Kecárna

VLOŽIT VZKAZ


mrkuba - 25.09. 2010 v 09:31
evita: skvele info


Jura - 25.09. 2010 v 09:27
Evita: sance ze by to bylo v sobotu je asi minimalni co? Jsem totiz v praci ve zkusebni dobe, coz je velmi neprijemny problem, ktery mi s takovou neumozni se tam dostat :-( A soukromy vrtulnik, ktery by me tam rychle dopravil mi tak nejak chybi :-)))


Schinderhanes - 25.09. 2010 v 07:54
evita: U kabátů nemám rád slovní spojení mělo by se. Ale každý nový info je super, ty Vánoce budou nejspíš konečnej termín. Ono to bude i v kabátím zájmu, je to ideální období.


evita - 24.09. 2010 v 23:23
Ahoj všempodle aktuálního telefonátu dnes večer je "Mistr" zavřený v baráku a píše a píše a píše, ani na záchod prý nechodí. Takže podle toho bude mít nová deska teda kurevskej náboj! Ale vážně:
Schinderhanes: podle Mistrových slov do 8.10. by materiál měl být připraven do studia a někde v jeho průběhu(nejpozději do konce) by se mělo nahrávat. Takže dedukovat pak už můžeme i dobu, kdy deska vyjde, ale já osobně bych si chystala vánoční papír a mašle
P.S. Výherci špalkiády nechť se chystají na návštěvu studia a od půlky října ať jsou raději v pohotovosti. Zatím to vypadá, že i při té vrcholné míře stresu, se s námi pořád počítá. Nezbývá než věřit, že se nic neposere. Tak věřme!


Schinderhanes - 24.09. 2010 v 19:53
Tak jsem se trochu hrabal v historii a zjistil, že když se rodila Corrida, tak už v srpnu se vědělo, jak se bude cédo jmenovat a nakonoc vyšlo až v prosinci.... Teď máme konec září a neví se nic a to podle posledních zpráv by cédo mělo vyjít koncem řijna... No nebudu z toho nic dedukovat.


Tul@ - 23.09. 2010 v 19:39
co dodat


Cromwall - 23.09. 2010 v 17:32
To Kabátovec:Pamatuj si že nejhorší věc je srážka s blbcem, viď!


kabatovec.cz - 23.09. 2010 v 16:45
Cromwall : Jsi každým příspěvkem trapnější. Co tady vůbec děláš ? To nemáš co na práci ?


Tul@ - 23.09. 2010 v 15:44
Cromwall: hele možná mam delší vedení ale tohlesem nepochopila........


Cromwall - 23.09. 2010 v 11:35
Přesně to vystihl Otík Hereš.Kabátům závidí pouze a jenom ten,který nikdy nic v životě nedokázal.Pravda pravdoucí.


Tul@ - 22.09. 2010 v 19:52
A to je duvod proč jsou kabati nej....jsou to prostě kabati pořad stejně od zacatku až do konce (když nepočítám ty šachy na začátku-Máca a tak), i když razím heslo změna je život tak tady v tom směru se k tomu moc nepřikláním


Rocker-Tialk - 22.09. 2010 v 18:56
to Cromwall: sice to sem nepatří, ale aby řeč nestála, že ano.. Arakain se odchodem AB odklonil od Thrash/Heavy metalu a dal se na nový proudy, tak trochu okoukaný ze severu a ze západu, především populární power metal a s Toužimskym, kterej má v oblibě hard core, teď na posledních dvou deskách trochu koketuje s metalcorem. Ale starýho psa novejm kouskum nenaučíš, a tak je to spíš starym způsobem hranej novej styl (nebo novym způsobem hranej starej styl?). Prostě bastl. Co se Törru týče, podle mejch informací to bude špičkovej basák, ten kdo nahradí Vlastu, ale mám dojem, že už to nebude Törr, ale parodie. Törr to je Vlasta Henych. Na druhou stranu, mě nikdy hudba týhle skupiny moc neseděla, snad jen Made In Hell, starý pecky ze začátků Töru a pak byla zajímavá éra s Izzim a Mrňusem, to bylo víc rock'n'rollový. Harlej bez Šafránka nejni starej Harlej. Je to úplně jiný hudební těleso, hodně vlivu tam přinesli debustroláci Kolins, Volák a Skull IIm především co do kytarovosti hudby a umírnění vůdčího vlivu vokálu.. poslední dva jmenovaní už samozřejmě v Debustrolu nehrajou a dle mého názoru to byl pro kapelu posun dopředu, vlastně pro obě kapely. To, že ještě ze západočeských MASH přišel Tomáš Hrbáček poté, co Šafránek znenadání opustil svojí kapelu, znamenalo asi nejzásadnější čáru za minulostí. Harlej teď prostě hraje svoje nový písničky, a že jich má asi třicet, k tomu starý klasický hity z Šafránkovy éry, za to je nemůžeš proklínat, Tomáš má prostě jinak položenej hlas. Mimochodem, ještě si docela živě pamatuju, když sem viděl poprvé Harlej s Tomášem, a to sem si řikal, že tohle bude katastrofa a že Harlej prostě skončil. Nakonec to tak blbě nedopadlo, po letech se docela srovnal a hrajou si tu svou, i když je to kolikrát to samý dokola.
Jinak Tygyho se musim zastat, Vykoupení z věznice Shawshank je povednej film, jeden z nejlepších a když se podíváš na žebříčky csfd.cz, i IMDB, tak se drží dost vysoko.


Tygy - 22.09. 2010 v 11:47
Cromwall: osobne jsem nikdy o Shawshank nerekl ze je to nejlepsi film. Pro me je to Memento a navzdy bude. Inception je taky dokonalej film od Nolana. Pokud nekdo o Shawshank rekne ze je to nejlepsi film vubec mu to neberu. Dobrej snimek to je, ale u me si misto v top 10 nezaslouzil


Cromwall - 22.09. 2010 v 10:37
Arakain odchodem Brichty se odklonil od metalu.Törr bez Henycha se uvidí,jak se s tím Oťas vypořádá.A Harlej bez Šafránka?Jejich nejlepší album Aj mena ou bejby hel je super a sjíždím ho snad každý den.Proto mě Šafrdův odchod nasral a od té doby Harlej neposlouchám.Myslím si že Vláďa je o dost lepší zpěvák než Hrbáček.Byl jsem na koncertech obouch.Nebe a dudy.Na Harleji mi vadí že hrají dokola Pověste ho vejš,Svařák a podobně.Proč třeba nehrajou Harlejovu kometu?Oči na dně moří nebo Braunovou.I když tyhlety věci by asi nový zpěvák nezazpíval takovým vynikajícím způsobem jako jeho předchůdce.Mimochodem všimnul jsem si že máš Svobodo na Csfd(česko-slovenské filmové databázi)profil.Také zajímavé uskupení.Říct o filmu Vykoupení z věznice Shawshank že je to nejlepší film všech dob je trochu ujeté.Znám o dost lepší filmy.Ovšem číst tam některé komentáře,je pastva pro oči.Ale člověk se alespoň zasměje.A hned je lepší nálada.


Rocker-Tialk - 22.09. 2010 v 07:34
prosim vás, když mám upito, seberte mi nejen mobil, ale i notes...


Rocker-Tialk - 22.09. 2010 v 00:10
to Cromwall: motërband bez Střihavky je o hovně, co si budem nalhávat, i když ty nahrávky zněj zajímavě, je to tak o dvě třídy níž, ale furt je to solidní poslouchatelnej metálek, kterýmu bych dal aspoň 6/10. Arakain bez Brichty je celkem hovno, s kolářem to bylo aspoň něco, ale Toužimskej to jen uřve, ale Brichta bez Arakainu je celkem poslouchatelnej... i když halsově je na tom dost bídně, textařsky to furt jde. Co se týče Harleje, je to prostě rozdíl. Mě osobně se líbí éry obou zpěváků stejně, ale každej je o něčem jinym, prostě starej Harlej nejni novej Harlej. Na druhou stranu mi víc sedí Tomáš, než Láďa (toho sem slyšel mockrát a fakt jeho živý zpěv nemusim poslouchat, když to nejni nutný, na druhou stranu, s waldou docela jede a líbí se mi to, a to je co říct).


Tygy - 21.09. 2010 v 23:16
A to já nesouhlasím. Motorband mě osobně přijde nejlepší s posledním CD. Prostě je to takovej anglicky zpívanej českej metal.
Harlej bez Šafránka bych taky nezatracoval. Je to jinéí, ale dobře jiné


Malá Dáma (Evča) - 21.09. 2010 v 21:06
Cromwall : v tom s Tebou musím souhlasit


Cromwall - 21.09. 2010 v 19:35
No ono zase na druhou stranu,Motorband bez Střihavky,je jako Brichta bez Arakainu,Törr bez Henycha a Harlej bez Šafránka. NA HOVNO!!!!!!!!!


Tygy - 21.09. 2010 v 16:31
Cromwall: Máča to tvrdil kdyx byl jeste MB aktivni.Rozpadnul se mu nedavno coz je skoda. CD Heart of the Machine se jim povedlo vyborne