Kecárna

VLOŽIT VZKAZ


Jura - 09.06. 2010 v 08:50
Cromwall: tusim ze se to tu jednou resilo a Dan FIala psal ze je to zrusene kvuli fanousku jak tam psali, vyjadrovali se a neustale do neceho picovali.


Cromwall - 09.06. 2010 v 08:20
Fialo do prdele už taky proč jsou na stránkách Škworu Zrušená diskuze?Co je to kurva za diskuzi když tam není vůbec žádna kecárnaBylo by dobré kdyby byla opět zprovozněná!


Marťas - 09.06. 2010 v 06:05
Máte pravdu když jsem byl ještě stály člen FK tak jsem na ofiko chodil pravidelně. To se ještě něco dělo. Těd když něcé potřebuju už lezu jenom sem.


evita - 08.06. 2010 v 11:56
Ahoj všemkdo máte zájem využít nabídky zájezdu FanKlubu Kabát, o.s. busem na Terchovou, odjezd z Prahy 14.8, kolem 4.hodiny ranní, návrat v neděli odpoledne.Cena dopravy je 1000,-Kč včetně pojištění a je nutno zaplatit na účet č.ú. 235 259 017 / 0300 do 30.6.!!! Vstupenky zajistíme hromadně, platit se budou na stejný účet v červenci, cena cca 450-500,-Kč.Registrace na mail fkfestival@seznam.cz co nejrychleji. Máme posledních 8 míst!!!
P.S.Je jasný, že v pátek třináctýho se propaří v noční Praze


evita - 07.06. 2010 v 15:26
...no jasný. A tak něco o tom vím, ale považovala jsem to spíš za vyjímku...myslíš do další dvacítky?A špičkového?No, možná by to už pomalu zvládli samiTaky řešení, ne?


Bill - 07.06. 2010 v 14:40
evita: nechme toho pána být, to nemá cenu., on je opravdu hodně rezistentní a kapele škodí. Dám ti jeden příklad ,před Eurosongem v Helsinkách byl v Evropě zájem o CD kapely, a vůbec o informace o kapela. Věřila bys že kluci z kapely se museli starat o to aby nějaké CD a informace o kapele ( v angličtině) někdo poslal poštou. Představ si že když je někde nějaká autogramiáda tak kluci z kapely řeší a jedou pro podpisové karty.. Tak aby byli fanoušci aspoň částečně spokojeni. Dovedeš si představit že třeba kytarista Rammstein řeší jestli má na autogramiádu podpisové karty pro fanoušky. Měj se a přeji hodně úspěchů , kapele vydařené CD a koncerty. No a někdy do budoucnosti špičkového manažera.Kapela by si ho určitě zasloužila.


evita - 07.06. 2010 v 13:09
Ještě k tématu "Havlíček". Já se bráním, vzhledem ke svému silně pozitivnímu založení, pesimistickým závěrům v diskuzích.Musím objektivně říct, že právě díky managementu jsme loni získali zásadní výhody a další jsou v jednání. Všechno holt nejde hned.


evita - 07.06. 2010 v 11:37
Bill:hm,jo. Co se týče těch webovek, tak nějak nevím, proč Havlíček tento "téměř mrtvý" web drží, jak píšeš, pevně v rukách a nikoho tam nepustí? K čemu je to dobré?Ale jak jsem psala, je to sice na jednu stranu antireklamní vůči kapele, ale na druhou stranu to aspoň neubírá návštěvnosti tady.Ale tenhle stav je přinejmenším nezvyklý.Dnes ví malé dítě, jaký prostor pro reklamu skýtá internet.A management to jakoby pomíjí. O důvodu tohoto postoje můžeme jen spekulovat. Pokud by mu šlo striktně o prachy, tak to naopak bude podporovat, ne? Podle mých dosavadních zkušeností je to taky o konzervativním postoji samotné kapely, i když je to paradoxně právě kapela, která se stará třeba o zásobování fanklubu propagačními věcmi. Ale to je jen zlomek, máš pravdu, že vše co se týče promo předmětů a vůbec merchandisingu má fyzicky na starosti Havlíček. Ale pokud chci vědět termíny koncertů a PR, tak se obracím na Pankiho.Takže můj závěr:nevěřím, že žábou na prameni je jen Havlíčkova "nevstřícnost".Je tam asi ještě pár věcí, který nám fanouškům mají být nejspíš jedno a máme asi jen dvě volby:buď ten stav respektovat nebo ne. A to je asi tak všechno, co s tím můžeme dělat.Zkrátka chybí zpětná vazba.
Bille P.S.Neříkám, že jako fanklub se nesnažíme o změnu v celkovém přístupu managemetu k fanouškům. Jenže jsme ještě "mladý" fanklub, který sám občas řeší dětské nemoci. A zatímco u kapely respekt máme, to nám nestačí. Pan Havlíček je stále ještě rezistentníale jak praví klasik: "...ono to pude..."


Bill - 07.06. 2010 v 08:28
evita: na oficiální web píše jen Havlíček, to je pravda , bohužel je to proto že nikdo jiný nemá přístup, ani kapela, neboť ten pán to drží pevně v rukách. Panky je již mimo dění v kapele, bohužel si za to může z velké části sám. A tak o všem rozhoduje Havlíček. Bohužel. Znovu říkám kapela jsou muzikanti kteří umí hrát a napsat muziku a texty, o ostatní věci se musí starat manažer , tak aby byli fanoušci spokojení a měli dostatek informací atd. Přece nikdo nemůže chtít aby ta nebo Milan spustilt eshop, aktualizovali web , posílali podpisové karty. Nedá se nic dělat , dokud bude jejich manažer tenhle pán není nejmenší šance na změnu.


evita - 06.06. 2010 v 16:19
Bill:já bych to tak černobíle neviděla.A úlohu Radka Havlíčka bych až tak nepřeceňovala, co se týče webu, píše na něj jen on, takže kdyby na ofi webu někomu jinému záleželo aspoň o trochu víc jak Havlíčkovi, věřím, že tam taky může napsat cokoli.Ale sám vidíš, že Milan už nepíše pravidelně ani sem, před lety na kabat-fans psal i Pepa a to je dnes taky už jen sen.
Každopádně souhlasím s tebou, že Otovi a Milanovi na fanoušcích záleží hodně a nejen jim. Ovšem na Radka Havlíčka snad má vliv jen Milan, ale jak jistě víte, Kabáti nemají jen jednoho.Pankimu na fanoušcích kapely taky záleží, ale co nadělá, desku sám od sebe vydat neumí a chlapi jsou sví.
Blbý je, že se celkem nic neděje a že by se hodilo aspoň info o tom, kde se zasekl ten e-shop...


Bill - 06.06. 2010 v 15:20
tygy a ostatní: kapela ,zejména pak Milan a Ota na fanoušky nekašlou a nikdy nekašlali. Naopak . Bohužel ,jak již bylo několikrát napsáno , a co je veřejným tajemstvím , mají manažéra ,kterému je úplně jedno co fanoušci , co web, co eshop. Toho pána zajímá pouze jedno ....money, geld , prachy.. Kapela s tím nic ( bohužel ) neudělá. Jsou to muzikanti kteří umí dělat muziku , a že sakra umí . Bohužel se jim do cesty nějak připletl pan Havlíček


evita - 06.06. 2010 v 13:18
Moje uvažování raděj moc nezkoumejto není jasný kolikrát ani mě...
Beru tvé ujištění, udělal jsi mi radost, že nikdo netrpěl.


Tygy - 06.06. 2010 v 12:19
Evita: jo takhle ty uvažuješ
Můžu tě ujistit, že nikdo netrpěl


evita - 06.06. 2010 v 11:34
Hulení ani neTo u tebe nepovažuji za podezřelý matroš!Já myslela, že je to stažená kůže z nějakýho těžkýho antikabátníka


Tygy - 06.06. 2010 v 10:40
Evita: to máš na mysli jakože hulení jo?
Je to udělaný z ubrousků a vevnitř jsou žárovičky jak se dávají na malý vánoční stromky


evita - 06.06. 2010 v 09:52
Hej Tygy!To je vánoční svícen z jakéhosi podezřelého materiálu...Není doufám biologického původu?


evita - 05.06. 2010 v 10:39
Ahoj Tygy:K první části tvé otázky, jak se kapela staví ke svým oficiálním stránkám, to aktuálně nevím, protože se o to popravdě moc nezajímám.Mám starost o to, abych společně s dalšími aktéry naplnila stránky fanklubu a není to moc lehká práce, obzvlášť s kapelou zn.KabátAle řeknu ti svůj názor: moc mi to nevadíInformace si stejně shámím jinde a kdyby byly narvaný aktualitami, tak by všichni viseli na nich a ostatní neoficiální stránky by byly dost zbytečný.Já vím, není to standard, ale mě konkrétně tahle "tichá dohoda" docela vyhovuje
Další věc je možná i ta, že Kabát až tak nepřeceňuje úlohu internetu v v jejich životech a v životě kapely...ale jak říkám, je to jen můj názor.
A co se týče té druhé části otázky, nevím z toho znění přesně na koho nebo na co fanoušci nadávají, zda na ty stránky nebo na kapeluPodle mě fanoušci u nás vůbec hodně nadávají a na všechnoa podle toho se k tomu asi kapela i staví.
Ale ber to jen jako můj názor.


Tygy - 04.06. 2010 v 18:19
Evita: ptám se nato, jak se kapela staví k jejich oficiálním stránkám a k tomu, že na ně fanoušci hodně nadávají
Jura: zarytý fanda opravdu jsem. Mám s jejich logem skoro vše na co se dá vyrazit, vypálit,vypískovat, nakreslit. Přestat je poslouchat? Rozhodně ne. Jen si řikám jestli si mám jejich CD kupovat, nebo suveréně navštívit warez. Neštvalo by mě to, kdyby aspoň Milan přišel sem jednou za měsíc a napsal co aktuálně dělají. Ať to aspoň vypadá, že někdo za ty fanoušky je rád.
Zde je ukázka jedný mojí raritky:
i49.tinypic.com/3x0ft.jpg


Jura - 04.06. 2010 v 17:33
Tygy: sice se nezname osobne, ale vzdy si mi prisel jako zarity fanda, takze me prekvapuje ze kvuli tomu, ze jeden blbec, ktery se stara o web kabatu nic nedela, ty prestanes rekneme poslouchat tuhle kapelu. Ser na to co je na ofiku. Mame tady 2 weby na kterych se vzdy dozvime vsechno vcas tak proc to resit. A jinak jak to kapela resi netusim, ale je fakt ze by o to mohla mit vetsi zajem.
Schinderhanes: no tak ber ze megakoncert zabral hodne casu a me osobne prijde zbytecne delat festaky po CR kdyz by snad mohlo byt na podzim turne. Teda pokud vyjde. Pokud ma kapela uz ted jasno ze to nestihnou tak by mohli jet i po CR.


Schinderhanes - 04.06. 2010 v 16:27
Já si cédo koupím, protože mám všechny, ale sere mě, že za dva roky udělali v ČR jen jeden koncert a když už to aspoň vypadalo nadějně s fan-shopem, tak se to někde zaseklo...