Kecárna

VLOŽIT VZKAZ


Rocker-Tialk - 05.05. 2010 v 13:27
to hanka: blábolíš tu jen ty. O Kabátech evidentně nevíš skoro nic, vytahuješ se tu s nějakými zahraničními weby a znalostí jazyků, ačkoliv tvé vyjadřování je na úrovni základní školy a zasíráš tu kecárnu sáhodlouhými příspěvky stále stejných, často protiřečících si a nepříliš srozumetelných plků namísto toho, aby sis své spory s některým z fanoušků vyřešila prosřednictvím e-mailu nebo jiné formy soukromé komunikace, což je na zahraničních fórech celkem běžné, pokud vím. Sice se tu konečně něco děje, ale flame wars tu opravdu nepotřebujem. Pokud se chceš bavit o Kabátech, zjisti si o nich informace jiné, než bulvární, prosím. Pokud jde o používání emotikonů, nevidím v tom problém, ani známků nějaké ufňukanosti. Dále mě irituje tvé navážení se do Dana (webmastera). Připadá ti to normální? Připadá ti normální navážet se třeba do majitele nějaké soukromé firmy, jejíž služby využíváš? Pokud ano, lituji tě.


hanka - 05.05. 2010 v 13:37
Nejdelší příspěvky sem píšu já a už toho bylo dost, takže teď si raději pište sami. Jinak to neberu jako urážku. Ale bude lepší ponechat tu prostor těm,kteří jsou nyní na řadě.


Fanda Tygyho - 05.05. 2010 v 13:37
A stejně nevěřím, že už sem nic nenapíšeš, haničko


hanka - 05.05. 2010 v 13:34
to Tygy: Už tady nebude co psát,protože vše bylo řečeno. A je to stále dokola. Takže to vlastně dnešním dnem končí. Už tady nemám co psát,protože opravdu je to tu pro mladší generaci. ok


Tygy - 05.05. 2010 v 13:35


Fanda Tygyho - 05.05. 2010 v 13:33
Kanec...to je konec.


evita - 05.05. 2010 v 13:32
Tygy...ty kanče...!


Tygy - 05.05. 2010 v 13:25
hanka: jako jsi strašně in,cool, best atd. (s těma anglickejma slovičkama jdi do prdle). Když nám tu furt cpeš jak to cítí tvůj ročník, dovolím si říct jak to cítí mladší generace:
Vzhledem k faktu, že jsi starší (jak si nám zde několikrát vysvětlila), tvé buňky už degenerují a je tedy možné, že proto máš zapotřebí psát na web, který se ti nezamlouvá a neustále dokola nám cpát do hlavy, jak je super být tvůj ročník (protože jen a pouze tvůj ročník dokáže být pravým rockerem). Nadále pokud nemáš jiné koničky, prolez historii této diskuze. Všimneš si, že sem např. Milan občas také nakoukne a světe div se, i přidá nějakou tu větičku do diskuze. Po přečteních jednoho příspěvku, které jsi sem napsal si začnu nejspíše také psát ve své přezdívse malé "t", jelikož si myslím, že soused má větší péro (nedává to smysl? Nediv se tvoje příspěvky taktéž ne). Pokud si chceš s někým pokecat, doporučím ti jít někam na chat. Neustále omýlání, že nejsi z fanklubu si už nech od cesty. Já z něj taky nejsem a nijak mě to tu neomezuje.
Teď trošku osobné dotaz: Máš ty vůbec něco na práci? Jsi zde častějc jak postarší muž s prostatou na záchodě.


hanka - 05.05. 2010 v 13:22
to bill: A když už se chceš skrývat za fanoušky,tak uváděj kabát - fanoušci ne??? Kabáti prý a prý nemají rádi cizí výrazy v textech. Ale to ty jako odborník by jsi měl vědět žejo?????? A tak ti radím,příště více slušně a neunáhleně. Webmaster tě tady určitě nechá.


hanka - 05.05. 2010 v 13:18
to bill: To se ti povedlo. Zkus to tam napsat na ty druhé stránky Tam budeš mít úspěch. Tam tě totiž vůbec nezveřejní. Typický český chudáček,který používá smajlíčky,aby se nerozbrečel nad svým vlastním blábolem. prostě člověk nesvobodný,který by chtěl dirigovat. To tě teda vychovali doma - to ti povím...........


hanka - 05.05. 2010 v 13:13
to Schinderhanes: konečně normální názor odpovídající holé skutečnosti a realitě. Opravdu je to tak a to povídání je o ničem. Ale jenom někdy. Občas jsou tu dobré názory. Spíš je co číst. Určitě dnes členové fanclubu zase něco vynesou,tak uvidíme. Tam ty jiné stránky,co doporučila Evita, tam je to úplně jiné.Tam jsou fakt asi fanoušci i přátelé skupiny. Je tam větší cenzura a působí to více odborně. Ale to tam asi znáte vy ostatní.


Bill - 05.05. 2010 v 13:10
evita: no nic "lepšího" jsi opravdu pro kabat-fans udělat nemohla. To opravdu nepochopím.
Nemá cenu sem lézt když stačí jedna pi*a , která totálně ničí jakoukoliv smysluplnou diskuzi. A nebo je to ču*ák, těžko říci. Každopádně sbohem


hanka - 05.05. 2010 v 13:07
to evita: v Česku si dávám malý h, protože se cítím jako menší rocker a tam na těch zahraničních stránkách H, protože to asi víc znám a připadám si tam víc in a jsem tam již dlouho. Je to úplně jiný styl.


evita - 05.05. 2010 v 13:05
...aha...teď už je mi to jasný...škoda té hodiny, co jsem tomu tady věnovala...hanko díky ta vysvětlení, nebo co jsi vlatně zač...


hanka - 05.05. 2010 v 12:59
Já to tady beru jako prostor napsat to, co mně právě napadne. Zapomínám názvy písniček a to těch,které jsem neposlouchala často. Ohrožený druh nejsem, to ne. Ale sprosťárny na netu nemám ráda.Tímto způsobem si píšu právě na it stránkách o Nirváně. Takže asi proto ta cizí slova tady.Každý máme právo dělat to, co nás baví. Takže opravdu já uznávám spíš ty starší rockery. Je to v nás uvnitř, ten pocit, koho bereš a koho ne. Jinak pohoda, znalosti se musí stále prohlubovat a hledat kolem nás. Pak to má cenu. A na dámu se necítím, to ne.......Je svoboda, můžu si psát co chci...........


evita - 05.05. 2010 v 13:00
dík za info, akorát s těmi zahraničními skupinami a cizími jazyky jsem nepochopila, jak to souvisí s tvým malým há.


hanka - 05.05. 2010 v 12:54
to evita: teď jsem tam právě napsala, ta přání jsem psala možná loni, ale nevím přesně,jestli to bylo tam,nemůžu to udat na sto %,vždy tam dávám své jméno s malým h a to proto,že mám asi větší znalost zahr.skupin vzhledem k mé znalosti světových jazyků


evita - 05.05. 2010 v 12:45
hanka: ...a pod jakým jménem tam ta přání píšeš?


Schinderhanes - 05.05. 2010 v 12:34
A debata o ničem pokračuje a pokračuje a pokračuje.... hani, tady už bylo na adresu kabátů vyřčeno tolik kritiky, ať už na neustálé odkládání céda, nebo absenci kabátů na českých festivalech, ale většina fanoušků už pochopila a smířila se s tím, že situaci nijak nezmění i kdyby tady psali tisíc příspěvků denně (tak jak to děláš ty) a nebo se stavěli na hlavu.


kabatovec.cz - 05.05. 2010 v 12:31
Hanka : Nechápu proč se povyšuješ nad ostatní tím , že jsi starší ročník. To přece s hudbou nemá nic společného. Tady jde o kabáty a ty mám za svých 17 let života solidně zmáknuté . Jednou tady píšeš , jaký jsi znalec a fanoušek...a na druhou stranu se ptáš , jak se jmenuje písnička , ve které je "pusťte mi žilou". K tomu nicku . . . Jak už to skvěle vystihnul Tygy . Špatné jméno dělám jen a jen sobě. To ,že jsi older mě nezajímá . Tady diskutuješ na netu a můžeš ztěžka čekat jakékoliv ohledy ! To by jsi jako zkušená , životem proškolená dáma mohla vědět...tak se prosím na tohle neodvolávej a nedělej ze sebe nějaký "ohrožený druh" . Když už jsi u té tvojí "image" , tak by jsi mohla začít psát jako ČECH . K tvému věku je to nadmíru pubertální . .