Kecárna

VLOŽIT VZKAZ


Bill - 07.06. 2010 v 08:28
evita: na oficiální web píše jen Havlíček, to je pravda , bohužel je to proto že nikdo jiný nemá přístup, ani kapela, neboť ten pán to drží pevně v rukách. Panky je již mimo dění v kapele, bohužel si za to může z velké části sám. A tak o všem rozhoduje Havlíček. Bohužel. Znovu říkám kapela jsou muzikanti kteří umí hrát a napsat muziku a texty, o ostatní věci se musí starat manažer , tak aby byli fanoušci spokojení a měli dostatek informací atd. Přece nikdo nemůže chtít aby ta nebo Milan spustilt eshop, aktualizovali web , posílali podpisové karty. Nedá se nic dělat , dokud bude jejich manažer tenhle pán není nejmenší šance na změnu.


evita - 06.06. 2010 v 16:19
Bill:já bych to tak černobíle neviděla.A úlohu Radka Havlíčka bych až tak nepřeceňovala, co se týče webu, píše na něj jen on, takže kdyby na ofi webu někomu jinému záleželo aspoň o trochu víc jak Havlíčkovi, věřím, že tam taky může napsat cokoli.Ale sám vidíš, že Milan už nepíše pravidelně ani sem, před lety na kabat-fans psal i Pepa a to je dnes taky už jen sen.
Každopádně souhlasím s tebou, že Otovi a Milanovi na fanoušcích záleží hodně a nejen jim. Ovšem na Radka Havlíčka snad má vliv jen Milan, ale jak jistě víte, Kabáti nemají jen jednoho.Pankimu na fanoušcích kapely taky záleží, ale co nadělá, desku sám od sebe vydat neumí a chlapi jsou sví.
Blbý je, že se celkem nic neděje a že by se hodilo aspoň info o tom, kde se zasekl ten e-shop...


Bill - 06.06. 2010 v 15:20
tygy a ostatní: kapela ,zejména pak Milan a Ota na fanoušky nekašlou a nikdy nekašlali. Naopak . Bohužel ,jak již bylo několikrát napsáno , a co je veřejným tajemstvím , mají manažéra ,kterému je úplně jedno co fanoušci , co web, co eshop. Toho pána zajímá pouze jedno ....money, geld , prachy.. Kapela s tím nic ( bohužel ) neudělá. Jsou to muzikanti kteří umí dělat muziku , a že sakra umí . Bohužel se jim do cesty nějak připletl pan Havlíček


evita - 06.06. 2010 v 13:18
Moje uvažování raděj moc nezkoumejto není jasný kolikrát ani mě...
Beru tvé ujištění, udělal jsi mi radost, že nikdo netrpěl.


Tygy - 06.06. 2010 v 12:19
Evita: jo takhle ty uvažuješ
Můžu tě ujistit, že nikdo netrpěl


evita - 06.06. 2010 v 11:34
Hulení ani neTo u tebe nepovažuji za podezřelý matroš!Já myslela, že je to stažená kůže z nějakýho těžkýho antikabátníka


Tygy - 06.06. 2010 v 10:40
Evita: to máš na mysli jakože hulení jo?
Je to udělaný z ubrousků a vevnitř jsou žárovičky jak se dávají na malý vánoční stromky


evita - 06.06. 2010 v 09:52
Hej Tygy!To je vánoční svícen z jakéhosi podezřelého materiálu...Není doufám biologického původu?


evita - 05.06. 2010 v 10:39
Ahoj Tygy:K první části tvé otázky, jak se kapela staví ke svým oficiálním stránkám, to aktuálně nevím, protože se o to popravdě moc nezajímám.Mám starost o to, abych společně s dalšími aktéry naplnila stránky fanklubu a není to moc lehká práce, obzvlášť s kapelou zn.KabátAle řeknu ti svůj názor: moc mi to nevadíInformace si stejně shámím jinde a kdyby byly narvaný aktualitami, tak by všichni viseli na nich a ostatní neoficiální stránky by byly dost zbytečný.Já vím, není to standard, ale mě konkrétně tahle "tichá dohoda" docela vyhovuje
Další věc je možná i ta, že Kabát až tak nepřeceňuje úlohu internetu v v jejich životech a v životě kapely...ale jak říkám, je to jen můj názor.
A co se týče té druhé části otázky, nevím z toho znění přesně na koho nebo na co fanoušci nadávají, zda na ty stránky nebo na kapeluPodle mě fanoušci u nás vůbec hodně nadávají a na všechnoa podle toho se k tomu asi kapela i staví.
Ale ber to jen jako můj názor.


Tygy - 04.06. 2010 v 18:19
Evita: ptám se nato, jak se kapela staví k jejich oficiálním stránkám a k tomu, že na ně fanoušci hodně nadávají
Jura: zarytý fanda opravdu jsem. Mám s jejich logem skoro vše na co se dá vyrazit, vypálit,vypískovat, nakreslit. Přestat je poslouchat? Rozhodně ne. Jen si řikám jestli si mám jejich CD kupovat, nebo suveréně navštívit warez. Neštvalo by mě to, kdyby aspoň Milan přišel sem jednou za měsíc a napsal co aktuálně dělají. Ať to aspoň vypadá, že někdo za ty fanoušky je rád.
Zde je ukázka jedný mojí raritky:
i49.tinypic.com/3x0ft.jpg


Jura - 04.06. 2010 v 17:33
Tygy: sice se nezname osobne, ale vzdy si mi prisel jako zarity fanda, takze me prekvapuje ze kvuli tomu, ze jeden blbec, ktery se stara o web kabatu nic nedela, ty prestanes rekneme poslouchat tuhle kapelu. Ser na to co je na ofiku. Mame tady 2 weby na kterych se vzdy dozvime vsechno vcas tak proc to resit. A jinak jak to kapela resi netusim, ale je fakt ze by o to mohla mit vetsi zajem.
Schinderhanes: no tak ber ze megakoncert zabral hodne casu a me osobne prijde zbytecne delat festaky po CR kdyz by snad mohlo byt na podzim turne. Teda pokud vyjde. Pokud ma kapela uz ted jasno ze to nestihnou tak by mohli jet i po CR.


Schinderhanes - 04.06. 2010 v 16:27
Já si cédo koupím, protože mám všechny, ale sere mě, že za dva roky udělali v ČR jen jeden koncert a když už to aspoň vypadalo nadějně s fan-shopem, tak se to někde zaseklo...


evita - 04.06. 2010 v 15:30
Tygy:Teď nevím přesně, na co se ptáš.


Tygy - 04.06. 2010 v 14:14
Pomalu začinám uvažovat, jestli si nové CD vůbec mám kupovat. Originálky si kupuju, abych podpořil kapelu, ale vzhledem k tomu jak se k nám (fanouškům) kapela poslední dobou chová si asi radši koupím Harlej (který má na podzim vydat nové CD a věřím, že oni ho vydají)
Kabát u mě bohužel začiná klesat. Aktualizace na ofic. webu po půl roce, která nám nic novýho neřekla
Evita / Dan: nevíte jak se k tomu staví kapela? Ta to absolutně neřeší?


Bill - 04.06. 2010 v 12:51
tak kapela vystoupí i v Česku na Malé skále! No a příští rok na jaře pojede turné po halách.
To co píše Havlíček na ofic. stránkách netřeba brát vážně., on stejně fanoušky nikdy neřešil a řešit nebude.


lenula - 04.06. 2010 v 12:23
to salix a evita : uáááááááááááá že by přece jen? udělejte mi radost


salix - 03.06. 2010 v 23:00
Evita:


evita - 03.06. 2010 v 22:23
Jura:tak já myslím, že dobřeslyšela jsem Toma dávat úvod Corridy "a capela" a překvapil mě svým sametovým barytonem nebo co to bylo
salix: raději ještě bez komentáře...


Jura - 03.06. 2010 v 21:15
Jak myslite ze jsou na tom se zpevem takovy Otas a Tom? Hurvajz uz jednou projevil svoje nadani, ted by to chtelo neco od tech dvou


salix - 03.06. 2010 v 15:43
Jura, lenula: Já si říkám, že vyloučený to není - jednak na stránkách BN není ani slovo, že headliner soboty bude ze zahraničí, a to, že to bude jediný letošní koncert v ČR, by sedělo Navíc si pamatuju, že loni ještě ve starý verzi fora na BN jasně napsali, že Kabáti budou příští rok = letos. A Pepa Vojtek má s pořadateli nadstandartní vztahy. A že doposud se o tom Kabáti nezmínili...to samé bylo v létě, když jeli turné s Corridou a úplně mimo plán turné dali i BN, a to oznámili až úplně posledních pár dní před začátkem BN. Ale je možný, že jsem vedle jak tak jedle a bude to někdo úplně jiný.