Kecárna

VLOŽIT VZKAZ


hanka - 05.05. 2010 v 13:07
to evita: v Česku si dávám malý h, protože se cítím jako menší rocker a tam na těch zahraničních stránkách H, protože to asi víc znám a připadám si tam víc in a jsem tam již dlouho. Je to úplně jiný styl.


evita - 05.05. 2010 v 13:05
...aha...teď už je mi to jasný...škoda té hodiny, co jsem tomu tady věnovala...hanko díky ta vysvětlení, nebo co jsi vlatně zač...


hanka - 05.05. 2010 v 12:59
Já to tady beru jako prostor napsat to, co mně právě napadne. Zapomínám názvy písniček a to těch,které jsem neposlouchala často. Ohrožený druh nejsem, to ne. Ale sprosťárny na netu nemám ráda.Tímto způsobem si píšu právě na it stránkách o Nirváně. Takže asi proto ta cizí slova tady.Každý máme právo dělat to, co nás baví. Takže opravdu já uznávám spíš ty starší rockery. Je to v nás uvnitř, ten pocit, koho bereš a koho ne. Jinak pohoda, znalosti se musí stále prohlubovat a hledat kolem nás. Pak to má cenu. A na dámu se necítím, to ne.......Je svoboda, můžu si psát co chci...........


evita - 05.05. 2010 v 13:00
dík za info, akorát s těmi zahraničními skupinami a cizími jazyky jsem nepochopila, jak to souvisí s tvým malým há.


hanka - 05.05. 2010 v 12:54
to evita: teď jsem tam právě napsala, ta přání jsem psala možná loni, ale nevím přesně,jestli to bylo tam,nemůžu to udat na sto %,vždy tam dávám své jméno s malým h a to proto,že mám asi větší znalost zahr.skupin vzhledem k mé znalosti světových jazyků


evita - 05.05. 2010 v 12:45
hanka: ...a pod jakým jménem tam ta přání píšeš?


Schinderhanes - 05.05. 2010 v 12:34
A debata o ničem pokračuje a pokračuje a pokračuje.... hani, tady už bylo na adresu kabátů vyřčeno tolik kritiky, ať už na neustálé odkládání céda, nebo absenci kabátů na českých festivalech, ale většina fanoušků už pochopila a smířila se s tím, že situaci nijak nezmění i kdyby tady psali tisíc příspěvků denně (tak jak to děláš ty) a nebo se stavěli na hlavu.


kabatovec.cz - 05.05. 2010 v 12:31
Hanka : Nechápu proč se povyšuješ nad ostatní tím , že jsi starší ročník. To přece s hudbou nemá nic společného. Tady jde o kabáty a ty mám za svých 17 let života solidně zmáknuté . Jednou tady píšeš , jaký jsi znalec a fanoušek...a na druhou stranu se ptáš , jak se jmenuje písnička , ve které je "pusťte mi žilou". K tomu nicku . . . Jak už to skvěle vystihnul Tygy . Špatné jméno dělám jen a jen sobě. To ,že jsi older mě nezajímá . Tady diskutuješ na netu a můžeš ztěžka čekat jakékoliv ohledy ! To by jsi jako zkušená , životem proškolená dáma mohla vědět...tak se prosím na tohle neodvolávej a nedělej ze sebe nějaký "ohrožený druh" . Když už jsi u té tvojí "image" , tak by jsi mohla začít psát jako ČECH . K tvému věku je to nadmíru pubertální . .


hanka - 05.05. 2010 v 12:33
to evita: ten web,co uvádíš znám,ale myslím si,že až tak dobrá nejsem,abych tady mohla zasahovat.Tam jsou fakt borci/až na 2 co vystupují i tady/, raději neuvádím jejich jména,ale jsou tam viditelní. Tam jsou postřehy a názory odborných fanoušků. Jak vidíš,tak tam fakt já neblbnu. Tam se to nehodí. Myslím,že tam píšu pouze přání /asi jo/.
Tady je to hodně otevřené,tam je to přímo k věci a já bych řekla,že tam chodí i Pepa a ostatní někdy. Takže tam je to o něčem jiném. Jsou to moje názory jo.... Vidíš i ty ankety tam jsou jiné.


hanka - 05.05. 2010 v 12:29
correction: hanka


hanak - 05.05. 2010 v 12:23
to Dan: to asi ne.To je subjektivní pohled.Mladší generace takto jednoznačně a unáhleně hodnotí,a proto jsem napsala,že bych prostě do toho fanclubu nemohla vstoupit. Uznávám jen ty rockery od mého roku narození a dříve a potom ty mladší hodně přehodnocuju. Takže já a ty se nemůžeme srovnávat. To víš,že mám neznalosti, ale nikdo z nás není dokonalý. Asi jsi měl na mysli udělování cen,showb. atd. Tam to necháme raději na těch znalých......jo.


evita - 05.05. 2010 v 12:22
kabat-fans.cz je název webové stránky...


evita - 05.05. 2010 v 12:22
opr.nedostatek...


hanka - 05.05. 2010 v 12:09
to evita: aj výrazy užíváš taky kabát - fans. Musíš to vždy přeložit,aby to bylo opravdu tak,jak píšeš.No OK.Situaci v zábavném cz průmyslu znám moc dobře a dlouhodobě i co se týká divadel.Proto mám tu odvahu takhle psát. Nic na tom není,každý z nás má na to jiný názor. Skupina Kabát cítí své a ví moc dobře,jaké jsou pozice v současném cz rocku. Bylo by ale ode mně blbý psát tady za ně.Už jsem se vyjádřila hodně kriticky. Já si weby vybírám.Ty mezinárodní jsou jiné a to je tím,že my tady nejsme ani západ ani východ. Jasný!!! Samozřejmě slova tvrdých rockerů beru. I ta sprostá. Ale v mé generaci jo?Pokud se narodili nějak tak jak já a zůstali věrni rocku a třeba i motorkám, prostě svobodě, tak tam beru vše....Těchto lidí si vážím. Pokud někdo přelétá sem tam,tak to není ono.To je právě styl : muzikál - rock. Tím pádem tomu dotyčnému rock trochu ujel....Znám dost právě těch tvrdých rockerů a můžu ti říct,že mně nikdy nějak osobně neurazili. Asi je to opravdu o životních zkušenostech a právě o té pravé svobodě. Pokud vím, Kabát neuspěl na Eurosongu ve Finsku. Není třeba to nějak popisovat. Důvod cítí každý z nás jinak.
Tak uvidíme časem,tady je to pouze o názorech a pokud nejsou devastující,tak to beru. OK. H.


evita - 05.05. 2010 v 12:20
Ale Dane, neznalost není chyba.Je to jen nedostek, který lze napravitAle tu snahu nikde nevidím, spíš naopak...


Dan Fiala (webmaster) - 05.05. 2010 v 12:13
to hanka: Jenže z tebe nemluví kritika, ale neznalost


hanka - 05.05. 2010 v 12:01
to Tygy : docela ok.Image Kabátu už dělají pouze fans. bohužel jo. A proto Anděl byl takový. Kabát sám o sobě už si dobrou image nedělá. Už je to o něčem úplně jiném, tím jsem ale neřekla,že je nemám ráda. Jasný............ prostě ta kritika tady musí nastoupit. A ten web tady je ok, je to normal. Hlavně je to pro členy fanclubu asi. A to já nejsem, tak si tady prostě píšu. Samozřejmě já a ty máme naprosto odlišný pohled na svět - věkový rozdíl. To je normal..........


evita - 05.05. 2010 v 11:53
P.S.Tímto se omlouvám kolegům z kabat-fans, ale je to můj poslední zoufalý pokus o rozšíření hančiných obzorů ještě do větším rozměrů


evita - 05.05. 2010 v 11:30
Tak přátelé, to že byl Anděl letos v pořádku, může napsat jen naprosto neinformovaný, naivní člověk, neznalý stavu v showbusinesu, pro Čechy - podnikání a obchodní vztahy v kultuře. to jen aby se nám to na na kabátím webu nehemžilo nesmyslně podsouvanými anglickými výrazy(mimochodem stav, který je kapele cizí, protože se snaží mluvit za každých okolností česky a nepoužívat byť i vžité anglické výrazivo, viz megakoncert="po čertech velkej koncert" atd. atd. atd. - kdo zná, ten ví).
To je jedna věc, k andělům jsme si tady již řekli své a není třeba to znovu pitvat, je to k ničemu, leda že bychom příští rok vytáhli své úspory a zorganizovali si taky nějakou hlasovací soutěž s cílem prorazit na tv a do zábavního průnyslu vůbec
Spíš jsem ti hanko, chtěla doporučit jednu výbornou věc:
Různých kabátích webů je na síti opravdu velké množství. Tobě se sice evidentně zalíbilo na tomto, který je jedním ze dvou, které mají odkaz na oficiálním webu kapely Kabát - to znamená, že jeho adresa je na ofi webu KABAT.CZ pod hláškou DOPORUČUJEME.
Donedávna tam byla i adresa webu kabat-fans.cz, který je určitě dalším v pořadí velmi kvalitním webem o této kapele.Ale na doporučení managementu a kapely již doporučován není(můžeš přemýšlet proč asi).Ale přesto ti poradím, aby ses tam klikla "prostudovala" ho.Jsou tam obravdu ostří borciznalí rocku.Tobě to pomůže a jim neuškodí. A nám?


Tygy - 05.05. 2010 v 09:53
hanka: proč by sem nepatřili prosím tě rozumný řeči? To jako každej kdo poslouchá Kabát musí být nějaký blbeček, který vystudoval pouze mateřskou školku? Nepiš zase kraviny.
Co se týče nicku "kabatovec": nechápu čím by kapele dělal špatnou image. Nepíše z cesty jak někdo a k tomu image si dělá každý sám a za sebe. Tudíž si image dělá sám Kabát a ne jeho fanoušci...