Kecárna

VLOŽIT VZKAZ


Bill - 04.05. 2010 v 16:24
Dan: prosímtě nechceš tomu nějak zamezit? Co je moc je moc.....
Co říkáte na kapelu Traktor, jak se Vám líbí jejich nové CD 69? Já jsem byl na konceru Doga, Alkehol , Traktor, a Traktor byl o třídu víš. Ta kapela šlape a trošičku mi připomínají Kabáty . Bigbít , melodie , refrém.


Lulu - 04.05. 2010 v 15:24
vcera som tu po dlhsom case nakukla a dobre ze som sa nevalala po zemi od smiechuhanka, fakt nechapem, o co ti ide, pleties tu jednu blbost cez druhuuplny des toto tu citat


Tygy - 04.05. 2010 v 13:19
Dan: jak moc musím prosit, aby dostala banán?


hanka - 04.05. 2010 v 12:47
A už to chce nepadat ze židle, ale podpírat se. Tak něco vymyslete do večera jo?? Něco ke Kabátům ať můžete diskutovat s ročníkem - jako Pepa. Hledejte ten ročník..............Je tam chyba že?Aspoň vidíte,jak my jsme se uměli bavit a být v Pohodě. Tak jo - večer téma Kabát a okolí - Chodov,Průhonice,Broadway, Hybernia, Vypich - a máte zamotanou hlavu. A now už musím, fakt jo. Konečně máte klídek ode mně a bude tu nuda.................


hanka - 04.05. 2010 v 12:41
A ten,kdo zuří,je opět sprostý , neboť se vydává za boha, proboha. Zakazování se dělo v minulém režimu a teď je přece svoboda, pánové. Určitě sem budu koukat,protože se denně strašně moc nasměju. Srandu si nedělám - to ne. Ale zatím to tu není pozvedlé, padá to down. A motymoty dokola. Chybí vám přehled a tak se opíráteo mé funny articles. Tak uvidíme do večerky tam u vás. Jsem zvědavá na ty skupiny, musím zjistit novinky. Tady se nic normal nedá zjistit. Teda zatím. Webmaster má krytí, já ho don't need. Tak pápá fanclube - to je zase dnes síla.


kabatovec.cz - 04.05. 2010 v 12:40
Tygy - Já když to tady včera viděl , tak jsem taky málem spadnul ze židle . A to tvrdí , že je ročník 1965 . . . odhaduju jí na ročník 1990-1995....


hanka - 04.05. 2010 v 12:37
Tak já odjíždím a budu koukat po plakátech, jsem zvědavá, jaké novinky nám tady budou vystupovat. Pak si to řekneme - moje last koncerty byly hodně různorodé: Argema, Škwor a tak různě, raději si to nechám pro sebe. Vidíte ty různé styly,žánry - pak můžu hodnotit že jo?? Tak si popovídejte odpoledne beze mě.pá pá Nepohodáři......


kabatovec.cz - 04.05. 2010 v 12:36
Nechceš dát už pokoj ? Jsi ubohá . Když tě to tak pohoršuje , tak sem jednoduše nelez !! A máš klid... Pořád ze sebe děláš chytrou ale plácáš naprosté hlouposti . Proč asi na tomto webu je ikonka Iron maiden . Mám dost...demence


Tygy - 04.05. 2010 v 12:30
hanka: ty si z nás asi opravdu děláš legraci ne?
Můžeš mi sem vložit konrétní větu, kde někdo z nás pronesl, že je Pepa nějaká ikona co nabaluje ženský? To ty tu motáš páté přes deváté. Píšeš tu jako by sis myslela, že sem ty lidi choděj jen díky tobě. Nelíbí se ti anketa? Dej návrh na novou (už to vidím: "chodíte Jovce na web?" nebo "Víte nějaký novinky od Josefa? "). To, že Dan zkracuje příspěvky je logické. Proč by se ti neustále dokola snažil psát dlouhá vysvětlení?
Pokud se ti tento web, diskutéři, články atd. zdá tak špatný, proč sem vůbec chodíš? (a nepiš sem prosím tě, že se snažíš zvednout úroveň fanoušků, nebo tak něco...)


hanka - 04.05. 2010 v 12:22
A i ten náš webmaster už zkracuje svoje příspěvky.,protože by bylo třeba to tady začít měnit. Sem tam nějaký slušný článek a některé úseky se tady vůbec nemění.Takže v podstatě už si nebudeme mít o čem psát a zastavíme se.


hanka - 04.05. 2010 v 12:14
Ani ne,neschytáš to,už není co. Je to pořád dokola a je to o ničem. Takže třeba večer,neboť za malou chvíli naštěstí odjíždím a tak mně to nebude lákat sem pořád vstupovat.Zatím si udělejte anketu, je vpravo up. Je moc zajímavá!!! Jeden člověk tady to tak mírně drží a záleží jak dlouho mně to bude bavit. Jestli mně bude motivovat tady zůstat. Loni jsem řádila na mez.stránkách a byla tam fakt super sranda.tak uvidíme,co se bude dít dál třeba do večera a pak taky večer. H.


Schinderhanes - 04.05. 2010 v 12:10
Prej pletete páté přes deváté. Já mám pocit, že s tím má problém jen jeden člověk tady. A teď to schytám.


hanka - 04.05. 2010 v 10:57
A taky jsem netušila,že rockeři jsou chlácholíni. A když jim to nejde,tak nasadí tvrdý útok a čekají,co se z toho vyklube. Už to beru jako srandu a nedivím se , že na těch Andělech se cena pro Kabát nenašla...A přemýšlejte o tom,jakým způsobem to o Pepovi pronášíte. Udělali jste z něho ikonku, která nabaluje ženský jo?? A to jste fanclub. No humor jak něco............Právě ty Jovančiny stránky jsou hezké a hlavně slušné. A ON o sobě hodně řekne sám a taky mluví o fanynkách úplně jinak. N arozdíl od slečny Evity je osobnost. Věřím,že je ten fanclub nutný, ale takhle asi ne. Nesnesete názor. Pletete páté přes deváté.Ostudná anketa v rohu. Přitom sem chodí tolik lidí na ty stránky. Ale to kvůli skupině hlavně.No ponor jak něco.Plácanda Iron Maiden na tyto stránky. Síla úplná. Aspoň sem umístěte ikony skupin,co mají v oblibě členové skupiny ať to má souvislost.A kvůli mně je on line 47 people. No musím vám to tady trochu držet. Jinak nevím..............


hanka - 04.05. 2010 v 10:53
Teď jsem mrtvá zase já. Já jsem female jo. Tak slušně!Já myslela,že rockeři mají v hlavě aspoň pár buněk,ale vidím,nic moc.....Další chlácholínek na obzoru, jsem opravdu v šoku.


Tygy - 04.05. 2010 v 10:35
hanka: já jsem mrtvej
Jednou píšeš, že chceš nějaký novinky od Josefa a když Evita napíše co kdy pronesl začneš psát, že to nemáš ráda. Sama jsi sem začal plést jiné skupiny a najednou ti to vadí. Když je sucho od Kabátů, proč by jsme se zde nemohli bavit o jiných kapelách? Nadále nebýt Evity, žádný fanklub není (ano těch, kteří se za něj zasloužili je víc, ale dle mého ona je to tažné lano). Že nic nedostali na Andělech? Upřímně: Zasloužili by si to? Já řikám, že ne. Nadále rockeři jsou tvrdý lidi ne? Sprostá mluva k tomu prostě patří.


Dan Fiala (webmaster) - 04.05. 2010 v 10:36
to hanka: Anketa změněna. Co se týče Jovanky - ta nemá s hudbou Kabátu, ani stránkami Kabati.cz absolutně nic společného, takže na rozdíl třeba od Iron Maiden, by její stránky nikoho nezajímaly.


hanka - 04.05. 2010 v 10:26
Jinak poslední rozhovor o fanclubu Kabátů máte z roku 2008. To je hodně staré. S M.Špalkem. Tak to chce taky asi aktualizovat. Třeba s Pepou, rozhovor,hahahahaha.................Už se těším. Ještěže máte tu slečnu Evču,ta vás zachraňuje.........Tak večer jo...............H.


hanka - 04.05. 2010 v 09:42
A smažte tam to,co jste napsal o Pepovi /viz.kabátovec/ a o té ženské, která něco chtěla........Pepa říkal....atd.To jsou přece úplně soukromé záležitosti . Já přece vůbec tohle nepíšu. Spíš nemám to ráda takhle veřejně. Bude fajn,když napíšete novinky z činnosti fanclubu a tak,aby byla motivace tam vstupovat a chodit na koncerty. Je možné,že tady právě útočí nečlenové fanclubu a třeba i ti,kteří tuto skupinu moc neberou. pak se to dá uznat. Ale je ok vyměnit si hudební názory - to zase teda jo......


hanka - 04.05. 2010 v 09:35
to webmaster: Už se tady pokuste změnit tu anketu, je to tady moc dlouho. Tak třeba zase něco jiného.A můžeš tady umístit ikonu Jovanky, ona by to asi brala. Ta sem patří. Iron Maiden asi ne.


hanka - 04.05. 2010 v 09:22
Já nejsem členka fanclubu. A teď vidím,že se sem vrací ti,kteří sem kdysi dávno psávali. A to je dobře.Určitě váš fanclub není sekta.Ale tyhle stránky jsou především pro fans Kabátů. Je velmi smutné,že tady hodně rádobydiskutérů útočí. Tak nějak podivně. Pletou sem různé skupiny. Jistě každý z nás poslouchá různé věci. To je dobře. Tady je to pro Kabáty. Bohužel někteří členové fanclubu jim kazí image,dokonce i webmaster. S tím se musíte vypořádat sami. Já tam vstupovat nebudu. Kabáti stejně ví,kdo už je předjíždí /viz.Anděl 2010/ a budou muset zabrat. Jinak bude sucho. Jistě koncerty budou plné, snad jo, ale novinky budou muset být. Je velmi divné, když tady někdo píše: Pepa říkal, budu volat Otovi,atd. A pak nato hodí pár sprostých slov. Tím jim kazíte image. Pak se mnozí z nás děsí toho, s kým oni vlastně kamarádí. Já to aspoň píšu veřejně a nepodlízám...tak blbě....Tak se mějte a chatujte mezi sebou. Je dobré ty názory nehodnotiit, ale přímo si vzájemně a slušně odpovídat. Tak to snad bude dál.