Kecárna

VLOŽIT VZKAZ


Ondra - 27.06. 2015 v 22:48
Mašle:Panebože za co?Tak to dopadá když některý kokot zkopíruje vaše jméno.To sis mně milej zlatej musel splést s tím druhým Ondrou,který začal trapně používat stejné jméno uplně na tutovku.Já narozdíl od něho mám Kabáty moc rád a nové cd fakt chválím a spíš naopak jsem nesnášel ty rejpaly co tu nakabátyházelyjen špínu.Tak se prosímtě uklidni,hoď si nohy na stůl,dej si pivko a pusť si nové cd Kabátů.Správce by tu měl udělat nějaké opatření aby nešly používatstejné jména.


Mašle - 27.06. 2015 v 18:18
Ondra: jo a ještě jedna věc.Jak psal Dan, tak jsi asi typickej Čech. Závist, závist, závist. Měl ses holt kluku líp učit nebo umět něco pořádnýho a taky by sis třeba vydělal dost a nemusel závidět těm, co něco umí.


Mašle - 27.06. 2015 v 18:07
Ondra: ha, ty seš jeden z těch "fanoušků", co tady házeli na Kabáty špínu, že to nestihnou a kdesi cosi. No a abys zůstal stejný "charakter", tak hned po turné, které bylo mimochodem fakt pecka, začínáš vymejšlet zase nový blbosti, jen abys na ně hodil trochu bahna a zvedl si svoje, asi dost nízký sebevědomí. Myslím, že tím novým cd Kabáti vytřeli udělali velkou radost všem opravdovým svým fandům a vytřeli zrak takovým rádoby "fandům" jako jsi ty. Vůbec nechápu, proč lidi, kteří nemaj Kabáty rádi se přihlašují na web, kde si chtějí pokecat lidi, kteří je maj rádi a posluchaj je. Taky se nehlásím na weby například folkových zpěváků, který neposlouchám a nepíšu tam proti nim blbiny. Už se prober a buď piš kritiku k věci, která třeba může v něčem pomoct nebo radši mlč. A vzhledem k tomu, že jsi asi opravdu milovník Kabátů, tak bys měl být jedině rád, kdybychom o nich 5 let neslyšeli.
Dan Fiala: stručně jsi ho utřel Asi musí být docela očistec být webmaster a muset číst občas blitky a nebýt pak hnusnej.


Dan Fiala (webmaster) - 27.06. 2015 v 15:09
To Ondra: typickej Cech. Nadavat a stezovat si uz preventivne...aby ses nedivil.


Ondra - 27.06. 2015 v 11:36
Tak turné skončilo a mají na dalších 4-5 let vystaráno a skoro o nich zas neuslyšíme.


Tomas - 26.06. 2015 v 23:59
Dobry vecer nemate nekdo na prodej tricko open air?velka velikost?prosim prosim.Na netu nejsou a budou??


Mašle - 26.06. 2015 v 20:34
PetraP:tak to máme stejně. Taky si pouštím Kabáty hodně a v autě skoro porad, a to mě vždycky leze ručička tachometru do cervenejch cisel.


PetraP - 26.06. 2015 v 19:33
Ahoj, od první písničky mě nové album nadchlo. Fakt se povedlo! Jelikož si ho pouštím hodně v autě, doufám, že nenabourám, protože je to bomba. Díky, Petra


michal - 26.06. 2015 v 14:22
pepo,slavim narozeniny ve stejnej den jako ty tak prijed do pribrami


Andy - 26.06. 2015 v 13:36
Pro me je nova deska stále zjevení. Takhle kvalitní nadílku jsem fakt nečekal a jsem rád že zavřela ústa místním reptalum a vlastně i me samotnému v určitém slova smyslu ;)


nik - 26.06. 2015 v 12:05
Jako zase každá deska kabátu má něco do sebe desky v 90.letech jsou klasiky a hodně starých fandů pak si myslim že je začala hrát rádia a hodně fandů třeba i ztratili ,ale zase získali já se dostal ke kabátům přes pohodu. jsem rád že se jako fandové i když se na něčem neshodneme není to tak že když řeknu že se mi nějaká deska nelíbí že jsem debil adt. což někde je. Ta nové deska myslim že patři k tomu nejlepšímu co rocková scéna vydala Kabáti budou legenda doufám třeba jako Olympic vím že Petr Janda jim v začátku pomohl a ne jenom jim ale i dalším kapelám.


lady - 26.06. 2015 v 08:59
Ahoj koncík a zvukovka v Praze uzasny a klukum z kapely za Vše moc děkujukluci jste


Ondra - 25.06. 2015 v 21:51
nikTo máš pravdu.Každý má jíný vkus.CO se týče desek z 90 let tak se mi zrovna nejvíc líbí ČNKJ a Trpaslíci.


Mašle - 25.06. 2015 v 19:32
JirkaN:no právě každýmu sedne něco jinýho. Mě třeba od Kabátu všechny placky. Ty ze začátku svoji syrovosti a větší tvrdostí a taky tím, že jsem je poslouchala, když je vydávali a bylo mi 20. Pak postupně novější a novější tím jak pro mě dostaly texty jinej rozměr. Některý jsou trochu jak píšes, poprockovy, ale s tím nemám vůbec problém , bo starnu s Kabátama, takze mi to přesně jde do noty. A tím se asi vysvětluje jak to, že jejich publikum, když se podíváš, je od cca 7 let do 70 což se hned tak nevidí.


Jirka N. - 25.06. 2015 v 16:44
Mašle: To máš těžký. Proto je tolik druhů hudby a písniček, aby si každý vybral to svý. Pro mě je nejlepší Corrida (Burlaci, Malá dáma, Kdo ví jestli, Joy, Buldozerem), ale uznávám, že už to není čistej rock - spíše poprock. A tak respektuju obecně uznávaný názor, že top byly roky 1999 MegaHu (Teta, Bruce Willis, Ďábel a syn, Prdel vody, Šaman) a 2000 GSG (Go satane go, V pekle sudy válej, Na sever, Bára, Bum bum tequila). Jestli je DP/DN překoná si budeme muset ještě aspoň rok počkat. Jinak zrovna BDP mě nebere, snad jen titulní píseň si mě (hodně) pomalu získává.

Co se týče kapely, každý kdo má všech pět pohromadě pozná, že jsou v pohodě a velcí profesionálové. Vždyť už na Suma sumárum si napsali "Sestava jako vždycky" (nebo tak nějak) a platí to dodnes. A ty běhy do první lajny a den s Kabátem ze srdce přeju tobě i chlapům z kapely.

p.s. jelito na másle jsem ještě nežral ... musím to vyzkoušet ...


nik - 25.06. 2015 v 14:25
Banditi to není špatná deska jenom se moc nechytla to se stává ne každá deska se muže povést a být tam koncertní hitovky mě se třeba moc nelíbí čet na koze jel nevím prostě to považuju za slabou desku ale je to můj názor nikomu ho nevnucuju


Mašle - 25.06. 2015 v 13:48
JirkaN: souhlas s tebou skoro ve všem, ale musím teda se ohradit, že 15 nevydali tak dobrý album. Nevím, co všichni pořád mají třeba proti BDP. Tam jsou pro mě teda taky neskutečný pecky, Poltrgeist, Projdu zdí, Ebenový hole, Matky a závity, Lady Gag a Rin ... no nebudu jmenovat, jsou to skoro všechny, akorát mě moc nechytlo Narvi tam ten styl a Kdo neskáče ...
A jak píšeš k začátku ve 20.30, tak to myslím bylo úmyslně stejně jako v Teplicích, aspoň, co jsem teda slyšela, a to kvůli tomu, aby se aspoň část koncíku hrála potmě. Mě teda osobně, když už stejně koncertem žiju celý den - zvukovka, čekání u koridorů, běh do první lajny, nějaká ta půl hoďka navíc vůbec nevadí. A že Pepa zkazil slova v Dole v dole? No, tak si to zkus naživo zpívat 27 písní, i když je notoricky znáš, tak bych spíš řekla, že klobouk dolů, že se přeřekl jen jednou. Já byla na třech - v LBC, TPC a PZE a co jsem teda postřehla, tak tohle byl jedinej přeřek.
nik: no naprostej souhlas. Oni jsou fakt v pohodě. Vůbec na nic si nehrajou a fakt jim musíme poděkovat, že místo toho, aby před koncertem po zvukový zkoušce hodili kopyta na stůl a dali si jelito na másle, tak s náma tráví čas pod pódiem a fotí se s náma, vydřenýma fanynkama a fanouškama. Já měla na první zvukovce trému jak prvnička a plácala jsem nesmysly jak opravdová blondýna , ale pak když jsem viděla, jak jsou v pohodě a normální, tak to ze mě spadlo.


nik - 25.06. 2015 v 11:23
Kluci koncert v Praze bomba splnil se mi sen i mým kámošům ,byl jsem i na autogramiádě a je fajn vidět že si fandů vážíte a nejste nemyšlený to mě moc potěšilo to některý kapely to je jiná tam se tváři že dělej dej sem papír a znuděně se podepíšou a ještě je to uráží to nechápu bez fandů to nejde. I nový písně se chytli to je moc dobře konečně nikdo nemůže říct že hrajete jenom starý písně. Ještě jednou díky kluci


Mašle - 24.06. 2015 v 19:10
Včera Praha zažila zase rockovej svátek v podobě naší nejlepší kabely KABAT. Díky hoši,jste úžasný.


Bimbas - 24.06. 2015 v 14:13
Čáu Pepo sice opožděně ale vše nej k tvý 50ce spoustu vydařených koncertů, krásných cd. Jste boží byl jsem na vás v HK a nepopsatelnej zážitek doufám že k nám zase za rok přifrčíte jsi super týpek doufám že nám budeš ještě minimáldě 200 let zpívat si supeer