Kecárna

VLOŽIT VZKAZ


Tom (kabatovec) - 14.11. 2011 v 19:59
To je přece hloupost... Tím že se jim (podle mě) nepodařila poslední deska a rok po jejím vydání, kdy mám nespočet poslechu napíšu svůj názor přece neznamená že je kapela hrozná. Vem si čerstvý počin Metallicy... je to něco, co jde totálně mimo mě a odvážím si o tom říct, že je ten materiál hrozný...a tím automaticky zatracuju celou jejich dosavadní kariéru ? Trošku se zamysli, co jsi napsal. Jinak si myslím, že patřím mezi nejvěrnější fandy Kabátů...ale prostě pro mě jsou poslední léta hrozným zklamáním.


Vojta - 14.11. 2011 v 19:48
Tom: Ale tím, že jsi BDP nazval hrozným jsi vpodstatě nazval hrozným samotnou kapelu. Neříkám, že nemůžeš vyslovit názor, ale počítej, že pokud nazveš něco kolem Kabátu tady na tomhle fóru hrozným, tak k tobě pochvaly nepoletí. Napsal jsi, že s kapelou to jde od GSG z kopce, a že člověk, který se na to dívá střízlivě s tím bude souhlasit. To je zas tvůj názor a já to beru. Usuzuju, že se zase díváš jen na tu hudbu a jako každej druhej dneska na to, že ta hudba vyměkla. Možná to tak není. Nevím. Ale můj názor zase je, že každá kapela má hrát hudbu pro radost a má hrát takovou hudbu, která bude kluky z kapely bavit a ze který bude mít kapela radost. Myslim, že kdyby to kluky nebavilo, tak to nehrajou. A já bejt na jejím místě, tak se řídim heslem: "Komu se to nelíbí, ať mi pr... políbí". Jasně, měly by se asi nějaký ohledy na lidi brát, ale Kabát pořád hraje ten svůj rockec. A ať už se vyvýjí jakkoli, zůstane to rockem. A už záleží na lidech, jestli se jim to líbí nebo ne, ale i kdyby se mi to nelíbilo, nenapsal bych o svý oblíbený kapele a o jakymkoli jejím CD, že je hrozný. Trochu jsem se do toho zamotal, ale normálně se to prostě napsat nedá.


Tom (kabatovec) - 14.11. 2011 v 19:36
Počkej

Hrozně odbíháš od toho co jsem napsal. Já myslím, že podlé mého nicku si můžeš odvodit jaký vztah ke Kabátům mám. Vůbec tě neznám, tak se neopovážím říct cokoli vuči tvé osobě (ohledně vztahu ke Kabátům) . Ale jednou jeden moudrý člověk napsal písničku, kde zpívá"kdo si nechce hubu spálit...musí mlčet..." dále to asi psát nemusím. Určitě mám právo vyjádřit svůj názor, který je k tématu a který má hlavu a patu. A nezlob se na mě, ale určitě můžu napsat svůj názor. Možná jsem dospěl a dá se říct dozrál, tudiž dnes vidím kroky, které Kabáti dělají v jinačím světle než před pár lety. Můj nátor je ten, že po albu GO SATANE GO se s kapelou cosi stalo... Pak už je na každém, zda to bude přecházet, nebo si nad tím pozastaví. Je to na dlouhé povídání. Ale kdo zná Kabáty v širším měřítku a dívá se na věc střízlivě by se mnou asi souhlasil.


Vojta - 14.11. 2011 v 19:27
Tom: Ve mě se málem uvařila krev, když jsem četl tvůj příspěvek. Nemám rád, když někdo takhle mluví o něčí práci. Můžeš říct, že se ti to nelíbí, ale ne že je to hrozný. Možná přehánim, ale já mám Kabát rád a už v tom není jen samotná muzika, ale i vztah k samotný kapele. Jinou hudbu poslouchám prostě jako hudbu, ale Kabát posloucham tak nějak jinak. Jako součást života prostě. Koncerty, autogramiády, všelijaký jiný setkání s kapelou... Kabát je jediná záležitost, za kterou mi není líto utratit větší peníze a rodiče mi na Kabát rádni přispívaj (ještě nevydělávám), protože vědí, že to je jediný co beru už hodně dlouho vážně. A nevydržim, když se do Kabátu jakkoli někdo naváží. Já se s tebou hádat nechci, ale myslim si, že fanda svý oblíbený kapely by neřekl, že je hrozná.


Tom (kabatovec) - 14.11. 2011 v 19:18
Vojta : Souhlasím...ale já nejsem profesionál a neživím se muzikou. Tudíž nedokážu jít do studia a nahrát 15 písniček, které by se vyrovnaly těm na BDP. Možná je to tím, že jsem na turné byl... vůči tour nemám výhrady.

Ale odstupem času skutečně hodnotím bandity jako hrozně průměrnou desku. Jsou tam asi jen 4 věci, které si pustím. Prakticky mě Kabát přestal hned po turné bavit. Tím ale nechci kazit náladu těm, kteří stepujou před obchodama a stojí na DVD frontu ;)

Jen jsem si už myslel, že nikdo to nevidí stejně jak já... ale steve mi ty slova uplně vzal z klávesy ;)


Vojta - 14.11. 2011 v 19:06
Steve, Tom: Docela se divím tomu, co jste tu oba napsali. Na turné se hrálo 6 písniček z nového alba a všech 6 jich je na DVD. Ostatní jsou sice skoro stejné jako na předchozích turné a tím pádem i na DVD, ale tohle turné bylo odlišný od Corridy i Vypichu tím, že to bylo v hale s úplně novým provedením pódia. Já se těšim na každé DVD i přesto, že je tam skoro stejný výběr písniček, protože každé turné je jinak provedené. Hala je jiná než openair a kruhové pódium je jiné než klasické rovné. V podstatě jste věděli jaké to DVD bude, pokud jste byli na koncertě, protože písničky jsou tam všechny. A kdo na koncertě nebyl, vsadim se, že se na youtube koukl, jak to vypadalo. A s tím, že BDP je hrozná deska nesouhlasim ani náhodou. Tome založ kapelu, udělej profil na bandzone.cz, nahraj 15 písniček, které budou lepší než ty na BDP a pak říkej, že je to CD hrozný. Řekni, že se ti nelíbí, ale neposuzuj ho!


Tom (kabatovec) - 14.11. 2011 v 18:21
Steve - Psal jsem to sem před pár dny... tohle mě už taky nebaví. Rád si ten koncert poslechnu, rád se na něj podívám. Ale nemá absolutně smysl vydávat 6 let DVD s totožnýma písničkama. Můžu být fanda jaký chci ale tak slepý nejsem. DVD si jak bude možné stánu, vychutnám a to je asi tak všechno. Kapelu jsem podpořil na Jaře v Pardubicích. Nehledně na to že BDP je hrozná deska, tak jsem chtěl nasát tu jejich koncertní atmušku, která furt je...ale příště si to fakt rozmyslím ;)


Lenča - 14.11. 2011 v 16:53
ondra: Nwm co myslíš tim "klasickym obalem" ale je to stejný jako u Vypichu
Steve: To si ale nestěžuj na DVD.. DVDčko je super zpracovaný atd jenom prostě horší výběr písniček na turné. Taky si myslím, že mohlo bejt víc novejch písniček, ale DVD je i tak je DVD ok


Steve - 14.11. 2011 v 16:40
DVD je dobré, ovšem výběr skladeb mě zklamal. Příště si už DVD určitě nekoupím.
Čekal jsem více skladeb z alba Banditi di Praga. (klidně 11-13skladeb)
V podstatě už bych si ho nekoupil teď, ale byla zajímavá kulisa a bylo to v hale. Jinak velké zklamání. Takhle budou pomalu všechny záznamy(až na pár písní) stejný.


ondra - 14.11. 2011 v 16:30
Lenča:je to v klasickem dvd obalu nebo je to stejne jak u corridy a vypichu?


Lenča - 14.11. 2011 v 16:04
JuraČerv: Úvodní intro tam je ... DVD je super .. Je fakt vychytanej zvuk i obraz! Jinak je docela škoda, že tam neni to předávání tý diamantový desky či co to bylo ...


JuraČerv - 14.11. 2011 v 15:04
Zdravim, je na DVD i uvodni intro? Jinak skoda, ze tam neni dokument, ten by se zde hodil. Uz se tesim na limitovanou edici:-) Piste svy nazory na DVD, Sem zvedavej na to co si poridim:-)


ondra - 14.11. 2011 v 14:18
jebal:kdybys cetl nize zjistil bys ze neni,kdyz je to na zpusob vypichu,ale je tam prej mala brozurka s fotkama


jebal - 14.11. 2011 v 12:30
Po dlouhé době se zde opět ukážu a zajímá mě jen jedno - dneska ani zítra se s největší pravděpodobností nedostanu do krámu, tak pak lidi jen prosím napište, jestli je k tomu i dokument ten by mě velice mile potěšil děkuju


Danusha - 14.11. 2011 v 08:30
Míša:mě by zajímalo jak to teda s tím DVD bylo,já tam byla včera ráno a nechtěli mi ho prodat,že prý si mám pro něj přijít až dneska.Takže musím znova...je to jak u blbejch


Vojta - 13.11. 2011 v 17:43
el9nino: Jsi normální? O to, jestli se to dá stáhnout se tu snad ani nikdo nezajímá. Kup si to!!!


Tul@ - 13.11. 2011 v 17:22
s takovejma otázkama sem radši nelez...


tom - 13.11. 2011 v 17:19
el9nino: Radši stáhnout než koupit a podpořit kapelu,že ?


el9nino - 13.11. 2011 v 16:38
Neviete či sa už náhodou niekde neda sťiahnuť DVD Banditi di praga ?


Míša - 13.11. 2011 v 13:34
Nejen na skladech, mělo by být i na pultech, Liberec už prodává ale stálo mě to snad pulhodinový dohady s prodavačkou Bontonlandu, než zavolala do Prahy na ředitelství a pak ho bez keců a s omluvou vybalila na pult.