Kecárna

VLOŽIT VZKAZ


honza301 - 26.03. 2011 v 22:06
ve videoklipu Banditi di Praga je sice pípnutí, ale když odezíráte Pepovi z úst - je zřetelně poznat, že v tom místě je "pr..eli".


patmull - 26.03. 2011 v 20:56
DonPedro: To myslíš jako BDP? Já bych řekl, že tam má být trochu jiné slovo , ale neřekl a ani nebylo pípnutí


DonPedro - 26.03. 2011 v 19:29
hele řekl už Pepa na nějakým koncertě místo toho pípnutí "do pí*e"?


Hans - 26.03. 2011 v 18:17
Podle mě je nejpovedenější cd za posledního půl roku jasně ne plný čáře Alkehol poslední 2 cd od nich byly nic moc(johoho a dvanáctka) ale cd Pojdme se všichni napít je pro mě prostě luxus pecka za peckou Zmaštěnej,Pojdme se všichni napít,S chlastem se nesmíš srát,....atd no bomba!!!!!.Na druhý místo bych řadil pro mě Kabáty Banditi di Praga jsou dobrý 8 z 15 písní se mi líbí ale stejně už je to takový jiný není to to co bejvávalo.Třetí i když o malej chlup jsou kluci ze Škworu Drsnej kraj je paráda ale 5 byla o dost bombovější.A bohužel moje nej nej nejoblíbenější skupina i po odchodu Šafrdy Harlej mě zklamala ze všecho nejvíc jedinej Kapitán morgan a Víme jak to chodí se daj poslouchat jinak pro mě hrůza pevně věřím že příští cd bude o 100%.Tak se Pojdme všicni napít


Tom (kabátovec.cz) - 26.03. 2011 v 13:09
Tygy : Rád slyším i názor jiných. Já mám z Drsnýho kraje hrozně zvláštní pocit. Na jednu stranu cítím tu dokonalost v textech , hudbě... Ale prostě si nemůžu pomoct ale jejich desky mi znějí monotóně. Petrův zpěv, ačkoliv zpívá skvěle mě na nové desce cekme štve. Dalé se mi vzdají refrény místy naprosto stejné a hlavně tak zvláštně kostrbaté... Pak mě i iritují části písní, se nedá říct, že jde o zpěv...spíš o takovou recitaci. Upřimně jsem čekal víc...

Každý to vidí jinak :)


Xiexil - 26.03. 2011 v 12:58
...no,jestli chce někdo poslouchat ,,humus ujetej,, tak musí přesedlat....


Xiexil - 26.03. 2011 v 12:55
...je tu mnoho klistýrů...D....


Tul@ - 26.03. 2011 v 12:19
Tygy: máš pravdu, kabát už není takový kabát, jako to bylo začátkem devadesátých let. Nicméně, troufám si říct, že znám všechny písničky (včetně těch raritek jako např.: "zase jsem na mol"...) a mám je naposlouchaný natolik, abych o Kabátu mohla napsat tohle:
Kabát si vybudoval kariéru spíše na trashmetalových písničkách. To, že je ale dnešní kabát komerční (jak to někteří rádi nazývají) to se říct nedá!!!! Od novýho céda jsem čekala hodně a musím s radostí číct, žě mě nezklamalo! a to v ničem - prostě názory na okolní svět se mnění různě vyvíjejí, ale kabátí duch tam vždycky zůstává zachovanej.... !!!

můj názor, za kterým si stojim!


Tygy - 26.03. 2011 v 11:35
Tom (kabátovec.cz): u mě to na plný čáře vyhrál Škwor. Drsnej kraj je naprosto dokonalý (Sama, Drsnej kraj, Kámen, Anděl, Banda komiků a mohl bych pokračovat dál). Jen postrádám nějakou pořádnou nářezovku jako je Nebuď debil, Vyhlašuju boj, Vyvolenej atd.
Hárlej - jedno z nejslabších CD co vydali. Tenhle rytmus v jakým se drží CD se mi sice zamlouvá a rád si ho poslechnu, ale aby byl na celým CD je moc. Hárlej mě bohužel sklamal.
Kabát - Banditi jsou sice dobrý, ale prostě už to není ten dokonalý Kabát na kterým jsem vyrůstal. Takový Don pedro mi leze krkem a nemůžu ho vystát. Kdo neskáče není Švéd se nedá poslouchat (text absolutně nedává smysl). Nadruhou stranu úvodní Banditi, Matky a závity, Nesahej na můj drink (zde mi jen vadí "rozjuchaný" refrén) jsou výborný. Celkově bych to shrnul takto:
Drsnej kraj 9/10
Máme vlka 3/10
Banditi 6/10


nevim - 26.03. 2011 v 10:54
to eli: to ze se pusti posledni pisnicka z alba jenom z repraku jako outro je velkych kapel normalni tak se jim asi kabati snazi vyrovnat


pampeliška - 26.03. 2011 v 09:39
Tak se zdá, že problém se Sazkou mají kluci vyřešenej. Koukněte na wéwéwé.kabat.cz/CZ/archiv novinek/80/o2 arena a sazka podruhe.html


Rocker-Tialk - 26.03. 2011 v 00:29
to Tom (kabátovec.cz): shodneme se na tom, že nový Harlej stojí za starou belu. Kabátí Banditi, to je klasika, nepřekvapí, nezklame, podobně hodnotím i nový Alkehol. Zdaleka nejpovedenější tuzemskou novinkou je pro mě Drsnej kraj od škWorů, protože od těch jsem toho moc nečekal a mnoho dostal, da deska se zkrátka povedla, má to šťávu i rozmanitost, nenudí. Snad jen ty bicí, ty jsou takový divný, nesedí mi.


Tom (kabátovec.cz) - 26.03. 2011 v 00:03
Hans: Jojo, přesně moje pořadí Alkehol mě nějak minul, tak nemůžu posoudit. Ale zejména od Škworů jsem po úžasné "5" čekal hodně... Od Harlej pro mě zatím nejslabší deska.

Ale uvidíme... ale nečekal jsem že Banditi budou z tohoto tria njevydařenější.


Hans - 25.03. 2011 v 22:58
Tom(kabátovec.cz)jeste bych k tem trem super skupinam co zminujes pripojil novej Alkehol jelikoz to je podle me nejpovedenejsi cd z tohoto kvarteta pak kabat skwor a bohuzel nejmin se mi libi harlejaci moje nejoblibenejsi skupina tot zas muj nazor


neo - 25.03. 2011 v 22:42
Tom (kabatovec.cz):


JuraČerv - 25.03. 2011 v 21:26
wéwéwé.novinky.cz/ekonomika/228916-sazka-dluzi-kabatu-miliony-z
a-listky-na-koncert-v-02-arene.html


mimi - 25.03. 2011 v 21:00
.... vyjadrenie k pražskému koncertu dnes vyšlo na oficiálnej stránke skupiny Kabát ....


Eli - 25.03. 2011 v 20:12
pro uřvaného pepíčka:psala jsem si písničky,takže ti tady přepisuju seznam,kterej hráli v Brně: Banditi, V pekle sudy válej, Buldozerem, Don Pedro, Davam ti jeden den, Mala dama, Dole v dole, Prdel vody (tím mě hodně překvapili a taky udělali veeeeeelkou radost), Kavu si osladim, Na sever, Go satane go, Kalamity Jane, Steve Wonder, Shorel nas dum, Stara Lou, Starej bar, Bum bum tequila bum, Ebenovy hole, Kdeco nam zachutna, Lady Gag a Rin, Saman, Bara, Porcelanovy prasata, Kdovi jestli, Burlaci, Zizen, Pohoda, Moderni devce...no a nakonec pustili Schody,ale to jen tak,asi z radia nebo co...
číslo účtu za tuto laskavost pošlu za chvilku


Tom (kabátovec.cz) - 25.03. 2011 v 19:53
Zdarec rockeři...

Už jsem to sem chtěl napsat minulý týden ale čekal jsem až si poslechnu i nové cd Harlej.

Co říkáte na tohle trio Harlej-Kabát-Škwor ? Který z jejich nových počinů se vám líbí nejvíc ?

Já jsem si to nechal projít hlavou...Máme vlka mám naposlouchané ze všeho nejmíň, Škowory více a Kabáty znám nazpaměť. A bohužel musím říct, ač jsem se na tyto alba těšil, tak pro mě Kabát vyhrál na plné čáře. Určitě v tom není láska ke Kabátům, protože ostatní dvě kapely mám taky hrozně rád.

Škoři - Deska má pár skvělých momentů, zejména písničky o lásce, které jim šly úžasně už na dřívějších albech (Slovo, Může se stát, Vzácnej je nám... ). Jenže pak jsou tady i momenty, které se mi prostě nelíbí, nebo které mi příjdou jako vykrádání sama sebe. Zejména mluvené čásli písni, celkový výraz písní a aranžmá. Naopak je určitě potřeba vyzvednou texty. Ale uvidíme jak to bude vypadat živě...určitě si je nenechám ujít.

Harlej - Klasická jízda , která místy člověka už nebaví , místy pobaví (písnička zpívaná kollinsem ,k terá se mi hrozně líbí, píseň Ejacula von Krankenhaus je fakt skvělá... taková "grunge atmosféra", doslova jako Alice in Chains ). Každopádně mám tuhle kapelu hrozně rád, ale musím říct, že jsem dost písniček musel v půlce přepnou a to i při pátem poslechu. Uvidíme jak se mi to časem zažere pod kůži :)

Vyhrává pro mě Kabát z toho důvodu, že z jeho desky cítím nejvíc energie (pozitivní i negativní) příjde mi daleko vyváženější a divím se, že z ní Kabát na turné netěží, jak by měl.


Buďte na mě hodní, je to jen můj názor koho to zajímalo , tak si to přečetl...koho né, tak mi nenadávejte :D

Buďte zdrávi .


JuraČerv - 25.03. 2011 v 19:50
Zdarec, kdybyste náhodou někdo vedel o autogramiádě v Jihlavě nebo ve Zlíně, dejte prosím vedět