Kecárna

VLOŽIT VZKAZ


hanka - 05.05. 2010 v 09:34
Jinak hity typu Malá Dáma - to už bude odplouvat /viz.tv hudební kanály/ - tam je vidět stará verze. Takže opravdu musí být nástup úplných novinek a ne instr. Jedině tak bude cesta trochu výš. Ale je možné,že skupina Kabát už nechce být až tak vysoko a stačí jim pouze být tak,jak jsou /viz.Anděl.../. Myslím si,že Anděl byl letos naprosto regulerní a nemělo to žádné chyby. Tak spíš přemýšlejte nad novinkama,aby ty staré věci byly něčím nahrazeny. A ty názory tady působí takovým spíš přízemním dojmem, nic k zamyšlení, prostě nic není dotaženo do konce.


hanka - 05.05. 2010 v 09:29
to Malá Dáma : Žádné ceny nejsou předem rozdělené. Každý jednotlivec si cenu musí zasloužit a to se týký i skupin. Tady je to naprosto jasné. Je to můj názor a myslím si,že mnozí pochopili důvody úspěchů a neúspěchů.

to kabátovec: Doporučuji,aby sis změnil nick. Pod tímto působíš strašně odpudivě a děláš skupině špatné image. A zkus se navážet někam jinam ne do mně,jsem totiž older a to se nedělá. Tak zkus třeba Buldozerem a probereš se jo?


hanka - 05.05. 2010 v 09:22
Dnes úplně v pohodě,nejsou tady žádné zajímavé příspěvky. Nic mně nezaujalo čili není na co reagovat.Spíše takové polorozumné řeči,které sem opět nepatří. Asi chcete Kabáty trošku povytáhnout,ale to oni musí sami. Kritika těch druhých, to nepomůže. Každý jede sám za sebe totiž. A zprávy od členů skupiny Kabát,to je takové úplně nedůvěryhodné. A tak si pište,já už nemám co dodat. Jedině až budou nějaké normální zprávy,na které se dá napsat souhlas nebo kritika.


mrkuba - 04.05. 2010 v 20:34
Jou a eče něco (musím si taky rýpnout) hanko doufám že se zde mohu vyjadřovat protože já v tom rocku zas takoví přehled nemám samozdřejmě český rock to mám celkem pod palcem ale světoví to ani ne to znám jen Lordi ( to je hardrock sice ale to je jedno) které uplně žeru, rammstein které si občas poslechnu a AC/DC a podobně. Kdo tu psal že hanka je tak ročník 1990-1995 ? Bestak se jmenuje jinak a jmeno hanka má protože žere Hanah Montana . Vím jsem drzej spratek (potvrdil se názor mích učitelek )


mrkuba - 04.05. 2010 v 20:28
UFF. Tak jsem těch 6 stran nebo kolik přečet. Mno fakt mazec pamatuju si že tu někdo nedávno psal že se tady nic neděje nikdo nepíše mno tak teď si nemůžeme stěžovat.
Jinak dobrý zprávy od Oty, to mě aspoň nakoplo


kabatovec.cz - 04.05. 2010 v 20:20
Dohajzlu Hano kdy tady přestaneš blit ty tvoje primitivní řeči ???To fakt musím procházet 3 stránky zpátky abych se dostal k tomu , co mě zajímá ???

Evita: Díky moc za info . Díky za pozdrav


Malá Dáma (Evča) - 04.05. 2010 v 19:52
Schinderhanes : ano, to je ten důvod. A možná ceny jsou předem rozdělené. Například Farná patří do stáje pořádající agentury Lewron m.c. No zamyslet je třeba se i nad opakujícími se vítězi v různých kategorií
All: tedy tady to dnes žije


hanka - 04.05. 2010 v 19:54
A abychom se pochopili - já jsem sem vstoupila kvůli Pepovi. A ten o dovolené mluví vždy opatrně a k věci. Prostě Pepa je Pepa a ten zůstal stále stejný. A ty muzikály mu dnes odpouštím. Líbí se mi na youtube,je tam super. Good night!!


hanka - 04.05. 2010 v 19:47
Dnes jsem to pojala hodně kriticky a tvrdě. Tak nic ok. Není to rejpání,ale názory osobní. To dovolenkování je hezké,ale není to k věci. A právě proto musí nastat změny. Tak jo. Pište si. já z toho chápu,co se děje. Zatím slabý , hodně slabý. U mně nebude ani koncert ani fanclub. Jen bude trvat obdivování Pepy po stránce hlasu. Tak to zůstane asi napořád. Třeba vydá nějakou knížku, to cd to nevm nevím. Tam to pokulhává. Ale já vlastně všechno nemám,tak mám stále co zkoumat a to je asi dobře.


hanka - 04.05. 2010 v 19:34
Tak si pište dál, odplouvám na mez.stránky friends.


hanka - 04.05. 2010 v 19:32
Hodně moc zvláštní informace od tygyho,takové chlácholivé. Bude muset nastoupit moc velká snaha a zájem,nejen takové neutrální řečičky do luftu. Ale je fofr co??? To se nedivím.


hanka - 04.05. 2010 v 19:29
Budou to mít těžký a hodně. Ale zvládnou to.


Tygy - 04.05. 2010 v 19:28
Evita: holka ty mě dokážeš parádně potěšit. Aspoň, že víme , že se texty opravdu rýsují. Jen je už jasné, že CD vyjde na podzim. V květnu chtějí zkoušet na festy a v létě je pojedou. Nebude tedy čas dělat CD. Ale s tím počitám už tak od února.


hanka - 04.05. 2010 v 19:25
Ale jsem ráda,že jsou nové informace. Už to nejsou rockeři,ale dovolenkáři. To se ve west světě takhle nedělá. Ale to oni pochopí sami. A proto nemohli na Andílky.Tak tady nasaďte tvrdší anketu ať je to k věciJinak ok,na ty nové písničky se těším. Určitě se to povede jako vždy. Ale je třeba také kritizovat. Aby neusnuli na vavřínech.


hanka - 04.05. 2010 v 19:20
to všichni: tak teď jsem v šoku a vím,že na kabáty nepůjdu na Slovensko. Počkám si až se objeví tady blízko. Ale nevěřím tomu,že to bude. To je poplach co? Ale tak je to správně.........Poplach musí být. Už je cítit a knife v zádech co? H.


Jura - 04.05. 2010 v 19:16
evita: jo jo ja uz to bral tak nejak automaticky , ze by se tam neco mohlo objevit. Vim ze i Malou damu hrali na nejakem festu docela dlouhou dobu pred vydanim Corridy. Nebo se mylim? Ale jo myslim, ze uz urcite budou mit neco, co by nam mohli predvest. Ja bych se spokojil i s instrumentalem


hanka - 04.05. 2010 v 19:07
To all: Jsem Pepův ročník,ale nemluvím za celou tuhle generaci. To ne. Kabátí rock umírá, tak jsem to myslela. Oni byli/nevím,jestli jsou/ nejlepší v rocku. Po tom,co jsemzhlédla,tak vlastně nemám strach. Budou jiné skupiny. Nejít na Anděly je divné. Jít na Slavíky s doprovodem, to umí každý. Jít od rocku do komerčních muzikálů je pohodlné. taková je pravda. To není rytí. Proto jsem vzpomněla Cobaina,který šel za svými ideály a nakonec se zastřelil. Já jsem na chatu international groups. Tam je to jiné. Proto zdůrazňuji,že prostě jít do muzikálů je fajn, ale takhle to nějak kombinovat s rockem , to už je o něčem jiném. Jistě znáte spoustu mez.skupin,jejich styl života , názory...my se tady v 4esku musíme ještě moc učit. opravdu jo. Píšu si hlavně s italskýma fans a tam je to o něčem jiném. Proto jsem tento chat tak zkoumala. Ale jste v podstatě jiná generation. To pravé rockové bylo asi tehdy. Jsem ráda ,že jsem to tehdy prožila,protože yní je to fakt zvláštně podivné. Některým věcem fakt nerozumím. Jsem už rozhodnutá,že zůstanu pouze vzdálenější fanynkou. A prostě ty skupiny budu uznávat všechny. Do toho fanclubu sem bych nemohla. Raději zůstanu v těch mezinárodních. Nic ve zlém.........My ideas...nemluvím za celou svou generaci.......


evita - 04.05. 2010 v 19:13
Jura:pozor, pozor! O to, zda se na Slovensku zahraje alespoň jedna nová věc, se v kapekle tvrdě bojuje a vše bude jasné až tešně před prvním festem v Nitře.Milan nepustí nic, co se mu nebude zdát dobrý, i kdyby čert na koze jel!Takže na to jsem sama zvědavá


Jura - 04.05. 2010 v 19:11
Super tak snad se na nejaky ten fest dostanu abych si nove veci poslechnul. Myslim ze by tahle zprava mohla nekoho na chvili utisit. I kdyz...


evita - 04.05. 2010 v 19:01
Ahoj všem:Vyřizuji pozdrav od Oty, který se vrátil živý a zdravý ze sportovní dovolené z francouzské Provence, kde jezdil na kole v okolí Saint-Tropéz a po okolních horách.Moc se mu tam líbilo a těší se na konec května, kdy bude komplet kapela dávat dohromady definitivní podobu playlistu na fesťáky a zkoušet u Hurvajze ve zkušebně (možná už pár nových věcí - Milan se před odjezdem na dovču prý pěkně rozepsal).Takže myslím, že se máme na co těšit.To je zatím vše, další zprávy v neděli nebo v pondělí