Kecárna

VLOŽIT VZKAZ


Lord_AI - 20.03. 2011 v 22:18
thedeadzed:Rozhodně však má u mě plusový body za to, že je blondýna a za to, že poslouchá Kabát:)
// v skrini..


thedeadzed - 20.03. 2011 v 21:29
Tak jsem taky musel vyhrabat DVD a nepřijde mi zas tak děsná, i když je opravdu srandovní. Rozhodně však má u mě plusový body za to, že je blondýna a za to, že poslouchá Kabát:)


Luboš - 20.03. 2011 v 21:40
Včera v tom Brně to byla paráda . Překvapilo mě, že Tom Krulich vystřídal víc kytar než Ota . A Milanova nová basa je parádní .


ondra - 20.03. 2011 v 21:00
Tom (kabátovec.cz) jo ta borka je dobra prito ta vizas aj s ksi mi pripomina tu spevacku BLck word night nevim jestli jsme to napsal dobre,tak mozna to ukazuje pro neslysici


Alica - 20.03. 2011 v 20:10
Tom: chudak holka, asi si spletla Lunetic s Kabatem


holubicka74 - 20.03. 2011 v 19:48
Já to pochopila, jen mne trochu našťouchlo to všeobecné odsouzení, jinak bych nereagovala. A i kdybych vzala kluka do kotle, což by byla hloupost takhle si to užil líp, rozhodně bych nikoho nebuzerovala. Pravda asi bych ho chránila trochu tělem, ale je mi jasné, že se ostatní chtějí vyřádit zrovna tak jako my.
Každopádně je to na posouzení rodičů. My si koncert užili a přála bych Vám všem, vidět ten nádherně rozzářenej výraz syna i těch malejch dětí co stáli kolem nás, když Pepa vyběhl na pódium. Tak se na mě nezlobte, že jsem si taky trochu rýpla Ještě jednou Kabátům dík a mějte se.
PS: i na opeře se dá přijít k úrazu /vlastní zkušennost/


pampeliška - 20.03. 2011 v 19:58
Tul@: No já mám pocit, že ta slečna v tý stříbrný bundičce si spletla koncerty .


pampeliška - 20.03. 2011 v 19:51
Ano, přesně o tom to je. Manžel ho pohlídal a navíc opravdu pařil skvěle (rozhodně lépe, než nějaké slečinky). Synátor je holt celá maminka.....stejný magor do Kabátů a umí si to skvěle užít.
Ale ty malý děti, to je opravdu nezodpovědnost těch rodičů. Neumím si představit, že bych tam vzala mladší dítě.
S tím maličkým jsem byla na autogramiádě a bohatě mi to stačilo. Neumím si představit vzít ho na nějaký rockový koncert. Ani na Káju Gotta bych ho nevzala .


Tul@ - 20.03. 2011 v 19:52
Tom: jo ta blondýna v tý šedostříbrný bundě.. tak ta je jasná

co se týče těch malých dětí, tak podle mě je lepší brát takový malí caparty na tribunu, když už jim je ale 6,7 let tak proč ne


Tom (kabátovec.cz) - 20.03. 2011 v 19:47
Pampeliška : Taky u toho mívám zápaly agresivity .

Jinak k devítiletému klukovi...když ho rodiče pohlídají a klučinu to baví tak proč ne Někdo je v 9 letech vyspelější, než většina fandů Kabátů


pampeliška - 20.03. 2011 v 19:43
Tom (kabatovec.cz): Tak ta holka na dvd z Výpichu, ta nemá chybu. V téhle části písničky se musím koukat jinam, jinak mám tendenci hodit něco po televizi. Se synem si z ní děláme legraci a napodobujeme ji.


pampeliška - 20.03. 2011 v 19:35
No můj muž vzal sebou našeho 9-ti letého syna. Ten miluje Kabáty už od čtyř let. Synátora tam obdivovali i starší-pařil s nimi, zpíval-prostě si to užil. Takhle starý dítko-to už jde. Fakt je, že jsem tam viděla rodiče s cca tříletým chlapečkem. No to ani náhodou. Já mám taky ještě tříletýho a toho mi hlídala sousedka. Když už nic jiného, tak je ten hluk pro ty malý strašně nebezpečný. Mi hučelo v uších ještě dvě hodiny po koncertě, když už jsem ležela v posteli. Takže našemu malému pouštíme dvd z koncertů doma a vyřádí se parádně a nehrozí mu nějaký ublížení nebo poškození sluchu. A já když mám náladu, tak s ním blbnu u telky taky


Tom (kabátovec.cz) - 20.03. 2011 v 19:36
Podle mě děti nepatří vůbec na rockové/metalové koncerty. Nikdy si nepamatuju, že by mě naši tahali v dětství po koncertech. Dejme tomu 12 let už chápu...ale brát 5ti leté dítě ??? Tohle je prostě ulet. Ten človíček z toho přece nemůže nic mít. A navíc může mít i nějakou zdravotní újmu. Holubicka už tady píše třetí přísěvěk o tom samém, ale pořád jí nedochází to, že tady nepadla narážka na ní, resp. když jsou rodiče s prckem někde v zadu a neomuzují ostatní. Já se jdu na koncert pobavit, vyřádit...dát si pár pic a užít si to po svém...a vážně by mě nepotěšilo mít před sebou malého caparta a celý koncert se bál pohnout . Jinak s puberťačkama naprosto souhlasím... stačí se podívat na DVD z vypichu a na záběr na slečnu u písničky Kdoví jestli (určitě víte o čřem mluvím)


holubicka74 - 20.03. 2011 v 19:26
Já v tom problém nevidím, já jsem pro aby děti měli tu možnost si to užít. Jak jsem už psala kluk je autista a jeli jsme se strachem. Manžel je moc nežere, ale jel se mnou. Mě jen naštavalo, že se tu obuli do všech dětí. My jsme volili místo rozumně dle možností kluka. Teď mi mmnžel říká, že ta holčina by si to možná víc užila bez tatínka. To je samozřejmně legrace. Souhlasím s tím, že děti do kotle nepatří a rodiče by měli počítat s nějakou tou boulí a modřinou. My jsme po koncertě překontrolovali zuby, máme je všechny Omluvili se ostaním za případné podupané nohy a v báječné náladě odrazili.


Regina - 20.03. 2011 v 19:29
Byla jsem včera na koncertě v Brně. Bylo to fajn. Písnička Ebenoý hole se mně líbí, hlavně text.Zajímal by mě váš názor na ozvučení koncertu v Brně. Byli jste spokojeni? Mně se zdála hudba trochu předimenzovaná,(cožbývá)ale zpěváka jsem občas slyšela špatně, mohl být nazvučen silněji.


Jar - 20.03. 2011 v 19:24
holubicka74:at klidne nevi ktera bije takovejch je tam dost i dospelejch ale at to ze tam to decko je neovlivnuje zazitek ostatnich lidi...a to bohuzel tak je dycky pokavad je to petileta holka..kdyz je synovi 10 tak asi nebyl problem v nicem...navic ani nevim jak si to nekdo komu je pet muze uzit..zvuk mu pomalu rozstreli hlavu nerozumi tomu a nechape o cem sou pisnicky...akorat se mu libi mysak z novyho alba a rodice ho tam hned vemou


Vojta - 20.03. 2011 v 19:12
holubicka74: I když to dítě třeba nezná texty, nezná písničky, tak má právo na tom koncertě být, ale je třeba zvolit vhodnou pozici. Rozhodně ho nebrat do kotle někam k pódiu. Tady je nejlepší, pokud mu je kolem 5ti let, ho vzít na tribunu. Ale je pak blbý, když ho otec vezme někam do davu k pódiu a okřikuje ostatní ať neblbnou. Přitom zóna před pódiem a okolo něho je k tomu, aby se tam lidi hejbaly, skákali atd. Když máš 10ti letýho kluka, tak ten to určitě v davu zvládne, ale musí se přispůsobit. Pokud se hejbal a pařil jako ostatní, tak pak není problém ne?


Vojta - 20.03. 2011 v 19:11
Milan: Ta písnička je narážka na bratry Ebeny. Prej je to podle pravdy.


holubicka74 - 20.03. 2011 v 19:01
Já beru, že si jdete zapařit, synovi taky není 5, ale 10 ale chová se jako 7 letý. Kabáty přímo miluje. Ale jak už jsem psala, právě kvůli němu jsme nešli do kotle, ale za něj. Hned k zábradlí. A hlavně kvůli němu jsme do Brna jeli.On si to nárámně užíval, zná perfektně všechny texty a pařil stejně jako Vy. 5 letou dcerku jsme nechali doma a trochu mne to mrzí. Já v podstatě souhlasím s tím, že pokud to dítě neví, která bije nemá tam co dělat, ale když ví, tak si to mohou užít taky, jen musí být rodiče trochu soudní a jít tam kde uvidí a užijí si to. Mě jen naštvalo, jak odsuzujete všechny. Jak už jsem psala, je to vše jen o toleranci.


milan - 20.03. 2011 v 19:05
sorry mozna trosku blba otazka, proc pisnicka EBENOVY HOLE ??? PS: bydlim v usa ma to snad neco spolecneho s nejakou politickou kauzou???