Kecárna

VLOŽIT VZKAZ


Janinka - 16.09. 2010 v 11:24
Ještě mi tam vypadla věta, že ...má spoustu vlastností, které na něm obdivuju a ty s přehledem zastíní drobné chybičky


Janinka - 16.09. 2010 v 10:32
Já naprosto souhlasím s tím, co tady evita napsala. Já bych si třeba taky dovedla představit trochu více koncertování a "větší kvapík" při vydávání desek. Ale Kabáti jsou Kabáti a vlastně jsou zajímavý i tím že se do ničeho nedají tlačit. Beru to asi jako takové "manželství": manžela miluju i když není na 100% takový, jak bych si přála, ale přesto ho miluju i s jeho chybama (a doufám, že i on mě)
A když mu někdo s prominutím "sere" na hlavu, tak ho budu hájit do morku kostí, i když mě chvíli před tím vytočil. Takhle nějak chápu manželství, přátelství a pod....
A s těma informacema.. těch by opravdu mohlo být více


evita - 16.09. 2010 v 08:15
Schinderhanes, Jirka, Fredy a všichnirozhodně souhlasím, že nepatříte jen k rejpalům...můj "plamenný" příspěvek měl "nakopnout" spíše jinou kategorii. Ale ani to ne, prostě jsem chtěla, aby to jednou za čas zaznělo, tak jsem to napsala
Především mi šlo o to, že když je problém, máme všichni tendenci si také přihřát polívku a přitom nejsme ochotni přiznat, že v ten moment to nemá moc smysl.
Já myslím, že když dostanu výplach střev např.od šéfa a pak za mnou přijde kámoška a řekne mi: hele, no já teda nevim, ale s těma vlasama bys měla taky něco dělat...tak jí většinou pošlu do huntířova, i kdyby měla stokrát pravdu!
A přiznejme si to, obdobně to funguje všude a u všech
Ale tím samozřejmě nechci korigovat tuto pohodovou diskuzi, jen apeluji na každého, aby si nejdřív dvakrát zopakoval, co chce sdělit, kdy a jak...
To je, myslím, základ komunikace.
Tím ovšem neomlouvám nedostatek informací od kapely a mangementu. To je trochu jiná soutěž.


Fredy - 15.09. 2010 v 22:51
ano přesně, já myslim že my co tu tohle píšeme nepatříme k těma rejpalům co se jim nic nelíbí na všechno nadávaj a jenom otravujou. My jenom řikáme kapele co je špatně a jak to změnit to by měl dělat správný fanoušek Už se docela těšim až deska vyjde a na tohle zapomeneme


Jirka - 15.09. 2010 v 19:10
FANKLUB je od toho, aby chválil a podporoval. A tak je to dobře. Jinak mi ale mluví z duše Schinderhanes a souhlasím i s Fredym, že chyby dělá management.. Milan Špalek se za pana Havlíčka postavil na kabat-fans (a to je dobře - on určitě udělal spoustu výborné práce), ale přesto si myslím, že něco by šlo dělat lépe. A média jsou dravci a čekají na každé zaváhání - a Kabáti jsou tučné sousto.


Fredy - 15.09. 2010 v 19:26
to "téměř" je u kabátu takový specifický slovíčko


Tul@ - 15.09. 2010 v 18:15
tak jako když mluvím za sebe tak se na kluky dívám jako na ty nejlepší muzikanty, tak me je v podstate jedno jestli nekde budou koncertovat na nejakych soukromych..... stejně bych tam nejela protože sem chtěla počkat na tour a pořadnej koncik. A jen tak na okraj to s Prahou 10 nebylo určeny fanouškum ale obyv. prahy 10... je sice pravde že ti fan co bydlí v praze 10 jsou na tom častečně lip ale proč se tím zatěžovat když tour už je teměř za dveřmi!!!!


Fredy - 15.09. 2010 v 17:58
mě na Kabatech vadí jenom ta komunikace, stránky z roku "nežer mouchu" a věřim, že kdyby o těch koncertech dali vědět co a jak hned než se v tom začali štourat media a my fanoušci tak je klid a ne se ozývat až, když je pozdě. Ale je mi jasný, že to je spíš chyba managementu než samotnejch kluků. Na desku si počkam to je mi vcelku jedno furt je co poslouchat a kam chodit na koncerty


Tul@ - 15.09. 2010 v 17:55
ty si myslíš že nekde krat (jako treba v praze 10 je spatne?)kapela si muze delat co chce.vždyt je to cistě její věc!!!


Schinderhanes - 15.09. 2010 v 17:38
Fanoušci jsou od toho, aby svou kapelu podpořili, ale taky aby se ozvali, když se jim něco nelíbí, protože díky nim jsou muzikanti tam kde jsou a hudba a koncerty se dělají pro ně. Nejde jen mlčet a nebo chválit, protože pokud se něco dělá špatně a nikdo se neozve, bude se to dělat špatně pořád.


Tul@ - 15.09. 2010 v 17:26
Co k tomu jinyho dodat? oni nejssou taky zrovna dvakrat nadšení že deska ja později a čekali že je podpoříme alespon my........fans ..a misto toho tady resíme jejich podzimní vyst. (nemyslím tím všechny ale nekdo přece) ale vždyt je to jedno jak to bude a kdy, hlavne ze to příde. Milan natextuje bomba taxty tomas s otou dodaj nejaky pekny solo a bude zlatej slavík, andel, deska roku...atd v kapse.


Tul@ - 15.09. 2010 v 17:20
evita: je mi z toho na nic, asi z nas musí bejt hodně sklamaní


evita - 15.09. 2010 v 16:23
Tul@: dík za uznání pro Janinku!
No a Ota to teda slíbil i za Milana...a musím říct, že mě dost zarazila jedna věc. Když jsme za ním s kolegou macikem přišli, že mu chceme předat otevřený dopis, týkající se těch posledních událostí kolem podzimních koncertů, tak docela ztuhnul a řekl: "To jako nějakou stížnost nebo co?"
Jako já jsem z toho dost "štajf", že od vlastních fanoušků víc než co jinýho očekává stížnost...no tak to o něčem asi svědčí, že? Ale to ať si každý přebere sám...


Tul@ - 15.09. 2010 v 16:16
evita: evi ty si borka.. važně to slíbili.. tak to už se těšíím

Jo a jinak co se týče toho otevřenyho dopisu nemyslím že by neměl pomoct... a i kdyby ne, tak rozhodně potěší víc než ty politicky kecy ......... Janinka odvedla skvělou praci a ja za sebe mužu říct že bych to tak nesformulovala

Čekejte, čekejte, ono to potom příjde a bude to urřitě stat za to!


evita - 15.09. 2010 v 12:52
...děkuju vám i za kapelu...vydržte, slíbili, že se tu objeví!


evita - 15.09. 2010 v 12:10
Jirko, ty ...jedeme dál...tak to je snad jasný, ne? Já teda nevim, jestli si z nás děláš prdel nebo jak, ale mě je to celkem jedno(při vší úctě tedy!).
To je snad jasný, že jedeme dál! Přece nepojedeme zpátky?
My to viděli na "benátský" třeba u AničkyK.Ano, jede dál, třeba s holou hlavou a byla skvělá a jede dál! A co my tady řešíme za píčoviny? Jestli bude placka teď nebo hned, jestli bude koncík pro tydle nebo pro oný? Jestli vyhraje volby tenhle paňák nebo jinej? Kde může být za čtyři roky? Možná bude mít holou hlavu z chemoterapie! Nebo holou prdel...co byste radši, rockeři?
Tak se netrapte malichernostma a podívejte se na to z jinýho úhlu.

Je jasný, že když mě bude furt někdo jebat, budu buď v jeskyni žvejkat kůži nebo mu dám do držky.
Ale rozhodně mě to nebude motivovat skládat písničky, texty, dělat koncerty, akce a lízt mu do prdele. Mně tedy ne.
Nechceme ani žvejkat kůži ani někoho tečkovat. Chceme jen říct, jo, seš dobrej, dík!
JE TO TAK TAK TĚŽKÝ?
Tak klikejte a neserte...

P.S....to jsem se zase nechala unýstomlouvám se! (otevřený dopis je vpravo nahoře)


Jirka - 15.09. 2010 v 07:49
Janinka, Evita: O.K. Jedeme dál !


evita - 15.09. 2010 v 07:10
Janinka:ano, k tomu není co dodat.


Janinka - 15.09. 2010 v 06:29
to Jirka: Nevím jestli to Kabátům nějak výrazně pomůže, ale myslím, že každá podpora potěší. Konec konců je to můj názor a nijak Ti ho nevnucuju.


Noor - 14.09. 2010 v 23:47
Ahoj lidi, jen jsemm nakoukla .... No, pěkně Karle, pěkně.................