 18.11. 2011 v 10:42
to Rocker martin:
Tak sem si to po sobě přečet a souhlasím s tebou .Napsal jsem blbost.


lukáš - 18.11. 2011 v 10:28
to Vojta:
Koukni se schválně na setlist dvd - metallica mexico, takto si představuju přesně super výběr písní. A že Kabát je dnes jen Malá dáma,Burlaci nebo kdoví jestli ? Já mám má jí motorovou na lp ještě. A stále u mě jasně vítězí desky - Má jí ....a Kabát live. A které písně Kabát může obměnit - Onanie, S čerty tancoval, SEx,drogy rock n roll, muse dekadence, Pašík, A šel ,DR.Bambus,Nechte mě bejt,V útulcích pro ztracený,My jsme zamilovaný, Pivrnec,Nejsem z USA, Tak teda pojď,Satan klaus, Jabadabadů,Tarantule v trenkách, Čert na koze jel,Megahu, Prdel vody,Pašík, Kanibal Hanibal,Mravenci,SEx pervers, Aby tě rakovina,atd.....


Rocker Martin - 18.11. 2011 v 10:24
Lukáš: v první části s tebou souhlasím, ale to cos napsal směrem k Vojtovi je blbost. KDyž vnímáš DVD pouze ušima tak sis ho ani neměl kupovat a koupit si jen CD na co asi to DVD je... aby si ho jenom poslouchal?? Mi taky vadí že sou tam stejné pecky jak na předchozích DVD, ale chci vidět tu atmosféru, a užít si ten koncert taky jinak než přímo v hale. Navíc, je to první DVD s pódiem uprostřed. Nechci tě urážet, ale tím cos napsal Vojtovi, si udělal pitomce leda tak ze sebe...


Lukáš - 18.11. 2011 v 10:09
Tak můj pohled ńa dvd a setlist:
Mám originál koupenej, nádherně udělanej. Bohužel asi jsem na ty dokumenty nějak vysazenej. I na Vypichu dokument měl být, protože kde už jinde uvidíte autogramiádu, nebo vstup na koncert z pohledu fanouška a mnoho dalších věcí. Obraz je výbornej a držíme vlastně asi nejlépě udělané české dvd z haly na českém trhu. Co se týče koncertu, bohužel Kabát má za s sebou tolik desek , že mít na třetím dvd v řadě "stejný playlist", je trochu k uzoufání. To proč se vám nové písně na tomto dvd nelíběj ´podle mě jeto, že při písničkách Pepa skoro vůbec nekomunikuje s publikem, u nových písní je to nulové.Pro mě teda , pokud by se hodně obměnil setlist, tak má toto dvd smysl.

to Vojta:
TY posloucháš dvd že vnímáš jak vypadá hala? Já nechci dělat z tebe pitomce, ale já ušima. Kdyby Kabát 10 krát přestavěli podium a písničky by zůstaly stejné, tak 7 dalších dvd bych si nekoupil.


honza301 - 17.11. 2011 v 22:05
pepe:
Ještě když se vrátím k tomu turné Čert na koze jel -- bylo by to super, kdybys to z tý VHS přehrál na DVD. Psal jsi, že nevíš jak. Já říkám že úplně jednoduše: stačí když propojíš výstup z videa, asi nejspíše přes AV vstup připojíš ke Tvému dvd rekordéru. na dvd rekordéru přepneš na tento vstup a pak už jen spustíš video a na dvd zapneš nahrávání.
tohle je nejjednoduší postup, ale existuje plno dalších postupů, např digitalizace přes pc (složitější). Na internetu bys našel spoustu postupů

jasně že to přehrávat nemusíš, nikdo Tě nenutí, ale bylo by to super!!!


Honza - 17.11. 2011 v 20:23
patmull: To je jasná věc, že jde z velké části o tento problém.. Ale jak sem mluvil o tom imaginárním speciálním koncertu, tak by šlo mu dát výstižný název a navíc varovat takové ty rádoby fanoušky, že Malou dámu a Raky v práci rozhodně čekat nemůžou (například)